مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
یه لپتاپی هست مال Acer قیمتش حدود 850 تومنه همهچیش عالیه حتی کارت گرافیکش همین 540m هست فقط مشکلش اینه که ویندوز OEM 7 روش نصب نیست و Dos هستش!
لپ تاپ 5742G هستش که خیلی هم لپ تاپ خوبیه. فقط تنها مشکلش اینه که خرابی ایسر بالاست و آدم می ترسه بگیره، ولی خدایی لپ تاپ جالبیه و نسبت به قیمتش خیلی خوبه...
دوستان نظرتون در مورد لپ تاپ دل inspiron 5110 چیه؟
این سری در چه تارخی رلیز شده؟بعد از سال 2011 هستش؟
بعد این واقعیت داره که شرکت دل از لحاظ کفیت بد شده؟
بله تازگی اومده. لپ تاپ خوبی هم هستش فقط متاسفانه فکر نکنم هنوز با گارانتی درست و حسابی موجود باشه.
من خیلی شنیدم دل در ایران کیفیت پایینی داره و لپ تاپ های خراب یا استوک و ... رو وارد می کنند و به اسم نو می فروشند. انقدر شنیدم که شخصا ترجیح میدم باور کنم! :(
بخوای بخری بهتره با گارانتی زیگورات بگیری، ولی اگر گارانتی برات مهم نیست، از همین بدون گارانتی ها با قیمت خوب گزینه عالی یی هستش...
سلام
من اين Black Ops و ConViction رو هم روي 6080 ام چك كردم روي بالاترين تنظيمات+AA 4X به راحتي و بدون افت فريم اجرا كرد حتي توي انفحار ها هم افت فريم نداره.
خيلي خوشحالم الان عروسيه
Next Target: The Witcher2
(البته امشب خونه نيستم و اين بازي هم كه 5 تا DVD هست به محض تست نتيحه رو اعلام ميكنم.)
لوووول. عالیه ایول...
البته اون ویچر 2 یه خورده حالت رو می گیره احتمالا. اون رو حتی گرافیک های PC هم با بالاترین تنظیمات معمولا نمی کشونند که نباید نگران شی؛ مدل گیمشه...
جناب mahi58 پچ 1.1 رو از کجا دانلود کنم؟
توی خود تاپیک ویچر 2 از این صفحه به بعد چندین بار لینک دانلود نسخه های مختلفش گذاشته شده و در مورد نصبش آموزش داده شده. بخون و دانلودش کن.
دوستان بین این سه مدل پائین کدوم از همه لحاظ برای گیم مناسبه ؟
msi ge 620 i7
asus n53sv
hp 6080
و اینکه می گن لپ تاپ های msi به درد نمی خورند درسته واقعا ؟ می گن زود خراب می شه و دیگ نمی شه درستشون کرد ؟!!! یا اینکه آمار خرابیشون خیلی بالاست ؟!! آیا واقعا درسته ؟
بازم ممنونم
هر سه تاشون عالی هستند.
سومی از دو تای اول قوی تره، ولی گارانتی خوبش گیرت نمیاد.
جالبه که از بچه هایی که توی همین صفحه پست زدند خودم و riddickmybio لپ تاپ دومی و racon_leon لپ تاپ سومی رو داریم. همه مون هم که راضی بودیم! :mrgreen:
به نظر من اولی رو اگر پول داری بگیر (1400 هستش)، پول کم داری دومی که 1170 هستش هم بسیار عالیه.
زیاد هم این حرف ها رو در مورد خرابی شون باور نکن. لپ تاپ MSI رو اکثرا قبول دارند و گارانتی اش هم خوبه و خراب شه ساپورت می کنه. این حرف ها رو خود فروشنده ها در میارن...
دوستان من میخواستم فردا یه لپ تاپ بگیرم ولی کارت های گرافیکی رو نمیتونم تشخیص بدم و زیاد وارد نیستم
امکانش هست یکی از دوستان یه توضیحی در مورد کارت های گرافیکی مختلف بده ؟
هم چنین در مورد سی پی یو های سندی یه توضیح بدید ممنون میشم
با تشکر
سی پی یوهای سندی بریج نسل جدید i5 و i7 و i3 هستند که کدشون 4 رقمیه یعنی مثلا i7 2630 QM هستش. قدرت شون بالاتر و مصرف باتری شون کمتره.

برای مقایسه سی پی یو های مختلف با هم از این صفحه و کارت گرافیک های لپ تاپ از این صفحه می تونی کمک بگیری. عدد های جلوی گرافیک و سی پی یو نماد قدرت شون هستند.

ولی به عنوان یه چیز کار راه بنداز به فروشنده بگو سی پی یوی لپ تاپم می خوام حتما سندی بریج باشه (به کد 4 رقمی اش دقت کن مثلا 2410 یا همون 2630). گرافیک هم اگر برای گیم می خوای دقت کن که یا GT 540M باشه یا AND HD 6770M باشه یا GT 525M باشه.

سلام
لپ تاپ 13 یا 14 اینچ می خوام بگیرم (نه بزرگتر) که ظاهر شیک داشته باشه، تا حد امکان سبک باشه، با دوام باشه، برای کار سنگین از جمله بازی باشه

قیمت هم بالای 1.5 نباشه

ممنون میشم چند تا گزینه بهم معرفی کنید

من خودم ASUS A42JP رو پیشنهاد می کنم. با کانفیگ سی پی یو i7 و گرافیک 5730 قیمتش 980 در میاد. البته یادت باشه که صفحه 14 اینچ برای بازی کوچیکه و به همین دلیل لپ تاپ های گیم رو معمولا 17 یا 18 اینچ می زنند...

آخرین ویرایش:

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
لپ تاپ 5742G هستش که خیلی هم لپ تاپ خوبیه. فقط تنها مشکلش اینه که خرابی ایسر بالاست و آدم می ترسه بگیره، ولی خدایی لپ تاپ جالبیه و نسبت به قیمتش خیلی خوبه...

بله تازگی اومده. لپ تاپ خوبی هم هستش فقط متاسفانه فکر نکنم هنوز با گارانتی درست و حسابی موجود باشه.
من خیلی شنیدم دل در ایران کیفیت پایینی داره و لپ تاپ های خراب یا استوک و ... رو وارد می کنند و به اسم نو می فروشند. انقدر شنیدم که شخصا ترجیح میدم باور کنم! :(
بخوای بخری بهتره با گارانتی زیگورات بگیری، ولی اگر گارانتی برات مهم نیست، از همین بدون گارانتی ها با قیمت خوب گزینه عالی یی هستش...

لوووول. عالیه ایول...
البته اون ویچر 2 یه خورده حالت رو می گیره احتمالا. اون رو حتی گرافیک های PC هم با بالاترین تنظیمات معمولا نمی کشونند که نباید نگران شی؛ مدل گیمشه...

توی خود تاپیک ویچر 2 از این صفحه به بعد چندین بار لینک دانلود نسخه های مختلفش گذاشته شده و در مورد نصبش آموزش داده شده. بخون و دانلودش کن.

هر سه تاشون عالی هستند.
سومی از دو تای اول قوی تره، ولی گارانتی خوبش گیرت نمیاد.
جالبه که از بچه هایی که توی همین صفحه پست زدند خودم و riddickmybio لپ تاپ دومی و racon_leon لپ تاپ سومی رو داریم. همه مون هم که راضی بودیم! :mrgreen:
به نظر من اولی رو اگر پول داری بگیر (1400 هستش)، پول کم داری دومی که 1170 هستش هم بسیار عالیه.
زیاد هم این حرف ها رو در مورد خرابی شون باور نکن. لپ تاپ MSI رو اکثرا قبول دارند و گارانتی اش هم خوبه و خراب شه ساپورت می کنه. این حرف ها رو خود فروشنده ها در میارن...

سی پی یوهای سندی بریج نسل جدید i5 و i7 و i3 هستند که کدشون 4 رقمیه یعنی مثلا i7 2630 QM هستش. قدرت شون بالاتر و مصرف باتری شون کمتره.

برای مقایسه سی پی یو های مختلف با هم از این صفحه و کارت گرافیک های لپ تاپ از این صفحه می تونی کمک بگیری. عدد های جلوی گرافیک و سی پی یو نماد قدرت شون هستند.

ولی به عنوان یه چیز کار راه بنداز به فروشنده بگو سی پی یوی لپ تاپم می خوام حتما سندی بریج باشه (به کد 4 رقمی اش دقت کن مثلا 2410 یا همون 2630). گرافیک هم اگر برای گیم می خوای دقت کن که یا GT 540M باشه یا AND HD 6770M باشه یا GT 525M باشه.

من خودم ASUS A42JP رو پیشنهاد می کنم. با کانفیگ سی پی یو i7 و گرافیک 5730 قیمتش 980 در میاد. البته یادت باشه که صفحه 14 اینچ برای بازی کوچیکه و به همین دلیل لپ تاپ های گیم رو معمولا 17 یا 18 اینچ می زنند...

پس اولی بین این سه تا از همه بهتر هستش درسته برای game ?

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
با اون HP ممکنه مشکل داشته باشه ولی با ASUS فکر نکنم چون ویچر 2 کلا با ATi مشکل داره!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
پس اولی بین این سه تا از همه بهتر هستش درسته برای game ?
اگر در یک کلمه می خوای جواب بدم، بله، اولی انتخاب عاقلانه تریه... :)
با اون HP ممکنه مشکل داشته باشه ولی با ASUS فکر نکنم چون ویچر 2 کلا با ATi مشکل داره!
نه مساله ATI و NVIDIA نیستش، کلا گرافیک لپ تاپ برای کشیدن یه همچین گیم هایی با کیفیت فول و Ultra کافی نیست.
می دونی که ATI و NVIDIA هر کدوم 1000 نوع کارت دارند که قدرت هاشون از زمین تا آسمون با هم فرق می کنه.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اگر در یک کلمه می خوای جواب بدم، بله، اولی انتخاب عاقلانه تریه... :)

نه مساله ATI و NVIDIA نیستش، کلا گرافیک لپ تاپ برای کشیدن یه همچین گیم هایی با کیفیت فول و Ultra کافی نیست.
می دونی که ATI و NVIDIA هر کدوم 1000 نوع کارت دارند که قدرت هاشون از زمین تا آسمون با هم فرق می کنه.
مگه رزولیشنشون چند در چنده؟

AmirHA

کاربر سایت
Jul 10, 2011
9
راهنمایی

سلام دوستان
من الان بین Asus N53SN و MSI GE620 موندم!
N53SN ظاهرا قویتر میاد با اینکه Cnet برای تست نرم افزاری امتیاز بالاتری به GE620 داده
اما یه مسئله که ذهنم رو به خودش مشغول کرده اینه که msi سبکتره! بالاخره یه ذره قابل حمل باشه بد نیست ناسلامتی لپ تاپ داریم میگیریم!
میگن GE620 با برنامه های گرافیکی قفل میکنه؟ درسته؟ با آپدیت درایور درست نمیشه؟ چون کار من بیشتر با Ps , AE, Pr, Cinema 4D هست برام مهمه که اذیتم نکنه
HP dv6-6090 هم چیز خوبیه ولی نه گارنتی درستی داره و هم اینکه خیلی سنگینه! (نیم کیلو بیشتر از msi)
لپ تاپ های سبک هم متاسفانه کانفیگ پایینی دارن
حالا واقعا بین این سه مدل موندم که msi رو با گرافیک پایینتر ولی وزن کمتر انتخاب کنم یا ایسوس با وجود سنگین تر بودن یا اچ پی با وجود مسائلی که داره!
بودجه هم تا 1.6 میلیون مسئله ای ندارم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنین

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
مگه رزولیشنشون چند در چنده؟
فقط ربط به رزولوشن تنها نداره، یک عالم تنظیمات گرافیکی دارند که میشه بالا پایین کرد، و اگر همه رو تا ته ببری بالا هیچ لپ تاپی گیمی مثل Witcher 2 رو نمی کشونه...
سلام دوستان
من الان بین Asus N53SN و MSI GE620 موندم!
N53SN ظاهرا قویتر میاد با اینکه Cnet برای تست نرم افزاری امتیاز بالاتری به GE620 داده
اما یه مسئله که ذهنم رو به خودش مشغول کرده اینه که msi سبکتره! بالاخره یه ذره قابل حمل باشه بد نیست ناسلامتی لپ تاپ داریم میگیریم!
میگن GE620 با برنامه های گرافیکی قفل میکنه؟ درسته؟ با آپدیت درایور درست نمیشه؟ چون کار من بیشتر با Ps , AE, Pr, Cinema 4D هست برام مهمه که اذیتم نکنه
HP dv6-6090 هم چیز خوبیه ولی نه گارنتی درستی داره و هم اینکه خیلی سنگینه! (نیم کیلو بیشتر از msi)
لپ تاپ های سبک هم متاسفانه کانفیگ پایینی دارن
حالا واقعا بین این سه مدل موندم که msi رو با گرافیک پایینتر ولی وزن کمتر انتخاب کنم یا ایسوس با وجود سنگین تر بودن یا اچ پی با وجود مسائلی که داره!
بودجه هم تا 1.6 میلیون مسئله ای ندارم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنین
ببین هر دو تاشون لپ تاپ های عالی یی هستند و هر کدومش رو بگیری عالیه و واقعا پشیمون نمیشی.

الان N53SN رو کجا و به چی قیمتی پیدا کردی؟ کانفیگش چیه؟ رم و هاردش چقدره؟

در هر صورت اگر N53SN گارانتی درست و حسابی مثل ویستا یا سازگار یا امرتات داره اون رو بگیری به نظر من بهتره، چون گرافیکش یه خورده قوی تر از GE 620 هستش. البته به مقایسه قیمت ها هم باید توجه کنی.

ولی MSI هم خیلی عالیه. اونی که گفتی MSI روی برنامه های گرافیکی جواب نمیده فکر می کنم جایی خوندم مال موقعیه که لپ تاپ توی برق نباشه، و اصلا نمی دونم کی با چه هدفی توی دهن ها انداخته این رو. در هر صورت توجه نکن، حرف بی معنی هستش.

AmirHA

کاربر سایت
Jul 10, 2011
9
فقط ربط به رزولوشن تنها نداره، یک عالم تنظیمات گرافیکی دارند که میشه بالا پایین کرد، و اگر همه رو تا ته ببری بالا هیچ لپ تاپی گیمی مثل Witcher 2 رو نمی کشونه...

ببین هر دو تاشون لپ تاپ های عالی یی هستند و هر کدومش رو بگیری عالیه و واقعا پشیمون نمیشی.

الان N53SN رو کجا و به چی قیمتی پیدا کردی؟ کانفیگش چیه؟ رم و هاردش چقدره؟

در هر صورت اگر N53SN گارانتی درست و حسابی مثل ویستا یا سازگار یا امرتات داره اون رو بگیری به نظر من بهتره، چون گرافیکش یه خورده قوی تر از GE 620 هستش. البته به مقایسه قیمت ها هم باید توجه کنی.

ولی MSI هم خیلی عالیه. اونی که گفتی MSI روی برنامه های گرافیکی جواب نمیده فکر می کنم جایی خوندم مال موقعیه که لپ تاپ توی برق نباشه، و اصلا نمی دونم کی با چه هدفی توی دهن ها انداخته این رو. در هر صورت توجه نکن، حرف بی معنی هستش.

ممنون بابت جوابت عزیز
الان N53SN رو با کانفیگ زیر و گارانتی سازگار با قیمت 1580 پیدا کردم
8 گیگ رم
سی پی یو اینتل 2630
گرافیکGT550 (دو گیگ)
هارد 640 ولی 7200 نیست
Blu-ray
USB3
باتری 6 سلوله

ام اس آی هم دقیقا مثل همینه با تفاوت کارت گرافیک 1 گیگ (GT540) و بلو ری هم نیست ولی وزن سبک تر با گارانتی ماتریس قیمت: 1350
اما خوب اختلاف قیمت برام مهم نیست مهم کاراییشونه مخصوصا همون قضیه هنگ کردن

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ممنون بابت جوابت عزیز
8 گیگ رم
سی پی یو اینتل 2630
گرافیکGT550 (دو گیگ)
هارد 640 ولی 7200 نیست
Blu-ray
USB3
باتری 6 سلوله

ام اس آی هم دقیقا مثل همینه با تفاوت کارت گرافیک 1 گیگ (GT540) و بلو ری هم نیست ولی وزن سبک تر با گارانتی ماتریس قیمت: 1350
به نظرم من هم همون asus را بردار یه ذره وزن ببشتر به جایی نمیخوره;)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ممنون بابت جوابت عزیز
8 گیگ رم
سی پی یو اینتل 2630
گرافیکGT550 (دو گیگ)
هارد 640 ولی 7200 نیست
Blu-ray
USB3
باتری 6 سلوله

اگر N53SN تازه توی بازار اومده باشه (که به احتمال زیاد همین طوره) یه 25-20 روزی گرون می فروشند که بچه هایی که توی کفش بودند بیان گرون تر بخرند، بعد یه کم متعادل میشه. :)

توی این شرایط اگر زیاد بگردی و با همه جر و بحث کنی و هر چی مغازه که گیرت میاد رو بری، معمولا نتیجه نهایی اینه که 50-40 تومنی می تونی تخفیف بگیری و منطقی تر خرید کنی. خصوصا توصیه می کنم اگه تهرانی مغازه های پاساژ پارسیان و مرکز کامپیوتر ایران (هر دو بین چهار راه ولیعصر و میدون ولیعصر) رو ببینی.

به نظر من با توجه به بلو-ری و برند ASUS و گرافیک قوی تر، تا حدود 150 تومن هم اگر اختلاف این دو تا لپ تاپ باشه منطقیه، ولی اگر اختلاف بالای 200 چوب باشه MSI منطقی تره. البته اگر مبلغ برات مهم نیست که خوب مسلما ASUS انتخاب بهتریه.

فقط یه چیزی: اگر ASUS گرفتی حتما حتما دقت کن که لپ تاپت New Revision باشه.

در نهایت باز هم تکرار می کنم که زیاد سخت نگیر و هر دوشون خوب هستند. هر کدوم شون رو که بگیری دوستش خواهی داشت! :)

AmirHA

کاربر سایت
Jul 10, 2011
9
اگر N53SN تازه توی بازار اومده باشه (که به احتمال زیاد همین طوره) یه 25-20 روزی گرون می فروشند که بچه هایی که توی کفش بودند بیان گرون تر بخرند، بعد یه کم متعادل میشه. :)

توی این شرایط اگر زیاد بگردی و با همه جر و بحث کنی و هر چی مغازه که گیرت میاد رو بری، معمولا نتیجه نهایی اینه که 50-40 تومنی می تونی تخفیف بگیری و منطقی تر خرید کنی. خصوصا توصیه می کنم اگه تهرانی مغازه های پاساژ پارسیان و مرکز کامپیوتر ایران (هر دو بین چهار راه ولیعصر و میدون ولیعصر) رو ببینی.

به نظر من با توجه به بلو-ری و برند ASUS و گرافیک قوی تر، تا حدود 150 تومن هم اگر اختلاف این دو تا لپ تاپ باشه منطقیه، ولی اگر اختلاف بالای 200 چوب باشه MSI منطقی تره. البته اگر مبلغ برات مهم نیست که خوب مسلما ASUS انتخاب بهتریه.

فقط یه چیزی: اگر ASUS گرفتی حتما حتما دقت کن که لپ تاپت New Revision باشه.

در نهایت باز هم تکرار می کنم که زیاد سخت نگیر و هر دوشون خوب هستند. هر کدوم شون رو که بگیری دوستش خواهی داشت! :)

ممنون عزیز
امروز دوباره رفتم سراغش کم یاب شده!
حاالا به نمایندگی های سازگار باید سر بزنم ببینم چی میشه
با گارانتی امرتات هست ولی میخوام تا بشه سازگار یا ویستا باشه
اگه گیرم نیومد که باید برم سراغ msi :(

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام Crysis2 نصب كردم طبق اون چيزي كه بالاش نوشته موقع راه رفتن عادي يعني وقتي نميجنگي فريم روي 64 هست ولي موقع تير اندازي و انفجار مياد روي 44.
Witcher2 هم كه اون كانفيگ بازي كه بيرون بازي بايد تنظيم كني ببيني بازي روي چي هست باز نميشه مينويسه بايد دوباره بازي رو اينستال كني ولي روي اون چيزي كه داره اجرا ميشه مشكلي نيست(بازيش فوق الاده سخته يه شمشير بخوري تمومه)

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
ممنون عزیز
سلام
توی این رنج قیمت و کانفیگی که مد نظرت هست غیر از asus n53sn , hp 6090 و اون msi یک گزینه دیگه هم هست dell xps L502.
با اینکه از دل زیاد خوشم نمیاد ولی یک ماهی میشه این مدل رو برای خواهرم گرفتم و دم دستمه. تا حالا که چیز خیلی خوبی نشون داده. البته زوده واسه قضاوت. چند تا بازی سنگین هم تست کردم راحت جواب داده.
کانفیگش مثل همون n53sn هست فقط گرافیکش GT 540 دو گیگه. رم 6 و 8 گیگ داره، هارد 640 و 750 گیگ 7200 دور، usb3 , bluetooth3 و چیز شاخصی که داره اسپیکر و ساب ووفر JBL هست! که کیفیت صدای بسیار مطلوبی داره. طوری که من رو وسوسه میکنه برای خودم هم xps بگیرم.

قیمتش بسته به رم و هارد و بلو-ری و تیوی-تیونر و باطری 6 یا 9 سل، از 1300 تا 1500 هست حدوداً.

با صفحه نمایش Full HD هم وجود داره ولی من پیدا نکردم تو بازار ایران.

AmirHA

کاربر سایت
Jul 10, 2011
9
سلام
توی این رنج قیمت و کانفیگی که مد نظرت هست غیر از asus n53sn , hp 6090 و اون msi یک گزینه دیگه هم هست dell xps L502.
با اینکه از دل زیاد خوشم نمیاد ولی یک ماهی میشه این مدل رو برای خواهرم گرفتم و دم دستمه. تا حالا که چیز خیلی خوبی نشون داده. البته زوده واسه قضاوت. چند تا بازی سنگین هم تست کردم راحت جواب داده.
کانفیگش مثل همون n53sn هست فقط گرافیکش GT 540 دو گیگه. رم 6 و 8 گیگ داره، هارد 640 و 750 گیگ 7200 دور، usb3 , bluetooth3 و چیز شاخصی که داره اسپیکر و ساب ووفر JBL هست! که کیفیت صدای بسیار مطلوبی داره. طوری که من رو وسوسه میکنه برای خودم هم xps بگیرم.

قیمتش بسته به رم و هارد و بلو-ری و تیوی-تیونر و باطری 6 یا 9 سل، از 1300 تا 1500 هست حدوداً.

مرسی عزیز
من قبلا از طرفدارای شدید دل بودم ولی متاسفانه کیفیت دلی که وارد ایران میشه خیلی افتضاح شده!
80% سر یه سال باید باتریشونو عوض کنی، بعضی مدل ها هم که هارد میسوزونه!
به شخصه خیلی از این موارد دیدم
دل دیگه کیفیت قدیم رو نداره :(
گرچه ایسوس هم بعد از 2-3 سال اصطحلاکش شدید میره بالا ولی به نظرم انتخاب بهتری از دل میتونه باشه
MSI GX680 هم هست تو این رینج ولی فوق العاده سنگینه! (3.5 کیلو!)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ممنون عزیز
فکر خوبیه. مشخصه اطلاعات تون خوبه و خیلی هم احتیاجی به مشورت ندارین. :mrgreen:
فقط همون طور که گفتم اگر تهران هستید پاساژ پارسیان رو حتما برید. بعضی موقع ها اختلاف قیمت لپ تاپ هاش با جاهای دیگه به 100 تومن هم می رسه.
سلام Crysis2 نصب كردم طبق اون چيزي كه بالاش نوشته موقع راه رفتن عادي يعني وقتي نميجنگي فريم روي 64 هست ولي موقع تير اندازي و انفجار مياد روي 44.
Witcher2 هم كه اون كانفيگ بازي كه بيرون بازي بايد تنظيم كني ببيني بازي روي چي هست باز نميشه مينويسه بايد دوباره بازي رو اينستال كني ولي روي اون چيزي كه داره اجرا ميشه مشكلي نيست(بازيش فوق الاده سخته يه شمشير بخوري تمومه)
Crysis 2 در هر دو حالت فریمش عالیه و اصلا در حد لپ تاپ نیست و حتی PC ها هم انقدر خوب جواب نمیدن. خیالت راحت باشه.
Witcher 2 هم سر در نیاوردم ایرادش چیه؟ ولی قاعدتا نباید تنظیمات گرافیکی بالاتر باعث ارور دادنش بشه. درایور کارت گرافیک تون رو آپدیت کنید ببینید بهتر میشه (احتمالا باید خودش برنامه آپدیت داشته باشه، نداشت از سایت HP یا سایت NVIDIA کمک بگیرید).
زیاد هم سخت نیست ها! سعی کن جاخالی خوب دادن رو تمرین کنی! :mrgreen:
سلام

خیلی لپ تاپ خوبیه، فقط مساله اصلی گارانتیشه.
گارانتی خوب دل الان زیگوراته و آخرین خبری که داشتم با کانفیگ متوسط این لپ تاپ رو می داد 1495 که واقعا گرونه. :(
شما با چه گارانتی و چند گرفتید؟
مرسی عزیز
من قبلا از طرفدارای شدید دل بودم ولی متاسفانه کیفیت دلی که وارد ایران میشه خیلی افتضاح شده!
80% سر یه سال باید باتریشونو عوض کنی، بعضی مدل ها هم که هارد میسوزونه!
به شخصه خیلی از این موارد دیدم
دل دیگه کیفیت قدیم رو نداره :(
گرچه ایسوس هم بعد از 2-3 سال اصطحلاکش شدید میره بالا ولی به نظرم انتخاب بهتری از دل میتونه باشه
MSI GX680 هم هست تو این رینج ولی فوق العاده سنگینه! (3.5 کیلو!)
البته کیفیت ساخت سری XPS دل چون برای گیمینگ هستش یه خورده بهتر از دل های معمولیه. :)
اون MSI GX680 رو مطمئنی با این حول و حوش قیمت دیدی؟ باید بیشتر از اینها باشه ها...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر