مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان.

بالاخره بنده هم رفتم و N53SV رو گرفتم با گارانتي سازگار ارقام.

فقط چون مغازه دار دستگاه رو تموم کرده بود و يک ساعت طول کشيد تا برام گيرش بياره، ديگه حواسم پرت شد و يادم رفت New Revision رو چک کنم، متاسفانه جاييش ذکر نشده که سري جديده و به احتمال قريب به يقين جز سري هاي مشکل داره.

چيکارش ميشه کرد؟ گارانتي الان کاري ميکنه؟

راستي، چرا نادونها اندازه رو در حد 16 اينچ در آوردن؟ تو کوله ام به زور مشت و لگد جا ميشه!
اما خداييش دستگاه با ابهتي هست.

خوب حدسی که نمیشه گفت مشکل داره هنوزم که براش اتفاقی نیفتاده انشالا که طوری نمیشه اونیم که New Revisionهست یا نیست را فک نکنم رو جعبه نوشته باشه بازم باید از اقا mahi بپرسی که داره من تو کارام نبوده مطمعن نیستم

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
ارزونترین مک بوکی که میتونی برداری با یه سخت افزار مناسب Apple MacBook MC516 هست
به قیمت 1400
از سونی :Sony VAIO S132FX هست به قیمت 1 تومنم اینم مشخصاتش
ردازنده:
Intel 380M Core i3 2.53 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz
حافظه:
4 GB DDR3
هارد دیسک:
320 GB 5400 RPM
کارت گرافیک:
Intel HD Graphics - MB UpTo 1500 MB
صفحه نمایش:
13.3" - Bright LED
امکانات:
DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:
باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7
از asus:
n53sv
لینک مشخصات:
http://www.asus.com/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N53SV/
از msi
g620 corei5 لپتاپ گیمینگ به قیمت 1350

پیشنهاد من به شما New Revision n53sv هست
Sony رو که گفتم مدل CB15 رو نگفتید ولی ممنون از راهنماییتون!>:d<فقط کسی نیست به سوالام کامل جواب بده!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Sony رو که گفتم مدل CB15 رو نگفتید ولی ممنون از راهنماییتون!>:d<فقط کسی نیست به سوالام کامل جواب بده!

فک کنم کامل جواب دادم اگه بازم سوالی داری بکن میدونم شدیدا به اپل علاقه داری ولی باید خوب شرایط را هم بسنجی وقتی میتونی با 1300 یه لپتاپ خوب برداری چرا الکی پول بدی برای یه یه سخت افزار معمولی اگرم که به سیستم عامل مک علاقه داری که اون مشکلی نیست میتونی جدا نصب کنی

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
فک کنم کامل جواب دادم اگه بازم سوالی داری بکن میدونم شدیدا به اپل علاقه داری ولی باید خوب شرایط را هم بسنجی وقتی میتونی با 1300 یه لپتاپ خوب برداری چرا الکی پول بدی برای یه یه سخت افزار معمولی اگرم که به سیستم عامل مک علاقه داری که اون مشکلی نیست میتونی جدا نصب کنی
منظورم از توضیح کامل همین یه تیکه است که الان گفتی میتونی بعدا نصب کنی یا اینجور توضیحات!
من خیلی اهل بازی نیستم هرز گاهی بازی میکنم!شیک بودن و زیبایی هم شرط اولمه!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منظورم از توضیح کامل همین یه تیکه است که الان گفتی میتونی بعدا نصب کنی یا اینجور توضیحات!
من خیلی اهل بازی نیستم هرز گاهی بازی میکنم!شیک بودن و زیبایی هم شرط اولمه!

هان پس منظورت دلداری بود:d
گفتم اگه به سیستم عامل مک علاقه داری یعنی فقط به خاطر همین میخوای اپل بگیری
میتونی رو هر لپتابی که خریدی در کنار ویندوز مک هم نصب کنی
ولی اگه شدیدا علاقه داری:d به اپل همون مدلی را که بهت گفتم بگیر برای کارهای روزمره مناسبه بازی های قدیمیم میتونی روش اجرا کنی:)

Mehdi.S

کاربر سایت
Jan 19, 2008
25
خوب حدسی که نمیشه گفت مشکل داره هنوزم که براش اتفاقی نیفتاده انشالا که طوری نمیشه اونیم که New Revisionهست یا نیست را فک نکنم رو جعبه نوشته باشه بازم باید از اقا mahi بپرسی که داره من تو کارام نبوده مطمعن نیستم

الان زنگ زدم فروشگاهي که خريده بودم گفت که الان 2-3 ماهه ديگه برچسب new revision نميزنن و همه اصلاح شده هستن.

حرفش چقدر صحت داره؟

• Like
Reactions: arshiya26

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
آفرین همینه اون MSI که دیگه خیلی داغونه که 9600 گرافیکش کم نیست؟Sony چی شد؟
اخ ببخشید اشتباه تایپی بود منظورم ge620 که گرافیکش 540m هست و CB15
6630m هست از سری amd
کی اینجا لپ تاپ xps 1340 داره؟
ندارم ولی اگه اطلاعاتی دربارش میخوای بگو
الان زنگ زدم فروشگاهي که خريده بودم گفت که الان 2-3 ماهه ديگه برچسب new revision نميزنن و همه اصلاح شده هستن.

حرفش چقدر صحت داره؟

بازم میگم خودمم شک دارم چون تو کارام نبوده بزار mahi جان بیاد چون خودش داره میدونه بهت میگه;)

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اخ ببخشید اشتباه تایپی بود منظورم ge620 که گرافیکش 540m هست و CB15
6630m هست از سری amd
ممنون از راهنماییت اگه اعتبار داشتم فدات میکردم ولی ندارم!:((
من زیبایی خیلی خیلی برام مهمه Sony هم به همین خاطر میپسندم!البته نه فقط بخاطر قیافه کلا:d
SONY سندی بریج چیز دیگه ای نیست من گشتم همش HP پیدا کردم!:-/

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام دوستان.

بالاخره بنده هم رفتم و N53SV رو گرفتم با گارانتي سازگار ارقام.

فقط چون مغازه دار دستگاه رو تموم کرده بود و يک ساعت طول کشيد تا برام گيرش بياره، ديگه حواسم پرت شد و يادم رفت New Revision رو چک کنم، متاسفانه جاييش ذکر نشده که سري جديده و به احتمال قريب به يقين جز سري هاي مشکل داره.

چيکارش ميشه کرد؟ گارانتي الان کاري ميکنه؟

راستي، چرا نادونها اندازه رو در حد 16 اينچ در آوردن؟ تو کوله ام به زور مشت و لگد جا ميشه!
اما خداييش دستگاه با ابهتي هست.

==========================

دوستاني که بخوان بخرن، قيمتش 1170 بود. i7-2630WM، رم 4، هارد 640، DVD-RW و DOS. با هارد 500 هم 1150 بود.

حرفش چقدر صحت داره؟
سلام.

برید به این صفحه در سایت ASUS و شماره سریال لپ تاپ تون رو وارد کنید (زیر خود لپ تاپ و روی جعبه هستش)، و بعد روی Check کلیک کنید و ببینید چه جوابی میده. اگر زبان تون خوب نیست کپی پیست کنید اینجا تا من بهتون بگم چیه قضیه.

اصلا هم نگران نباشید. اولا واقعا احتمال درگیری لپ تاپ تون زیاد نیست، دوما اگر هم مشکل داشته باشه اصلا مساله بزرگ و خطرناکی نیست این قضیه (لپ تاپ خود من هم این مشکل رو داره، ولی اصلا مهم نیست).

--------------------------------------------------
بچه ها من مرداد یه امتحان مهم دارم و یه چند روزی ممکنه نرسم همه سوال ها رو جواب بدم (البته هستم، یه کمی کمرنگ). برو بچه های حرفه ای یه کم کاور کنند ممنون میشم. :)

javadsadeghi

کاربر سایت
Aug 16, 2010
40
نام
جواد
سلام
از همه دوستانی که کمکم کردن و جوابمو دادن ممنونم

AmirHA عزیز
اون مدل دلی که نوشتم اصلا گارانتی نداشت (اگه با گارانتی بین الملل حدود 1,500 پس بدون گارانتیش چنده؟:-? )
در ضمن من با MSI هیچ مشکلی ندارم ولی GX 680 بلو ری نداره !!!!!:(

Mahi58 عزیز
همه 2613 تا رو که نه ولی حداقل 1500 تای آخرش رو خوندم :-b
بازم حرف من درست بود شما طبق گفته خودتون توی همون حداقل 10 تاش فقط گفتید : (( خوب و قویه ولی گارانتی نداره)) در مورد مسائل دیگش صحبت نکردید . در ضمن من قصد ندارم فقط از نکات مثبت لپ تاپ ها صحبت بشه فقط میخوام در مورد تمام مسائل مهم صحبت بشه , گارانتی یکی از موردهای مهمه ولی موارد دیگه ای هم هست (عمر باطری , کولینگ , عمر قطعات , جنس و کیفیت بدنه و ... ):)

racon_leon عزیز
صدای فن توی درجه 2 آزار دهندس یا نه فقط صدا میده؟
6090 usb 3.0 داره یا نه؟
اگه سفر کاری هست موفق باشی و اگه تفریحیه خوش بگذره :-h

راستی کسی میدونه کیبورد 6090 backlight داره یا نه ؟

بازم از همتون ممنونم که وقت گذاشتید و جواب منو دادید و میدید (:d)

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
Mahi58 عزیز
همه 2613 تا رو که نه ولی حداقل 1500 تای آخرش رو خوندم :-b
بازم حرف من درست بود شما طبق گفته خودتون توی همون حداقل 10 تاش فقط گفتید : (( خوب و قویه ولی گارانتی نداره)) در مورد مسائل دیگش صحبت نکردید . در ضمن من قصد ندارم فقط از نکات مثبت لپ تاپ ها صحبت بشه فقط میخوام در مورد تمام مسائل مهم صحبت بشه , گارانتی یکی از موردهای مهمه ولی موارد دیگه ای هم هست (عمر باطری , کولینگ , عمر قطعات , جنس و کیفیت بدنه و ... ):)
من در مورد هر مساله ای که برای طرف مقابل مهم بوده و پرسیده جواب دادم (اگر هم بلد نبودم براش سرچ کردم)، و فقط در مواردی که طرف کلی پرسیده، مثلا گفته این خوبه یا نه؟ من هم مسائلی که برای خود من شخصا مهم بوده و توی تصمیم گیری خودم دخالت داده بودم جواب دادم.

اگر می بینید یک لپ تاپ خاص بیشتر اسمش میاد صرفا به خاطر اینه که از بهترین انتخاب های بازار ایرانه و لا غیر.

در ضمن از این که نوشتید راجع به دیگر مشخصات لپ تاپ ها از این به بعد می خواید صحبت کنید و اطلاعات در این تاپیک بنویسید کمال تشکر رو دارم. :)

gamer3

کاربر سایت
Jul 13, 2011
2
سلام

سلام بچه ها خوبین؟

من تازه وارد هستم در مسائل لپ تاپ یک سوال مهم دارم میخواستم بدونم که خفن ترین و ابر قدرت ترین لپ تاپی که تا به امروز در کشور هست کدوم هست؟ میخوام ابرقدرت ترین باشه برای اجرای راحت بازیهای سنگین با آخرین جزئیات خلاصه تو هیچ بازی ای کم نیاره و خفن ترین بازیهای گرافیک خفن رو هم مثل آب خوردن بیاره قیمتش و وزنش و باقی قضایا اصلا مهم نیست فقط ابر قدرت ترین باشه!!!

لطفا تا به امروز ابر قدرت ترین لپ تاپ موجود توی ایران و ابر قدرت ترین لپ تاپ در جهان رو معرفی کنید و نحوه تهیه هر کدوم با قیمت و مشخصات رو هم بگید لطفا.(چیزی باشه که دیگه از اون بالاتر اصلا بشر خلق نکرده باشه!!!:d)

ممنون از جوابتون

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام بچه ها خوبین؟

من تازه وارد هستم در مسائل لپ تاپ یک سوال مهم دارم میخواستم بدونم که خفن ترین و ابر قدرت ترین لپ تاپی که تا به امروز در کشور هست کدوم هست؟ میخوام ابرقدرت ترین باشه برای اجرای راحت بازیهای سنگین با آخرین جزئیات خلاصه تو هیچ بازی ای کم نیاره و خفن ترین بازیهای گرافیک خفن رو هم مثل آب خوردن بیاره قیمتش و وزنش و باقی قضایا اصلا مهم نیست فقط ابر قدرت ترین باشه!!!

لطفا تا به امروز ابر قدرت ترین لپ تاپ موجود توی ایران و ابر قدرت ترین لپ تاپ در جهان رو معرفی کنید و نحوه تهیه هر کدوم با قیمت و مشخصات رو هم بگید لطفا.(چیزی باشه که دیگه از اون بالاتر اصلا بشر خلق نکرده باشه!!!:d)

ممنون از جوابتون

خوش امدید قدرت مند ترین لپتاب های دنیا از سری alianware هست و قیمتاشم از 2 میلیون شروع میشه به بالا اینجا فقط تهران اونم خیلی کم و محدود هست و گارانتیم نداره مگر اینکه بری سمت مالزی و اونطرفا چون مال همین کشوره
و اما لپتابهای قوی که میتونی از اینجا گیر بیاری
asus G53SX
http://usa.asus.com/Notebooks/Gaming_Powerhouse/G53SX/
asusG74SX
http://usa.asus.com/Notebooks/Gaming_Powerhouse/G74SX/#specifications
msi
GT683
http://matris.co.ir/product.php?model=614
msiGX680
http://matris.co.ir/product.php?model=608
قیمتای دقیقشو ندارم
ولی از 1800 شروع میشه تا 2500