مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام بچه ها خوبین؟

من تازه وارد هستم در مسائل لپ تاپ یک سوال مهم دارم میخواستم بدونم که خفن ترین و ابر قدرت ترین لپ تاپی که تا به امروز در کشور هست کدوم هست؟ میخوام ابرقدرت ترین باشه برای اجرای راحت بازیهای سنگین با آخرین جزئیات خلاصه تو هیچ بازی ای کم نیاره و خفن ترین بازیهای گرافیک خفن رو هم مثل آب خوردن بیاره قیمتش و وزنش و باقی قضایا اصلا مهم نیست فقط ابر قدرت ترین باشه!!!

لطفا تا به امروز ابر قدرت ترین لپ تاپ موجود توی ایران و ابر قدرت ترین لپ تاپ در جهان رو معرفی کنید و نحوه تهیه هر کدوم با قیمت و مشخصات رو هم بگید لطفا.(چیزی باشه که دیگه از اون بالاتر اصلا بشر خلق نکرده باشه!!!:d)

ممنون از جوابتون

من هم نظر خودم رو بگم: ایشون چطورن؟!

خودم سرم گیج رفت وجدانا!
wacsmiley.gif

-----------------------------------------
پ.ن: برای تهیه اش هم باید با یکی از این شرکت هایی که از اون ور جنس میارن تحویل میدن طرف حساب بشی و اونها هم کلی روش می کشند و حداقل حدود 10 تومن برات در میاد تا برسه ایران. کلا اگه پولت از پارو بالا نمیره اصلا توصیه نمیشه.

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

خودم سرم گیج رفت وجدانا!
wacsmiley.gif

پ.ن: برای تهیه اش هم باید با یکی از این شرکت هایی که از اون ور جنس میارن تحویل میدن طرف حساب بشی و اونها هم کلی روش می کشند و حداقل حدود 10 تومن برات در میاد تا برسه ایران. کلا اگه پولت از پارو بالا نمیره اصلا توصیه نمیشه.
:|:|:|:|:d

gamer3

کاربر سایت
Jul 13, 2011
2

خودم سرم گیج رفت وجدانا!
wacsmiley.gif

ممنون از جوابگویی شما و آقای POUYA KHAN

این لپ تاپی که معرفی کردید ابر قدرت ترین لپ تاپ جهان در حال حاظر هست توی سایت دل این لپ تاپ هست و یک قسمت داره برای سفارش سازی که توی اون قسمت این سی پی یو و رم و گرافیک رو میشه انتخاب کرد و حتی گزینه های شاخ دیگه ای هم برای قسمتهای دیگر دارد من این کانفیگ رو اونجا انتخاب کردم قیمتشو زد 5 هزار و خورده ای دلار اگر بخواد ایران بیاد حتما 10 میلیون میشه شاید هم بیشتر ولی از همه مهمتر گارانتی و غیره هست که متاسفانه فکر نکنم توی ایران داشته باشه به نظر شما این لپ تاپ با این کانفیگ کی در ایران فراگیر میشه و گارانتی دار میشه یعنی چند ماه دیگه وارد کشور میشه یا اصلا وارد میشه؟؟؟:d

این مورد رو که بی خیال شدم اگه قرار باشه اینقدر پول بدم اونو میدم به یه سیستم پی سی گرافیک 4 گیگ 6990 رم 16 گیگ باس 2000 سی پی یو 6 هسته ای 3.4 و غیره تازه قیمتش کمتر از 10 میلیون هم درمیاد و میشه ابر قدرت گیم در کل من به یه لپ تاپی احتیاج دارم که توی ایران ابر قدرت باشه یعنی میخوام چند تا لپ تاپ بهم معرفی کنید که توی ایران تا به امروز و در حال حاظر ابر قدرتهای گیمینگ باشند قیمت هم تا مرز 3 میلیون در نظر بگیرید یعنی از 1.5 میلیون شروع بشه تا 3 میلیون تومان و گارانتی و پشتیبانی خوب و عمر باطری طولانی هم داشته باشه وزنش مهم نیست هر چقدر بالا باشه فقط خدای گیمینگ باشه در ایران و از هیچ لحاظ کم نیاره توی اجرای بازیهای گرافیک خفن با آخرین تنظیمات گرافیکی!!!

لپ تاپهای تاپ و جدید و آخرت گیمینگ و چند تا هم معرفی کنید که سه بعدی هم پشتیبانی بکنه.

الان خفن ترین بازی گرافیکی در حال حاظر کدومه و کدوم لپ تاپ تونسته با آخرین جزئیات روان اجراش کنه؟

چند تا سوال هم داشتم باطری های 12 سلولی و 9 سلولی و 6 سلولی هر کدوم چند ساعت کار میکنند؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود

این لپ تاپی که معرفی کردید ابر قدرت ترین لپ تاپ جهان در حال حاظر هست توی سایت دل این لپ تاپ هست و یک قسمت داره برای سفارش سازی که توی اون قسمت این سی پی یو و رم و گرافیک رو میشه انتخاب کرد و حتی گزینه های شاخ دیگه ای هم برای قسمتهای دیگر دارد من این کانفیگ رو اونجا انتخاب کردم قیمتشو زد 5 هزار و خورده ای دلار اگر بخواد ایران بیاد حتما 10 میلیون میشه شاید هم بیشتر ولی از همه مهمتر گارانتی و غیره هست که متاسفانه فکر نکنم توی ایران داشته باشه به نظر شما این لپ تاپ با این کانفیگ کی در ایران فراگیر میشه و گارانتی دار میشه یعنی چند ماه دیگه وارد کشور میشه یا اصلا وارد میشه؟؟؟:d

این مورد رو که بی خیال شدم اگه قرار باشه اینقدر پول بدم اونو میدم به یه سیستم پی سی گرافیک 4 گیگ 6990 رم 16 گیگ باس 2000 سی پی یو 6 هسته ای 3.4 و غیره تازه قیمتش کمتر از 10 میلیون هم درمیاد و میشه ابر قدرت گیم در کل من به یه لپ تاپی احتیاج دارم که توی ایران ابر قدرت باشه یعنی میخوام چند تا لپ تاپ بهم معرفی کنید که توی ایران تا به امروز و در حال حاظر ابر قدرتهای گیمینگ باشند قیمت هم تا مرز 3 میلیون در نظر بگیرید یعنی از 1.5 میلیون شروع بشه تا 3 میلیون تومان و گارانتی و پشتیبانی خوب و عمر باطری طولانی هم داشته باشه وزنش مهم نیست هر چقدر بالا باشه فقط خدای گیمینگ باشه در ایران و از هیچ لحاظ کم نیاره توی اجرای بازیهای گرافیک خفن با آخرین تنظیمات گرافیکی!!!

لپ تاپهای تاپ و جدید و آخرت گیمینگ و چند تا هم معرفی کنید که سه بعدی هم پشتیبانی بکنه.

الان خفن ترین بازی گرافیکی در حال حاظر کدومه و کدوم لپ تاپ تونسته با آخرین جزئیات روان اجراش کنه؟

چند تا سوال هم داشتم باطری های 12 سلولی و 9 سلولی و 6 سلولی هر کدوم چند ساعت کار میکنند؟
با سه میلیون نمیشه لپ تاپی گرفت که تمام گیم ها رو با آخرین تنظیمات روون اجرا کنه. اگر می شد کسی اون 10 میلیونیه رو نمی خرید.

شما اگر انقدر حساسید قطعا بهتره که همون PC رو بگیرید.

خفن ترین گیم فکر می کنم The Witcher 2 یا شاید Metro 2033 باشه و برای اجرای روونش با آخرین تنظیمات، گرافیکی در حد همون لپ تاپ 10 میلیونی یا گرافیک PC لازمه.

این لپ تاپ ها هیچ وقت در ایران فراگیر نبودند و نمیشند و همیشه سخت گیر می اومدند.

در هر صورت من لپ تاپ ASUS G73 رو با شرایط شما بهترین لپ تاپ در ایران می دونم. قیمت 2400، سی پی یو i7، صفحه فول اچ دی، باتری 8 سل، 8 گیگ رم، هارد 1 ترابایت، و در نهایت گرافیک Mobility 5870 داره. البته اگر بچه ها هم چیز بهتری دیدند بگن.

یه مقداری اگر خودت هم عادت به تحقیق داری، می تونی از این صفحه اطلاعات خوبی راجع به عملکرد گرافیک لپ تاپ ها بگیری.

کارکرد باتری به شدت بستگی به کار با لپ تاپ و کیفیت باتری داره. باتری 6 سلولی با گیم 1 ساعت و نیم و با کار ساده (پاورپوینت، ورد، ...) تا 4-3 ساعت جواب میده. باتری 9 سلولی گیمش 2 ساعت و نیم و کار معمولی تا 5 ساعت. 12 سلولی هم به همین مقدار بیشتر. البته اینها اعداد خیلی عمومی هستند و مطمئن نیستم اصلا گفتن شون درست باشه.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی

ببین الان این لپ تاپ های gaming به این صورت تو ایران گارانتی نمی شن الان چند تایی که با گارانتی هستن یکی gt683 و gt680 و gx680 از msi هست که الان فقط دومی موجود هست یکی g53sw و g53jw از asus که باز من دیروز رفتم گشتم فقط دومی بود اونم تو کل بازار رضا و پایتخت دو سه تا بیشتر نبود که یکیش رو من گرفتم با مخلفات 2.5 حالا اگه می خای تو برو تا تموم نشده تو هم یکی بگیر اگه نه شاید تا 2 یا 3 هفته دیگه بازم بیاد

laptapmikham

کاربر سایت
Mar 18, 2011
43
سلام
بچه ها لپ تاپ Lenovo Y570 وارد ایران شده؟2-3ماهی میشه که معرفی شده چرا سازگار نمیارش؟
بین Lenovo Y570 و سری HP DV6 شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟ممنون

Mehdi.S

کاربر سایت
Jan 19, 2008
25
جناب mahi58؛ ممنون.

شماره سريال رو چک کردم و گفت مشکلي نداره. خيالم راحت شد.

فقط يه نکته عجيب!
نيست که بدنه آلومينيوميه، بدنه يه جريان ضعيف برق داره!!!!
تو ايرانم که ارت نداريم. سيستم شما هم اين برق ضعيف رو داره؟؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
بچه ها لپ تاپ Lenovo Y570 وارد ایران شده؟2-3ماهی میشه که معرفی شده چرا سازگار نمیارش؟
بین Lenovo Y570 و سری HP DV6 شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟ممنون

ببین عزیزم من خودم lenovo را پیشنهاد نمیکنم اگر چه شرکت خوبیم باشه ولی ساپورتش اینجا کمه
به نظر من سری dv6 خریدش به صرفه تره برای گارانتی شدنم شرکت میاد به متغاضی نگاه میکه
اگه داشته باشه اونوقت گرانتی میکنه یا اول میزاره جنسای قدیمیش فروش کنه بعد میره دنبال سری جدید نه فقط در مورد لپتاپ بلکه در مورد همه ی وسایل الکتیریکی صدق میکنه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
جناب mahi58؛ ممنون.

شماره سريال رو چک کردم و گفت مشکلي نداره. خيالم راحت شد.

فقط يه نکته عجيب!
نيست که بدنه آلومينيوميه، بدنه يه جريان ضعيف برق داره!!!!
تو ايرانم که ارت نداريم. سيستم شما هم اين برق ضعيف رو داره؟؟

خدا را شکر این شک ضعیف معمولا تو همه ی وسایل الکتریکی وقتی پا برهنه هستی پیش میاد و مسئله ای نیست اگه خونتونم ارت داشته باشه که اصلا مشکلی پیش نمیاد:)

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
بهترین لپ تاپی که میشه با حدود قیمت 700 خرید چی هست؟کانفیگش رو هم لطفا بزارین.
شیک باشه ، تا حد امکان سبک باشه ، باطری مهم هست ، HDMI داشته باشه ترجیحا
سونی و الجی نباشه.
کاربرد = همه چی
مرسی.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام.
بهترین لپ تاپی که میشه با حدود قیمت 700 خرید چی هست؟کانفیگش رو هم لطفا بزارین.
شیک باشه ، تا حد امکان سبک باشه ، باطری مهم هست ، HDMI داشته باشه ترجیحا
سونی و الجی نباشه.
کاربرد = همه چی
مرسی.
dell inspiron 5010
Cpu : core i3 370 2.4​
Ram : 4G DDR3​
HDD : 320 GB​
VGA : ATI 5470 1024MB​

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
racon_leon عزیز
صدای فن توی درجه 2 آزار دهندس یا نه فقط صدا میده؟
6090 usb 3.0 داره یا نه؟
اگه سفر کاری هست موفق باشی و اگه تفریحیه خوش بگذره :-h

راستی کسی میدونه کیبورد 6090 backlight داره یا نه ؟

بازم از همتون ممنونم که وقت گذاشتید و جواب منو دادید و میدید (:d)

سلام
مرسي از ارزوت:d:d:d
بله 6090 يو اس بي 3 رو ساپرت ميكنه در مورد بك لايت نميدوم متاسفانه
در مورد فن بستگي داره اگه توي اتاق باشي در بسته و نصفه شب باشه متوجه صداي زيادش ميشيد(چون من اكثرا موقعي كه پاي لپ تاپ هستم شرايط مثل شرايط بالاست)ولي اگه مثلا توي حال باشي يه تي وي هم روشن باشه نه اونقدر اذيت كننده نيست.
موفق باشي >:d<>:d<>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر