مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
Crysis رو تست كردم
روي Very High به راحتي و رووني و بدون افت فريم اجرا ميشه ولي دور فن و گرماي توليد شده از فن به شدت يعني به معناي حقيقي كلمه به شدت زياد ميشه
در مورد اون حرفت هم اره قبول دارم خيلي حال ميده ولي اون حسي كه موقع خريد PS3 ايم رو داشتم مطمعنم كه هيچ وقت هيچ جوري نميتونم دوباره تجربه كنم
در هر صورت واقعا واقعا ممنونم اميدوارم بتونم يه روزي يه جايي جبران كنم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
Crysis رو تست كردم
روي Very High به راحتي و رووني و بدون افت فريم اجرا ميشه ولي دور فن و گرماي توليد شده از فن به شدت يعني به معناي حقيقي كلمه به شدت زياد ميشه
در مورد اون حرفت هم اره قبول دارم خيلي حال ميده ولي اون حسي كه موقع خريد PS3 ايم رو داشتم مطمعنم كه هيچ وقت هيچ جوري نميتونم دوباره تجربه كنم

خدا را شکر هر دفعه دما را تست کن زیاد بالا نره
خواهش میکنم من دوستان اینجاییم که به پچه ها کمک کنیم نیازی به جبران نیست;)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
اخ گفتی محمود مثل کنسول نو میمونه که ادم به ذوقش صبحا زود بلند میشه ولی هیچی مثل روزه اولی که کامپیوتر خریدم نبود نمیدونی چه ذوقی داشتم که متاسفانه دیگه تجربش نکردم=((
دقیقا من هم همین طور...
23t06dg.gif

ولی لپ تاپ هم خیلی چسبید، خیلی کاربردی تر از اونی بود که فکر می کردم...
سلام
Crysis رو تست كردم
خواهش می کنم، قابلی نداشت.

حرارت لپ تاپ ASUS من و دور فنش هم خیلی بالا میره موقع گیم، اون طبیعیه. حرارت لپ تاپ رو با این برنامه می تونی چک کنی.

اون Crysis هم جزو سنگین ترین گیم های موجود هستش، احتمالا توی مراحل بالاش که بری و اون Alien ها که روی هوا هستند بریزن تو صفحه یه خورده با گرافیک لپ تاپ هر چقدر هم خوب باشه ممکنه افت فریم رو تجربه کنی و مجبور بشی از Very High بیای پایین (گفتم که آماده باشی و یه وقت توی ذوقت نخوره)! :mrgreen:

یادت هم باشه که فقط وقتی لپ تاپ تو برقه باهاش گیم بزنی (کپی رایت: Pengel). : دی

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
الان بهترین لپ تاپ msi برای بازی کدوم هستش ؟ چه مدلی با چه مشخصاتی ؟
قیمت برام فرقی نمی کنه
کلا چند تا لپ تاپ خوب برای بازی معرفی کنید

riddickmybio

کاربر سایت
Jun 10, 2009
116
با تشکر از دوستان خوبم جناب mahi58 و جناب pengel من با در نظر گرفتن تمام جوانب لپ تاپ n53sv رو خریدم همه چیز خدارو شکر عالیه فقط کمی کیبوردش زیر فشار خم میشه که به نظر من مهم نیست و اینی که من خریدم usb 3 نداره بازیهایی مثل استارکرافت 2 و dow retribution رو در بالاترین کیفیت ممکن مثل کره اجرا کرد بازی witcher 2 رو هم روی مدیوم نسبتا روون اجرا کرد

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
با تشکر از دوستان خوبم جناب mahi58 و جناب pengel من با در نظر گرفتن تمام جوانب لپ تاپ n53sv رو خریدم همه چیز خدارو شکر عالیه فقط کمی کیبوردش زیر فشار خم میشه که به نظر من مهم نیست و اینی که من خریدم usb 3 نداره بازیهایی مثل استارکرافت 2 و dow retribution رو در بالاترین کیفیت ممکن مثل کره اجرا کرد بازی witcher 2 رو هم روی مدیوم نسبتا روون اجرا کرد
کیبوردش مهم نیست برای منم همینه ..... کدوم مدلش و خردیدی دقیق بگو ؟ 2 تا vga داره ؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
الان بهترین لپ تاپ msi برای بازی کدوم هستش ؟ چه مدلی با چه مشخصاتی ؟
قیمت برام فرقی نمی کنه
کلا چند تا لپ تاپ خوب برای بازی معرفی کنید
لپ تاپ های گیمینگ MSI رو در اینجا می تونید ببینید. بهترین شون GT683 هستش که باید زنگ بزنید بهشون ببینید وارد ایران شده یا نه؟

مدل های دیگه:
1. لپ تاپ ASUS G73 یا اگر پیدا بشه G74. سری G لپ تاپ های ASUS فوق العاده عالی هستند! هم قویند، هم کیفیت ساخت شون بالاست، هم فوق العاده قشنگ هستند! :x
قیمت G73 باید حدود 2400-2300 باشه.

2. لپ تاپ Dell XPS L502 هم خوبه. البته ترجیحا گارانتی زیگورات. قیمت هم با کانفیگ ها و گارانتی های مختلف بین 1250 تا 1500 هستش.

3. لپ تاپ HP DV6-6090 هم خیلی قویه، ولی البته گارانتی خوبی نداره در ایران. قیمت 1450 الی 1500 هستش.

البته اگر پول تون از پارو بالا میره می تونید بگید این شرکت هایی که از خارج جنس میارن براتون لپ تاپ Alienware بیارن که اون دیگه ته لپ تاپ گیمینگه...
آقا تبریک میگم، به جمع N53SV داران خوش اومدید! انصافا آخر لپ تاپه! : دی

چند گرفتی؟ الان دیگه حسابی قیمتش هم مناسب شده...

اکثر بازی ها رو مثل کره اجرا می کنه. اون Witcher 2 هم ایراد از خود گیمشه که کمر همه PC ها رو هم خم می کنه، چه برسه به لپ تاپ. راستی پچ 1.1 بازی رو هم حتما بریز خیلی نرمش می کنه.

یو اس بی 3 که بعضی مدل هاش ندارند. کی بردش هم یکی از انتقاداتیه که خیلی ها به لپ تاپ کردند، ولی واقعا زیاد اذیت نمی کنه. از طرفی علت فرو رفتنش اینه که دکمه هاش به همدیگه وصل هستند و مثل بعضی لپ تاپ ها از هم جدا نیستند، که این وصل بودن یه جنبه مثبت هم داره که باعث میشه آب یا چیز دیگه به راحتی نتونه نفوذ کنه تو لپ تاپ.

راستی (اگر تا به حال این کار رو نکردید)، هر چه زودتر برای N53SV تون یه اسم دختر هم انتخاب کنید! :mrgreen:

کیبوردش مهم نیست برای منم همینه ..... کدوم مدلش و خردیدی دقیق بگو ؟ 2 تا vga داره ؟

تمام کانفیگ های N53SV دو تا کارت گرافیک دارند. :)

riddickmybio

کاربر سایت
Jun 10, 2009
116
لپ تاپ های گیمینگ MSI رو در اینجا می تونید ببینید. بهترین شون GT683 هستش که باید زنگ بزنید بهشون ببینید وارد ایران شده یا نه؟

مدل های دیگه:
1. لپ تاپ ASUS G73 یا اگر پیدا بشه G74. سری G لپ تاپ های ASUS فوق العاده عالی هستند! هم قویند، هم کیفیت ساخت شون بالاست، هم فوق العاده قشنگ هستند! :x
قیمت G73 باید حدود 2400-2300 باشه.

2. لپ تاپ Dell XPS L502 هم خوبه. البته ترجیحا گارانتی زیگورات. قیمت هم با کانفیگ ها و گارانتی های مختلف بین 1250 تا 1500 هستش.

3. لپ تاپ HP DV6-6090 هم خیلی قویه، ولی البته گارانتی خوبی نداره در ایران. قیمت 1450 الی 1500 هستش.

البته اگر پول تون از پارو بالا میره می تونید بگید این شرکت هایی که از خارج جنس میارن براتون لپ تاپ Alienware بیارن که اون دیگه ته لپ تاپ گیمینگه...

آقا تبریک میگم، به جمع N53SV داران خوش اومدید! انصافا آخر لپ تاپه! : دی

چند گرفتی؟ الان دیگه حسابی قیمتش هم مناسب شده...

اکثر بازی ها رو مثل کره اجرا می کنه. اون Witcher 2 هم ایراد از خود گیمشه که کمر همه PC ها رو هم خم می کنه، چه برسه به لپ تاپ. راستی پچ 1.1 بازی رو هم حتما بریز خیلی نرمش می کنه.

یو اس بی 3 که بعضی مدل هاش ندارند. کی بردش هم یکی از انتقاداتیه که خیلی ها به لپ تاپ کردند، ولی واقعا زیاد اذیت نمی کنه. از طرفی علت فرو رفتنش اینه که دکمه هاش به همدیگه وصل هستند و مثل بعضی لپ تاپ ها از هم جدا نیستند، که این وصل بودن یه جنبه مثبت هم داره که باعث میشه آب یا چیز دیگه به راحتی نتونه نفوذ کنه تو لپ تاپ.

راستی (اگر تا به حال این کار رو نکردید)، هر چه زودتر برای N53SV تون یه اسم دختر هم انتخاب کنید! :mrgreen:

تمام کانفیگ های N53SV دو تا کارت گرافیک دارند. :)

لطف دارین من با 2 گیگ رم اضافه یعنی 6 گیگ رم و بلوری و همه چی از آذر تحلیل گرفتم 1305000 تومن خدایی لپتاپ خیلی خوبیه من حدودا 4 ماه تحقیق کردم بین این و اچ پی 6080 در نهایت اینو انتخاب کردم الان هم خدارو شکر خیلی راضیم فقط کاش یو اس بی 3 هم داشت :)

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
یه لپتاپی هست مال Acer قیمتش حدود 850 تومنه همهچیش عالیه حتی کارت گرافیکش همین 540m هست فقط مشکلش اینه که ویندوز OEM 7 روش نصب نیست و Dos هستش!

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
دوستان نظرتون در مورد لپ تاپ دل inspiron 5110 چیه؟
این سری در چه تارخی رلیز شده؟بعد از سال 2011 هستش؟
بعد این واقعیت داره که شرکت دل از لحاظ کفیت بد شده؟

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
من اين Black Ops و ConViction رو هم روي 6080 ام چك كردم روي بالاترين تنظيمات+AA 4X به راحتي و بدون افت فريم اجرا كرد حتي توي انفحار ها هم افت فريم نداره.
خيلي خوشحالم الان عروسيه
Next Target: The Witcher2
(البته امشب خونه نيستم و اين بازي هم كه 5 تا DVD هست به محض تست نتيحه رو اعلام ميكنم.)

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
دوستان بین این سه مدل پائین کدوم از همه لحاظ برای گیم مناسبه ؟
msi ge 620 i7
asus n53sv
hp 6080
و اینکه می گن لپ تاپ های msi به درد نمی خورند درسته واقعا ؟ می گن زود خراب می شه و دیگ نمی شه درستشون کرد ؟!!! یا اینکه آمار خرابیشون خیلی بالاست ؟!! آیا واقعا درسته ؟
بازم ممنونم

ahmad12

کاربر سایت
Jun 9, 2010
3
دوستان من میخواستم فردا یه لپ تاپ بگیرم ولی کارت های گرافیکی رو نمیتونم تشخیص بدم و زیاد وارد نیستم
امکانش هست یکی از دوستان یه توضیحی در مورد کارت های گرافیکی مختلف بده ؟
هم چنین در مورد سی پی یو های سندی یه توضیح بدید ممنون میشم
با تشکر

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
سلام
لپ تاپ 13 یا 14 اینچ می خوام بگیرم (نه بزرگتر) که ظاهر شیک داشته باشه، تا حد امکان سبک باشه، با دوام باشه، برای کار سنگین از جمله بازی باشه

قیمت هم بالای 1.5 نباشه

ممنون میشم چند تا گزینه بهم معرفی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر