مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
توی رنجی که اعلام کردید چند مدل معرفی میکنم.

HP Pavilion G62-144

قیمت 820.000 تومان.

Toshiba Satellite T135-S1305

قیمت: 670.000 تومان

ِ
DELL Vostro 3500

قیمت :790.000 تومان

DELL Vostro 3300

قیمت: 840.000 تومان

Dell Inspiron 5010
قیمت :690.000 تومان

ِ

ممنونم دوست عزیز.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
اگرممکنه نظرتون رو راجع به مدل Dell Studio 1558 بگین؟
ممنونم
ضمنا من شبکه میخونم و لپتاپی لازم دارم که Config نسبتا بالایی داشته باشه من گشتم دیدم این مناسبه اگرپیشنهادی بهتری دارید بنده رو درجریان بزارید 1.200 هم میتونم هزینه کنم والبته ترجیح میدم Dell بگیرم

آخرین ویرایش:

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
F115 متاسفانه مشکل گرمایی داده و با آپدیتی که سونی برای سری CW و F11 داده نتونسته این مشکل رو به طور کامل حل کنه.

F115واسه بازی عالیه مخصوصآ LCD فول اچ دی که داره معرکعس ولی برای مشکل گرماییش خریدنش ریسک هستش.

پیشنهاد میکنم از سری جدید سونی وایو سری F مدل F123 FX , ویا F127 FX استفاده کنی.

در این سری جدید پردازنده بیشتر شده فقط مثل F115 فول اچ دی نیستش

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
ممنونم
ضمنا من شبکه میخونم و لپتاپی لازم دارم که Config نسبتا بالایی داشته باشه من گشتم دیدم این مناسبه اگرپیشنهادی بهتری دارید بنده رو درجریان بزارید 1.200 هم میتونم هزینه کنم والبته ترجیح میدم Dell بگیرم
اگر براتون مقدوره راهنمایی کنید
ممنون

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
دوستان قیمت mac book air الان
تو بازار چقدر هست؟
ایا خریدش به صرفه هست .فقط تو برای استفاده اینترنت و مدیا می خوام.
ممنون

کسی نیست راهنمایی کنه ؟عجله دارم.
بهترین جا برای خریدش کجاست؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان قیمت mac book air الان
تو بازار چقدر هست؟
ایا خریدش به صرفه هست .فقط تو برای استفاده اینترنت و مدیا می خوام.
ممنون

ببین دوست عزیز خریدش از ایران یعنی حدود ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان هزینه اضافه.
در ضمن زمانی که مک بوک ایر خریداری میکنید نباید بپرسید خریدش به صرفه هست یا نه ! عزیز من داری اپل میخری پس توقع قیمت بالاتر هم باید داشته باشی.
برای استفاده در ضمینه اینترنت و مدیا هم (با توجه به سیستم عامل مک) یکی از بهترین انتخابهاست.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ببین دوست عزیز خریدش از ایران یعنی حدود ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان هزینه اضافه.
در ضمن زمانی که مک بوک ایر خریداری میکنید نباید بپرسید خریدش به صرفه هست یا نه ! عزیز من داری اپل میخری پس توقع قیمت بالاتر هم باید داشته باشی.
برای استفاده در ضمینه اینترنت و مدیا هم (با توجه به سیستم عامل مک) یکی از بهترین انتخابهاست.
البته این رو هم به مطلب شما اضافه کنم که نرم افزارهای اپل تو ایران بسیار گرون وکمیابه وبا توجه به هک نشدن نرم افزارهای اپل باید اورجینال خریداری بشه که خب قیمت گرونی دارن...
دوستان لطف کنید درمورد سئوال بنده هم راهنمایی کنید منظورم مدل Dell Studio 1558 هست
ضمنا مدل e6400 Latitude هم مد نظرم هست اگر اطلاعاتی دارید یا سایتی میشناسین که این اطلاعات رو داره لطفا دریغ نکنید

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام دوستان ! من یه لپتاپ واسه بازی می خوام نهایت قیمت هم 2 میلیون ، لطفا منو راهنمایی کنید/سپاس
توی لیست قیمت هام که نگاه کردم به نظرم بهترینش اینه:

MSI GX740 i5 قیمت 1900
MSI GX740 i7 قیمت 2100

گرافیکش Radeon 5870 است (ساپورت دایرکت ایکس 11 و خیلی خیلی قوی) و سی پی یوش به ترتیب i5 و i7 است، 4گیگ رم و 500 گیگ هارد.

توی یه نمایشگاه چند روز قبل دیدم و طرف شماره موبایل داد: اسماعیلی 09369956568

MSI هم لپ تاپ خوبی در اومده و خرابی اش کم هستش، و برای گیمینگ هم خیلی ها دارن میرن سراغش.
سلام
ممنونم
1558 خیلی خوبه، ولی متاسفانه گرافیک 5470 اش خیلی جالب نیست و گیم های اخیر رو با تنظیمات پایین باید بازی کنید.

توی این رنج قیمت یه لپ تاپ خوب به نظر من N61JV هستش.
با سی پی یو i5 و 3 گیگ رم و 640 گیگ هارد و گرافیک G325 و صفحه LED 16 و گارانتی 2 ساله الماس قیمت 1110 هستش. راستی یه ویژگی عالی اش هم ساپورت USB 3 هستش.

من تو لیست رحا سیستم قیمت 1 هفته قبلش رو دیدم. تلفن شون هم 66976375 هستش.

برای مقایسه گرافیک لپ تاپ ها با همدیگه هم می تونید این صفحه رو ببینید.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
البته این رو هم به مطلب شما اضافه کنم که نرم افزارهای اپل تو ایران بسیار گرون وکمیابه وبا توجه به هک نشدن نرم افزارهای اپل باید اورجینال خریداری بشه که خب قیمت گرونی دارن...
دوستان لطف کنید درمورد سئوال بنده هم راهنمایی کنید منظورم مدل Dell Studio 1558 هست
ضمنا مدل e6400 Latitude هم مد نظرم هست اگر اطلاعاتی دارید یا سایتی میشناسین که این اطلاعات رو داره لطفا دریغ نکنید

خیر دوست من اکثر نرم افزارهای اپل کرک شدن !
در ضمن خیلی از نرم افزارها هم انقدر ارزان هستند که آدم دلش نمیاد کرکش بخره ،‌ مثلا همین سیستم عامل مک قیمتش فقط ۳۹دلار هست که تو ایران با ۴۵ هزار تومان میتونید بخرید ، حالا با یک مقایسه ساده با ویندوز ۴۰۰ دلاری میشه به سادگی پی به خیلی مسائل برد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر