مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
کم کم لپ تاپ های نسل ۱۱ اینتل و rtx 3000
دارن وارد میشن ب نظر میرسه قیمت لپ تاپ های سری قبل با وجود قیمت لپ تاپ های جدید پایین تر بیان .بازم دوستانی ک تجربه بیشتری دارن نظر بدن.. الان زمان مناسب خزید لپ تاپ هست یا خیر..ممنون
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس با مشخصات Asus TUF Gaming F15 FX516PM Core I7 (11370H) - 16GB - 512GB SSD - 6GB(RTX 3060 ) Laptop
این لپ تاپ اینجا بررسی شده

watch?v=v8hehsIEfF0

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
کم کم لپ تاپ های نسل ۱۱ اینتل و rtx 3000
دارن وارد میشن ب نظر میرسه قیمت لپ تاپ های سری قبل با وجود قیمت لپ تاپ های جدید پایین تر بیان .بازم دوستانی ک تجربه بیشتری دارن نظر بدن.. الان زمان مناسب خزید لپ تاپ هست یا خیر..ممنون
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس با مشخصات Asus TUF Gaming F15 FX516PM Core I7 (11370H) - 16GB - 512GB SSD - 6GB(RTX 3060 ) Laptop
ببخشید شما تا حالا ازین سایت خرید داشتین؟ مطمئن هستن؟ من تهران هستم خواستم سفارش بدم ظاهرا از اصفهان ارسال میشه خواستم ببینم میشه اطمینان کرد که جنس سالم برسه به دستم؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
ببخشید شما تا حالا ازین سایت خرید داشتین؟ مطمئن هستن؟ من تهران هستم خواستم سفارش بدم ظاهرا از اصفهان ارسال میشه خواستم ببینم میشه اطمینان کرد که جنس سالم برسه به دستم؟
گول 3060 این مدل رو نخورید فقط! یکی از ضعیف ترین مدل های ممکن 3060 تو این لپ تاپ هست، 2060 لنوو لیژن از این 3060 پرفورمنس بالاتری داره.

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
گول 3060 این مدل رو نخورید فقط! یکی از ضعیف ترین مدل های ممکن 3060 تو این لپ تاپ هست، 2060 لنوو لیژن از این 3060 پرفورمنس بالاتری داره.
نه من اصلا این لپ تاپ رو نمیخوام بخرم یه مدل دیگه میخوام بخرم. مدلی که میخوام این هست:
لپ تاپ 15.6 اینچی دل (Dell Gaming G3 15 3500 i5 (10300H) - 8GB - 256GB SSD - 4GB(GTX 1650

فقط چون از اصفهان تا تهران میخوان ارسال کنن جرات نمیکنم. میترسم تو راه ضربه بخوره. یا اصلا خود سایت چقدر مطمئن هست؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
این سایت مطمئنه. من قبلا گوشی موبایل ازشون خریدم مشکلی نداشته.

• Like
Reactions: emaad.mir

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
نه من اصلا این لپ تاپ رو نمیخوام بخرم یه مدل دیگه میخوام بخرم. مدلی که میخوام این هست:
لپ تاپ 15.6 اینچی دل (Dell Gaming G3 15 3500 i5 (10300H) - 8GB - 256GB SSD - 4GB(GTX 1650

فقط چون از اصفهان تا تهران میخوان ارسال کنن جرات نمیکنم. میترسم تو راه ضربه بخوره. یا اصلا خود سایت چقدر مطمئن هست؟
من لپ‌تاپ Legion 5 ام رو از این سایت خریدم، سایت مطمئنی هست (بسته بندی شون هم خوب بود)
قیمت‌هاشون خیلی مناسبه نسبت به قیمت‌های با گارانتی! قشنگ بعضی مواقع تا ۶ الی ۷ تومن میشه صرفه جویی کرد ولی خوب بدیش اینه که اگه بعدا مشکلی برای لپ تاپ پیش بیاد دیگه گارانتی در کار نیست (البته مهلت تست ۱۰ روزه میده که به نظرم اگه مشکلی داشته باشه تو همون ۱۰ روز مشخص میشه)
لپ‌تاپ‌های دل رو به هیچ عنوان نخرید، سیستم‌ کولینگشون افتضاحه (دمای CPU اکثر لپ‌تاپ‌هاش بالای ۹۰)
تو رنج قیمتی که انتخاب کردید این دو تا مدل رو در نظر داشته باشید:
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس با مشخصات Core i5 (9300H) - 8GB - 1TB - 4GB GTX 1650
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل Legion 5 15IMH05H 82AU00BVUS I5 (10300H) - 8GB - 512GB SSD - 4GB (GTX1650)
اگه هم می‌تونید تا ۲۵ بودجتون رو افزایش بدید این رو بگیرید: (قطعا ارزشش رو خواهد داشت)
لپ تاپ ایسوس راگ زفیروس مدل GA502DU Ryzen 7 (3750H) - 8GB - 512GB SSD - 6GB(GTX 1660) FHD (ارزون‌ترین لپ‌تاپ با کارت گرافیک 1660ti (کار گرافیکش نسخه مکس کیو هست که یه مقدار ضعیف تر از ۱۶۶۰ti معمولیه ولی به هیچ عنوان قابل مقایسه با ۱۶۵۰ نیست)

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
من لپ‌تاپ Legion 5 ام رو از این سایت خریدم، سایت مطمئنی هست (بسته بندی شون هم خوب بود)
قیمت‌هاشون خیلی مناسبه نسبت به قیمت‌های با گارانتی! قشنگ بعضی مواقع تا ۶ الی ۷ تومن میشه صرفه جویی کرد ولی خوب بدیش اینه که اگه بعدا مشکلی برای لپ تاپ پیش بیاد دیگه گارانتی در کار نیست (البته مهلت تست ۱۰ روزه میده که به نظرم اگه مشکلی داشته باشه تو همون ۱۰ روز مشخص میشه)
لپ‌تاپ‌های دل رو به هیچ عنوان نخرید، سیستم‌ کولینگشون افتضاحه (دمای CPU اکثر لپ‌تاپ‌هاش بالای ۹۰)
تو رنج قیمتی که انتخاب کردید این دو تا مدل رو در نظر داشته باشید:
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل Legion 5 15IMH05H 82AU00BVUS I5 (10300H) - 8GB - 512GB SSD - 4GB (GTX1650)
اگه هم می‌تونید تا ۲۵ بودجتون رو افزایش بدید این رو بگیرید: (قطعا ارزشش رو خواهد داشت)
لپ تاپ ایسوس راگ زفیروس مدل GA502DU Ryzen 7 (3750H) - 8GB - 512GB SSD - 6GB(GTX 1660) FHD (ارزون‌ترین لپ‌تاپ با کارت گرافیک 1660ti (کار گرافیکش نسخه مکس کیو هست که یه مقدار ضعیف تر از ۱۶۶۰ti معمولیه ولی به هیچ عنوان قابل مقایسه با ۱۶۵۰ نیست)
ممنون که وقت گذاشتی و راهنمایی های خوبی هم کردی ... این آخری خیلی برام جذاب شد ولی متاسفانه وبکم نداره خیلی برام عجیب بود

• Like
Reactions: siavashgg

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
ممنون که وقت گذاشتی و راهنمایی های خوبی هم کردی ... این آخری خیلی برام جذاب شد ولی متاسفانه وبکم نداره خیلی برام عجیب بود
وب کم رو جداگانه میتونید براش خریداری کنید، هزینه‌ای هم نداره

• Like

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
وب کم رو جداگانه میتونید براش خریداری کنید، هزینه‌ای هم نداره
بازم ممنون از شما ولی در نهایت با کلی بالا و پایین کردن فعلا به این گزینه رسیدم
فقط این مدل رو یه سایت زده بدون سیستم عامل با همین قیمت ولی اینجا زده ویندوز10 هوم داره!! یه خرده شک کردم نکنه بخرم بیاد ویندوز نداشته باشه
بعد یه سوال دیگه
اگه ویندوز اوجینال داشته باشه و من بعدا یه اس اس دی بهش اضافه کنم میتونم ویندوز اوجینال رو روی اس اس دی نصب کنم؟

• Like
Reactions: siavashgg

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
بازم ممنون از شما ولی در نهایت با کلی بالا و پایین کردن فعلا به این گزینه رسیدم
فقط این مدل رو یه سایت زده بدون سیستم عامل با همین قیمت ولی اینجا زده ویندوز10 هوم داره!! یه خرده شک کردم نکنه بخرم بیاد ویندوز نداشته باشه
بعد یه سوال دیگه
اگه ویندوز اوجینال داشته باشه و من بعدا یه اس اس دی بهش اضافه کنم میتونم ویندوز اوجینال رو روی اس اس دی نصب کنم؟
فکر کنم ویندوز داشته باشه، چون من لپ تاپم رو که خریده بودم تو توضیحاتش نوشته بود ویندوز نداره و همین‌طور هم بود ولی شما محض اطمینان زنگ بزنید ازشون بپرسید
اره میتونید، این آموزشش هست:
راه حل سریع برای انتقال کامل ویندوز به هارد اس اس دی | آونگ
چگونه ویندوز را بدون از دست رفتن اطلاعات از HDD به SSD انتقال دهیم؟ - زومیت

• Like

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
دوستان کدوم برند لب تاب توی قیمت های پایین بهتره؟asus_acer_msi
کدوم پردازنده بهتره؟اینتل یا رایزن؟
چ مدل کارت گرافیک؟۲۰۶۰یا ۱۶۶۰ti؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
هر برندی نقاط قوت و ضعف خودشو داره.باید هر مدلی رو که میخوای بخری تو چندتا سایت معتبر بررسی هاشو بخونی.
تو پردازنده رایزن بهتره بخاطر کنترل حرارت بهتر در نتیجه پرفورمنس بیشتر و طول عمر باتری بالاتر
گرافیک هم صددرصد 2060 بهتره

• Like
Reactions: Rezaenslaved

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
1. بستگی به رنج قیمتی که شما در نظر گرفتید هست
2. اینم بستگی به نوع و کاربرد و انتظاراتی که از لپ تاپ دارید داره
3. 2060
دوستان تا سقف قیمت ۱۸ چه لپ تاپ پیشنهاد میکنید ؟
برای چه کاربردی لپ تاپ میخواید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر