مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
با سلام و خسته نباشید خدمت همه.
می خواستم ببینم تو ایران میشه Razer Blade 14 RZ09-0116 رو پیدا کرد که میشه آخرین مدل razer blade (2014 edition) ؟
در ضمن قیمتش هم منطقی باشه یه جا پیدا کردم مدل سال پیششو که حدود ۱۸۰۰ دلاره رو میداد ۱۱ ملیون اینو هم گفت نداره.
ممنون

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
559
نام
آوان
با سلام و خسته نباشید خدمت همه.
می خواستم ببینم تو ایران میشه Razer Blade 14 RZ09-0116 رو پیدا کرد که میشه آخرین مدل razer blade (2014 edition) ؟
در ضمن قیمتش هم منطقی باشه یه جا پیدا کردم مدل سال پیششو که حدود ۱۸۰۰ دلاره رو میداد ۱۱ ملیون اینو هم گفت نداره.
ممنون
مدل سال پیشش رو از آمازون توسط ایراندلیور بگیری 7 تومن در میاد

¡ HALA MADRID ¡

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
Model sale pishesh ro az amazon begiri az irandeliver 7 toman hodudan darmiad ¡ HALA MADRID ¡
آخه مدل سال پیشش تقریبا افتضاح بود، صفحش که در حد یه لپ تاپ یه تومنی هم نبود، سخت افزارشما یکی ضعیف تر بود من حتما همین مدل ۲۰۱۴ رو میگیرم، بعد با خود ریزور با ایمیل در ارتباط بودم وقتی فهمیدن از این ور دنیا اونم تو ایران طرف دار دارن گفتن یه کیف و یه موسم برام می فرستن اگه ازشون بگیرم اما هزینه پستش زیاد میشه واسه همین خواستم ببینم تو ایران پیدامیشه یا نه در هرحال بابت پاسخ سریعتون ممنون

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
559
نام
آوان
آخه مدل سال پیشش تقریبا افتضاح بود، صفحش که در حد یه لپ تاپ یه تومنی هم نبود، سخت افزارشما یکی ضعیف تر بود من حتما همین مدل ۲۰۱۴ رو میگیرم، بعد با خود ریزور با ایمیل در ارتباط بودم وقتی فهمیدن از این ور دنیا اونم تو ایران طرف دار دارن گفتن یه کیف و یه موسم برام می فرستن اگه ازشون بگیرم اما هزینه پستش زیاد میشه واسه همین خواستم ببینم تو ایران پیدامیشه یا نه در هرحال بابت پاسخ سریعتون ممنون

من خودم منتظرم مدل 2014 تو آمازون موجود شه.حدودا 10 تومن میشه.ولی چیزه خیلی توپیه

¡ HALA MADRID ¡

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
من خودم منتظرم مدل 2014 تو آمازون موجود شه.حدودا 10 تومن میشه.ولی چیزه خیلی توپیه

¡ HALA MADRID ¡

پس اگه شما هم می خوای بگیری، از خودشون بگیر، واست با DHL میفرستن، خوبیش اینه که ریسکشم کم تره.
حالا من دو دل شدم blade بگیرم یا blade pro ، آخه blade گرافیکش بیش تره یعنی 870m هستش و کیفیت تصویرشم حدودای 3k هست تازه صفحشم لمسیه اما pro رمش بیشتره یعنی ۱۶ گیگه و cpuش هم فرکانس بیش نری داره تازه صفحشم بزرگ تره اما نه لمسیه نه اون رزولوشن رو داره اما عوضش کیبردش switchable UI داره، نمیدونم چی کار کنم، کسی نظری نداره؟

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
شما 10 میلیون پول لپ تاپ گیم میخوای بدی؛ 10 میلیون سیستم بخری، تمامی نوت بوک های رایزر رو تو رنج قیمت خودش، درسته قورت میده!!!
اصلاً قابل مقایسه نیستن...!!
http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-4770K-vs-Intel-Core-i7-4700MQ
8771263663.png

آخرین ویرایش:

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
شما 10 میلیون پول لپ تاپ گیم میخوای بدی؛ 10 میلیون سیستم بخری، تمامی نوت بوک های رایزر رو تو رنج قیمت خودش، درسته قورت میده!!!
اصلاً قابل مقایسه نیستن...!!
Intel Core i7 4770K vs 4700MQ
8771263663.png
اون که بله اما من اولا که خیلی میرم اینور اونور، یه لپ تاپ نسبتا خوب هم می خواستم، در ضمن یه چیز سبک و نازک که بشه باهاش بازی کرد، واسه wp8.1 هم نرم افزار می سازم، خب یکی از بهترین گزینه ها همین لپ تاپه، در ضمن شیکیش رو هم اضافه کنیم که دیگه یه چیز عالی میشه
پس تو ایران پیدا نمیشه؟

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
MSI GS70 Stealth با قیمت دقیق 6,300,000 بسیار انتخاب خوب و مناسبیه. نیازی به اون هزینه های هنگفت نیست اصلاً!

من تو سایت ایسام زده بودم برای فروش!
که البته تعرفه ی هنگفتی سایت ایسام دریافت می کنه که خداوند ازشون نگذره! پول حرام می گیرن!!
وزن این نوت بوک 2/6 هست. واقعاً فوق العاده اس و در کشور نمونه اش با این وزن سبک، وجود نداره! به جز GIGABYTE P35K

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر