مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
سلام دوستان
من با بودجه 720 نهایتا 750 چه لپ تاپی می تونم بگیرم ؟ بهترین انتخاب چیه ؟
از برند sonny چی می تونم بگیرم ؟ از asus چطور ؟
ممنونم واقعا

sony كه توي اين قيمت هيچ.asus هم آنچنان چيز خوبي نميشه بگيريد.بايد بريد سمت Acer
براي چه كاربردي ميخوايد؟؟

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
همون ACER هم خوبه ، برای کارای معمولی
اینترنت آفیس کلا دانشجویی دیگه
برای بازی هم نمی خوام فقط یه لپ تاپی رو معرفی کنید که آمار خرابیش بالا نباشه و سریع خراب نشه همین

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
برای بازی هم نمی خوام فقط یه لپ تاپی رو معرفی کنید که آمار خرابیش بالا نباشه و سریع خراب نشه همین

با اجاره جناب AYARAN:

به نظرم اگر برای گیم نمی خوای و خرابی بالا هم نمی خوای داشته باشه، یا ASUS A52 JE بگیر یا یک مدل Dell Inspiron N5010 که گرافیک 5650 داره و سی پی یو i3. هر دو شون هم توی لیست آذر تحلیل هستند. فقط اگر دل خواستی بگیری حتما از نماینده های زیگورات با گارانتی زیگورات بگیر (اگر تهرانی برو مرکز کامپیوتر پایتخت).

راستی اگر برای اینترنت و آفیس و کار دانشجویی می خوای مینی لپ تاپ هم انتخاب بدی نیست ها! از این لپ تاپ های کوچک با صفحه 10 اینچ و وزن زیر 1 کیلو.
هم همه جا همراهته و هم یه 400-300 تومنی صرفه جویی می کنی. :)

سلام . . .
1 لپ تاپ ایسوس یا ایسر تا حداکثر قیمت 1 تومن میخوام . . . فقط هم میخوام بازی کنم . . . :d

با این قیمت Acer 5742 G با سی پی یو i5 بهترین انتخابه. قیمت هم اینجا زده 820 تومن.

از ASUS هم لپ تاپ خیلی ایده آلی نمیشه معرفی کرد، ولی X42 JP مشخصاتش نسبتا خوبه. فقط صفحه اش 14 اینچ هستش و یه کم کوچولوئه، ولی بقیه قطعاتش عالیه. قیمت اینجا زده 970 تومن.

آخرین ویرایش:

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا

اگر داستان دانشجويي هست و لپ تاپ همراهت هست اكثرا به نظر من برو سمت سري U از ASUS.هم براي كاربردي كه ميخواي خوب هست.هم فوقولاده شيك و هم سبك كه خيلي راحت ميتوني جا به جا كني.اين مدل رو پيشنهاد ميدم.باتري هم خوب جواب ميده

Asus U30JC

Intel Core i5-480M, 2.66 GHz
DDRIII 1066 4GB
500GB
Nvidia GeForce 310M (N11M-GE1/OP1/GE2) DDR3 512MB

با اين كانفيگش حدود 980 در مياد.كه cpu قدرتمندي هم داره

Ashkan Pirate

کاربر سایت
Nov 20, 2008
46
نام
ashkan
Salam dostan.az babte pengilis nevshtan mazerat mikham in post ro ba mobile mifrstam.
Mikhastam nazareton ro raje be acer 5942g bdunam,man dar irland hastam.va qeimatesh dar pcworld 940€ hast.
Cp7 i7 va ger ati 5650 dare.va bishtar ba backlight zire keyboardsh hal mikunam.

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
Salam dostan.az babte pengilis nevshtan mazerat mikham in post ro ba mobile mifrstam.
Mikhastam nazareton ro raje be acer 5942g bdunam,man dar irland hastam.va qeimatesh dar pcworld 940€ hast.
Cp7 i7 va ger ati 5650 dare.va bishtar ba backlight zire keyboardsh hal mikunam.

دستگاه خوبي هست.براي چه كاربردي ميخوايد؟؟؟

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
براي گيم توي اين قيمت فقط و فقط acer 5742 پيشنهاد ميشه با گرافيك GT540m

اقا دمت گرم >:d< . . . راستش این لپ تاپ رو واسه یکی از دوستام میخوام . . . خودم asus n61jq دارم که خیلی توووووووپهb-) . . . اگه یک مدل ایسوس هم معرفی کنی که دیگه خیلی عالی میشه . . . ;)

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
اقا دمت گرم >:d< . . . راستش این لپ تاپ رو واسه یکی از دوستام میخوام . . . خودم asus n61jq دارم که خیلی توووووووپهb-) . . . اگه یک مدل ایسوس هم معرفی کنی که دیگه خیلی عالی میشه . . . ;)

ASUS X42JY با گرافیک 6470 هم گزینه خوبی هست با قیمت 9.800
ASUS K42JP با گرافیک 6570 با قیمت 1.080.000

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر