مسابقه طراحی لوگوی بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
اگر کسی نیاز به لوگوی فعلی سایت داشت میتونه از این زیری استفاده کنه.
PNGbc.png

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
اینم طرح من :

پ.ن : این شعار جدید تازه دیدم !!
از نظر من بهترین طرحی که تا الان زده شده طرح مصطفی هست
مصطفی جان دمت گرم، هم ایده هم طرح هم رنگه طرحت عالیه، ترکیب رنگ آبی فیروزه ای و توسی خیلی خیلی تیره، بسیار عالیه

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
یکی بیاد همین لگو سایت رو از انگلیسی به فارسی تغییر بده یه دسته هم بذاره کنارش

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
از نظر من بهترین طرحی که تا الان زده شده طرح مصطفی هست
مصطفی جان دمت گرم، هم ایده هم طرح هم رنگه طرحت عالیه، ترکیب رنگ آبی فیروزه ای و توسی خیلی خیلی تیره، بسیار عالیه
منم با ایشون موافقم.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اینم یک طرح ساده ولی قشنگ از من ;) .... البته اینو همین جوری ساختم

Attachments

• لوگو.png
    لوگو.png
    7.8 KB · مشاهده: 60

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اینم یک لوگو دیگه که البته خودم زیاد خوشم نیومد

Attachments

• لوگو2.png
    لوگو2.png
    11.8 KB · مشاهده: 31

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
درست شد :D اولین باره با پاور پوینت کار کردم :)) نخندین
73493249793401664459.jpg

آخرین ویرایش:

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
سلام به همه دوستان بازي سنتري ،خواستم به عنوان كسي كه در زمينه گرافيك كار ميكنم و اكثر كارام تايپوگرافي هست چنتا نكته به دوستان بگم.
بعضي كارا بيشتر شبيه والپيپر هستن ،و خيلياي ديگه وقت و ايده هاشون رو روي افكت گذازي و ***** كردن كار گذاشتن كه اين كاملا يه كار بيهوده هست ،چون حتي اگه كار شما قبول بشه افكتها حذف ميشن ،به آرم و لوگوي تمام سايت ها وشركت ها توجه كنيد ،توي هيچ كدومشون افكتي به كار نرفته نه دودي نه ابري و نه هيچ.
تنها فونت مهمه ،همونچيزي كه توي علم گرافيك بهش تايپوگرافي ميگن ،فقط سعي كنيد روي فونت كار كنيد ،اول روي كاغذ كار كنيد ،چون فونت هاي PC شما رو محدود ميكنن ،وقتي روي كاغذ به نتيجه دلخواه رسيديد توي نرم افزار پيادش كنيد.

حتما اگه سوالي داشتيد كه ميتونستم كمكي كنم ،بپرسيد ،تا جايي كه بتونم كمك ميكنم.
منتظر كاراي منم باشيد ،دارم روي لوگوي هتل پارسه شيراز كار ميكنم ،تموم شه حتما چنتا كار ميزارم.

پ.ن :به نظم كار جناب kayne ميتونه نمونه ي خوبي باشه تا دوستان متوجه بشن كار خوب چيه ،تنها به فونت توجه شده ،شكل فونت ،رنگندي فونت و نحوه قرارگيري فونت.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوتای دیگه هم طراحی کردم. البته چون زیاد وقت نداشتم ممکنه مشکلاتی داشته باشن:
اینو شاید بی ربط ترینشون باشه. :d (حالا که دقت میکنم به لوگوی یکی از شبکه ها هم شبیه هستش. :d)

اینم یه طرح دیگه:

اینم لوگوی قبلیمو یکم ادیت کردم:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
45719511560859259790.jpg

Attachments

• BC-Logo.rar
    73.2 KB · مشاهده: 16
آخرین ویرایش:

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام به همه دوستان بازي سنتري ،خواستم به عنوان كسي كه در زمينه گرافيك كار ميكنم و اكثر كارام تايپوگرافي هست چنتا نكته به دوستان بگم.
بعضي كارا بيشتر شبيه والپيپر هستن ،و خيلياي ديگه وقت و ايده هاشون رو روي افكت گذازي و ***** كردن كار گذاشتن كه اين كاملا يه كار بيهوده هست ،چون حتي اگه كار شما قبول بشه افكتها حذف ميشن ،به آرم و لوگوي تمام سايت ها وشركت ها توجه كنيد ،توي هيچ كدومشون افكتي به كار نرفته نه دودي نه ابري و نه هيچ.
تنها فونت مهمه ،همونچيزي كه توي علم گرافيك بهش تايپوگرافي ميگن ،فقط سعي كنيد روي فونت كار كنيد ،اول روي كاغذ كار كنيد ،چون فونت هاي PC شما رو محدود ميكنن ،وقتي روي كاغذ به نتيجه دلخواه رسيديد توي نرم افزار پيادش كنيد.

حتما اگه سوالي داشتيد كه ميتونستم كمكي كنم ،بپرسيد ،تا جايي كه بتونم كمك ميكنم.
منتظر كاراي منم باشيد ،دارم روي لوگوي هتل پارسه شيراز كار ميكنم ،تموم شه حتما چنتا كار ميزارم.

پ.ن :به نظم كار جناب kayne ميتونه نمونه ي خوبي باشه تا دوستان متوجه بشن كار خوب چيه ،تنها به فونت توجه شده ،شكل فونت ،رنگندي فونت و نحوه قرارگيري فونت.

راست میگن به نظر من کارهای باید transparent باشه و پس زمینه نداشته باشه چون لوگو رو بدون پس زمینه میذارن پس دوستن وقتشون رو تو زیبا کردن پس زمینه صرف نکنن

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان اینم ماله من ! زیاد روش کار نکردم و فقط یه پروتوتایپه !!! نظر بدید راجع بهش !
حتی با فتوشاپ هم طراحی نشده و با paint اونم با تاچ پد ! به همین دلیل هم چندان میزون نشده و باید برداری طراحی بشه ! می ذونم جای کار داره ولی بقول اقای اراگورن فقط روی فونتش کار شده !
bazi_center.png

طراحیش هم از علامت ss المان و طرح virgin هستش !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
با توجه به طرح هایی که دیدم یسری نکات رو اضافه کنم در تصمیم گیری برای طرح:
1) شعار سایت "پیوندی به دنیای بازی ها" است یعنی اگر در نظر دارید شعار بنویسید باید اینو بنویسید. Link to the gaming world زیر یک لوگوی فارسی اصلاً مناسب نیست.
2) استفاده از نام انگلیسی BaziCenter فقط در حالتی مجاز هست که به صورت یک طرح خاص در قسمتی از لوگو جاسازی بشه. وگرنه لوگو هایی که صرفاً با یک فونت عادی در زیر یا کنارشون نوشته شده باشه BaziCenter به درد نمی خورن و بهتره اصلاً نداشته باشن قسمت انگلیسی رو.
3) استفاده از نماد های خاص مثل لوگوی xbox یا دکمه های PS و ... به هیچ عنوان نباید استفاده بشه. اگر هم از تصویری مثل gamepad استفاده می شه باید جوری باشه که نشه صراحتاً گفت که مربوط به چه کنسولی هست و دید کلی داشته باشه.
4) زمان اتمام مسابقه بیشتر از 1 ماه هست، بنابراین عجله در ساخت نداشته باشید و بهتره بیشتر روی طرح هاتون فکر کنید.

همانطور که فکر می کردم حتی به عنوان یک سرگرمی هم این مسابقه برای انجمن جالب توجه بود.

اشکان جان زودتر اینها رو میگفتی من باید برم کلش رو تغییر بدم:d
من فکر کردم فقط میخوای بگزاریش جای همین لگوی فعلی سایت..

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر