AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
من آیدی و تیم رو دادم . فقط خواستم بگم اگه هماهنگی بشه و یه لیگ برگزار کنیم خیلی جذاب میشه. اون موقع همه چی عین واقعیت میشه. البته هماهنگ کردن بازیا و این که یه تیم 5 تا بازی کرده اون یکی تیم 2 که نزاریم اینا پیش بیاد خیلی سخته

توو فکرش هستم. فعلا عملی نی.

- - -ویرایش - - -

با این شرایط اینترنت که نمیشه تو psn حتی invite game داد شما چطور مسابقات برگزار میکنید؟ 8-|

واسه اینترنت ما که میشه. سرویستونو عوض کنید.

- - -ویرایش - - -

با این شرایط اینترنت که نمیشه تو psn حتی invite game داد شما چطور مسابقات برگزار میکنید؟ 8-|

واسه اینترنت ما که میشه. سرویستونو عوض کنید.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
با اجازه ما وارد میشویم:d
inv1nciblekill3r
تیم رئال مادرید.
البته بنده بارسایی دوآتیشه هستم.ولی با اجازه اساتید مجبورم رئال رو بردارم از بس که این فیفا زیباااااااااست:lol::d

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
چلسی
Arshia_VZ
مرسی بابت این مسابقه
داداش 10 دقیقه زیاد نیست؟
راستی قرعه کشی کی انجام میشه؟

قرعه کشی امشب برگزار میشه و فردا بعداظهر بر روی فروم و در پست اول قرار میگیره. تایم 10 دقیقه یه تایم جهانیه. همجای دنیا مسابقاتو روو این تایم قرار میدن.

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
دوستان شرکت کننده، قرعه کشی مسابقات انجام شد و در حال طراحی جدول فوق العاده زیبای مسابقات هستیم. نکته قابل ذکر اینکه جدول فوق العاده زیبا و پر هیجان است و در شعنه این مسابقات میباشد.
امیدوارم لذت ببرید. فردا بعداظهر جدول مسابقات در پست اول. . .

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
دوستان شرکت کننده، قرعه کشی مسابقات انجام شد و در حال طراحی جدول فوق العاده زیبای مسابقات هستیم. نکته قابل ذکر اینکه جدول فوق العاده زیبا و پر هیجان است و در شعنه این مسابقات میباشد.
امیدوارم لذت ببرید. فردا بعداظهر جدول مسابقات در پست اول. . .
داداش مرسی بابت زحمات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر