947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
منم هستم...ولی اگه ساعتشم مشخص کنین خیلی بهتر هست.

یا اینکه بعد اینکه قرعه کشی کردین حریفا با هم توافق کنن که چه ساعتی با هم بازی کنن...به نظرم اینطوری بهتر باشه...یعنی بازی توی همون روز برگزار بشه ولی زمانش رو دوتا تیمی که به هم خوردن با هم هماهنگ کنن...که هردو باشن و بازی ها همشون کامل انجام بشن.

PSN id : B3hrooz4921

Team : Chelsea fc

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
سلام
اين مسابقات جايزه هم داره؟

خیر. فقط جهت معرفی بهترین بازیکنه فیفاست.

- - -ویرایش - - -

Barcelona
Psn:mahziyar5
فقط ساعت بازي ها كي هست؟

بازی ها در روزای 5شنبه و جمعه برگزار میشه و ساعتشون رو خودتون با حریفتون تعیین میکنید.

- - -ویرایش - - -

منم هستم...ولی اگه ساعتشم مشخص کنین خیلی بهتر هست.

یا اینکه بعد اینکه قرعه کشی کردین حریفا با هم توافق کنن که چه ساعتی با هم بازی کنن...به نظرم اینطوری بهتر باشه...یعنی بازی توی همون روز برگزار بشه ولی زمانش رو دوتا تیمی که به هم خوردن با هم هماهنگ کنن...که هردو باشن و بازی ها همشون کامل انجام بشن.

PSN id : B3hrooz4921

Team : Chelsea fc

بازی ها در روزهای 5شنبه و جمعه برگزار خواهد شد و ساعتشو خودتون با حریفتون هماهنگ میکنید. اما اگر ازین دو روز بگذرد متاسفانه هر دو شرکت کننده اخراج خواهند شد.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
بازی ها در روزهای 5شنبه و جمعه برگزار خواهد شد و ساعتشو خودتون با حریفتون هماهنگ میکنید. اما اگر ازین دو روز بگذرد متاسفانه هر دو شرکت کننده اخراج خواهند شد.

حالا اگه یکی بود تیم مقابلش نبود چی ؟؟

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
juventus

ID PSN خودتونو بگید.

- - -ویرایش - - -

جدول مسابقات فردا بر روی فروم و در پست اول قرار خواهد گرفت. کسانی که میخواهند شرکت کنند فقط تا امشب فرصت ثبت نام دارند. قرعه کشی امشب انجام خواهد شد. قابل ذکر است قرعه استراحت هم در آن وجود خواهد داشت.

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
من آیدی و تیم رو دادم . فقط خواستم بگم اگه هماهنگی بشه و یه لیگ برگزار کنیم خیلی جذاب میشه. اون موقع همه چی عین واقعیت میشه. البته هماهنگ کردن بازیا و این که یه تیم 5 تا بازی کرده اون یکی تیم 2 که نزاریم اینا پیش بیاد خیلی سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر