مسابقات FIFA 12 Champions League---season 2

marcus_fenix

کاربر سایت
Jul 1, 2012
21
خب،بنده با برد در دو بازی آخر و 22 گل زده در 4 بازی به دور بعد،به عنوان تیم اول گروه صعود کردم،البته بعید نیست دور بعد حذف بشم.تا ببینیم چی میشه

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان اقای idahadi1 از لیگ انصراف دادن.اشکالی نداره به هر حال از گروهش یکی دیگه میاد بالا اما حس و حالشو ندارین لیگ بازی کنید نیاید خوب!!!
لیگ یک دوره مسابقاتیه که باید هر هفته بتونی بیای بازی کنی و کسی رو میخواد که پایه باشه.اگر نمیتونید همون friendly خودتون رو بزنید حال کنید دیگه.
حیفه یکسری که دوست دارن تو لیگ باشن بخاطر تکمیل شدن ظرفیت نمیتونن بیان بعد یک دوست بیاد اینکارو بکنه!!همون اول لیگ دیدین چند نفر دیر رسیدن به ثبت نام و ایدیشون رو دادن و تقاضا داشتن....

جدول رو هم بزودی میزنم

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان مرحله ی گروهی مسابقات تموم شد.این هم از نتایج و جدول هر گروه:
61253054392851600248.tiff

04574896150872180139.tiff

66122413039118053529.tiff

46081375754843840442.tiff

با عزیزانی که در گروهشون سوم و چهارم شدن خداحافظی میکنیم و برنامه ی مرحله ی بعدی رو هم میزنم.هرچند معلومه دیگه اما زمانش رو تعیین میکنم.
نفر اول گروه A با نفر دوم گروه B و نفر اول گروه B با نفر دوم گروه A.
همچنین نفر اول گروه C با نفر دوم گروه D و نفر اول گروه D با نفر دوم گروه C.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان برنامه ی مرحله ی بعدی رو تنظیم کردم.
بازیها طبق روال قبل در ساعت 24 انجام میشه.یعنی اولویت در انجام بازی ساعت 24 هست.اما از اونجایی که تکلیف هر بازی در همون بازی مشخص میشه و ارتباطی به سایر بازیها نداره در صورت بروز مشکل میتونید با هماهنگی بین طرفین بازی رو در ساعت دیگری انجام بدین و حتی به تاخیر بندازین که البته اگر تاخیر بندازین از اون فرصت 2 بار تاخیر انداختنتون استفاده میکنید!حداکثر تا 1 ساعت قبل شروع بازی میتونید بگید که به بازی نمیرسید و مشکلی رخ داده براتون تا زمان دیگری تعیین بشه وگرنه در صورتی که نه اطلاع بدین و نه در زمان مقرر حاضر بشین بازی 3-0 میشه.پس دقت کنین.
بازیها رو رفت و برگشت انجام میدین.بصورت درجا و پشت سر هم و نتیجه رو بهم در psn میگید.
گل زده در خانه ی حریف نیز ملاک هست و برنده ی نتیجه در مجموع دو بازی به مرحله ی بعد میرود.
اگر سوالی بود سریعا" اعلام کنید.
eusi1q1nxmwzr21xu1r.jpg

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
نه دیگه چرا قرعه کشی.برنده ی بازیهای روز اول با هم و برنده ی بازیهای روز دوم با هم بازی میکنند و در نهایت فینال.

نه آقا فرشاد , اینجوری غلطه.

برنده های دوروز باید با هم بازی کنن.

قانون اینه که دونفری که از یک گروه میان بالا فقط باید توی فینال به هم بخورن ( توی تمام رقابت های این شکلی اینجوریه )

برای مثال اگه مثلا هم شما ببری هم آقا حمید , شما دوتا دوباره با هم بازی میکنین.

برای تصمیم گیری بعد از این مرحله بهرته به نحوه ی گروه بندی جام ملت ها مراجعه کنین که خیلی درسته.

اونجوری بهتره

ممنون

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد

قانون اینه که دونفری که از یک گروه میان بالا فقط باید توی فینال به هم بخورن ( توی تمام رقابت های این شکلی اینجوریه )

برای تصمیم گیری بعد از این مرحله بهرته به نحوه ی گروه بندی جام ملت ها مراجعه کنین که خیلی درسته.

اونجوری بهتره

ممنون

داداش چه فرقی داره اخه.به هر حال من قهرمانم دیگه:d.
اما یکبار همون اول لیگ در جواب برخی دوستان که گفته بودن گروه ما سخته و.... گفتم که اگر کسی واقعا ادعای قهرمانی داره و فکر میکنه بهترینه و میتونه قهرمان بشه باید از هر حریف ضعیف و قویه خودش نتیجه ی لازمه رو بگیره.
حالا الان مشکل چیه؟

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337

اونجوری بهتره

ممنون

موافقم،طبیعتآ باید همین طور باشه

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
داداش چه فرقی داره اخه.به هر حال من قهرمانم دیگه:d.
اما یکبار همون اول لیگ در جواب برخی دوستان که گفته بودن گروه ما سخته و.... گفتم که اگر کسی واقعا ادعای قهرمانی داره و فکر میکنه بهترینه و میتونه قهرمان بشه باید از هر حریف ضعیف و قویه خودش نتیجه ی لازمه رو بگیره.
حالا الان مشکل چیه؟

نه داداش , من اصلا کاری به اینکه کی با کی میخوره ندارم.

اصول کار همینه.

از اون ورم حریف های خیلی قدری هستن.

کلا قانونش اینه.

دو تیم هم گروه فقط باید تو فینال به هم بخورن.

اینجوری یه ذره قروقاطی میشه.

اونجوری قانونی تر و بهتره.

حالا بچه ها میخوان بیان نظر بدن , ولی اصول اینه , دیگه نمیدونم

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
خب به دوستان صعود کرده تبریک میگم و از فرشاد هم تشکر میکنم.
باو من 2 روز نبودم هر چی خواستن پشت سرم گفتن:d
جواب آقای fptrainer یا soul river:شما یه L1 مثلث انداختی و توپتو خراب کردی.شما میتونستی اون توپ و به راحتی ترین شکل ممکن با آر 2 میزدی.بعد شما یه نفر بودی.یعنی من توپو دور کردم بازیکنات همه سر جاشون بودن.پس من همینجوری علکی توپو نبردم دقیقه 90 بکنم تو گل.بعدشم این مشکل 2 بار یا 3 بار با کامران(مصطفی 682) این مشکل پیش اومد ولی من بروز ندادم.مگه دعواست؟! فوتبال همینش جذابه;)در ضمن کسی که 6 تا خورده دیگه بهونه نمیاره.
بعدشم شما اینا رو میگی دیگه من چی بگم؟با الکس اشتباهی بازی کردم.یعنی باید با کامران بازی میکردم با الکس بازی کردم.2 دستشم بردم ولی فرشاد گفت باید بازی ها درست باشه.منم گفتم باشه.بعد فکر کن سری بعدی بازی کردم 1 دست بردم 1 دست باختم:-/
ولی بازم از دوستان ممنونم.دیگه از اینجا به بعد خیلی سخت میشه.
میگه فرشاد اعتماد به نفست منو کشته.تا موقعی که منو فرزاد(هارد بارسا) هستیم نمیزاریم تو بری بالا:dlol

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
نه داداش , من اصلا کاری به اینکه کی با کی میخوره ندارم.

اصول کار همینه.

از اون ورم حریف های خیلی قدری هستن.

کلا قانونش اینه.

دو تیم هم گروه فقط باید تو فینال به هم بخورن.

اینجوری یه ذره قروقاطی میشه.

اونجوری قانونی تر و بهتره.

حالا بچه ها میخوان بیان نظر بدن , ولی اصول اینه , دیگه نمیدونم

من یه مدت سر نزده بودم دیدم که خیلی شلوغ شده اینجا

ولی من با یه مثال کاملا در دست رس حرف شمارو رد میکنم!!!

بارسا vs اینتر

توی گروهی هم گروه بودن و توی نیمه نهایی به هم خوردن

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
خب به دوستان صعود کرده تبریک میگم و از فرشاد هم تشکر میکنم.
باو من 2 روز نبودم هر چی خواستن پشت سرم گفتن:d
جواب آقای fptrainer یا soul river:شما یه L1 مثلث انداختی و توپتو خراب کردی.شما میتونستی اون توپ و به راحتی ترین شکل ممکن با آر 2 میزدی.بعد شما یه نفر بودی.یعنی من توپو دور کردم بازیکنات همه سر جاشون بودن.پس من همینجوری علکی توپو نبردم دقیقه 90 بکنم تو گل.بعدشم این مشکل 2 بار یا 3 بار با کامران(مصطفی 682) این مشکل پیش اومد ولی من بروز ندادم.مگه دعواست؟! فوتبال همینش جذابه;)در ضمن کسی که 6 تا خورده دیگه بهونه نمیاره.
بعدشم شما اینا رو میگی دیگه من چی بگم؟با الکس اشتباهی بازی کردم.یعنی باید با کامران بازی میکردم با الکس بازی کردم.2 دستشم بردم ولی فرشاد گفت باید بازی ها درست باشه.منم گفتم باشه.بعد فکر کن سری بعدی بازی کردم 1 دست بردم 1 دست باختم:-/
ولی بازم از دوستان ممنونم.دیگه از اینجا به بعد خیلی سخت میشه.
میگه فرشاد اعتماد به نفست منو کشته.تا موقعی که منو فرزاد(هارد بارسا) هستیم نمیزاریم تو بری بالا:dlol

اول که کسی پشت سرت چیزی نگفته!

دوم اینکه من با تو از این لحظه به بعد 2000 دفعه هم بازی کنیم , عمرا اختلاف برد جفتمون بیشتر از 2-3 تا نمیشه ( اون اتفاق بود , که تو اون پست هم توضیحشو دادم )

بعد جالبیش اینجاست که اون تک به تکرو کامل داری اشتباه میگی.

من اصلا L1 مثلث ننداختم که! دریبل کردم با کلی پاس کاری پشت محوطه. از چند متری , و اتفاقا با R2 زد به تیرک! بعدش همون توپ اومد گل شد!

دلیله اینی هم که اومدم توضیح دادم اینو این بود که دلیل اصلی خوردن اون 6 تا , همون گل بود , و مطمئن باش اگه اونجوری گل نمیخوردم , بازی بعدی رو حداقل ازت مساوی رو میگرفتم و با 16 امتیاز میرفتم بالا.

اون که خوب مسلمه , همه توی هربازی کلی توپ میزنن بیرون , منم توی خیلی بازی ها زدم بیرون. ولی این یه دونه چون خیلی داستان شد اینجا نوشتمش!

من یه مدت سر نزده بودم دیدم که خیلی شلوغ شده اینجا

ولی من با یه مثال کاملا در دست رس حرف شمارو رد میکنم!!!

بارسا vs اینتر

توی گروهی هم گروه بودن و توی نیمه نهایی به هم خوردن

نکته همینجاست دوست من. اشتباه میکنی شما.

جام باشگاه ها 8 گروهی برگزار میشه , ولی لیگ ما 4 گروهی. لیگ ما شرایطش رو باید با جام ملت ها مقایسه کنی ( یه جام 4 لیگی )

توی همون جام ملت ها هم اگه دقت میکردی میدیدی که آلمان و پرتغال فقط میتونستن توی فینال به هم بخورن و بس.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
اول که کسی پشت سرت چیزی نگفته!

دوم اینکه من با تو از این لحظه به بعد 2000 دفعه هم بازی کنیم , عمرا اختلاف برد جفتمون بیشتر از 2-3 تا نمیشه ( اون اتفاق بود , که تو اون پست هم توضیحشو دادم )

بعد جالبیش اینجاست که اون تک به تکرو کامل داری اشتباه میگی.

من اصلا L1 مثلث ننداختم که! دریبل کردم با کلی پاس کاری پشت محوطه. از چند متری , و اتفاقا با R2 زد به تیرک! بعدش همون توپ اومد گل شد!

دلیله اینی هم که اومدم توضیح دادم اینو این بود که دلیل اصلی خوردن اون 6 تا , همون گل بود , و مطمئن باش اگه اونجوری گل نمیخوردم , بازی بعدی رو حداقل ازت مساوی رو میگرفتم و با 16 امتیاز میرفتم بالا.

اون که خوب مسلمه , همه توی هربازی کلی توپ میزنن بیرون , منم توی خیلی بازی ها زدم بیرون. ولی این یه دونه چون خیلی داستان شد اینجا نوشتمش!

نکته همینجاست دوست من. اشتباه میکنی شما.

جام باشگاه ها 8 گروهی برگزار میشه , ولی لیگ ما 4 گروهی. لیگ ما شرایطش رو باید با جام ملت ها مقایسه کنی ( یه جام 4 لیگی )

توی همون جام ملت ها هم اگه دقت میکردی میدیدی که آلمان و پرتغال فقط میتونستن توی فینال به هم بخورن و بس.

الان مشکل چیه دیگه بابا؟
گفتم که اصن ببین من تو یا ... میتونیم بیایم بالا یا نه بعد این حرفا.هنوز این مرحله رو نرفته داری نظم لیگ رو بهم میزنی
اگر مشکلی باشه تا موقع رسیدن به اون مرحله رفع میکنم دیگه.الان فعلا در مرحله ی حذفی هستیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر