مسابقات FIFA 12 Champions League---season 2

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان بازیها از این پنجشنبه شروع میشه.همدیگرو ادد کنید تا راحت تر در ارتباط باشید.قرعه کشی هم فردا یا پس فردا میزنم که همگروهی هاتون رو بشناسید

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
salam

همه فک و فامیلا باهمن!اینکه نشد مسابقه!راستی به حمید الدارودو سلام برسون بگو ۴تا یادت نره!:>خودتم عین دخترا قهر نباش ;)

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان قرعه کشی انجام شد.تقریبا تمام گروه ها از از نظر سختی برابر هستند.بازیهاتون رو یک جایی یادداشت کنید و فراموش نکنید.

96192162663259597258.jpg

94214985144563818881.jpg

52592337364584697991.jpg

24409717056604228969.jpg

یک نکته ی بسیار مهم:اگر مشکلی پیش اومد و نتونستید در زمان مقرری که تعیین کردین حاضر بشید حداکثر باید تا 1 ساعت قبل بازیتون به من و فردی که باهاش بازی دارید اطلاع بدین.در غیر اینصورت غیبت غیر موجه:dبه حساب میاد و 3-0 میشه.و فراموش نکنید که در کل طول لیگ هر فرد فقط 2 بار میتونه بازیش رو به تاخیر بیندازه و این تاخیر شامل حال بازیهای هماهنگ نمیشه.

**دوستان توجه داشته که بازیهاتون رو بایستی رفت و برگشت انجام بدین.یعنی بلافاصله بعد بازیه رفت بازیه برگشت رو هم انجام بدین(ابتدا یکی میزبان و بعد دیگری)و نتیجه رو بهم در psn پیام کنید.

در دور بعدی هم نفر اول گروه A با نفر دوم گروه B و بالعکس بازی میکنه.
و همچنین نفر اول گروه C با نفر دوم گروه D و بالعکس.
برنامه ی اون مرحله به موقع اعلام میشه.
همدیگرو واسه راحت تر شدن امور اد کنید.
شماره موبایلاتون رو هم به همتون میدم.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

marcus_fenix

کاربر سایت
Jul 1, 2012
21
آقا فرشاد بنظرت تعادل گروه ها برقرار شده؟آخه من داشتم اطلاعات بازیکنا رو تو فیفا مشاهده می کردم یکم بنظرم یک یا دو گروه آسونتره.برا منم فرقی نمیکنه.فقط مثلا اگر یه چیزی رو مثل رده ی لیگ توی H2H یا تعداد title ها انتخاب میکردی شاید بهتر بود.در کل بسیار ممنون بابت تلاش ها و پیگیری هاتون برای هرچه بهتر و با کیفیت تر برگذار شدن این رقابت ها.

دوستانی هم که راغب هستند تا در مورد بازی ها و مسایل مربوط به اون توی مسنجر بحث کنیم اد کنند.

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
گروه ما شده گروه مرگ ( گروه B ):( ولی حال میده با دوستان خوب و قوی رقابت میکنم
راستی تیمهای انتخابی بچه ها مشخص شده!!!

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
آقا فرشاد بنظرت تعادل گروه ها برقرار شده؟آخه من داشتم اطلاعات بازیکنا رو تو فیفا مشاهده می کردم یکم بنظرم یک یا دو گروه آسونتره.برا منم فرقی نمیکنه.فقط مثلا اگر یه چیزی رو مثل رده ی لیگ توی H2H یا تعداد title ها انتخاب میکردی شاید بهتر بود.در کل بسیار ممنون بابت تلاش ها و پیگیری هاتون برای هرچه بهتر و با کیفیت تر برگذار شدن این رقابت ها.

دوستانی هم که راغب هستند تا در مورد بازی ها و مسایل مربوط به اون توی مسنجر بحث کنیم اد کنند.

ببینید یک سری دوستان که این دوره به لیگ اضافه شدن مثل خود شما.من که شناختی از کیفیت و قدرت بازیشون ندارم!!!اگر دقت کنی تمام شرکت کننده های این دوره رو با شرکت کننده های دوره ی قبل بطور رندم گذاشتم.اما امار h2h و title خیلی نمیتونه معیار سنجش باشه.ممکنه یکی بخاطر اینترنت بدش در h2h امارش خراب باشه ولی با ایرانیها که سرعت بهتره خوب بازی کنه!!
اما باید بگم اگر کسی ادعای قهرمانی داره و فکر میکنه میتونه قهرمان بشه باید از تمام حریفاش چه اسون و چه سخت بتونه امتیاز بگیره!!!اگر من نوعی ادعا دارم باید نشون بدم;)

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
از گروه ما هرکی بالا بیاد تقریباً قهرمان میشه نفرات اول تا سوم رو کاملاً هم خودم هم بقیه بچه ها بازیشون میشناسند میشه گفت جزء بهترنها حداقل توی این سایت هستند. من کارم خیلی سخته ولی سعی میکنم بهترین بازیها رو انجام بدم و اول این گروه بشم !!!!

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان به این نکته توجه داشته باشین که برای بازیهای لیگتون invite رو باید از قسمت لیگ بدین ها!!!یعنی از لیگی که مشخصاتش رو براتون فرستادم و جوین شدین از اونجا به حریفتون invite میدین.از قسمت standing که میرید به حریفتون (اولین گزینست-فکر کنم invite to league matchباشه)رو میدید و اونجا بازی کنید.و فراموش نکنید که رفت و برگشت رو درجا بازی کنید.
بازیها هم از امشب شروع میشه.با ارزوی موفقیت

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
دوستان اینو اینجا میگم که اگه هرکی هرچی به فکرش اومد , نظرشو بگه

من دیروز میخواستم با bestpersianboy بازی کنم ( هم گروهیم هم هست ) اصلا نتونستیم . هرچی که من invite میدادم یا اون میدا , وصل نمیشد.

بعد اومدم با sinamac و hardbarca1994 بازی کنم بازم همینجوری شد. با rango1042 هم نشد. ولی از بچه های اینجا با nicepop و Hamed_myth به راحتی بازی کردم.

میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟ من قبلا با هیچکسی این مشکل رو نداشتم , چه خارجی , چه داخلی. همیشه با رفیقام تک به تک میزنیم.

میخواستم ببینم شما ها میدونید چه طوری میشه حلش کرد قضیه رو؟ چون اگه نشه که من نمیتونم با bestpersianboy بازی کنم تو لیگ هم.
م
منون میشم کمک کنین.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد

من دیروز میخواستم با bestpersianboy بازی کنم ( هم گروهیم هم هست ) اصلا نتونستیم . هرچی که من invite میدادم یا اون میدا , وصل نمیشد.

بعد اومدم با sinamac و hardbarca1994 بازی کنم بازم همینجوری شد. با rango1042 هم نشد. ولی از بچه های اینجا با nicepop و Hamed_myth به راحتی بازی کردم.

میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟ من قبلا با هیچکسی این مشکل رو نداشتم , چه خارجی , چه داخلی. همیشه با رفیقام تک به تک میزنیم.

میخواستم ببینم شما ها میدونید چه طوری میشه حلش کرد قضیه رو؟ چون اگه نشه که من نمیتونم با bestpersianboy بازی کنم تو لیگ هم.
م
منون میشم کمک کنین.

شاید مشکل از سمت شما باشه!!!!چون با bestpersianboy بازی کردم مشکلی نداشت.اما اگر دیدی مشکل حل نشد در موقع invite دادن تو لیگ squad رو در حالت costume بذار شاید وصل بشی.(البته اگر از لیگ invite بدی خودکار squad online هست برای اینکه costume بدی باید از friendly بدی که بتونی تغییرش بدی)البته مطمءن بشید که هر دوتون تیم هاتون رو edit نکرده باشین ها!!!!
اما اگر مشکل با این کار هم حل نشه باید نتایج رو تقسیم کنیم.

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad

م
منون میشم کمک کنین.

ولی داداش من یادم نمیاد که از شما پیامی گرفته بودم که گفته باشی بیا بازی کنیم بعد به مشکل هم برخورد کرده باشیم!!! کی گفتی بیا بازی داداش؟
باز دفعه ی بعد که آنلاین دیدمت بهت میگم بیا یه تست هم میکنیم ولی اصلا یادم نمیاد پیامی داده بودی.

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
شاید مشکل از سمت شما باشه!!!!چون با bestpersianboy بازی کردم مشکلی نداشت.اما اگر دیدی مشکل حل نشد در موقع invite دادن تو لیگ squad رو در حالت costume بذار شاید وصل بشی.(البته اگر از لیگ invite بدی خودکار squad online هست برای اینکه costume بدی باید از friendly بدی که بتونی تغییرش بدی)البته مطمءن بشید که هر دوتون تیم هاتون رو edit نکرده باشین ها!!!!
اما اگر مشکل با این کار هم حل نشه باید نتایج رو تقسیم کنیم.
نه , من که نمیگم مشکل من نیستم. اصلا به احتمال زیاد مشکل از منه. ولی میگم چرا فقط با یه سری اینجوریه؟

الان من خواستم بازی کنم , از لیگ باید invite بدم دیگه , خوب چجوری پس بزارم رو حالت Custome ؟

ولی داداش من یادم نمیاد که از شما پیامی گرفته بودم که گفته باشی بیا بازی کنیم بعد به مشکل هم برخورد کرده باشیم!!! کی گفتی بیا بازی داداش؟
باز دفعه ی بعد که آنلاین دیدمت بهت میگم بیا یه تست هم میکنیم ولی اصلا یادم نمیاد پیامی داده بودی.

نمیدونم احتمالا من دارم اشتباه میکنم ! چون اونروز با خیلیا Invite و ... دادم , گفتم شاید چون شما تو اونایی که باهاشون بازی کردم نبودی , حتما Failed داده!

OK دمت گرم داداش.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
نه , من که نمیگم مشکل من نیستم. اصلا به احتمال زیاد مشکل از منه. ولی میگم چرا فقط با یه سری اینجوریه؟

الان من خواستم بازی کنم , از لیگ باید invite بدم دیگه , خوب چجوری پس بزارم رو حالت Custome ؟

نمیدونم احتمالا من دارم اشتباه میکنم ! چون اونروز با خیلیا Invite و ... دادم , گفتم شاید چون شما تو اونایی که باهاشون بازی کردم نبودی , حتما Failed داده!

OK دمت گرم داداش.

نه.اگر از لیگ invite بدی خودش خودکار online میذاره.اگر میخوای costume بدی باید در friendly به حریفت invite بدی.اگر مشکل خوردی بهم زنگ بزن تلفنی راهنمایی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر