مسابقات فیفا 12 بدون وردی با جایزه مایکروسافت پوینت

تعداد نفرات لیگ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    15
  • نظرسنجی بسته شده است .

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دوستان توجه کنن بخاطر مشکلات بوجود امده و بی احترامی بعضی ها 2 بازی دوباره انجام میگیره

masoudlive72 - prince sohrab k

Omid rovaldo -Ha3an v pejman

دو بازی رفت و برگشت همزمان اگه بازی مساوی بشه prince sohrab و omid rivaldo صعود میکنه.

کسی هم حق اعتراض نداره !!!!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا من اعتراض دارم شدیدم اعتراض دارم<یعنی چی این وضع؟من صعود کردم,دیروز به فرشاد گفتم امرشب نیست,الان با موبایل اومدم ببینم چی شده این مسعود چی می گه,ایمر خان شما نبودی ببینی<ایشون دو ساعت تموم بنده رو کاشته بودن,این چه مدیریتیه؟خیر سرتون مگه نگفتیم هر کس دیر بیاد باید 3-0 بشه؟حالا من دو ساعت هم صبر کردم<حالا چون مسعود از دوستاتون هست یه شانس دیگه بهش می دین دیگه....اگه نمی خواین کسی جز دوستاتون بیان بالا,لطف کنید همه رو راه ندین....
پ.ن:من ساعت 10 می رسم خونه,یه جوری برنامه ریزی کردم و با بقیه ی کارام<که امشب کاره دیگه ای بکنم,اگه نمی تونیم به شرکت کننده ها احترام بزارین,لیگ برگزار نکنید...

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
اقا فرشاد و امیر به حریفم بگید من از 6 بعد از ظهر امروز تا 5 صبح لایو می تونم بیام هر وقت خواست به گوشیم اس ام اس بده بیام بازی کنم.اگه هم فردا می شه بازی کرد بازم من هستم
در هر صورت هر تایمی شما بگید بنده میام و بازی می کنم.

قابل توجه دوستان ،من فرشاد و امیر رو بیشتر از 1 ماه نشده که میشناسم.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
آقا من اعتراض دارم شدیدم اعتراض دارم<یعنی چی این وضع؟من صعود کردم,دیروز به فرشاد گفتم امرشب نیست,الان با موبایل اومدم ببینم چی شده این مسعود چی می گه,ایمر خان شما نبودی ببینی<ایشون دو ساعت تموم بنده رو کاشته بودن,این چه مدیریتیه؟خیر سرتون مگه نگفتیم هر کس دیر بیاد باید 3-0 بشه؟حالا من دو ساعت هم صبر کردم<حالا چون مسعود از دوستاتون هست یه شانس دیگه بهش می دین دیگه....اگه نمی خواین کسی جز دوستاتون بیان بالا,لطف کنید همه رو راه ندین....
پ.ن:من ساعت 10 می رسم خونه,یه جوری برنامه ریزی کردم و با بقیه ی کارام<که امشب کاره دیگه ای بکنم,اگه نمی تونیم به شرکت کننده ها احترام بزارین,لیگ برگزار نکنید...

یعنی چی اون دو نفر هم بازی کردن بعدم شما فردا هم بیای اشکال نداره .اصلا اما نگفته بودیم کسی بی احترامی کنه حذفه؟شما چون بی احترامی کردین باید حذف می شدین

بازی اولم امید 5-1 برد و هیچ فرقی نکرد این همه ha3an v pejman تهمت زد!

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یعنی چی اون دو نفر هم بازی کردن بعدم شما فردا هم بیای اشکال نداره .اصلا اما نگفته بودیم کسی بی احترامی کنه حذفه؟شما چون بی احترامی کردین باید حذف می شدین

بازی اولم امید 5-1 برد و هیچ فرقی نکرد این همه ha3an v pejman تهمت زد!
من بی احترامی کردم؟من گفتم حقمو می گیرم,همین....من ببرم و ببازم,فرقی برام نمی کنه,ولی نمی زارم الکی کسی حقمو ضایع کنه,من حقم صعوده,الان یه دلیل منطقی,فقط یه دلیل منطقی بیار که چرا من باید بازی کنم با ایشون<من می رم با کله,با توجه به قوانین خودتون,الان با گوشیم,نمی تونم خیلی اینور اونور بشم,ولی اومدم خونه با توجه به قوانین خودتون بهتون ثابت می کنم...

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من بی احترامی کردم؟من گفتم حقمو می گیرم,همین....من ببرم و ببازم,فرقی برام نمی کنه,ولی نمی زارم الکی کسی حقمو ضایع کنه,من حقم صعوده,الان یه دلیل منطقی,فقط یه دلیل منطقی بیار که چرا من باید بازی کنم با ایشون<من می رم با کله,با توجه به قوانین خودتون,الان با گوشیم,نمی تونم خیلی اینور اونور بشم,ولی اومدم خونه با توجه به قوانین خودتون بهتون ثابت می کنم...
منم با توجه به قوانین ثابت میکنم .
اگه صعود نکنم زمین و زمانو رو سرت خراب میکنم بی احترامی نیست!؟!؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
منم با توجه به قوانین ثابت میکنم .
اگه صعود نکنم زمین و زمانو رو سرت خراب میکنم بی احترامی نیست!؟!؟

زمین و زمانو به هم می ریزم,این جلمه ای بود که گفتم...آقا می خواد صعود کنه,دروغ هم می گه؟در ضمن:
تذکر 2: اگر به هر دلیلی یکی از افرادی که راس یک ساعتی بازی دارد نمی تواند در ساعت مشخص شده بازی کند می بایست حداکثر 4 ساعت قبل از شروع بازی از طریق SMS و یا پیام در Xbox Live به ناظر بازی مشکل خود را مطرح و در صورت موجه بودن ساعت بازی به زمان دیگری موکول شود.این امر برای بازیهای دور سوم که همزمان هستند به هیچ وجه امکان پذیر نیست چون امکان بر هم خوردن عدالت وجود دارد.پس خواهشا در این مورد رعایت کنید.
حالا فرشاد گفت که بازی ها تا 10 تاخیر خورد,گفتم باشه,ایشون هم گفتن 9:30 میان,من تا یه ربع ده هم صبر کردم,نیومدن.....الان طبق این تذکر باید چی بشه؟
این تذکری که گفتم رو رد کن,با یه دلیل,می رم بازی می کنم....

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
زمین و زمانو به هم می ریزم,این جلمه ای بود که گفتم...آقا می خواد صعود کنه,دروغ هم می گه؟در ضمن:

حالا فرشاد گفت که بازی ها تا 10 تاخیر خورد,گفتم باشه,ایشون هم گفتن 9:30 میان,من تا یه ربع ده هم صبر کردم,نیومدن.....الان طبق این تذکر باید چی بشه؟
این تذکری که گفتم رو رد کن,با یه دلیل,می رم بازی می کنم....

ببین هنوز فکر می کنی من امدم گفت می خوام بازی کنم، فکر می کنی می خوام برم بالا
همین جا می خوای قسم بخورم اگه جایزه ای گرفتم همشو بدم به تو، من جایزه 1 % برام مهم نیست، از رفیقات بپرس pbi به گوششون خورده
در ضمن حق با شماست من مسیج رو دوباره گوش کردم ولی من دروغ نگفتم(حرف دهنتو بفهم) این جمله شما بود، اگه نذاری برم بالا زمین و زمان رو به هم میریزم + جملات قبلی شما ( من که صعود نمی کنم ولی نمیذارم masoudlive هم بره بالا) + و جمله دیگری که مضمونش این بود ( من میرم پایین ولی مسعود رو هم با خودم میکشم پایین)
نمی دونم چه پدرکشتگی ای داری با ما
در ضمن این آخرین پست من اینجا بود، درباره این مطلب
عذر خواهی بابت پست های بی مورد از بچه ها

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ببین هنوز فکر می کنی من امدم گفت می خوام بازی کنم، فکر می کنی می خوام برم بالا
همین جا می خوای قسم بخورم اگه جایزه ای گرفتم همشو بدم به تو، من جایزه 1 % برام مهم نیست، از رفیقات بپرس pbi به گوششون خورده
در ضمن حق با شماست من مسیج رو دوباره گوش کردم ولی من دروغ نگفتم(حرف دهنتو بفهم) این جمله شما بود، اگه نذاری برم بالا زمین و زمان رو به هم میریزم + جملات قبلی شما ( من که صعود نمی کنم ولی نمیذارم masoudlive هم بره بالا) + و جمله دیگری که مضمونش این بود ( من میرم پایین ولی مسعود رو هم با خودم میکشم پایین)
نمی دونم چه پدرکشتگی ای داری با ما
در ضمن این آخرین پست من اینجا بود، درباره این مطلب
عذر خواهی بابت پست های بی مورد از بچه ها

؟؟؟؟از کی پرسیدی اینارو؟منم اصلا برام پول مهم نیست<چون می دونم تا بالا ها هم نمی رسم,خدا رو شکر من محتاج نیستم که,من واقعا اگه مجانی بود,ولی بازی ورودی داشت هم شرکت می کردم,فقط خیلی بدم میاد از اینکه حقم خورده بشه...حالا اشتباه کردی,قبول,ولی وقتی نبود تو پارتی برای چی اینجوری حرف می زنی؟من و فرشاد و محمد(hosein 2011)داشتیم دوستانه حرف می زدیم,من,گفتم باید 3-0 ببرم تا بیام بالا,ولی سعی می کنم که ببرم,اگه صعود کردم,مسعود رو هم بکشم پایین....من اصلا با شما کاری نداشتم,هر حریفه دیگه ای هم بود همینو می گفتم<منظورم هم کاملا روشن بود,اینکه تمام سعیم رو می کنم که ببرم,که تو جام تاثیر گذاشته باشم,به خدا قسم اینو راست می گم,دقیقا عین حرفی که تراپاتونی گفت,گفت اگه قراره حذف شیم,ایتالیا رو هم می کشیم پایین...بابام هم بود جلوم همینو می گفتم,هر کی اینو گفته بهت,خودش بیاد بگه که داشتیم می خندیدیمو از این حرفا....
در ضمن,من که آخر س به شما اعلام آمادگی کردم با sms,الانم منتظرم,هدفم از اینکه اینجا پست دادم هم این بود,که همه بدونن که من خر نیستم,می فهمم سرم کلاه می ره,تلاشم می کنم<ولی برای اینکه مسابقات از نظم خارج نشه,بازی می کنم باهات....

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا من سر بازی با farzad spparta 1 ساعت بعده بازی هم آن بودم و اون آن نشد.ناظر بازی رو هم اسمشو ننوشته بودین.پس چرا 3 به 0 به نفع اون شده.لطفا سریعا رسیدگی کنین.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با تشکر از همه ی دوستان,من از لیگ انصراف می دم,بیشتر از این نمی تونم خودمو معطله کسی کنم که واسه وقت دیگران ارزش قائل نیست,من اومدم تو لیگ,که فقط سرگرم شم<ولی انتظار این برخورد رو نداشتم<در هر حال,امیدوارم آقا مسعود تا هر جا می خواد بره بالا,تا به خودش افتخار کنه,از آقا محمد(hosein 2011) و آقا فرشاد هم تشکر می کنم<تو همین مت با این دو نفر دوست شدم و فهمیدم چه پسرای گلی هستن,دیگه شرمنده اگه اینجوری شد,خود مسوولان,بدونه اینکه قضیه رو از طرف من بشنون,این کارو کردن<منم قبول کردم,ولی الان یه ساعته منتظرم,نه جواب اس ام اس رو می گیرم,نه کسی رو آن می بینم,پس,شما رو به خیر,ما رو هم به سلامت////

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
بازی من و امید ریوالدو امشب ساعت 10 شب شروع میشه.
لطفا به امید بگید که ساعت 10 به بعد بیاد.
چون غیر از این وققت من نمیتونم بازی کنم چون سرم شلوغه.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
بازی من و امید ریوالدو امشب ساعت 10 شب شروع میشه.
لطفا به امید بگید که ساعت 10 به بعد بیاد.
چون غیر از این وققت من نمیتونم بازی کنم چون سرم شلوغه.

چی میگی داداش مگه دیشب بازی نکردی!؟!؟!؟!؟

---------- نوشته در 08:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:41 AM ارسال شده بود ----------

آقا من سر بازی با farzad spparta 1 ساعت بعده بازی هم آن بودم و اون آن نشد.ناظر بازی رو هم اسمشو ننوشته بودین.پس چرا 3 به 0 به نفع اون شده.لطفا سریعا رسیدگی کنین.

فرزاد اومد گفت شما نیومدین.در ضمن چون میزبان بودین نتیجه هم ثبت نکردین 3-0 باید میشد.دگیه هم کسی در رابطه بازی ها صحبت نکنه

---------- نوشته در 08:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:46 AM ارسال شده بود ----------

بازی massudlive 72 و prince sohrab k هم امشب ساعت 10 برگزار میشه هر کی نیاد حذفه هیچ دیلیلی هم نمیتونه بیاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر