*** مسابقات فیفا 12 آنلاین - مرداد ماه ***

فرشاد جان از هفته 10 ام بازی مسعود و امیر کریس رو که نزدی نتیجش رو اونا همون موقع بازی شون رو کردن و نتیجشون 2-2 شد.
خواستم اطلاع رسانی کنم.
از دوستان هم خواهش میکنم بازی هارو جدی بگیرند و سره تایم مقرر شده حضور یابند و بلافاصله بعد از بایان بازی های امشب نتایج رو برای فرشاد عزیز ارسال کنند تا بازی ها روند عادی خودش رو طی کنه...ی

فرشاد جان بازی آخر من که با عماد هست رو اگه امکانش هست زودتر بذار چون من فردا امتحان دارم واسم مقدور نیست امشب تا دیر وقت آنلاین باشم. مرسی ...

فرشاد جان بازی آخر من که با عماد هست رو اگه امکانش هست زودتر بذار چون من فردا امتحان دارم واسم مقدور نیست امشب تا دیر وقت آنلاین باشم. مرسی ...

امشب 27 بازی قراره انجام بشه فشردگی واقعا بالاست . امکان تغییر ساعت متاسفانه نیست.ضمنا بازی سومت تازه در تایم زودتر از بقیه افتاده اگه مثل محمد رضا 2 شب بود چی می گفتی;)

واقعا متاسفم برای بعضی ها بابا بخدا 3امتیاز ارزش نداره والا بلا ارزش نداره گل اول تو دقیقه5بزن بعد توپ بده به دفاع دروازه دفاع دروازه تا دقیقه90 بخدا ارزش نداره میگفتی3امتیاز بهت میدادم لازم نبود این کارو بکنی ادعا بازی هم میکنن متاسفممممممممممممممممممم بخدا ترکیب5-5-0بود 5-5-0 فکر کنم تاحالا کسی ندیده متاسفممممممممممممممممممممممممم

توجه:

امروز 24 ام مرداد ماه بازی در لیگ نخواهد بود تا یک سری بازیهای معوقه زیر انجام شوند.نگران هم نباشید بازیهای دور 14 ام تا 19 ام که 6 بازی برای هر تیم می شود طبق برنامه تا 31 مرداد تموم میشه بدین ترتیب لیگ دقیقا 31 مرداد به اتمام میرسد.سعی می کنم برای فردا 2 بازی روز 14 ام و 15 ام رو برنامه ریزی کنم.در این مابین سعی می شود جام حذفی هم تا تاریخ نام برده تمام شود اما بستگی به روند بازیها دارد.

لطفا دوستان راس ساعات زیر بازیهای معوقه رو طبق برنامه ذیل انجام دهید و تاخیر در حضور به موقع باز هم نتیجه 3-0 را به همراه دارد.

از عماد عزیز هم میخوام زحمت تنظیم و ابدیت جدول بازیهای لیگ رو تا پایان هفته 13 ام انجام دهد تا همه در جریان روند جدول و حساسیت اون باشند.

-------------------------------------------------------

بازی معوقه روز دهم:

Ramtin leader-I am a1ive >>> بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 22:30 ناظر:emaad97

بازی معوقه روز یازدهم:

Sadeghpes-I am a1ive>>> بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 22:30 ناظر:emaad97

-------------------------------------------------------------------------
بازیهای معوقه مرحله اول دور رفت جام حذفی:

I am a1ive-Amir crist >>> (بازی برگشت)بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 23 ناظر:Farshad19rodar
Imanax -Deathstroke >>>(بازی برگشت) بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 23 ناظر:Farshad19rodar
Mehdi1367-Topaz liquid>>> (بازی رفت )بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 23 ناظر:Amirkms
Topaz liquid-Mehdi1367>>> (بازی برگشت)بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 23:30 ناظر:Amirkms

توجه:

بازی معوقه روز دهم:

بازی معوقه روز یازدهم:

2تا بازی تو یک ساعت چطور امکان پذیر هستش لطفا برسی کن

---------- نوشته در 01:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 PM ارسال شده بود ----------

I am a1ive-Amir crist >>> (بازی برگشت)بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 23 ناظر:Farshad19rodar
بازی رفت ما هنوز انجام نشده زدی بازی برگشت ما باید امشب رفت و برگشت بازی کنیم

توجه:

امروز 24 ام مرداد ماه بازی در لیگ نخواهد بود تا یک سری بازیهای معوقه زیر انجام شوند.نگران هم نباشید بازیهای دور 14 ام تا 19 ام که 6 بازی برای هر تیم می شود طبق برنامه تا 31 مرداد تموم میشه بدین ترتیب لیگ دقیقا 31 مرداد به اتمام میرسد.سعی می کنم برای فردا 2 بازی روز 14 ام و 15 ام رو برنامه ریزی کنم.در این مابین سعی می شود جام حذفی هم تا تاریخ نام برده تمام شود اما بستگی به روند بازیها دارد.

لطفا دوستان راس ساعات زیر بازیهای معوقه رو طبق برنامه ذیل انجام دهید و تاخیر در حضور به موقع باز هم نتیجه 3-0 را به همراه دارد.

از عماد عزیز هم میخوام زحمت تنظیم و ابدیت جدول بازیهای لیگ رو تا پایان هفته 13 ام انجام دهد تا همه در جریان روند جدول و حساسیت اون باشند.

-------------------------------------------------------

بازی معوقه روز دهم:

بازی معوقه روز یازدهم:

-------------------------------------------------------------------------

Imanax -Deathstroke >>>(بازی برگشت) بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 23 ناظر:Farshad19rodar
Mehdi1367-Topaz liquid>>> (بازی رفت )بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 23 ناظر:Amirkms
Topaz liquid-Mehdi1367>>> (بازی برگشت)بیست و چهارم مرداد ماه ساعت 23:30 ناظر:Amirkms

منم با فرهاد deathstroke رفت و برگشت زدیم دیگه معوقه کجا بود؟

برنامه بازیهای روز چهاردهم در پست اول درج شد.ناظرین بازی موظف هستند در صورت تاخیر هر یک از طرفین سریعا نتیجه 3-0 را ثبت کنند.در صورت اینکه هر دو تیم در ساعت مقرر حضور نداشته باشند نتیجه 0-0 را ثبت کنند.

بچه ها برنامه بازیهای امشب با تاخیر درج میشه . تا قبل از ساعت 7 غروب سعی میکنم برنامه رو درج کنم پس در جریان باشید امشب 26 ام مرداد قطعا بازی خواهید داشت.

بچه ها برنامه بازیهای امشب با تاخیر درج میشه . تا قبل از ساعت 7 غروب سعی میکنم برنامه رو درج کنم پس در جریان باشید امشب 26 ام مرداد قطعا بازی خواهید داشت.
نتایج رو حداقل درج میکردی فرشاد جان...
ساعت بازی من هم هرچقدر دیرتر بهتر....

باید برنامه ی بازی ها زود تر اعلام بشه تا ما بتونیم برنامه ریزی کنیم بازیو بگنجونیم تو برناممون. تازه بنظرم باید حداقل از 1 روز قبل برنامه ها مشخص باشه. حالا اشکال نداره فرشاد جان برای دوره های بعدی تجربه میشه برات این چیزا. فقط با توجه به اینکه الآن 5:30 هست و هنوز برنامه ای برای بازی های شب مشخص نشده من احتمالا شب سر بازی نباشم. اگر خواستی طبق قوانین 3-0 بزنی بزن.

باید برنامه ی بازی ها زود تر اعلام بشه تا ما بتونیم برنامه ریزی کنیم بازیو بگنجونیم تو برناممون. تازه بنظرم باید حداقل از 1 روز قبل برنامه ها مشخص باشه. حالا اشکال نداره فرشاد جان برای دوره های بعدی تجربه میشه برات این چیزا. فقط با توجه به اینکه الآن 5:30 هست و هنوز برنامه ای برای بازی های شب مشخص نشده من احتمالا شب سر بازی نباشم. اگر خواستی طبق قوانین 3-0 بزنی بزن.

عزیز ، من همیشه برنامه بازیها رو اول صبح واسه هر شب درج میکردم و حتی بوده برنامه بازیها رو یکی دو روز زودتر هم زدم.فقط امروز و فردا کمی سرم شلوغه.ضمنا با توجه به روال بازیها کاملا مشخصه که معمولا برنامه بازیها از ساعت 10 شب به بعد شروع میشه تا 2 شب.لذا همه باید واسه هر شب در مابین این ساعات وقت خالی کنند!!

---------- نوشته در 07:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا طبق وعده ای که دادم راس ساعت 7 ، برنامه بازیهای دور 15 ام در پست اول درج شد.نتایج بازیهای دور 14 ام هم درج شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or