**مسابقات فیفا 12 آنلاین بازی سنتر همراه با جوایز نقدی**

parspouya

کاربر سایت
Jul 4, 2010
46
نام
mohamad
fifa12ad-580x323.jpg

سلام خدمت دوستان گل همونجور که تو تاپیک قبلی قولش رو داده بودم این تاپیک جدید رو زدم برای اینکه هم مسابقات با نظم بهتری صورت بگیره هم از اون شلوغ پلوغی اون یکی تاپیک راحت شیم...
این سری از مسابقات رو در نظر گرفتیم که دارای جایزه نقدی باشه که هم هیجان و هم جذابیت مسابقات بالا بره.
به همین خاطر شرکت کنندگان برای شرکت در مسابقات باید مبلغ 5000 تومان به حساب بنده واریز کنند تا در مسابقات شرکت کنند.
متقاضین شرکت میتونن برای اعتماد به بنده جهت واریز پول به لینک من در سایت پرشین تولز مراجعه کنند.نمایش مشخصات: behrad22 - PersianTools Forums
شماره حساب هم به کسی که خواستار ثبت نام بود پ.خ میشود و شرکت کننده موظف هست پس از واریز پول کد رهگیری و 4 رقم اخر کارتش را برای من ارسال کند.
برای ثبت نام گیمر تگ و تیم رو همین جا اعلام کنید.

نحوه برگزاری مسابقات:

این دوره شامل 16 تیم هست که در 4 گروه 4 تایی قرار میگیرند مسابقاتشان برگزار میشود و از هرگروه 2 تیم به مرحله حذفی راه میابد.
مسابقات به صورت Friendly match در لایو انجام میپذیرد و به صورت لیگ نیست.
بازی های گروهی به صورت تک بازی و بازی های حذفی به صورت رفت و برگشت هست و میزبان و میهمان هم بستگی به رتبه فرد در گروهش دارد
شرکت کننده موظف است راس ساعت تایین شده بازی خود را انجام دهد و اگر نمیتواند حضور یابد حداقل
6 ساعت قبل از برنامه بازی اش اعلام کند...

قوانین مسابقات:
تایم بازی ها 6 min هست و باید به صورت online squad بازی ها انجام شوند.
تعویض تیم در طول مسابقات امکان پذیر نیست و با همان تیمی که در تاپیک اعلام میکنید باید بازی کنید.
از بحث و جدل تو تاپیک پس از انجام بازی سعی کنید خودداری کنید تا نظم تاپیک بر هم نخوره...

جوایز مسابقات:

نفر اول مبلغ:45 هزار تومان
نفر دوم مبلغ:25 هزار تومان
نفر سوم مبلغ:10 هزار تومان

................................................................................................................................
تاریخ شروع رقابت ها:27 خرداد ماه
................................................................................................................................

هرکس هر نظری,انتقاد یا پیشنهادی داشت همین جا میتونه اعلام کنه...
کسانی هم که مایل به همکاری با بنده تو اداره مسابقات هستند اعلام کنند.
یاعلی...

این پست اپدیت میشود...

---------- نوشته در 02:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 AM ارسال شده بود ----------

اسامی شرکت کنندگان:
1-(HESKA/GT.(pill4ger ve5tal.............(رزرو)
2-(imanShar/GT.
(pill4ger ve5tal.........(رزرو)
3-
(dragonrazm/GT.(SILENT CITY 1.....(رزرو)
4-(ALTAIR/GT.(Prince Sohrab K..........(رزرو)
5-(parspouya/GT.(sirsmrm.................(رزرو)
6-
7-
8-
9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-(Behrad22/GT.(NaTo Vampire.......(ثبت)
آقا چرا pill4ger ve5tal دوبار شرکت کرده؟
ما هم می تونیم؟

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:16 PM ارسال شده بود ----------

شرمنده نمیشه اون مسابقاتی که شما ارز میکنید تعداد شرکت کننده هاش کجا این کجا.
رزرو شدید و شماره حساب پ.خ شد بهتون...

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------

با کمک شما دوستان گل حتما همینطور خواهد بود...
عزیر جان تعدا شرکت کنندگان به انتخاب تیم های مختلف چه ربطی داره؟

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
دوستان خوبم اقایان Farshad360 و scofild هم در پ.خ رزرو کردن البته اینجا هم مطرح میکنند حتما.
در ضمن این دو دوست عزیز قبول به همکاری کردن که جا داره از همین جا ازشون تشکر کنم...:x

---------- نوشته در 11:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 PM ارسال شده بود ----------

آقا چرا pill4ger ve5tal دوبار شرکت کرده؟
ما هم می تونیم؟
ایشون به همراه برادرشون با یک GT بازی میکنند.و دو نفر رو حساب کردند.شما هم با این شرایط میتونید.
---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:16 PM ارسال شده بود ----------

عزیر جان تعدا شرکت کنندگان به انتخاب تیم های مختلف چه ربطی داره؟
خوب در مسابقاتی مثله psbox یا msi چون زمان مسابقات و تعداد بازی ها زیاد هست شاید یک نفر نتونه با یک تیم تا اخر مسابقات رو بره.
ولی واسه ما چون تعداد کم هست جالب نیست که این امکان رو بزاریم.
باز ایندوره رو برگزار میکنیم ببینیم چه جوابی میگیریم شاید از دوره های بعد این امکان رو فراهم کنیم.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من تا فردا شب لیست کامل بازیها رو خدمت behrad میدم تا پست اول رو اپدیت کنه !
قوانین کامل رو هم با مشورت با دوستان میزاریم در پست اول .
یه چیزه دیگه اینکه زمان اولین بازی تا بازی فینال از قبل مشخص شده هست و خیلی به فکر این نباشین که زمان مسابقات رو زیاد جا به جا کنید ( فقط در شرایط حساس ) چون کسی که تو این لیگ ثبت نام میکنه موظفه سر ساعت و سر موقع حاضر بشه .
برنامه رو هم از فردا شب میزاریم که دیگه خودتون برنامه های شخصی رو هماهنگ کنید تا مشکلی برای عقب و جلو کردن بازیها نباشه ...

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
اقا بهراد یه اماری هم به ما می دادی
یه جا رزرو بزن که خودت می دونی چقدر تشنه رقابتم
به به داش مسعود گل شارز نداشتم به مولا میخاستم فردا خبرش رو بت بدم که خودت اومدی.
رزروم به چشم.شماره حسابم پ.خ کردم برات.

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
پیام خصوصی دریافت نشد

دوست عزیز منم هستم اگه میشه اسمم رو رزرو کن تا فردا پول رو بفرستم واست . ممنون :)
Navidii
team: chelsea

بنده هم این دوره هستم رزرو کنید بی زحمت

GamerTag: I AM Al1ive
همگی رزرو شدید و شماره کارت پ.خ شد بهتون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر