مسابقات انلاین لیگ فیفا ۱۲=>ps3

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
خوب این نتایج بازی های هفته ی 15-16-17 و 18 هست:
vjf8epstqju1l3jipmvw.jpg

h7t9gzsk6z3woxx6f24.jpg

این هم جدول بازیها تا پایان هفته ی هجدهم:
u4vs5wpzsqeqz3c0f2hl.jpg

و این هم برنامه ی بازیهای هفته ی پایانی.هفته ی 19-20-21 و 22:
65pi52pcm3f985mvphw0.jpg

03hki0aqthpdm6a6yt6a.jpg

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
فرشاد جان یه نکته عزیز.
حالا که مسعود از ادامه لیگ انصراف داده دلیلی نمیشه بقیه بازیهاش 3-0 بشه اینطور در حق بقیه اجحاف میشه.
یا باید همه بازیهاش 3-0 بشه یا کلا نتایج مسعود حذف بشه و لیگ 11 تیمه دنبال شه.
الان من مساوی کردم و 1 امتیاز بگیرم بعد بقیه دوستان بدون بازی 3-0 برنده شن خداییش نامردیه!

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
فرشاد جان یه نکته عزیز.
حالا که مسعود از ادامه لیگ انصراف داده دلیلی نمیشه بقیه بازیهاش 3-0 بشه اینطور در حق بقیه اجحاف میشه.
یا باید همه بازیهاش 3-0 بشه یا کلا نتایج مسعود حذف بشه و لیگ 11 تیمه دنبال شه.
الان من مساوی کردم و 1 امتیاز بگیرم بعد بقیه دوستان بدون بازی 3-0 برنده شن خداییش نامردیه!
مسعود از اول بازیها بوده و لزومی نداره حذفش کنیم.باید نشون بدیم که در پایان لیگ با اینکه کنار کشیده در کجای جدول هست.مثلا تو لیگ ایران هفته ی ۳۰ بیان بگن شهرداری تبریز انصراف داده.چون هفته ی ۳۰ بوده از اون هفته ۳-۰ میشه دیگه.قبلیا رو که بازی کرده بنده ی خدا!!!
این ۳-۰ ها هم برای حریفان ایشون بوده.

lockerr

کاربر سایت
Mar 3, 2010
84
نام
امیرهمایون
حریفه من نیومده فرشاد جان بعد ۳-۰ به نفع حریفم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا جالبه ! mhfifa میگه ۱۲ به بعد میتونه بازی کنه ! ولی قوانین میگه بازی ها روز ۵ شنبه و جمعه هست ! منم تو این ۲روز ار ۸ تا ۱۲ بودم ! حالا اگه با من کلا همتون مشکل دارید که بحثش جداست درسته ضعیفم یکم ولی قرار نیست هرکی ضعیفه قانون بر ضدش باشه !
ولی من بازم با هیچکدومتون مشکلی ندارم همتونم مثله رفیقای صمیمیم میدونم این بازیا ارزش نداره که بخاطرش دعوا کنیم با هم ;)

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
با این که دور برگشت رو خیلی بدون تمرکز بازی کردم ولی با بازی امروزم چند هفته مونده به پایان لیگ قهرمان شدم. از فرشاد عزیز که خیلی زحمت کشید واسه این لیگ تشکر میکنم. همچنین از همه دوستای خوبم که لحظات خوبی رو در کنار هم بودیم

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
با این که دور برگشت رو خیلی بدون تمرکز بازی کردم ولی با بازی امروزم چند هفته مونده به پایان لیگ قهرمان شدم. از فرشاد عزیز که خیلی زحمت کشید واسه این لیگ تشکر میکنم. همچنین از همه دوستای خوبم که لحظات خوبی رو در کنار هم بودیم

حالا چون قهرمان شدی تشکر میکنی؟؟اگر قهرمان نمیشدی میزدی ما رو؟؟!!!:d
بهتون تبریک میگم

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:14 PM ارسال شده بود ----------

حریفه من نیومده فرشاد جان بعد ۳-۰ به نفع حریفم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا جالبه ! mhfifa میگه ۱۲ به بعد میتونه بازی کنه ! ولی قوانین میگه بازی ها روز ۵ شنبه و جمعه هست ! منم تو این ۲روز ار ۸ تا ۱۲ بودم ! حالا اگه با من کلا همتون مشکل دارید که بحثش جداست درسته ضعیفم یکم ولی قرار نیست هرکی ضعیفه قانون بر ضدش باشه !
ولی من بازم با هیچکدومتون مشکلی ندارم همتونم مثله رفیقای صمیمیم میدونم این بازیا ارزش نداره که بخاطرش دعوا کنیم با هم ;)

من هر روز انلاین میشم و میدیدم شما نیستی.5 شنبه بودی ولی جمعه و شنبه رو شک دارم.قوانین هم میگه بازیها در روزهای 5شنبه و جمعه و شنبه برگزار میشه.
هیچ کسی هم با شما مشکلی نداره عزیزم.اما در مورد 3-0 باید بگم من روز جمعه یا شنبه بود اگر اشتباه نکرده باشم چند بار به خودت زنگ زدم خاموش بود و به خطی که یک بار باهاش تماس گرفتی(0912)بود به اون sms دادم.به خط (0935)هم دادم که بیا و بازی کن ولی هیچ خبری نشد.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
از چهار تا حریف من هیچکدوم امشب آنلاین نبودن
حالا فردا یا پس فردا در خدمتشون هستیم :d
پس شماره موبایلشون رو واسه چی دادم؟؟؟واسه همین مواقع که تماس بگیرید و بگید من هستم هااا شما نیستی و کی هستید.یه زمانی رو با هم هماهنگ کنید
واسه عمم که شماره ندادم
با همه ی دوستان هستم!!

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
امروز خیلی بدشانس بودم از سه تا بازی دوتا رو مساوری کردم که باید میبردم البته اینم جز شیرینی بازیهاست

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
خوب خوب خوب دوستان مسابقاتمون با تمام خوبی ها و بدی ها وخاطرات تلخ و شیرینش تموم شد!!
با توجه به قطعی شدن اولی و دومی من و mhfifa و اینکه بازیمون تاثیری در جدول نداشت ما بازیمون رو امشب میزنیم و نتیجه ی اون و امتیازات خودمون رو فردا میزنم!!
اما نتایج بازیهای هفته ی 19-20-21 و 22 بدین صورت هست:
44789368491851549288.jpg

11854902703449879874.jpg

و این هم جدول مسابقات:
41000783492700465993.jpg

از این لیگمون فقط 8 نفر اول میان دور بعدی مسابقات که چمپیونز لیگی هست و از اونجایی که مسعود انصراف داده و نفر هشتم شد بنابراین از اینجا هفت نفر میریم + 9 نفر از تاپیک جدید که میشه 16 نفر و میریم واسه دور بعدیه مسابقات......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر