مسابقات انلاین لیگ فیفا ۱۲=>ps3

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان در صفحه ی قبلی ازتون پرسیدم ایا با انجام 4 مسابقه بجای 3 مسابقه در اخر هفته مشکلی دارید یا نه که جواب ندادین!!!
دوباره سوالم رو تکرار میکنم:با توجه به طولانی شدن لیگمون بهتره این دوره رو با انجام بازیهای بیشتر زود تموم کنیم و بیشتر مسابقات داشته باشیم.نظرتون راجع به انجام 4 مسابقه در اخر هفته چیه؟؟میتونید بازی کنید و وقتش رو دارید یا خیر؟؟

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم موافقم
دور برگشت بازیها رو افتضاح شروع کردم .......
دوستان یک سوالی من وقتی با بچه های ایرانی بازی میکنم لگ یا تاخیر دارم در حالیکه با دوستان اجنوی که بازی میکنم خیلی رون هست ایا کسی این مشکل را داره

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
این نتایج مسابقات در هفته های 12-13-14:
2axkizjxksnwknv2dc2l.jpg

این هم از جدول تا پایان هفته ی 14:
pjm3gnz6p9s6x1h152k.jpg

و اینم از بایهای هفته ی 15-16-17---همونطور که گفتم و برخی دوستانم موافقت کردن از این به بعد 4 بازی در اخر هفته داریم.پس هفته ی هجدهم هم میزنم و در همین پنجشنبه و جمعه و شنبه بازی کنید:
5mxqt83xp8zkx5q06gyj.jpg

m62rotx8xjyk02uwezkt.jpg

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
id: miadkiller2008 nemishe manam biam:))

انشاالله حدود 2-3 هفته ی دیگه دوره ی جدید شروع میشه.بیاید و ثبت نام کنین.
دوستان یک نکته:من و حمید 4 شنبه یه سفری باید بریم.از این رو حریفای ما الاف نشن که ما بدقولی کرده باشیم.من و حمید بازیهامونو روز شنبه انجام میدیم.اینطوری تاخیر هم نخواهد خورد.از این بابت شرمنده.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
این نتایج مسابقات در هفته های 12-13-14:
3b52842663fa.jpg

این هم از جدول تا پایان هفته ی 14:
aadca7bd86c4.jpg

و اینم از بایهای هفته ی 15-16-17---همونطور که گفتم و برخی دوستانم موافقت کردن از این به بعد 4 بازی در اخر هفته داریم.پس هفته ی هجدهم هم میزنم و در همین پنجشنبه و جمعه و شنبه بازی کنید:
5d6e9c8255c0.jpg

eda24c1e1b46.jpg
فرشاد عزیز من برنامه بازیها رو نمیبینم گویا عکسها مشکلی داره میشه بررسی کنی

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
منم موافقم
دور برگشت بازیها رو افتضاح شروع کردم .......
دوستان یک سوالی من وقتی با بچه های ایرانی بازی میکنم لگ یا تاخیر دارم در حالیکه با دوستان اجنوی که بازی میکنم خیلی رون هست ایا کسی این مشکل را داره
:d
به خاطر اینه که اگه کسی نتش مشکل داشته باشه توی بازی خودش متوجه لگ نمیشه در صورتی که طرف مقابل دچار مشکل میشه .
شما وقتی با خارجی ها بازی میکنی چون اکثرا نت هاشون مشکلی نداره تو متوجه لگ نمیشی در صورتی که اونا اون طرف دقیقا این شکلی ان: )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر