مرگ کدام شخصیت تو بازیها رو شما تاثیر گذار بود(ناراحت کننده بود)

Cpt. Price: COD4:MW

سر مرگ لوییس خیلی زورم گرفت! آخه با نامردی از پشت زدنش! خیلی هم پسر باحالی بود. :Luis: RE4

بقیه رو یادم نمیاد!

یکی از دوستان گفت: مرگ کریتوس تو GOW1! میشه یکی برای منم توضیح بده؟! آخه من یادم نمیاد کریتوس مرده باشه دوباره زنده شده باشه!!!

مرگ Steveدر بازی رزیدنت اویلCODE: VERONICA Xکه فوق العاده مرا ناراحت کرد،بدلیل اینکه Steve از ابتدای بازی تا لحضات پایانی عمرش عاشق Clair بود و این وقتی مرا متاسف میکند که Steve رویش نمیشد به Clair بگوید که دوستش دارد و در آخر که جان خود را فدای Clair میکند و آخرین جمله اش این بود:...............Clair,...I,....I lOVE YOU*و Clair که بسیار برای او گریه میکند ومن نیز در دل گریه کردم.....!:((:((:((

من بازيي كه خيلي دوستش داشتم mafia بود و وقتي تو بازي پالي به دست سام كشته شد خيلي تاراحت شدم
تو mw2 هم وقتي ما و گوست رو كشتن و بعد آتيشمون زدن خيلي شكه شدم

من بازيي كه خيلي دوستش داشتم mafia بود و وقتي تو بازي پالي به دست سام كشته شد خيلي تاراحت شدم
تو mw2 هم وقتي ما و گوست رو كشتن و بعد آتيشمون زدن خيلي شكه شدم

من هم مثل شما واقعا حالم گرفته شد وقتی ما و گوست رو تو بازی MW2 کشتن بعد اتیش زدن وقتی این اتفاق افتاد می خواستم برم تو مانیتور کله جنرال شپرد رو بکنم. در ضمن هر چی فحش بود بهش دادم . :cheesygri:cheesygri:cheesygri

Zack Fair: Crisis Core
Jin: TEKKEN6 (گرچه کامل نمرد !:دی)
اینارو الان یادم میاد ولی به طور کل توی بازی من زیاد سره کرکتر ها ناراحت نمیشم !
فیلم و انیمه بیشتر روم تاثیر میذاره !:دی

تاثیر گذارترین صحنه ای که تا حالا دیدم ، مرگ توماس آنجلو در بازی مافیا بود.

- آقای آنجلو
- بله خودم هستم
- از طرف سالیاری یه پیغام دارم. بنگ............. :(

مرگ Zack Fair: Crisis Core و Taidus و سر آرون و پدر تیدوس !! و همچنین مرگ همسر DOM در GeaW2 !! با در نظر گرفتن خشونت این بازی دیدن همچین صحنه عاطفیی توش فوقالعاده بود ! :biggrin1: زن بیچارش قبل از اینکه به لحاظ جسمانی بمیره به لحاظ روحی مرده بود ! یک تیکه گوشت متحرک بود که DOM .. صحنه تاثیر گذاری بود !

من هم مثل شما واقعا حالم گرفته شد وقتی ما و گوست رو تو بازی MW2 کشتن بعد اتیش زدن وقتی این اتفاق افتاد می خواستم برم تو مانیتور کله جنرال شپرد رو بکنم. در ضمن هر چی فحش بود بهش دادم . :cheesygri:cheesygri:cheesygri
دقیقا همینا که این آقا گفت :biggrin1: و مرگ شادروان zack :(( و توماس تو مافیا

به توماس جون توهین نکن! :biggrin1: خیلی مرگشون توماس و ... دردناک بود
آقا من حواسم نبود توماس رو با سام اشتباه گرفتم آخه من هميشه بهش تامي ميگفتم تا س رو ديدم ياد سام آفتادم اما مرگش به كنار من عاشق اين ديلوگ آخرش بودم 10 بار شايدم خيلي بيشتر گوش دادمش حيف كه ديگه شركت ها بازي هارو ترجمه نميكنن لامذهب حس قريبي داشت (قريب رو درست نوشتم يا با غ بود )
اين هم بخشي از ديالوگ :
ميدوني دنيا طبق قوانيني كه روي كاغذ نوشته شده نميگذره بلكه اونو مردم اداره ميكنن اين بستگي به محيطي داره كه اونا توش زندگي ميكنن بعضي از اون ها به قانون احترام ميذارن و بعضي ديگه نه . ما آدم هاي كثيفي بوديم من پالي سم (ديگه يادم نيست اينم از 8-9 سال پيش يادم بود )

کلا اصل کار همین دیالوگ بود ! :biggrin1:
من به خاطر این صحنه آخر چندین بار اشک ریختم..:((
---------------------------------------------------------------
راستی هر کس با تامی عزیز مشکل داره بیاد تو رینگ ، ما در خدمتیم:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or