مرگ کدام شخصیت تو بازیها رو شما تاثیر گذار بود(ناراحت کننده بود)

سلام
من يه مرگ خلي خفن جديدا ديدم مردن دكتر ناومي هانتر در mgs4 وقت خود كشي ميكنه اين پسره octan (نميدونم چجوري مينويسن ولي تقريبا همين شكلي بود ) يه گريه اي ميكنه اصلا دل آدم ريش ميشه:(( خيلي خفن بود

بابا اين بنده خدا كاپيتان پرايس كه نمرده.چه برسه به اين كه مرگش بخواد درد ناك هم باشه.

مرگ هيچكدوم از شخصيت ها براي من درد ناك نبود.

مرگ یا حباب شدن Tidus از همه خفن تر هست! هر چند روی خود من هیچ تاثیری نداشت اما سر این قضیه چند نفر توی ژآپن خودکشی کردن و کار خیلی ها هم به بیمارستان روانی کشید!!

شوک روانی این قضیه تا به حدی بود که Square Soft (ان موقع هنوز با Enix ترکیب نشده بود) امد سنت شکنی کرد و X-2 رو داد بیرون تا جلوی مرگ و میر گیمرهای ژاپنی رو بگیره!:biggrin1:

مرگ یا حباب شدن Tidus از همه خفن تر هست! هر چند روی خود من هیچ تاثیری نداشت اما سر این قضیه چند نفر توی ژآپن خودکشی کردن و کار خیلی ها هم به بیمارستان روانی کشید!!

شوک روانی این قضیه تا به حدی بود که Square Soft (ان موقع هنوز با Enix ترکیب نشده بود) امد سنت شکنی کرد و X-2 رو داد بیرون تا جلوی مرگ و میر گیمرهای ژاپنی رو بگیره!:biggrin1:

یکیش خودم یک ماه دپرس بودم

من اول از همه وقتی Tai تو گیرز2 خودکشی میکنه به شخص بغض میکنم خیلی حالم گرفته شد حتی بیشتر از کارماین ها.....
بعد از اون هم مگر Garza تو KZ 2......

با چندتا از دوستان موافقم که غم انگیز ترین همون Ghost و Roach بود که بعد از اون همه تلاش به آدم خیانت بشه. اصلا کسی میتونه بگه دلیل Sheperd برای این کار چی بود؟

مرگ The Boss تو MGS3 خیلی ناراحت کننده بود و تاثیر گذار بود!مخصوصا وقتی آخرش بیگ باس میره سر قبر The Boss و .....واقعا اشکم داشت در میومد!

به نظر من غمناک ترین مرگ مرگ زک تو فینال فنتزی بود!!!!:(
خیلی ناراحت کننده بود.:(

Zack-and-Cloud.jpg

با توجه به اینکه تقریبا 2 سال از زدن این تاپیک توسط بنده و 1 سال از اخرین پستی که تو این تاپیک زده شده میگذره گفتم باز این تاپیکو به جریان بندازم چون تو این مدت بازیهای جدیدتری اومده و همچنین مرگ های جدید تری رخ داده تو بازی ها

خوب جدید ترین مرگی که منو ناراحت کرد تو این بازیهای جدید مرگ جان مارستون تو بازی Red Dead بود
دوستان ادامه بدن
ممنون

درود
واسه من 3تا مرگ بوده که هیچوقت یادم نمیره وتخواهد رفت
1-مرگ روح اسپارتان (ولی هنوز امیدوارم نمرده باشه)
2-مرگ همسر شینوبی
3- مرگ جان توی مرگ سرخ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or