مراسم The Game Awards 2020

بهترین بازی سال 2020 از نظر شما چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,167
نام
Amir

179423
زمان مراسم: 10 دسامبر(جمعه 21 آذر) ساعت 3 بامداد

The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاوردهای صنعت بازی‌های ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش‌نمایش بازی‌های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده‌اند می‌باشد. نمایش‌ها توسط ژورنالیست حرفه‌ای کانادایی Geoff Keighley که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می‌شود. TGA امسال به شدت تحت تاثیر بیماری کوید19 قرار گرفته است و امسال مانند هرسال شاهد برگزاری برنامه با حضور هزاران بیننده نخواهیم بود و TGA امسال را می‌توان به صورت زنده از شهرهای لوس‌آنجلس، لندن و توکیو دنبال کرد. آهنگسازی مراسم امسال توسط Lorne Balfe برنده جایزه گرمی، انجام می‌شود.

بهترین بازی سال 2020

THE Last of Us Part 2
185969

برنده بهترین بازی سال از نگاه مخاطبان مراسم گیم آواردز

?13 Sentinels: Aegis Rim
?Final Fantasy VII Remake
?Ghost of Tsushima
?Hades
?The Last of Us Part II
?DOOM Eternal
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of us part 2
?Ghost of Tsushima
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of Us Part II
? Ashley Johnson, The Last of Us Part II
?Laura Bailey, The Last of Us Part II
? Daisuke Tsuji, Ghost of Tsushima
? Logan Cunningham, Hades
? Nadji Jeter, Marvel’s Spider-Man: Miles morals
?Animal Crossing: New Horizons
?Among Us
?Call of Duty: Warzone
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Valorant

?Ghost of Tsushima
?Hades
?Half-Life: Alyx
?The Last of Us Part II
?Call of Duty: Modern Warfare
?Counter-Strike: Global Offensive
?Fortnite

?League of Legends
?Valoran
?Among Us
?Call of Duty Mobile
?Genshin Impact
?Legends of Runeterra
?Pokémon Café Mix
?Carrion
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Hades
?Spelunky 2
?Spiritfarer
The Last of Us Part II - 10
Hades - 8
Ghost of Tsushima - 7
Final Fantasy VII Remake - 6
DOOM Eternal , Half-Life Alyx - 4
Ori, Animal Crossing - 3

با تشکر از @.Amirone

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
هنوز متوجه نشدی که منظور GOT عه؟ :D
بله متوجه شدم ولی خوب منظور آریا مسلما اون نیست. آریا اینقدر بچه خوبیه دلش خواسته اوری هم باشه بچه ها ناراحت نباشن :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,167
نام
Amir
بله متوجه شدم ولی خوب منظور آریا مسلما اون نیست. آریا اینقدر بچه خوبیه دلش خواسته اوری هم باشه بچه ها ناراحت نباشن :D
نه منظور منم آریا نبود :D کلا گفتم که کلیت موضوع به نبود اوری و بودن گوست برمی‌گرده که خب میگن چرا یه بازی با متای ۸۴ باید باشه ولی یه بازی متای ۹۰ نباید باشه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
نه منظور منم آریا نبود :D کلا گفتم که کلیت موضوع به نبود اوری و بودن گوست برمی‌گرده که خب میگن چرا یه بازی با متای ۸۴ باید باشه ولی یه بازی متای ۹۰ نباید باشه
خوب من فکر میکنم چندین ساله تو این فروم دارم میگم که متا خیلی سنگ محک خوبی برای سنجش کیفیت بازیا نیست. حالا شاید بشه یه کلیتی ازش رو پذیرفت که یه بازی در چه حدی هست خوبه یا بد ولی اصلا اینجور نیست که بگیم یه بازی چون مثلا 5 نمره پایینتر از یه بازی دیگست اونیکی 5 تا بهتر از اینه. اینو بارها تو جوایز آخر سال دیدیم. خیلی مواقع هم که اصلا متای یه بازی چه خوب باشه چه بد ممکنه حاصل جو حاکم باشه تا کیفیت خود بازی.
در کل نقد رو من یه جز مفید و لازم برای صنعت میدونم ولی معتقدم به جای توجه به نمره ته نقد خود نقد باید مطالعه بشه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,567
GoT بهترین بازی سامورای طور در تمام دورانه، اینکه نظر برخی کاربران در مورد جایگاهش چیه، صرفا نظر شخصیشونه و این واقعیت که جزو نامزدهای بهترین بازی ساله مسلما این موضوع رو به خوبی اثبات می کنه.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
493
نام
Sera
و !Ori بازی که کمتر کار دوست داشتنش بود.با این اوصاف باید گفت یگانه ای بود در پس ابهام و حقیقت.در میان تزلزل روح و عشق تازیانه‌ای بود سوزنده و دردناک.و غم آگاهی بود بر جسمی آشفته و پنهان از مرگی زودرس و ندامتی ابدی.
به ساده ترین شکل ممکن.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
GoT بهترین بازی سامورای طور در تمام دورانه، اینکه نظر برخی کاربران در مورد جایگاهش چیه، صرفا نظر شخصیشونه و این واقعیت که جزو نامزدهای بهترین بازی ساله مسلما این موضوع رو به خوبی اثبات می کنه.
سکیرو: من برات یه شوخیم؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
خوب اگه قراره اوری بیاد تو لیست کدوما رو باید حذف کنیم؟
بنظرم این لیست ایراد خاصی بهش وارد نیست تمام بازیای منتخب لیست واقعا با کیفیتن. این ایراد رو زمانی میشه مطرح کرد که واقعا بازی چرت و پرتی تو لیست باشه و یه بازی قوی نباشه که در مورد این لیست واقعا صدق نمیکنه. هر کدوم ازون بازیا رو حذف کنی یه سری معترض میشن. خدا رحم کرد که ffvii هست تو لیست وگرنه من نمیدونم از شر غرغرای امیر آکیبا باید کدامین سو متواری میشدیم#:-S:D
نمی‌دونم والا! :D
ولی واقعاً سال پُرباری بود، برخلاف چیزی که یه عده میگن.
این نامزدهای TGA که بازی‌های واقعاً خوبی هستن:
Hades
Doom Eternal
Ghost of Tsushima
The Last of Us Part II
Final Fantasy VII Remake
Animal Crossing: New Horizons

در کنار اینا، بازی‌های خفن دیگه‌ای هم داشتیم مثل:
Nioh 2
Dreams
Spelunky
Half-Life: Alyx
Ori and the Will of the Wisps

از اون طرف بازی‌ای مثل Microsoft Flight Simulator بود که برای عاشقان پرواز یه شاهکار درجه یک هست.
Fall Guys که نمیشه گفت در حد GOTY، ولی واقعاً پدیده‌ای بود برای خودش! :D
Genshin Impact هم بود که طرفدار زیاد پیدا کرده و ملت خیلی ازش تعریف می‌کنن.
Among Us که با اینکه دو سال پیش اومد، تازه امسال پتانسیلش مشخص شد و اون هم مثل Fall Guys تبدیل به یه پدیده شد.
لامصب لیست تموم نمیشه و الآن یاد Streets of Rage 4 افتادم که یکی از بهترین بازی‌های امسال برای من بود و فکر کنم یه ۶،۷ باری تمومش کردم! :D
یا Tony Hawk's Pro Skater 1+2 که من اهلش نیستم، ولی برای طرفدارهاش محشر بوده.
توی همین چند روز اخیر هم Demon's Souls رو داشتیم با کیفیت خیلی بالا و همین‌طور Spider-Man: Miles Morales.
و البته یکی از اصل کاری‌ها یعنی Cyberpunk 2077 هم مونده که اگه اتفاق خاصی نیفته، پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین بازی‌های نسل رو داره.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,203
نام
ماکان
Ori and the Will of the Wisps به نظر منم باید نامزد می‌شد،

چرا آریا؟ جدی میپرسم!

ori بازی خوبی بود، بخصوص تو این برهوت نداشتن انحصاری بزرگ، مثل یه فرد یک چشم تو سرزمین کورها خوبم سر و صدا کرد، اما واقعا در کدوم زمینه میشه با بازی هایی که نامزد شدن مقایسه اش کرد؟ چون اگه دقت کنیم بازی هایی که نامزد بهترین بازی سال میشن همیشه باید یه چیزی بیشتر از صرفا خوب بودن داشته باشن. میشه در خصوص همه بازی های لیست یه نکته خیلی خاص رو دید و استدلال کرد چرا بازی مهم و بزرگی هستن و میتونن تو این لیست باشن، اما Ori واقعا نکته خاصی نداره. برای همین میپرسم چرا باید در کنار Last یا مثلا Hades باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر