مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
میون کلامتون این Depth Of Field که استفاده می کنن Post Processـه. یعنی صحنه یه بار کامل بدون بلور رندر می شه بعدش میان تازه بلور می کنن. یا به قولی باعث سبک تر شدن بازی نمی شه، کار GPU رو زیاد تر هم می کنه تازه.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
این انجین یعنی داره رو انجین بازی رندر میشه، حالا با چه سخت افزاری؟ اینجا که چیزی نگفتن اما فرض بر اینه که قدرت سخت افزار اجرایی معادل قدرت کنسول بوده باشه!

ریل تایم هم که گفته یعنی همون لحظه داره اجرا میکنه پس یعنی کنسول قراره همچین نمایشی رو مستقیم روی سخت افزار خودش اجرا کنه و احتمالا این فرضیه که گفتم ممکنه به صورت از پیش رندر شده وارد کنسول بشه منتفیه.

کیفیت نمایش از این نظر خوب بود، ولی خوب کیفیت این نمایش ها به نظرم خیلی مهم نیست. فرسنگ ها با گیم پلی می تونه فاصله داشته باشه اما بعنوان یه نمایش سینمایی که قراره توسط کنسول اجرا بشه، به طور کلی دستاورد خوبی بود.
سر کات سین ها گیرز هم هی میگفتن این-انجین هست تا دی اف گفت ریل تایم هست ... در ضمن وقتی DS و RDR II و گیرز تو همین نسل با این کیفیت اجرا میشن واقعا تعجب آوره این کیفیت برای نسل بعدی؟

• Like
Reactions: pbgame

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
این طور که به نظر میاد زیاد از ظاهر ایکس باکس جدید استقبال نشده، ولی به شخصه واقعا لذت بردم از این طراحی.
واقعا تحسین میکنم مهندس هاشون رو... قشنگ به کاربر حس مدرن و به روز بودن رو القا میکنه. من که مریدش شدم از همین الان! :D

پ.ن: به حدی عصبانی ـم از WB Montreal، که کلا ترجیح میدم چیزی راجع بهشون ننویسم. واقعا یه مشت احمق تو استودیو جمع شدن...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یه نکته ای که ندیدم کسی بهش اشاره کنه اینه که منظور از سری اکس که مایکرو برای کنسول نسل بعدش به کار برده به احتمال خیلی زیاد به عرضه بیش از یک کنسول اشاره می کنه
جالبه که تنها کسی هستی (از اتاق فرمان اعلام کردن که مثل اینکه تنها پستی بوده من دیدم :D) که دیدم به این موضوع اشاه کردی صحب که نشون دادن گفتم باید منتظر تایید نسخه های دیگه دیتالی و ... باشیم .

اما جالبه نمیدونم کی تو ماکروسافت مسئول انتخاب اسم هستش اما هرکسی که هستش باید بندازن بیرون اخه این چه وضعیت اسم انتخاب کردن برای کنسول هستش خودشون گیج نمیشن دارن راجب چی صحبت میکنن .
Xbox
Xbox 360
Xbox One
Xbox One S
Xbox One S All-Digital
Xbox One X
Xbox series X
حتما بعد از اینها میاد :
Xbox series X All-Digital
Xbox series X S
Xbox series X .... :|

• Like
Reactions: g4mer and rezvideo

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
آریا این همین Godfall که معرفی شده؟ این گیف از کجا امده به این سرعت ؟ چقدر خوب به نظر میرسه.
تریلری از این گیف نیست لینک بدی ؟
آره برای همونه.
نه تا جایی که گشتم هیچ ویدیویی از گیم‌پلی نیست و فقط همین گیفه که اون رو هم اینجا گذاشته بود. :D

• Like
Reactions: D.ace and vivanred

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
يعني ادم اينجا يه سري چيزا از يه سري گل پسرا ميخونه كه واقعا از صدتا فيلم كمدي خنده دار تره، خصوصا اون حاج اقايي كه برداشته بلور و فوكس رو نقطه ضعف حساب كرده
منتظر كامنتا بيشتر از استادان هستيم تا سرگرم نگهمون دارن.

در خصوص شو هم بگم هولي شت Wolf Among Us 2 بالاخره پس از سالها دوباره معرفي شد، اصلا انتظار نداشتم واقعا خوشحال شدم به شخصه از اول زياد منتظر Ghost Of Tsushima نبودم نظري نميدم
معرفي نسل جديد اكس باكس هم بسيار عالي و شيك بود طراحي كنسول براي من شيكه ولي خب قطعا بهتر ازين ميتونستن درستش كنن، دسته هم به پرفكشن كامل رسيده و بنظرم همون نسل ٨ اشم جز به سري اشكالا تكنيكي كه داشت عالي بود...
نمايش Hellblade 2 واقعا مريض و خوب بود و بسيار لذت بردم و خوب هايپ شدم، اوري هم كه مثل هميشه دل هارو ميدزده، بسيار منتظر لانچ تايتل هاي نسل ٩ اكس باكس هستم بخصوص Halo Infinite اميدوارم اون خراب كاري بزرگي كه با هيلو ٥ تو اين نسل كردن تكرار نشه...
باورم نميشه انقدر نسل ٨ زود گذشت و براي من خاطرات خيلي خوبي در حد نسل ٧ نساخت اين نسل
اميدوارم نسل ٩ اينطور نباشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اقا توجه کردید تو تریلر Ghost ارکستر زنده اون کسی که ساز بادی میزد کیه دیگه این یکی از بزرگتریناس تو کنسرت سال ۲۰۰۰ خواننده ایرانی بود تو کانادا

• Like
Reactions: masoud101

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
واقعا این چه وضعه تاپیکای مربوط به نمایشگاه ها و برنامه هاست که تو بازیسنتر زده میشه حالا تریلرا رو قرار نمیدید ایرادی نداره حداقل یه پست اول بزنید خبرای مهم رو تو پست اول بزنید الان من اومدم این تاپیک ببینم tga چه خبر شده یعنی باید 20 صفحه بخونم تا بفهمم ؟؟؟؟؟؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Some more details on Godfall (PS5/PC)

- trailer was rendered real-time in-engine
- Focus on melee combat
- Designed for co-op
- PS5's SSD helps with seamlessly loading levels
- DS5 makes combat more immersive
- more infos to be released next Spring

قشنگ یاده و خاطره پاراگون خدابیامرز رو برام زنده کرد

• Like
Reactions: D.ace

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اقا توجه کردید تو تریلر Ghost ارکستر زنده اون کسی که ساز بادی میزد کیه دیگه این یکی از بزرگتریناس تو کنسرت سال ۲۰۰۰ خواننده ایرانی بود تو کانادا
اسمش پدرو اوستاش با گوگوش زیاد کار کرده

• Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر