مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
اولین مراسمی بود که خواب موندم، جنازه بودم دو شبه درست نخوابیده بودم؛ خبر خیلی خوبی بود، میازاکی 2015 باید به حقش می رسید، غیر از این خوشحالم که خواب موندم! چیز زیادی نداشته مراسم، فقط ایکس باکس.. هم اسمش هم طراحیش توی دیواره، حالا باید بشینم تریلرها رو ببینم،HB هم چیز خاصی نشون ندادن که، با تعریفتون فکر کردم گیم پلی رو نشون دادن.

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
طراحی کنسول من زیاد حال نکردم ولی مهمم نیست برام. بقول اسپنسر که گفته مهم براشون فانکشنال بودن کنسول اهمیت داشته احتمالا بخاطر خنگ کنندگی و صدای کمتر.
نکته جذاب رونمایی Series X تریلر هلبلید ۲ بود و باید بگم برگاااااممم... واقعا انتظار همچین گرافیکی اونم از Ninja Theory نداشتم :| چه کردن واقعا. Facial Animation هم که من حتی تو CG ها هم ندیدم همچین کیفیت و دقتی. وقتی اون لحظه آخر عر میزنه پوست و لب عظلات صورت به واقعی ترین شکل کش میاد که بنظر میاد یه تکنولوژی جدید استفاده کردن. قشنگ حس میکردی داری لایو اکشن میبینی...

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
اقا hellblade گیم پلی نشون دادن که این قدر خوشتون اومده.والا منم طرفدارشم ولی بزارید گیم پلی بیاد بعدش لذت ببریم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
حال و حوصله بیدار شدن برای مراسم رو نداشتم و اومدم دیدم یه کنسول نسل جدید نشون دادن و دو تا هم بازی نسل بعدی! :|
بدجوری حال کردم با طراحی Xbox نسل بعد. شکل و شمایل شیک و جالبی داره و خیلی به دلم نشسته. از دوران PS2 به بعد که انواع و اقسام کنسول‌ها با حالت ایستاده اومدن، هیچ‌کدوم رو ایستاده استفاده نکردم و یه حس بدی بهم می‌دادن که الآن قطعاتشون میریزه پایین! lol ولی این یکی یه مدلی هست که ایشالا اگه سراغش رفتم، بدون نگرانی(!) ایستاده می‌ذارمش.
از اون طرف اسمش به شدت چرته به نظرم! :D کلاً اسم کنسول‌های مایکروسافت داره خیلی عجیب میشه و از Xbox رسیدن به Xbox 360 که خب اسم جالبی بود، ولی بعدش Xbox One و Xbox One X و حالا هم Xbox Series X! احتمالاً اواسط نسل هم میشه Xbox X Series X مثلاً. :D
یاد این افتادم:

gel7_one-xbox-one-xbox-box-one-xbox-one-one-xbox-one-box-one-xbox-one-x-one-xbox-one-x-box.jpg

در مورد بازی‌ها هم Hellblade 2 چیز خیلی جالبی بود و خوشم اومد از تریلرش، ولی Godfall رو چیز خاصی ازش نفهمیدم و نشون نمی‌دادن هم برام فرقی نمی‌کرد.

بتمن چی شد؟! :))

خداییش هیچکدوم از کنسول‌های مایکروسافت به قشنگی XBOX 360 سری اسلیم نیستن مخصوصا مدلی که رنگش مات بود فوق العاده بینظیر بود.

• Like
Reactions: Dinosaur

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
من تریلر Hellblade رو با چند تا کیفیت متفاوت نگاه کردم، زیادی خفن هست، آدم شک میکنه واقعی باشه! :D یعنی قشنگ با همون اولین صحنه ای که نشون میده مشخص میشه بازی نسل بعدی هست، چه کردی Ninja :D تو سایتشون هم این رو نوشتن:
Created by Ninja Theory in collaboration with our friends at Epic Games and Unreal Engine

حالا نمیدونم همکاری صرفا از نظر استفاده از انجین بوده یا چیز دیگه، ولی احتمال داره واسه کارهای تکنیکی مستقیما با اپیک همکاری کرده باشن.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من تریلر Hellblade رو با چند تا کیفیت متفاوت نگاه کردم، زیادی خفن هست، آدم شک میکنه واقعی باشه! :D یعنی قشنگ با همون اولین صحنه ای که نشون میده مشخص میشه بازی نسل بعدی هست، چه کردی Ninja :D تو سایتشون هم این رو نوشتن:
Created by Ninja Theory in collaboration with our friends at Epic Games and Unreal Engine

حالا نمیدونم همکاری صرفا از نظر استفاده از انجین بوده یا چیز دیگه، ولی احتمال داره واسه کارهای تکنیکی مستقیما با اپیک همکاری کرده باشن.
نمایش cgi بود و از پیش رندر شده، من ندیدم جایی نوشته باشه که با سخت افزار کنسول اجرا شده 99 درصد با یه PC قدرتمند رندر شده باشه.

پ.ن: نمایش هل بلید خنده دار بود، چی بود این خدایی طرف شده رپر :))

اوری هم که دوباره تاخیر خورد. تو ساخت یه بازی مستقل زاییدن :|

پ.ن 2: طراحی کنسول خیلی شیک و خفن بود.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
نمایش cgi بود و از پیش رندر شده، من ندیدم جایی نوشته باشه که با سخت افزار کنسول اجرا شده 99 درصد با یه PC قدرتمند رندر شده باشه.

پ.ن: نمایش هل بلید خنده دار بود، چی بود این خدایی طرف شده رپر :))

اوری هم که دوباره تاخیر خورد. تو ساخت یه بازی مستقل زاییدن :|

پ.ن 2: طراحی کنسول خیلی شیک و خفن بود.
نه :D نمایش in engine بود، وگرنه CG که ذوق کردن نداره! :D
Hellblade 2 is the first game to be announced for the new Xbox Series X, which was also announced earlier tonight. Check out its full reveal trailer below, which showcases the graphical capabilities of Xbox Series X – it's run completely in-engine

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Disco Elysium \m/<:-P
چهار تا جایزه خیلی عالی و مهم رو برد.
روایت، ایندی، استودیو ایندی و بهترین نقش آفرینی\m/
از این بهتر نمیشه و واقعا خوشحالم که به حقش رسید. جای خالیش توی نامزدهای بهترین بازی سال خالی بود ولی جبران کرد و واقعا خوشحالم.
کاری که این بازی کرده و توی روایت و ساختن یه دنیای عالی کرده، جای تبریک و خوشحالی زیادی داره

پ.ن: جایزه بردن GRIS هم جلا داد روحمو. به به<:-P

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
نه :D نمایش in engine بود، وگرنه CG که ذوق کردن نداره! :D
Hellblade 2 is the first game to be announced for the new Xbox Series X, which was also announced earlier tonight. Check out its full reveal trailer below, which showcases the graphical capabilities of Xbox Series X – it's run completely in-engine
خوب رو انجین اجرا شده، یعنی هنوز وارد کنسول نشده تفاوتی تو اصل حرف من ایجاد نکرد.

گذشته از این CGI نمی تونه رو انجین اجرا بشه؟ بالاخره یه جایی باید رندر بشه دیگه...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
خوب رو انجین اجرا شده، یعنی هنوز وارد کنسول نشده تفاوتی تو اصل حرف من ایجاد نکرد.

گذشته از این CGI نمی تونه رو انجین اجرا بشه؟ بالاخره یه جایی باید رندر بشه دیگه...
تریلر با یه دستگاه با قدرت XSX داره اجرا میشه دیگه (حالا PC یا Dev kit یا هر چیز دیگه ای)، حالا قرار نیست گرافیک گیم پلی همین باشه ولی مثلا کات سین ها میتونن دقیقا همین باشن، اصلا با CGI فرق میکنه :D فقط یه لحظه این رو با کیفیت 4K تصور کن :D البته gif ـش حجیم بود و نزاشتم، حرکات صورت واقعا فوق العاده هست، هر چند نسل بعد هم دقیقا همین باید باشه ولی خب انتظار نداشتم اینقدر زود کیفیت نسل بعد رو نشون بدن :D

x3ly_3614962-hellblade.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر