مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
حالا من کاری به اصل بحثت که متفاوت بودن نظرات هستش ندارم ولی اگه بدونم این کنترل ذلیل مرده چه هیزم تری به شما فروخته خیلی خوب میشه از بعد معرفی تا نمایش های بازی و بعد که نمرات بازی اومد خودت رو دائم هی به این ور و اون ور کوبیدی که رمدی به ماکرو خیانت کرد فلان بهمان و دائم سعی در تخریب بازی داشتی اول که گیرت به لول دیزاین بود سر نمایش ها بعد شد گیم پلی و کوئست و فاتحش رو خوندی قبل لانچ حالا هم دیالوگ و مونولوگ هاش شده ضعیف منتقدا ها هیچی نمیفهمن LOL فروش ضعیف بازی رو هی هایلایت میکردی بازی هنوز نیومده تخفیف خورده و الا اخر خلاصه که من باور نمیکنم حضور رمدی به عنوان بهترین بازی از دید منتقدای جویستیک شما رو تریگر نکرده بیا پای جفت دو بازی رو بکشی وسط بعد ادای حق به جانب هم بخوای در بیاری فقط بحث کنی خلاصه که بکش از تو این بدبخت رمدی بیرون هم سونی ازشون میخوره هم ماکرو و همم PC گیمرا این وسط همه سود میکنن ...

یک روز کامل داریم بحث میکنیم که اینجا (که البته جای تاپیک big winner رو پر کرده) بهتره درباره نظرات خودمون گفتگو کنیم و از اخر نظر منتقد ها رو علم میکنی!

دقیقا بخش هایی که اشاره کردی براساس شواهد و تجربه خوده من از بازی بود (قبل و بعد از عرضه) ولی شما از منتقد ها مایه میذاری...

نظری داری درباره اینکه مونولوگ های بازی خوب هستند، یک ویدیو بذار با توضیحات، یک کلام درباره اش تایپ کن، اسکرین شات بذار هرچی... ولی سعی نکن با گفتاری مانند اینکه منتقدها نمیفهمند روی مشکل بازی (حداقل از دید من) سرپوش بذاری. هرچند میدونم اهل یوتیوب هستی و یک سرچ کنی n تا ویدیو از مونولوگهای بازی میبینی که نقد شده ...

پ ن: به بحث باقی دوستان درباره DMCV دقت کن، از دیدگاه خودشون دارند درباره بازی صحبت میکنند و بخش های مختلف بازی رو حلاجی میکنند. ولی چون حساسیت روی انحصاری/ غیر انحصاری بودنش نیست بحث به زیبایی پیش میره.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یک روز کامل داریم بحث میکنیم که اینجا (که البته جای تاپیک big winner رو پر کرده) بهتره درباره نظرات خودمون گفتگو کنیم و از اخر نظر منتقد ها رو علم میکنی!

دقیقا بخش هایی که اشاره کردی براساس شواهد و تجربه خوده من از بازی بود (قبل و بعد از عرضه) ولی شما از منتقد ها مایه میذاری...

نظری داری درباره اینکه مونولوگ های بازی خوب هستند، یک ویدیو بذار با توضیحات، یک کلام درباره اش تایپ کن، اسکرین شات بذار هرچی... ولی سعی نکن با گفتاری مانند اینکه منتقدها نمیفهمند روی مشکل بازی (حداقل از دید من) سرپوش بذاری. هرچند میدونم اهل یوتیوب هستی و یک سرچ کنی n تا ویدیو از مونولوگهای بازی میبینی که نقد شده ...

پ ن: به بحث باقی دوستان درباره DMCV دقت کن، از دیدگاه خودشون دارند درباره بازی صحبت میکنند و بخش های مختلف بازی رو حلاجی میکنند. ولی چون حساسیت روی انحصاری/ غیر انحصاری بودنش نیست بحث به زیبایی پیش میره.
شما بهتره پست بنده رو تحریف نکنی بحث کردن پیش کش :) خوبه اول پستم نوشتم کاری به متفاوت بودن نظرات ندارم فقط با شما کار دارم پس بهتره اینجوری تریپ من میخوام بحث کنم برنداری من هر کس دیگه ای بود رو نقل قول نمیکردم چون حداقل میدونستم از اول روز معرفی بازی درجه هیتش رو بالا نکشیده صرفا میخواستم نشون بدن که خودت رو به هر روشی که تونستی به در دیوار کوبیدی که بگی بازی مستحق این همه نگاه و توجه نیست آخرین تلاشت همین چند صفحه پیش بود که میخواستی بگی بازی QB2 هستش (هرکی از صد فرسخی بازی رد شده باشه اینو میدونه بازی عملا به غیر کلمه "تخیلی" هیچ نکته مشترکی نداره با اون) بعدم که از دیزگان رسیدی به کنترل و طبق معمول یـ گیری بهش دادی ;) میگم کار از جای دیگه ای میلنگه که همه تو این فروم ازش با خبرن پست هات موجوده و نیازی به یاد اوری نیست

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
حالا اون عبارت "جز المان های فن سرویس" چیزی نداشت اغراق امیز بود ولی لول دیزاین بازی تو دیوار بود و بخش های V به نظر من افتضاح بود. اینا ایرادای بنی اسرائیلی نیست. ایراد های کوچیکی هم نیست. لول دیزان بد میتونه دیل برکر باشه تو بعضی مواقع کلا.
نه این اصلا ایراد بنی اسرائیلی نیست چون بازی از اول تا آخرش عملا چیز خاصی به اسم طراحی مراحل یا همون لول دیزاین نداشت... صرفا یه محیط عادی بود که باید دشمنان رو میکشتیم، تکراری و تاریخ گذشته هست ولی چیزی نبود که کل بازی رو زیر سایه ی خودش ببره
در کل در واکنش به حرفایی بود که این بازی رو از the outer worlds محق تر میدونستن که من راستش خیلی مخالفم.
من نگفتم دویل برتری داره... من میگم اینا نباید توی گوتی باشن چون سطحشون نسبتا در یه حده... جفتشون نکات قوی خودشون رو دارن و جفتشون هم توی مواردی ضعف نشون دادن... من ترجیح میدادم به جای DMC, Outer World و Control که با هر سه تاشون حال کردم(کنترل رو کامل نرفتم) بازی مثل Disco Elysium قرار میگرفت که واقعا توی سبک خودش غوقا کرد و عالی بود

درنهایت اینو بگم که با اینکه دویل می کرای پدرخوانده این سبکه ولی خودم به شخصه مدل 3 گانه گاد او وار رو بیشتر میپسندم که مبارزات معقول تری داشت و راحت تر میفهمیدی چیکار داری میکنی و البته داستان بع مراتب قوی تری داشت. شاید برا همین اون دویل می کرای نینجا تئوری رو بیشتر دوست دارم. دویل البته فلسفه اش مبارزات شلوغ تره که خب نقدی بهش نیست ولی این بازی همونظور که دوستمون گفت تو سوییچ بین کرکتر های مختلف و ازدیاد لول آپ ها یه کم اغراق کردن و واقعا شلوغی بازی یه کم از حد بیشتر شده بود.
خب این سلیقه ی شما نشون میده که سیستم گیم پلی ساده و راحت تر رو ترجیح میدین... من خودم عاشق سه گانه ی گاو هستم و نسخه ی دومش بهترین HnS ـیه که بازی کردم چون پکیج فوق العاده ای بود و همه چیزش در اوج قرار داشت ولی اصلا عمق و پیچیدگی گیم پلی DMC رو نداره. DMC کلا همیشه بازی ای بوده که پلیرش رو به انجام چندباره ی بازی دعوت میکرده برای همین همیشه بازی اسکیل ها و آپگریدهای بسیار متنوعی داره که خیلیهاشون رو از دو دوم یا حتی سوم باید باز کرد اینکه کسی بخواد توی یه دور همه ی چیزهای بازی رو تجربه کنه و لذت ببره عملا یه کار غیرممکنه
اینکه شما یا خیلیای دیگه با DMCV و سیستم گیم پلیش ارتباط برقرار نکردین دلیل بر ایراد داشتن بازی نیست... صرفا چیزی که بازی داره تحویل میده با سلیقه و میل شما همخوانی نداره و این یه مسئله ی عادیه... من خودم توی سبک RPG با بازی های کلاسیک چندان حال نمیکنم و ارتباط برقرار نمیکنم ولی دلیل نمیشه که بگم سیستمشون مشکل داره

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
اینکه شما یا خیلیای دیگه با DMCV و سیستم گیم پلیش ارتباط برقرار نکردین دلیل بر ایراد داشتن بازی نیست... صرفا چیزی که بازی داره تحویل میده با سلیقه و میل شما همخوانی نداره و این یه مسئله ی عادیه... من خودم توی سبک RPG با بازی های کلاسیک چندان حال نمیکنم و ارتباط برقرار نمیکنم ولی دلیل نمیشه که بگم سیستمشون مشکل داره
من همه DMC ها رو بازی کردم. هیچ دووشواری هم با سیستم گیم پلی این سری ندارم:D ولی این مشکلاتی که اشاره شده هیچکدوم توی مثلا DMC3 نبودش( بهترین شماره سری) تازه اونجا فقط یدونه دانته بود و داستان و لول دیزاینش هم خیلی بهتر بود. تعدد کرکتر بنظر من هیچ دردی برای DMCV دوا نکرد که هیچ، الکی هم شلوغش کرد و باعث شد با دانته و نرو کمتر بتونیم بازی بکنیم که گیم پلی خیلی بهتری داشتن. اینکه بچه ها میگن الکی شلوغ بود بخاطر همینه که بازی فرصت کافی برای یاد گرفتن کرکترها رو نمیده و تا میخوای یکی رو یاد بگیری یهو سوییچ میشه رو اونیکی!
DMCV قطعا نقاط قوت خودش رو داشته ولی یه سری کم کاری ها و حتی زیاده روی ها باعث شد پتانسیلش هدر بره در نهایت

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
DMC3 نبودش( بهترین شماره سری)
بنظرم بهترین شماره 1 بود با اختلاف فقط بخاطر باس فایت های گنده و دویل تریگرش دوست داشتم بدونم ادامه از دیدگاه کامیا چه شکلیه (احتمالا بایونتا بهش اضافه میشده بعدا!) :D

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
بنظرم بهترین شماره 1 بود با اختلاف فقط بخاطر باس فایت های گنده و دویل تریگرش دوست داشتم بدونم ادامه از دیدگاه کامیا چه شکلیه (احتمالا بایونتا بهش اضافه میشده بعدا!) :D
شماره 1 هم عنوان خیلی خوب و شایسته ای بود. ولی 3 قشنگ یه حرکت رو به جلو برای ژانر HnS بودش و بشدت گیم پلیش مهارت بیس شد. مثلا همون سیستم چین کردن کمبوها که یه دنیای جدید رومون باز کرد:D بخاطر همین 3 بنظرم بهترینه چون پیشرفت های خیلی بزرگی داشتش

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
حالا که بحث dmcv داغه منم نظرمو بگم ، به جرعت میتونم بگم ملال آورترین و حال به هم زن ترین تجربه ی کل دوران گیمریم بود ، بطوریکه انگشت به دهن مونده بودم یه چنین لول دیزاین و داستان دری وری از ذهن چجور آدمی میتونه بیاد بیرون . خلاصه تجربش عذاب علیم بود .

Sent from my SM-T715 using Tapatalk

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کاندیدا ها که قابل پیش بینی بود، خلاصه امسال آب سر بالا میره، گوتی و بیگ وینر شم ارزش نداره چه برسه به کاندید،
ولی اینطور نادیده گرفتن بازی بعضی بازی ها غیر قابل درکه
کل TGA و کلا واژه goty چرت و پرت یعنی چی چندنفر داوری میکنن یه بازی رو به عنوان بهترین بازی سال انتخاب میکنن؟ هیچ بازیی کامل نیست و همه خوبی ها و بدی های خودش رو داره!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کاندیدا ها که قابل پیش بینی بود، خلاصه امسال آب سر بالا میره، گوتی و بیگ وینر شم ارزش نداره چه برسه به کاندید،
ولی اینطور نادیده گرفتن بازی بعضی بازی ها غیر قابل درکه

حق همه بازی چاپونی ها (به غیر از کوجی سنسه..) رو خوردن :((:((:((

من فقط دارم شاتگانم رو پر می کنم اگه بهترین اکشن رو DMC V یا Astral Chain نبره...

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حق همه بازی چاپونی ها (به غیر از کوجی سنسه..) رو خوردن :((:((:((

من فقط دارم شاتگانم رو پر می کنم اگه بهترین اکشن رو DMC V یا Astral Chain نبره...
Astral Chain که عملا انیمس به سلیقه این گراز مرازا نمیخوره :D ولی به DMC5 ندن این جایزه رو گناه کردن گناه کبیره چرا که امسال اصلا بازی crazy action نداشتیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر