مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
ببین من به طور کلی گیم پلی DMCV و کامبت سیستمش رو دوست داشتم منهای بخش V که واقعا کند و کسل کننده بود:D منتها یه مسئله هم اینه که در همین بخش هم بازی خیلی چیزی به این سبک اضافه نکرده و بیشتر همون تکرار مکررات قبله. دانته که راحت 80 درصد همون نسخه 3 و 4 هستش بزرگترین تغییرش یه حالت شیطانی جدیده که باحال بود و همین:D این وسط نرو بهتر بود و گیم پلیش بسط داده شد و بهترین بخش بازی بود بنظرم. ولی دستاورد جدیدی هم در نهایت نداشت و این سبک رو به جلو هدایت نکرد. باز کوری بارلوگ سعی کرد یه چیز متفاوت تر دربیاره
تکرار مکررات؟ شخصیت V که کلا جدید بود و گیم پلی خاص خودشو داشت که برعکس شما معتقدم اتفاقا خیلی هم عالی بود، نیرو هم که کامل لول آپ شده بود و عالی از آب در اومده بود و علاوه بر لول آپ شدن چندین بخش جدید داشت... این وسط میمونه دانته که خب واقعا جا برای بهتر شدن و تغییرات نداشت نمیشه به زور شخصیت ها رو تغییر بدن.

این دست آورد رو هم بیخیال شد تو رو خدا آدم یاد یه سری قضایای خنده دار میوفته... بحث دست آورد باشه که باید همین الان جف گوتی رو میداد به دیسکو نه اینکه لیست گوتیش پر از بازی های کلیشه ای باشه :-"
کوری بارلوگ یه شاهکار خلق کرد ولی هیچی به ژانر و سبک HnS اضافه نکرد چون اصلا بازیش تو این سبک نبود :D ولی DMCV یه بازی HnS بود و توی ژانر خودش منهای داستان و طراحی مراحل در بقیه ی بخش های بازی عالی عمل کرد.
==========
پ.ن: از نظر من حق DMCV نبود که نامزد گوتی بشه ولی خب با معیار من Control و Outer World هم با اینکه خیلی خوشم اومد ازشون نباید نامزد گوتی میشدن :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
تکرار مکررات؟ شخصیت V که کلا جدید بود و گیم پلی خاص خودشو داشت که برعکس شما معتقدم اتفاقا خیلی هم عالی بود، نیرو هم که کامل لول آپ شده بود و عالی از آب در اومده بود و علاوه بر لول آپ شدن چندین بخش جدید داشت... این وسط میمونه دانته که خب واقعا جا برای بهتر شدن و تغییرات نداشت نمیشه به زور شخصیت ها رو تغییر بدن.

این دست آورد رو هم بیخیال شد تو رو خدا آدم یاد یه سری قضایای خنده دار میوفته... بحث دست آورد باشه که باید همین الان جف گوتی رو میداد به دیسکو نه اینکه لیست گوتیش پر از بازی های کلیشه ای باشه :-"
کوری بارلوگ یه شاهکار خلق کرد ولی هیچی به ژانر و سبک HnS اضافه نکرد چون اصلا بازیش تو این سبک نبود :D ولی DMCV یه بازی HnS بود و توی ژانر خودش منهای داستان و طراحی مراحل در بقیه ی بخش های بازی عالی عمل کرد.
==========
پ.ن: از نظر من حق DMCV نبود که نامزد گوتی بشه ولی خب با معیار من Control و Outer World هم با اینکه خیلی خوشم اومد ازشون نباید نامزد گوتی میشدن :D
خب برا من V خسته کننده بود :D من حال نکردم باهاش. نرو خودمم گفتم خیلی خوب بسط دادنش. مشکل اینه بازی از خیلی جهات هنوز تو استانداردهای دوران PS2 بسر میبرد.

حالا شاید لیست گوتی بنظر شما کلیشه ای باشه ولی برای من کنترل و دث استرندینگ جفتشون دستاورد خوب محسوب میشن.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
این the outer worlds اصلا در حد و اندازه ی نامزد گوتی شدن نبود...
یعنی بعد 12-13 ساعت بازی به شدت تکراری و حوصله سر بر میشه
به نظرم با اینکه میتونست بهتر باشه اما متاسفانه عمق لازم رو نداره بازی؛ نه تو بخش گیم پلی و نه تو بخش داستان(به خصوص اگر بعد disco elysium برید سراغش!) و نه companion ها...
از بس هم شخصیت گی به زور چپوندن تو بازی های rpg، از جمله این بازی، حالمونو بهم زدن:|

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
خب برا من V خسته کننده بود :D من حال نکردم باهاش. نرو خودمم گفتم خیلی خوب بسط دادنش. مشکل اینه بازی از خیلی جهات هنوز تو استانداردهای دوران PS2 بسر میبرد.

حالا شاید لیست گوتی بنظر شما کلیشه ای باشه ولی برای من کنترل و دث استرندینگ جفتشون دستاورد خوب محسوب میشن.
خب دقیقا کجای بازی توی دوران PS2 مونده؟

کنترل اصلا کلیشه ای نیست مشکلش اینه که کامل نیست و چون بودجه و فرصت کمی داشته توی بعضی قسمت ها ضعف داره، یه بازی خیلی خوب و خوش ساخته ولی اصلا در حد استاندارد گوتی نیست به خصوص وقتی به بازی هایی که نامزد نشدن نگاه میکنیم.
حالا خوش ساخت بودن کنترل به کنار ولی درک نمیکنم بازی چه دستاوردی داشته یا چه چیزی رو متحول کرده؟
DS و کوجیما هم عزیز دردونه ی جف هستن اگه برنده نشن جای تعجب داره :-"

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
از بس هم شخصیت گی به زور چپوندن تو بازی های rpg، از جمله این بازی، حالمونو بهم زدن:|
این مورد که دیگه از این به بعد عادیه و قرار بیشترم بشه اگه فردا تو پلتفرمرها هم گی دیدی تعجب نکن :D

• Smile
Reactions: a2010

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
خودم دوست دارم outer worlds یا sekiro بشه.از طرفی گیم پلی سکیرو یجوریه که مثلشو بیاد ندارم و مثل سولز باید سال ها شاهد تاثیرش رو‌بازی های دیگه باشیم از طرفیم نقش افرینی outer worlds هم یچیزیه که توی این دهه اخیر تو بازی های غیر ایزومتریک خیلی کم‌ دیدم یا اصلا بهتره بگم ندیدم و امیدوارم مورد تشویق قرار بگیره با این جایزه.

• Like
Reactions: mobin.hb96

PERSIANGAMER_313

کاربر سایت
Nov 1, 2019
77
خودم دوست دارم outer worlds یا sekiro بشه.از طرفی گیم پلی سکیرو یجوریه که مثلشو بیاد ندارم و مثل سولز باید سال ها شاهد تاثیرش رو‌بازی های دیگه باشیم از طرفیم نقش افرینی outer worlds هم یچیزیه که توی این دهه اخیر تو بازی های غیر ایزومتریک خیلی کم‌ دیدم یا اصلا بهتره بگم ندیدم و امیدوارم مورد تشویق قرار بگیره با این جایزه.

گوتی مال دثه جا پاش محکم
شما ببین چه جوری پاهشو روی سطح کج گذاشته :D
کف پای راست به جلو خم شده
کف پای چپ به چپ خم شده

همینقدر جاپاش توی مراسم محکم هست

IMG_20191123_220802.jpg

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
هر چقدر انتظار داشتم که Death Stranding این همه نامزد بشه به همون اندازه انتظار نداشتم Control انقدر نامزد بشه(با اینکه خیلی بازیش رو دوست دارم).
نظر خودم برای گوتی Resident Evil 2 هست ، واقعا عالی بود می تونم بگم یه چیزی خیلی فراتر از یه ریمیک بود. امیدوارم برنده بشه تا انرژی بگیرن برای ریمیک سه و یه چیزی خیلی خفن تر درست کنند:D

==============
پ.ن: A Plague Tale: Innocence عزیز هم نامزد بهترین روایت شده:x ( که البته کارش سخته)

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
چه ناجور حق DMC5 و Astral Chains و FE:TH رو خوردن! :|
به نسبت به اونا حق Outer Worlds و Control نیست توی لیست باشن چون با اینکه بازی های خوبی هستن اصلا به خوبی اون بازیا نیستن:|

بازیی که گوتی منه نیست پس برام اهمیتی نداره در بهترین حالت Smash گوتی میشه و همه خوشحال میشن ولی خودم دوست دارم DS بشه که کل اینترنت ریج کنه:)
اتفاقا the outer worlds صد در صد حقشه نامزد گوتی شه. حالا کاری به سایر بخش ها حق خوری شدن یا نشدن از dmc ندارم ولی اوتر وردز کاملا استحقاقش رو داشته.
حالا اونقدرا فن دویل می کرای نبودم هیچوقت و خیلی نمیخوام وارد بحثش شم ولی جز المان های فن سرویس هیچی نداشت بازی انصافا. لول دیزاین بازی خوب بود خداییش؟ من که حداقل در قیاس با outer worlds قطعا دومی رو محق تر میدونم. کاری به بازی های کامیا ندارم ولی dmc: devil may cry رو واقعا از DMCV بیشتر دوست داشتم.
گیم پلی v رو یادم رفت که حکم سرطان داشت برا من وقتی داشتم بازیش میکردم. ینی فقط دوس داشتم تموم شه سریع تر برم سراغ کرکتر های دیگه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
بازی DMC5 لایق نامزد GOTY شدن نیس....هر چقدر هم بقیه بخشای بازی خوبی باشه(داستان رو هم با ارفاق زیاد گذاشتیم تو دسته خوب ها:D) بازم طراحی مراحل داغونش عملا راه رو برای بهترین شدن بازی می بنده و برا خود من بسیار نکته منفی بود و خیلی از زیبایی های بازی رو تحت الشعاع قرار داد.... .

CONTROL هم با اینکه بازی خیلی خوب و خلاقانه ای بود ولی لایق نامزد GOTY شدن نبود ولی خب چون امسال خیلی از بازیا منتشر نشدن و رفتن برا 2020 در نتیجه تو این برهوت، نامزد شدن CONTROL تا حدی قابل درکه:D

.

• Like
Reactions: mobin.hb96

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
از 6 تا نامزد گوتی به غیز از outer world همه را بازی کردم .خداییش حق کنترل نیست تو لیست باشه این همه بازی بهتر امسال عرضه شد.حق نینتندو را که قشنگ خوردن راحت 5 تا بازی داشته که یه سروگردن از کنترل بالاتر باشن.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
وای این DMC V برا من که بدترین بازیی بوده که تو این نسل بازی کردم . هر ده دقیقه یک بار شخصیتا عوض میشدن هر کدومم کلا دکمه و کامبت متفاوت داشتن و هی فرت و فرتم میشد فن و فونشون رو آپگرید کرد انقدرم کوتاه بود که نمیشد یه ذره با اسلحه یا آپگرید های جدید بازی کرد . تا میومدی حال کنی یا یه آپگرید جدید میمومد یا اسلحه جدید یا شخصیتت عوض میشد . خیلی بد بود کلا نمیدونم چطوری با این داستان و شخصیت پردازی و طراحی مراحل داغون این امتیاز ها رو دادن بهش .
یعنی یادم که میاد چطوری به زور بازیش کردم که تموم بشه اصلا حالم بد میشه . فقط گرافیکش خوب بود و خود کامبتش بقیه چیزای بازی تو دیوار بود . بدترین چیزشم همین حس پیشرفت بد بازی بود که یک لحظه نمیذاشت از چیزی که بدست آوردی لذت ببری . سریع یه چیز جدید میداد یا شخصیتت عوض میشد ...

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
آدم نظرات اینجا راجب DMCV رو میخونه احساس میکنه دوستان از اول تا آخر بازی فقط با فشار دادن مثلث/Y بازی رو تموم کردن بعد الان میان به بازی گیر میدن... یاد یه بنده خدایی بخیر که اکسید کردن توی بازی رو هم بلد نبود بعد میومد یه صفحه راجب کم عمق بودن بازی قصیده میگفت :-"
DMCV اگه فقط یه نکته ی مثبت داشته باشه اون گیم پلی فوق العاده روون و هیجان انگیزشه که با انواع و اقسام کمبو ها و روش ها میشه جلو رفت
DMCV به جز فن سرویس هیچی نداشت؟ کلا چندتا صحنه ی محدود فن سرویس داشت؟... گرافیک بازی فوق العاده است، موسیقی متن دقیقا همون چیزیه که یه بازی HnS لازم داره، طراحی دشمنان خیلی خوبه و در عین چالش برانگیز بودن در صورت درست بازی کردن جلوی کمبو زدن رو نمیگیرن مشکلی که دقیقا نسخه ی 4م داشت و دشمنان بازی یکی از یکی بدتر بودن و یه گیم پلی جذاب و روون داره که منهای بایونتا 2 که نتونستم بازیش کنم میشه گفت DMCV بهترین و عمیق ترین سیستم گیم پلی رو بین بازی های HnS داشته اونوقت از کل نکات بازی به دقایق کوتاه فن سرویس و طراحی مراحل رسیدین؟
من خودم DMCV رو بازی پرفکتی نمیدونم و قبول دارم ایراد داره و کلی هم به ایراداتش گیر دادم(مثل داستان و طراحی مراحل) ولی خواهشا ایراد بنی اسرائیلی نگیرید، یکم دیگه بگذره میگن گرافیک بازی هم در حد PS2ـه... :|

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
آدم نظرات اینجا راجب DMCV رو میخونه احساس میکنه دوستان از اول تا آخر بازی فقط با فشار دادن مثلث/Y بازی رو تموم کردن بعد الان میان به بازی گیر میدن... یاد یه بنده خدایی بخیر که اکسید کردن توی بازی رو هم بلد نبود بعد میومد یه صفحه راجب کم عمق بودن بازی قصیده میگفت :-"
DMCV اگه فقط یه نکته ی مثبت داشته باشه اون گیم پلی فوق العاده روون و هیجان انگیزشه که با انواع و اقسام کمبو ها و روش ها میشه جلو رفت
DMCV به جز فن سرویس هیچی نداشت؟ کلا چندتا صحنه ی محدود فن سرویس داشت؟... گرافیک بازی فوق العاده است، موسیقی متن دقیقا همون چیزیه که یه بازی HnS لازم داره، طراحی دشمنان خیلی خوبه و در عین چالش برانگیز بودن در صورت درست بازی کردن جلوی کمبو زدن رو نمیگیرن مشکلی که دقیقا نسخه ی 4م داشت و دشمنان بازی یکی از یکی بدتر بودن و یه گیم پلی جذاب و روون داره که منهای بایونتا 2 که نتونستم بازیش کنم میشه گفت DMCV بهترین و عمیق ترین سیستم گیم پلی رو بین بازی های HnS داشته اونوقت از کل نکات بازی به دقایق کوتاه فن سرویس و طراحی مراحل رسیدین؟
من خودم DMCV رو بازی پرفکتی نمیدونم و قبول دارم ایراد داره و کلی هم به ایراداتش گیر دادم(مثل داستان و طراحی مراحل) ولی خواهشا ایراد بنی اسرائیلی نگیرید، یکم دیگه بگذره میگن گرافیک بازی هم در حد PS2ـه... :|
نه اتفاقا گرافیکش مثل سایر بازی های اخیر کپکام فوق العاده بود.
حالا اون عبارت "جز المان های فن سرویس" چیزی نداشت اغراق امیز بود ولی لول دیزاین بازی تو دیوار بود و بخش های V به نظر من افتضاح بود. اینا ایرادای بنی اسرائیلی نیست. ایراد های کوچیکی هم نیست. لول دیزان بد میتونه دیل برکر باشه تو بعضی مواقع کلا.
در کل در واکنش به حرفایی بود که این بازی رو از the outer worlds محق تر میدونستن که من راستش خیلی مخالفم.

درنهایت اینو بگم که با اینکه دویل می کرای پدرخوانده این سبکه ولی خودم به شخصه مدل 3 گانه گاد او وار رو بیشتر میپسندم که مبارزات معقول تری داشت و راحت تر میفهمیدی چیکار داری میکنی و البته داستان بع مراتب قوی تری داشت. شاید برا همین اون دویل می کرای نینجا تئوری رو بیشتر دوست دارم. دویل البته فلسفه اش مبارزات شلوغ تره که خب نقدی بهش نیست ولی این بازی همونظور که دوستمون گفت تو سوییچ بین کرکتر های مختلف و ازدیاد لول آپ ها یه کم اغراق کردن و واقعا شلوغی بازی یه کم از حد بیشتر شده بود.

یه نکته مثبت دیگه اشم الان یادم اومد البته که فوتومود خوبش بود و وسط مبارزات خیلی شات های خوب و خلاقانه ای مییتونست بگیره گیمر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HalfLife G

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
گوتی مال دثه جا پاش محکم
شما ببین چه جوری پاهشو روی سطح کج گذاشته :D
کف پای راست به جلو خم شده
کف پای چپ به چپ خم شده

همینقدر جاپاش توی مراسم محکم هست

View attachment 123137
تو عکس بله ولی وقتی باهاش راه میری چی؟ استاندارد هست؟ خیر......بهینه هست؟ بازم خیر باگ هاش کمه؟ بازم خیر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر