مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:D) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :D

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
ای وای .یه نفر پیدا شد مثل من امیدوار به بازگشت این بازی باشه :(

چی میشد ادامه اینو میساخت نینجا تئوری ...

ازین بیشتر میسوزم که داستان برای سه گانه برنامه ریزی و نوشته شده بوده! :((

اگه قرار باشه پروژه SP و Bend معرفی بشن جاش همینجا تو psx عه...:bighug::x

تیم اصلی NT از وسطای ساخت DmC (سال 2012) تا الان داره روی یه پروژه معرفی نشده جدید کار میکنه :shrewd:

#Believe :x

انصافاً Heavenly Sword یه ip بود که خیلی در حقش ظلم شد ! درسته ضعفهایی داشت ولی بازی اول نسل اومد با اون طراحی هنری و تکنیکی خفن ؛ اون همه NPC که رسماً یه لشگر بودن واسه اون موقع و کمبوهای فوق خفن بازی . هنوز که هنوز ِ مزه Shift از حالت سرعتی و قدرتی ناریکو زیر زبونمه :x

پ.ن: موافقین یه Team Nariko راه بندازیم :D کلاً بعد e3 امسال من ایمان آوردم ما غیرممکن ندریم :D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
GT7
معرفی در پاریس
گیم پلی در PSX
انشاالله! :D
--------
من فقط نگران Morpheus هستم. PD نسل قبل هرچی گیرش اومد گذاشت توی بازی. از چرخه شبانه روز تا آب و هوای دینامیک و 16 تا ماشین توی پیست و افکت های عالی گرد و خاک و ... رزولوشن رو هم توی GT5 گذاشته بودن روی 1080*1280 و توی GT6 هم 1080*1440 (یعنی از 900p هم بالاتر). از اون طرف افت فریم و یه سری مشکلات دیگه پیش اومد.
دیگه گفتیم این نسل خیالمون راحته که بالاتر از 1080p نمیتونن برن و چیز اضافه ای هم نیست که توی بازی بچپونن. :D ولی بحث Morpheus پیش اومد! :| احتمالش خیلی زیاده که GT7 ازش پشتیبانی کنه و هم به سبک بازی میخوره و هم سونی نیاز به بازی ای داره که باهاش Morpheus رو تبلیغ کنه. ولی اون طور که به نظر میرسه این قطعه نیاز به قدرت سخت افزاری بالایی داره و تا الآن هم اکثر بازی هایی که برای اون نشون دادن، از نظر گرافیکی در سطح بازی های خوب PS4 نیستن. حالا اگه یه بخش مخصوص برای Morpheus بسازن یا بازی رو جوری بهینه سازی کنن که در حالت VR نسبت به حالت معمولی تغییراتی داشته باشه مشکلی نیست، ولی نگران این هستم که به خاطر این بند و بساط VR گند بخوره به کیفیت بصری بازی. :|

اتفاقا اتفاقه بسیار نیکی هست اگه برایVR بیاد GT7...
نمای cockpit برای همه ی ماشین ها وجود خواهد داشت و این ینی No standard cars!!! :D

(این RnC رو چرا کسی نگفت؟)
اوه اوه راس میگی رچت...
چقدر بازی برای نمایش هست...

چیزی معرفی نشه هم کینوت پر میشه راحت!!!!

انصافاً Heavenly Sword یه ip بود که خیلی در حقش ظلم شد ! درسته ضعفهایی داشت ولی بازی اول نسل اومد با اون طراحی هنری و تکنیکی خفن ؛ اون همه NPC که رسماً یه لشگر بودن واسه اون موقع و کمبوهای فوق خفن بازی . هنوز که هنوز ِ مزه Shift از حالت سرعتی و قدرتی ناریکو زیر زبونمه
yahoo_8.gif

پ.ن: موافقین یه Team Nariko راه بندازیم
biggrin1.gif
کلاً بعد e3 امسال من ایمان آوردم ما غیرممکن ندریم
biggrin1.gif

من موافقم میتونیم یه نمادی چیزی ام تو امضا یا آواتار بزاریم! :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سایفون فیل کش هم میخواییم یه دونه. این بذارین توی لیست اونایی که قراره معرفی بشن;;)
Medievil هم که ردخور نداره و معرفی میشه:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به به . من فکر میکردم فقط یک سال اونم واسه 20 سالگی PS این مراسم برگزار بشه.

کاش پای ما هم میرسید به اونجا :(( ( همون بهرام بتونه بره انگار ما رفتیم :D ) سالانه بودنش واقعا عالی شد، یک مراسم زیبا و فان که همه جا آبی میشه و کلی بازی و نمایش و سرگرمی و جشن و تفریح برای گیمر ها :( این Capcom Cup هم خیلی عالیه با جایزه 250,000 دلار خیلی هم به این فستیوال دو روزه میخوره یه همچنین تورنمنتی :(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگه همچین چیزی بسازن که من میرم فضا! :x اون PSASBR (مخفف رو! :D) پتانسیل همچین عنوانی رو له کرد. البته خودم که بازیش نکردم، ولی خب مشخص بود وقتی میان از روی SSB یه copy paste کامل انجام میدن چه اتفاقی می افته. :D
ولی اگه جایی مثل Capcom بیاد یه فایتینگ محشر و درجه یک بسازه و سبکش هم یه چیزی تو مایه های Marvel Vs Capcom باشه، واقعاً عالیه!!! تیزرش رو توی PSX نشون بدن و بعد از انتشار SFV هم ویدئوهای اساسی بازی بیاد. تازه این وسط سونی هم با Activision درگیر روابط عاشقانه شده و Crash و Spyro هم سر و کله ـشون توی بازی پیدا میشه! :x:D
میشه آقا، معرفی میشه :D کلا بعد از E3 امسال هیچ چیز غیرممکن نیست :bighug:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,198
نام
ماکان
چندی قبل، پس از مصرف دو سه چند LSD ناب، سر در جیب مراقبت فرو بردی و اندر احوالات درون مکاشفه نمودمی. در گلستان توهم و باغات خیالات محال قدم زدی و مشغول سنگ پراکنی به شیشه ها و مردم آزاری بودمی، از برای نبود هیچ هایپی و بیکاری. به ناگه اندرو هاوس شخص بر من بشد، و به دنبال آن سرنی و آن که کاز هیرای نام داردی. هرسه یک صدا و یک دل گفتند چه نشستی که آریا دایناسور (رضی الله عنه) تاپیک PSX زدندی و هنوز هیچ نشده 3 صفحه جلو رفتی و یاران همه هایپ کردندی و تو اینگونه سخت غافل! گفتم این یاران، مارا برای این رویداد بس شگرف چه توشه فراهم نمودید؟ گفتند ابتدا راست بنشین. نشستم و چنین ادامه دادند:‌ Agent و GT7 و بازی بعدی داوود قفس و ادامه ای بر حماسه 800 مگ (تفسیر: بازی بعدی TGC) را مسلم بدان. و نیز چیزهایی که دوز LSD مصرف نموده برای افشایشان ناکافی است.

گفتم به خشتک مبارک آن که نیم ساعت در آن کنفرانس آمار داد و من اکنون نامش را به یاد ندارم قسم اینها که گفتید ما و جد و آبادمان را بس، اما تصدیق بدارید از هرچه بگذریم سخن دوست نکوست و بی مایه فتیر! بگویید کی چشممان به جمال آن Crash‌ و GoWIV روشن میشود؟ گفتند ای ماکان! صبر پیشه کن که E3‌ بس نزدیک است!

مرصادالعباد من ال LSD الی هایپ
جلد سوم،
در باب PSX

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
یه نکتهی جالب
Street Fighter V بعد از اولین بتای بازی گفتن بازی سه عدد بتای دیگه هم براش برنامه ریزی شده! :D
سونی هم سه عدد کنفرانس دیگه تا عرضهی بازی دارد! :D
پس یحتمل هر کنفرانس یه بتا دریافت مینماییم! :D

-R&C
-Uc4
-Dreams
-Horizon
-Tlg
-SF V
اینا که دیگه نمایشاشون حتمیه...نیس؟؟؟
یه چنتا سوپرایزم کنار باشه دیگه چه شود! :D

knohmgnlm5vnkdym7zsv.png

آخرین ویرایش:

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
میون این بازی هاتون یه جایی هم واسه Suikoden جدید باز کنین:d(جدا به نظرم IP خیلی خوبی هست واسه خریده شدن توسط سونی:dکونامی که عمرا نسخه جدید ازش بسازه و فکر نکنمم اگه سونی بخواد بخره نه بگه)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
پارسال PSX یکی از بهترین روزهای دوران گیمینگ هممون بوود ، از هفته ها قبلش ( مثل الان ) تا خود کنفرانس و چندین روز بعدش زدیم رقصیدیم آشامیدیم نوشیدیم به سلامتی سونی :d
برای اولین سالی که شاهد PSX بودیم بسیار عالی برگزار شد و قطعا امسال بهتر هم خواهد بوود
با توجه به E3 که پشت سرگذاشتیم وقایعی که در اون رخ داد ، میتونیم با خیال راحت توقعات خودمون رو تا بینهایت بالا ببریم و از هایپ ایجاد شده حداکثر لذت رو ببریم انشاالله
پیش از هرچیز خودم به شخصه خیلی سفت و سخت آماده ی دیدن GT7 هستم ، دیگه قشنگ وقتشه بعد ازین سکوت کاملا معنی دار مارو با توفان رو در رو کنه عمو یامائوچی
بقیه موارد رو میسپرم به دووستان :d
امیدوارم مثل پارسال لحظات فوق العاده ای رو داشته باشیم
این مراسم هدیه ایست به صورت انحصاری ، برای سونی فن ها :d

موفق باشیم

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
یه حس خیلی قویی بهم میگه GT7 تو پاریس معرفی میشه ! :D
واقعا خسته شدیم از بی GT بودن :( لا مصب هیچ ریسینگی حس و حال GT رو نمیده =(( حاج مجید گفت PC بگیر مسکن خوبیه تو بی GTـیی ...
گلاب به روتون حساسیت نشون دادم ...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
والا من فقط یه تاریخ عرضه بازی Wild میخوام فقط همین آرزو هم زیاده اما یه سایفون فیل هم بده دیگه چیزی نمیخوام .:d
احتمال اسپویل GOW3
مگه کریتوس خودکشی نکرد؟ :|

این دیگه شما از کجا در آوردین ؟ کریتوس خودکشی ؟:|

خودکشی به وقتی میگن یکی آماده که زندگی خودش فدا کنه و از این دنیا بره این بشر نه میخواست خودکشی کنه نه آماده بود که بمیره اگه دقت میکردین صحنه فقط برای اینکه به آتنا قدرت نرسه شمشیر کرد تو شیکمش همین بعدشم که نشون داد و هم با نوع دیالوگ مشخص بود زنده میمونه به این که خودکشی نمیگن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر