مد جدید برای GTA IV در PC، گرافیک بازی را به طور باور نکردنی بالا می برد!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
4g40gh48bc33ur9crx3c.jpeg

ظاهرا شخصی برای نسخه PC بازی GTA IV یک مد تغییر دهنده Engine بازی نوشته که تغییرات زیادی در بازی ایجاد می کنه، از جمله Texture های با رزولوشن بالا و نورپردازی بسیار بهتر.

یک مد 2.82 مگابایتی ظاهرا چنین تغییرات عجیبی رو در گرافیک بازی داده!!

خبر در منبع اصلی در همین حد و خیلی کوتاهه و تغییرات رو در حد خیلی بالایی توصیف کرده؛ ولی در سایت اصلی تعداد زیادی از طرفداران این بازی مد رو دانلود کردند، که عکس العمل های متفاوتی داشتند. عده کثیری از دانلود کننده ها خیلی راضی بودند و گفتند تغییرات عالیه، یه عده از کاهش فریم ریت شاکی بودند، و یه عده هم گفتند محیط خوب تغییر می کنه، ولی درخت و سبزه و ... از حالت طبیعی خارج میشن.

نکته جالب اینه که رای اکثریت به نظر مثبت میاد و میانگین نمره مد هم 9.23 از 10 هستش.

منبع اصلی خبر vg247 هستش، ولی محل اصلی Mod اینجاست که می تونید هم دانلودش کنید، هم عکس هاش رو ببینید، و هم نظر دیگران رو بخونید.

اگر دوستان بتونند تست کنند و بگن نتیجه اش چطوره خیلی عالیه. :)

-----------------------------------------
ویرایش تاریخ 30 تیر 90: نسخه جدید مد که حجمش به 101 مگابایت افزایش پیدا کرده از این لینک قابل دانلوده، و محل اصلی مد که می تونید نمونه عکس ها و نظرات دانلود کننده هاش رو ببینید هم اینجاست. شایان ذکره که تعدادی از سایت ها با گذاشتن نمونه تصاویر این مد، گرافیک این نسخه مد رو به عکس های واقعی تشبیه کردند!
yahoosurprised.gif

تشکر از nihilnigritude عزیز به خاطر آدرس مد.

آخرین ویرایش:

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
كي حال داره بعد از بوقي دوباره 5 تا دي وي دي رو نصب كنه !! :d
عكس بگيريد بذاريد :d
بعضی از بازی ها هست که همیشه باید تو کامپیوتر نصب باشه یکیشم اینه.
من دان کردم ولی تستش میمونه بره صبح. نصفه شبی حسش نیست.(:|

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اره عليرضا
حدود 40 تا هم ماشين ازاد ميكنه ... /:)
دو مگه مرد حسابي :d
چرا بن شده بودي؟ :d

من کلا بازیش رو رو PC ندارم میخوام بدونم اگه میارزه بزنم زیر دانلودش ! :D

تو فیـَََُُُِِِ خوکم برا مسعود نوشتم تو والم برو بخون ! :D

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
روی EFLC هم جواب میده ؟
اره جواب می ده فقط فایلاشو هم باید تو فولدر اصلی بازی هم تو فولدر tbogt و هم تو فولدر tlad پیستش کنی خودمم اتمتحان کردم گرافیک همه جی عالی می شه مخصوصا رفلکشن ماشین ها فقط گرافیک درختارو خراب می کنه کارتونی می شن

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
این modرو باید کجا ریخت
همه قایل ها رو بعد اینکه از حالت فشرده در اوردی باید تو این مسیرها پیستشون کنی
D:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City
D:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City\TBoGT
D:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City\TLAD

یه ایرادی هم که علاوه بر در درختا داره اینه که خیلی سنگین می کنه بازی رو البته انقدر گرافیکو بالا می بره که با رزولیشن پایین از رزولیشن فول قبلی گرافیکش بیشتر به نظر می اد

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مُد رو تنها نریزید. یه سری مُدهای دیگه هم در کنارش هستن برای همون رفلکشن‌ها و دار و درخت بازی. حجماشون هم زیاد نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر