مد جدید برای GTA IV در PC، گرافیک بازی را به طور باور نکردنی بالا می برد!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
4g40gh48bc33ur9crx3c.jpeg

ظاهرا شخصی برای نسخه PC بازی GTA IV یک مد تغییر دهنده Engine بازی نوشته که تغییرات زیادی در بازی ایجاد می کنه، از جمله Texture های با رزولوشن بالا و نورپردازی بسیار بهتر.

یک مد 2.82 مگابایتی ظاهرا چنین تغییرات عجیبی رو در گرافیک بازی داده!!

خبر در منبع اصلی در همین حد و خیلی کوتاهه و تغییرات رو در حد خیلی بالایی توصیف کرده؛ ولی در سایت اصلی تعداد زیادی از طرفداران این بازی مد رو دانلود کردند، که عکس العمل های متفاوتی داشتند. عده کثیری از دانلود کننده ها خیلی راضی بودند و گفتند تغییرات عالیه، یه عده از کاهش فریم ریت شاکی بودند، و یه عده هم گفتند محیط خوب تغییر می کنه، ولی درخت و سبزه و ... از حالت طبیعی خارج میشن.

نکته جالب اینه که رای اکثریت به نظر مثبت میاد و میانگین نمره مد هم 9.23 از 10 هستش.

منبع اصلی خبر vg247 هستش، ولی محل اصلی Mod اینجاست که می تونید هم دانلودش کنید، هم عکس هاش رو ببینید، و هم نظر دیگران رو بخونید.

اگر دوستان بتونند تست کنند و بگن نتیجه اش چطوره خیلی عالیه. :)

-----------------------------------------
ویرایش تاریخ 30 تیر 90: نسخه جدید مد که حجمش به 101 مگابایت افزایش پیدا کرده از این لینک قابل دانلوده، و محل اصلی مد که می تونید نمونه عکس ها و نظرات دانلود کننده هاش رو ببینید هم اینجاست. شایان ذکره که تعدادی از سایت ها با گذاشتن نمونه تصاویر این مد، گرافیک این نسخه مد رو به عکس های واقعی تشبیه کردند!
yahoosurprised.gif

تشکر از nihilnigritude عزیز به خاطر آدرس مد.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بچه ها یه سوال ! کسی لینک دانلود ـه بازی رو داره ؟! حجمش چقده ؟! از MW2 بیشتره ! ؟ :D

حجيم ترين بازي هست كه ديدم تا حالا ... (روي پي سي)
زرتي نيايد بگيد پس متال گير كشكه يا چيز ديگه
البته بعد از alien vs predator ...
اونم لامصب بد حجيم بود :d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
ای بابا باز زیر خاکی کشیدین بیرون

منظور؟ :blink:

لینک خبر رو توی پست یک که حتما دیدی و قطعا می دونی خبر مال دیروزه! تاپیک هم که قطعا دیدی مال دیروزه! پس چی رو نمی دونی که میگی زیرخاکی؟ :blink:

پ.ن: البته ساعت از 12 شب گذشته تمام دیروزها تبدیل میشن به پریروز! :)

• Like
Reactions: pedramstalker

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
منم این مد رو هم تو Gta IV و هم EFLC نصب کردم و باید بگم که اصلا"خوشم نیومد و به نظر من نصبش نکنید بهتره.
موارد منفی :
-افت فریم شدید ( میانگین فریم من با تنظیمات حداکثر 48 بود الان شد 15!!!)
-کارتونی شدن بازی ترکیب رنگ مضحک و بسیار غیر طبیعی ( عکس پایین) رنگ درختا و آسمون رو ببینید و اینم بگم که بازی خیلی دیگه الکی سفیده ( من رو یاد Kane & lynch2 انداخت)
http://up.iranblog.com/images/wct3mjeszd3skdlg0t.jpg
- اگه cheat آب و هوا رو بزنید و آب و هواهارو تغییر بدید بیشتر از آب و هوای بازی حالتون بهم میخوره می تونید امتحان کنید.
و ....................
مورد مثبت این مد فقط به نظرم reflections های زیبا ماشین ها تو بعضی موارده.
...
و در آخر به نظر من سراغ این مد نرید چون اصلا جالب نیست من یه لحظه دیدن گرافیک زیبای GTA رو به این تنظیمات مضخرف نمی دم. اصولا خود Rockstar میدونه چه گرافیکی به گیمر ها تحویل بده و چی بسازه و اصولا هم نیاز نیست کسی به غیر از خود Rockstar به اضافات بازی هاش فکر کنه.
تمام این ها نظر شخصی بنده بود.

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
دوستان من خيلي از اين خوشم اومد ... به نظر من اين يه شاهكاره كه در عين سادگي ، گرافيك بازي رو 1 نسل جلو برده ... گرافيك يه چيزي تو مايه ها Resident Evil 5 ميشه از نظر ظاهري .. ولي متاسفانه اين مد ، دقيقا 25 فريم از بازي كم كرد و فريم من كه رو 30 ، 35 بود اومده رو 5 و 8 و اينا و بازي به شدت ، غير قابل بازي شده .... نميشه يه جوري مشكل فريم رو حل كرد؟

laptapmikham

کاربر سایت
Mar 18, 2011
43
آقایون همچین گفتن گرافیکش عجیب غریب شده ما فکر کردیم چی شده
گفتن رو کارت ATI 6070M لپ تاپ جواب نمیده
در حالی که توی کرایسیس این کارت توی تنظیمات High 40فربم میده

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
226
نام
Ali
دوستان من خيلي از اين خوشم اومد ... به نظر من اين يه شاهكاره كه در عين سادگي ، گرافيك بازي رو 1 نسل جلو برده ... گرافيك يه چيزي تو مايه ها Resident Evil 5 ميشه از نظر ظاهري .. ولي متاسفانه اين مد ، دقيقا 25 فريم از بازي كم كرد و فريم من كه رو 30 ، 35 بود اومده رو 5 و 8 و اينا و بازي به شدت ، غير قابل بازي شده .... نميشه يه جوري مشكل فريم رو حل كرد؟
اگر دوست نداری به کارت گرافیکت آسیب بخوره به هیچ عنوان بازی نکن:-?

Cs Mili

کاربر سایت
Mar 17, 2011
31
ممکنه یکی مدهای گرافیکی این بازی رو بده !؟
یه سوال هم داشتم این که تو این بازی AA وجود نداره؟
میشه کاریش کرد؟ از کنترل پنل خود کارت اگه فورس کنیم تاثیری داره؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
ممکنه یکی مدهای گرافیکی این بازی رو بده !؟
یه سوال هم داشتم این که تو این بازی AA وجود نداره؟
میشه کاریش کرد؟ از کنترل پنل خود کارت اگه فورس کنیم تاثیری داره؟

تو اولین پست تاپیک خود زننده تاپیک لیکشو گذاشته
در من از تو کنترل پنل میشه انتی داد ولی کارتت باید قوی باشه

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود

بله، با این تصاویری که دوستان گذاشتن معلومه با چی طرفیم:-&:-&:-&:-&:-&

عکس ها رو همه اش رو نگاه کن، اینی که گذاشتی جزو بدهاشه.
عکس العمل مثبت و منفی همه جوره اش بوده، ولی اکثر بچه های اینجا (و اکثر کسایی که توی همون محل دانلود مد Comment دادند) نظرشون مثبت بوده...

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام

بله، با این تصاویری که دوستان گذاشتن معلومه با چی طرفیم:-&:-&:-&:-&:-&
نه بابا اين تصوير داغونه ... اصلا اين شكلي نميشه ... خدايي خيلي باحال ميشه ... مثل عكسهايي كه داداش حسين تو پستهاي قبل گذاشتن ميشه. :x

• Like
Reactions: koorosh sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر