مد جدید برای GTA IV در PC، گرافیک بازی را به طور باور نکردنی بالا می برد!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
4g40gh48bc33ur9crx3c.jpeg

ظاهرا شخصی برای نسخه PC بازی GTA IV یک مد تغییر دهنده Engine بازی نوشته که تغییرات زیادی در بازی ایجاد می کنه، از جمله Texture های با رزولوشن بالا و نورپردازی بسیار بهتر.

یک مد 2.82 مگابایتی ظاهرا چنین تغییرات عجیبی رو در گرافیک بازی داده!!

خبر در منبع اصلی در همین حد و خیلی کوتاهه و تغییرات رو در حد خیلی بالایی توصیف کرده؛ ولی در سایت اصلی تعداد زیادی از طرفداران این بازی مد رو دانلود کردند، که عکس العمل های متفاوتی داشتند. عده کثیری از دانلود کننده ها خیلی راضی بودند و گفتند تغییرات عالیه، یه عده از کاهش فریم ریت شاکی بودند، و یه عده هم گفتند محیط خوب تغییر می کنه، ولی درخت و سبزه و ... از حالت طبیعی خارج میشن.

نکته جالب اینه که رای اکثریت به نظر مثبت میاد و میانگین نمره مد هم 9.23 از 10 هستش.

منبع اصلی خبر vg247 هستش، ولی محل اصلی Mod اینجاست که می تونید هم دانلودش کنید، هم عکس هاش رو ببینید، و هم نظر دیگران رو بخونید.

اگر دوستان بتونند تست کنند و بگن نتیجه اش چطوره خیلی عالیه. :)

-----------------------------------------
ویرایش تاریخ 30 تیر 90: نسخه جدید مد که حجمش به 101 مگابایت افزایش پیدا کرده از این لینک قابل دانلوده، و محل اصلی مد که می تونید نمونه عکس ها و نظرات دانلود کننده هاش رو ببینید هم اینجاست. شایان ذکره که تعدادی از سایت ها با گذاشتن نمونه تصاویر این مد، گرافیک این نسخه مد رو به عکس های واقعی تشبیه کردند!
yahoosurprised.gif

تشکر از nihilnigritude عزیز به خاطر آدرس مد.

آخرین ویرایش:

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
الان اجرا کردم . چند تا عکس :

تنها چیزی که اضافه شده کنتراست بالاست به همراه یک LENS FLARE که همیشه همراهت میاد . البته خیلی جذاب شده . حالش رو بردم. کلا جی تی ای دوباره متولد شد برای پی سی تبریک >:d<>:d<>:d<:x:x:x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahi58

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین

تنها چیزی که اضافه شده کنتراست بالاست به همراه یک LENS FLARE که همیشه همراهت میاد . البته خیلی جذاب شده . حالش رو بردم.

خوبه . . به قول شما کنتراستو بالا برده ولی نه به صورت تفمال واقعا روش کار کرده ارزش دان رو 100% داره :x
البته یک چیز هم هست اینکه سیستم باید قوی باشه تا حسابی باهاش حال کنین چچون با سیستم ضعیف افت فریم دارین زیاد این چیزا کنتراست منتراست تو چشم نی.

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی

تنها چیزی که اضافه شده کنتراست بالاست به همراه یک LENS FLARE که همیشه همراهت میاد . البته خیلی جذاب شده . حالش رو بردم.

اون پیکان چیه!!

چجوری پورت تش کردی توی بازی؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
خوبه . . به قول شما کنتراستو بالا برده ولی نه به صورت تفمال واقعا روش کار کرده ارزش دان رو 100% داره :x
البته یک چیز هم هست اینکه سیستم باید قوی باشه تا حسابی باهاش حال کنین چچون با سیستم ضعیف افت فریم دارین زیاد این چیزا کنتراست منتراست تو چشم نی.

گرافیک عالی شده بعد این میگه فقط کنتراس رفته بالا=))
همه فروم ها کف و خون قاطی کردن این 2 تا کنتراس دیدن فقط/:)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
دقیقا من خودم خیلی حال کردم باهاش دارم دوباره بازی میکنم :d همه جا الان بحث سر این فایل 2 مگاباتی هست که چه قدر به گرافیک بازی کمک کرده و همه دارن حالی به حولی میکنند. ;)

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
بابا ایول نیکو با دوست نامحرم پشت میتسو بیشی !
دیگه لازم نیست که GTA V بیاد یکم بیشتر رو این مادها کار کنن یه V یا بهتر در می یاد.

آقا به محرم نامحرمش چه کار داری:d گرافیک بازی رو بچسب رو پی سی :d>:d<:x:x:x

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
نامردا اینقدر عکس نذارید:D برای ما حوصله نداریم چندتا DVD دوباره نصب کنیم عذابه:D

نامرد:dجی تی ای نزدیک به 2 سال و نیم هست که رو سیستمم نصبه و هر از چند گاهی ی سری بهش میزنم. یادمه موقعی که اومد اولین نفر 5 تا دی وی دی هاش رو 10 هزار تومان خریدم.:x>:d< .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خداييش فرق كرده بازي :d
باس بشينم نصبش كنم باز #:-s
نه داداش نميرزه ...
2 مــــــــــــــــــــــــــگ ترافيكتو حروم كني سره دان كردن اين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
/:)

من يكم گيج شدم ! اين مد دقيقا چيكار ميكنه!؟ گرافيك بازي رو بالا ميبره يا ماشيم اضافه ميكنه يا ...!؟
اره عليرضا
حدود 40 تا هم ماشين ازاد ميكنه ... /:)
دو مگه مرد حسابي :d
چرا بن شده بودي؟ :d

• Like
Reactions: hosein me

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر