مبلغ پرداختی سونی برای خرید Insomniac Games مشخص شد : 229 میلیون دلار

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
با کلیت حرفت موافقم ولی اتفاقا استعداد های استودیو ربط داره به ارزشمندی اون استودیو مخصوصا اگر یک پکیج کامل و تر و تمیزی مثل IG باشه ! شما تمام IP های نوتی داگ رو ازش بگیر باز ببین یک چیز بهتر خلق میکنه پس به خودی خود نوتی داگ با ارزشه مثال های دیگه ای هم هست اگر خواستی میگم بودن IP های با ارزشی که از استودیوشون جدا شدن و افول کردن ... , بذار اینجوری بگم سونی میاد پول ساخت 2 تا بازی میده برای خرید استودیویی که فقط اگر همین اسپایدرمن رو بخواد بسازه راحت میتونه چندین برابر این مبلغ توی نسل بعد براش سود دهی داشته باشه حالا کاری به بازیهای دیگه نداریم اصلا
درمورد استودیو Mojang من نگفتم بی ارزشه یا ارزش خوبی نداره من میگم برای خرید این استودیو و برای ip ماینکرفت 2.5B خیلی خیلی زیاده .
من اصلا کاری به رسپاون و ig و قیمتشون ندارم. ولی کلا مقایسه بین قیمت استودیو ها بر این اساسی که شما میکنی اشتباهه. ماینکرفت 10 سال پیش عرضه شد و فروشش فضاییش مشخصه. روز به روزم بالاتر میره. اتفاقا اگه مایکرو براش 2.5 داد، الان ارزش(خودش و ای پیش) صد در صد خیلی بیشتره. خرید استودیو، مثل خرید عادی نیست که برن دور میز مذاکره و طرف مقابل رو هوا یه قیمت پرت بالایی بپرونه...
دلیل زیاد هست که یکی بتونه مفت بری کنه، ولی خیلی خیلی بعیده که یه استودیو با قیمتی خیلی بیشتر از ارزش واقعیش فروش بره. خصوصا اگه خریدار شرکت هایی مثل مایکرو یا سونی باشن، از 60 جا ارزش گذاری واقعی خریدشون چک میکنن و بعد خرید رو انجام میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر