مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
این تریلری که از فیفا دیدیم رندر شده بود پس طبیعیه بعضی جاها یه چیزایی ببینیم که ممکنه تو خود بازی تغییر بکنن. تو این تریلر هم به جز اون شادی گل بقیه جاها فیس ها بسیار عالین و احساساتو به خوبی منتقل میکنن. همچنین سابه نشون داده که سال اول عرضه فیفا برای نسل بعد یکمی ممکنه ایراد داشته باشه و تو شماره های بعدی به تکامل میرسه ولی با این وجود بازم خیلی فرا تر از انتظاراتم بود. تو این ویدئو فقط به چهره مسی، اینیستا و حتی خوانفران نگاه کنید میبینید چقدر طبیعی عکس العمل نشون میدن.
اما در مورد اون ایرادی که از سایه Courtois گرفته بودی انصافا خیلی مسخره بود حسین. :| یعنی بعضی جاها الکی یه چیزی میگی که جوابی داده باشی. اونجا سایه دستشه که افتاده رو زانوش.

36565522256166912400.jpg

دستش چه قد مگه درازه که سایه اش اونطوری افتاده رو زانوش ! :| سمت راست پشت زانو رو ( که سفیده ) ببین . دقیقا یه نیم دایره درست شده !!! چه طوری سایه دست میتونه پشت زانو دقیقا یه سایه نیم دایره ایجاد کنه ؟! مگه دست نیم دایره داره ؟!!
حالا اون هیچی ! به پای دومش نگاه کن ! اگر میگی سایه هست ، پس پای دومش سایه چیه ؟!

اگر سایه باشه ، یعنی نور از جلو داره میتابه . اما اگه به مسی دقت کنی میبینی که نور از جلوی مسی ( یعنی پشت دربازبان ) داره میتابه ! یعنی نور باید روی زانو ( سمت ببینده ) رو کاملا بگیره ، اما تاریکه ! پس فک کنم درست گفتم که اون احتمالا یا باگ بوده ! یا رنگ پردازی بد ! یا سوتی دان ! کلا خودمم هر چی فک کردم نفهمیدم اون چیه !:d کلا مشخص نیست سایه کدوم طرفیه ! :|

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دستش چه قد مگه درازه که سایه اش اونطوری افتاده رو زانوش ! :| سمت راست پشت زانو رو ( که سفیده ) ببین . دقیقا یه نیم دایره درست شده !!! چه طوری سایه دست میتونه پشت زانو دقیقا یه سایه نیم دایره ایجاد کنه ؟! مگه دست نیم دایره داره ؟!!
حالا اون هیچی ! به پای دومش نگاه کن ! اگر میگی سایه هست ، پس پای دومش سایه چیه ؟!

اگر سایه باشه ، یعنی نور از جلو داره میتابه . اما اگه به مسی دقت کنی میبینی که نور از جلوی مسی ( یعنی پشت دربازبان ) داره میتابه ! یعنی نور باید روی زانو ( سمت ببینده ) رو کاملا بگیره ، اما تاریکه ! پس فک کنم درست گفتم که اون احتمالا یا باگ بوده ! یا رنگ پردازی بد ! یا سوتی دان ! کلا خودمم هر چی فک کردم نفهمیدم اون چیه !:d کلا مشخص نیست سایه کدوم طرفیه ! :|
حسین استادیوم منبع نور یدونه نداره که. چند تا داره که بسته به موقعیتت تغییر میکنه سایه ها. بنابراین نمیشه با دیدن مسی نورپردازی دروازه بانو زیر سوال ببری. نور داره از سمت بالا میتابه که با توجه به زاویه ـش مشخصه که سایه باید پایینتر باشه.
دوما اون نیم دایره هم یه جور خطای دیده. تا اونجایی که پوسته سایه افتاده ولی پای دومش در اثر رنگ اون قسمت جورابش اونجوری دیده میشه. یعنی سایه نیست.
البته بازم میگم این چون رندر شدس ممکنه ایراد داشته باشه و الکی یه چیزی برای نشون دادن ساخته شده باشه و نورپردازی به صورت 100% درست نباشه. ولی بازم من ایراد آنچنانی نمیبینم.

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
خو راست میگه
مگه ندیدین تو معرفیش چقدر سورپرایزمون کرد حالا امیوارم تو e3 دیگه عاقبت به خیر بشیم
COD که اصلا ترکوند من اون دمو رو دیدم کلا از شدت شگرفی نابود شدم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حسین استادیوم منبع نور یدونه نداره که. چند تا داره که بسته به موقعیتت تغییر میکنه سایه ها. بنابراین نمیشه با دیدن مسی نورپردازی دروازه بانو زیر سوال ببری. نور داره از سمت بالا میتابه که با توجه به زاویه ـش مشخصه که سایه باید پایینتر باشه.
دوما اون نیم دایره هم یه جور خطای دیده. تا اونجایی که پوسته سایه افتاده ولی پای دومش در اثر رنگ اون قسمت جورابش اونجوری دیده میشه. یعنی سایه نیست.
البته بازم میگم این چون رندر شدس ممکنه ایراد داشته باشه و الکی یه چیزی برای نشون دادن ساخته شده باشه و نورپردازی به صورت 100% درست نباشه. ولی بازم من ایراد آنچنانی نمیبینم.

تریلر و که 100% دیدی ؟ فاصله مسی با دربازبان چه قدره ؟ حدود 2 یا 3 متر شاید باشه ! هر چه قدر هم بخوای منبع نور و بالا ببری یا تغییر زاویه اش بدی ، باید سایه اش روی مسی ودربازبان تقریبا یکسان دربیاد . چون فاصله 2 جسم تقریبا ثابت ( مسی و دربازبان ) به نسبت نور خیلی کمه . الان ما تو این صحنه که حالا یا اشتباه تکنیکیه ، یا خطای دیده ، 2 تانور با 2 زاویه متفاوت تو فاصله بسیار کم از همدیگه میبینیم که نشون دهنده سوتی سازنده هست . نمیشه گفت ضعف .

اینم عکس بهتر . احتمالا خطای دیده !!! با توجه به این عکس باید بگم که نور از قسمت پشت دربازبان تابیده شده و سایه اش وروی پا دربازبان و مسی میبینیم . اما چرا رنگش اونطوریه ( در صورتی که رنگ نور تابیده شده به پای مسی متفتاوته ) میتونه این باشه که نور افکن روبروی مسی ( اینطرف ورزشگاه ) هم تاثر داشته ! اما بازم رو زانوی دربازبان تاثر نداشته !!! کلا شده معما :d هر جور حساب کنیم اون زانوش مشخص نیست چرا اونطور شده :d

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
اون نور اصلا دیده نمیشه حساسیت بالای داری شما اونا خودشون متوجه سوتی هاشون هستن اما براشون ارزش نداره درستش کنن اون سیستم نورگزاری رو باید پیش برن........شما صورت مسی رو ببین خیلی لاغر خیلی کجا اونشکلیه اینا

هرچی اسکن رو قویتر میکنن بازم دستی دست میبرن تو مدل خرابش میکنن به نظر من صورتش اصلا صورت مسی تو زمین نیست..........

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
36565522256166912400.jpg

چرت و پرت ترین کامنتی بود که تا حالا خونده بودم:-| واقعا فکر کردی این کامنت رو دادی؟ تو زندگیت استادیوم رفتی ؟ شرایط نوری توی هر استادیوم متفاوته.حتی جهت شمالی و جنوبس بودن استادیوم و موقعیتش. هیچ چیز ثابتی وجود ندره.حتی جهت فیلم برداری هم توی برداشت کاربر تاثیر داره. )منظور کلت سمت نوپردازیه)واقعا این حرفا رو چجوری میگی ؟ الکی میخوای یچیزی بگی؟

آخرین ویرایش:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
تریلر و که 100% دیدی ؟ فاصله مسی با دربازبان چه قدره ؟ حدود 2 یا 3 متر شاید باشه ! هر چه قدر هم بخوای منبع نور و بالا ببری یا تغییر زاویه اش بدی ، باید سایه اش روی مسی ودربازبان تقریبا یکسان دربیاد . چون فاصله 2 جسم تقریبا ثابت ( مسی و دربازبان ) به نسبت نور خیلی کمه . الان ما تو این صحنه که حالا یا اشتباه تکنیکیه ، یا خطای دیده ، 2 تانور با 2 زاویه متفاوت تو فاصله بسیار کم از همدیگه میبینیم که نشون دهنده سوتی سازنده هست . نمیشه گفت ضعف .

اینم عکس بهتر . احتمالا خطای دیده !!! با توجه به این عکس باید بگم که نور از قسمت پشت دربازبان تابیده شده و سایه اش وروی پا دربازبان و مسی میبینیم . اما چرا رنگش اونطوریه ( در صورتی که رنگ نور تابیده شده به پای مسی متفتاوته ) میتونه این باشه که نور افکن روبروی مسی ( اینطرف ورزشگاه ) هم تاثر داشته ! اما بازم رو زانوی دربازبان تاثر نداشته !!! کلا شده معما :d هر جور حساب کنیم اون زانوش مشخص نیست چرا اونطور شده :d
من اون نیم دایره رو گفتم خطای دیده. رنگ قسمت بالای جوراب سبز تیره هستش که باعث میشه با رنگ سایه یکی بشن تقریبا و اشتباه گرفته بشه!!
چیزی که مشخصه نورپردازی تو این عکس ایراد نداره. یعنی این ایرادایی که گرفتی اصلا وارد نیستن. :d من یه چیزی میگم تو یه چیز دیگه. من میگم سایه دست دروازه بان دراز نیست. چون با زاویه از بالا تابش میکنه پایینتر هست تو میگی باید با مسی یکسان باشه. خوب عزیزم این دو تا حرف چه ربطی به هم دارن؟ :d کلا ولش کن.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف

من فقط دلم میخواد تو E3 تعداد انحصاریایی که سونی نشون میده کمتر از مایکروسافت باشه , رسما میرم به ایشون به صورت حضوری عرض ادب میکنم ! :d هنوز نمیدونه اون فقط کنفرانس معرفی کنسول بود و قرار نبود توش بازی نشون بدن ! اگه بازیای انحصاری خوبی برای X1 توی E3 نشون بدن اونوقت دیگه سونی کارش تمومه چون قدرت کنسولا برابره , امکانات ایکس باکس 1 (منظور امکانات جانبی مثل کینکت) بیشتره , شبکه ی آنلاین قوی تری داره 100% و فقط میمونه بازیای انحصاری که مشخص میکنه کدوم یکی از این 2 تا همدیگه رو میشکن ! :d شخصا دوس دارم مایکروسافت برنده بشه :d

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,776
نام
محمد امین
من فقط دلم میخواد تو E3 تعداد انحصاریایی که سونی نشون میده کمتر از مایکروسافت باشه , رسما میرم به ایشون به صورت حضوری عرض ادب میکنم ! :d هنوز نمیدونه اون فقط کنفرانس معرفی کنسول بود و قرار نبود توش بازی نشون بدن ! اگه بازیای انحصاری خوبی برای X1 توی E3 نشون بدن اونوقت دیگه سونی کارش تمومه چون قدرت کنسولا برابره , امکانات ایکس باکس 1 (منظور امکانات جانبی مثل کینکت) بیشتره , شبکه ی آنلاین قوی تری داره 100% و فقط میمونه بازیای انحصاری که مشخص میکنه کدوم یکی از این 2 تا همدیگه رو میشکن ! :d شخصا دوس دارم مایکروسافت برنده بشه :d

داداش میدونستی همه چیز بازی انحصاری نیست .... اگه میدونی چی میگم ؟؟؟ =))

اون جمله اینگلیسی رو حال نداشتم بگم فارسیش کردم حال کنید :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,125
نام
آریا
Major Nelson دوباره تأکید کرده که توی کنفرانس E3 خبری از TV و این چیزا نیست و فقط بازی ! :D کنفرانس هم 90 دقیقه هست.
حالا اینجا که ملت تو سر و کله همدیگه میزنن و خود سونی و مایکروسافت هم در حال مسخره کردن و کشتن همدیگه هستن ، ولی برای کسی که میخواد از نسل بعد لذت ببره (حتی در حد دیدن تریلر بازی ها تا زمانی که کنسول دستش بیاد) بهترین خبر اینه که E3 پر از بازی باشه ! :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,430
نام
ماکان
حالا اینجا که ملت تو سر و کله همدیگه میزنن و خود سونی و مایکروسافت هم در حال مسخره کردن و کشتن همدیگه هستن ، ولی برای کسی که میخواد از نسل بعد لذت ببره (حتی در حد دیدن تریلر بازی ها تا زمانی که کنسول دستش بیاد) بهترین خبر اینه که E3 پر از بازی باشه !

دقیقا!

مایکرو به احتمال خیلی زیاد Halo 5 و GeoW4‌و Fable 4 و بازی های جدیدش رو نشون میده، از انور سونی هم احتمالا IP های جدید استدیوهاش رو معرفی میکنه. + FF جدید و کلا بازی های نسل بعد ناشرین بزرگ! جدا از اینکه کی ان یکی رو شکست میده دیدن این همه بازی جدید نسل بعد که باهم کل دارن بینهایت جذابه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر