مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,004
نام
فرهاد
پروژه ساخت کنسول Xbox one از سال 2010 شروع شده، تو این سه سال چی کار کردن که تونستن 15 تا بازی براش بخوان معرفی کنن اونم تو e3؟ :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
1% احتمال بده مایکرو تو E3 بزنه سونی و از ریشه نابود کنه . اون وقت چی ؟:|

مایکرو اصلاً در حدی نیست بخواد چنین کاری کنه, برند "پلی استیشین " حالا حالاها اینجاست بروسلی جان :d با جنگولک بازی های یوسف مهدی و اینا تکون نمیخوره :d
میگم اینارو بیخیال The Last of Us رو بچسب برای E3 خدا بزرگه :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
پروژه ساخت کنسول Xbox one از سال 2010 شروع شده، تو این سه سال چی کار کردن که تونستن 15 تا بازی براش بخوان معرفی کنن اونم تو e3؟ :d
فیل اسپنسر دو روز پیش گفته بود که تمام بازی هایی که تو E3 نمایش داده میشن حداقل 2 سال روشون کار شده. یه بابایی هم که مدیر پروژه تو مایکروسافت هست و مسئول 4 تا IP جدیده چند وقت پیش گفته بود تمام این 4 تا IP نزدیک به 3 سال هست در حال توسعه هستن :D این 15 تا بازی خیلی هم چیز عجیبی نیست، بستگی به این داره چند تاشون AAA باشن.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
مایکرو اصلاً در حدی نیست بخواد چنین کاری کنه, برند "پلی استیشین " حالا حالاها اینجاست بروسلی جان :d با جنگولک بازی های یوسف مهدی و اینا تکون نمیخوره :d
میگم اینارو بیخیال The Last of Us رو بچسب برای E3 خدا بزرگه :d

اینی که میگی درحد حرفه . من دیشب نشست این مایکرو شیطان صفت و دیدم :d خیلی ترسیدم . اینده روشنی در انتظارشه :d مخوصا اون کینکت که فوق تخیل شده دیگه !!! خودش پردازنده جدا داره ! واسه همین میگم 1% احتمال بده بزنه نابود که سونی رو . اونوقت همه بدبخت میشیم :|

- - -ویرایش - - -

فیل اسپنسر دو روز پیش گفته بود که تمام بازی هایی که تو E3 نمایش داده میشن حداقل 2 سال روشون کار شده. یه بابایی هم که مدیر پروژه تو مایکروسافت هست و مسئول 4 تا IP جدیده چند وقت پیش گفته بود تمام این 4 تا IP نزدیک به 3 سال هست در حال توسعه هستن :D این 15 تا بازی خیلی هم چیز عجیبی نیست، بستگی به این داره چند تاشون AAA باشن.

خالی بسته این اهریمنی :d دیشب با دقت میلیمتری نشستم تریلر فورزا 5 و دیدم . تریلر با موتور اصلی بازی رندر شده بود ( به نظرم ) اما چیزی که یه لحظه توجه منو به خودش جلب کرد ، افکت مربوط به دود حاصل از مسابقه 2 تا مک لارن بود ( سر پیچ ) که خیلی مصنوعی ، کم حجم و ناامید کننده بود . 3 سال بخوان رو یه انحصاری کار کنن برای X360 از اینی که برای X ONE نشون دادن بهتر در میاد !

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
برای این آمار ها منبع هم دارید؟موبایل های سونی دارن نقش کشک رو بازی میکنن؟تلویزیون ها و دیگر اقلام صوتی وتصویری سونی چطور؟

یه چیز دیگه رو یادش رفت
کمپانی ـه کلمبیا پیکچرز زیر مجموعه سونی ـه
و پارسال دو تا از محصولاتش دو میلیارد دلار فروش گیشه داشتن
اسکایفال و امیزینگ اسپایدرمن :d

آخرین ویرایش:

behdad_judo

کاربر سایت
Mar 16, 2009
88
نام
بهداد
بله . شمااز اون جاسوس های 2 جانبه ای که از یه طرف میگن فن مایکرو هستم و بعد با همین سیاست میزنی مایکرو رو له میکنی :d نکن اقا جون . خوب نیست این کارا :))
والا به خدا من عاشق سینه چاک مایکروم جاسوسم نیستم به خدا

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
سونی فقط در یه حالت می تونه نابود بشه . اونم اینه که تمام این فن بیس عظیمی که توی این سالها جمع کرده یه هو از صحنه روزگار محو شن یا سلیقه شون یه شبه با نمایش e3 مایکروسافت عوض شه . مثلا کسایی که تا الان تمام زندگیشون بازیهای خاصی مثل heavy rain و MGS و ... بوده یه شبه سلیقه شون برگرده و طرفدار بازیهای بزن بکشی مثل gears of war بشن یا مثلا طرفدارای کیلزون و گاد آو وار یه شبه اون جو و فراموش کنن و علاقه مند به اسلحه های تخیلی و کشتن جک و جونورای رنگارنگ و ... بشن

hamid a

کاربر سایت
May 31, 2013
5
برای این آمار ها منبع هم دارید؟موبایل های سونی دارن نقش کشک رو بازی میکنن؟تلویزیون ها و دیگر اقلام صوتی وتصویری سونی چطور؟

اتفاقا محصولات صوتی تصویریش بیشتره دلیله ضررشه

Sony sees record $6.4 billion loss on tax hit | Reuters

Sony loses record $5.7 billion - CNN.com

Sony fires 10,000, loses $6.4 billion, and cuts down on TVs: What could possibly go wrong? | ExtremeTech

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

خبرای دسته اول میذاری به تاریخشونم یه نگا بنداز ...
خوب این مال سال مالی قبله سال مالی امسال 450 میلیون دلار سود داده که دلیلش فروش بالاتر نبوده کم کردن هزینه ها بوده و فروش ساختمون و کم کردن کارمنداش بوده .
450 میلیون دلار جلوی سود 10-15 میلیارد دلاری مایکروسافت و سامسونگ که رقیبای اصلیشن خنده داره تازه اونم سودی که از راه اخراج کارمنداش و فروش ساختمون به دست بیاد!

البته اینا بعنوان یه گیمر به درد من نمیخوره واسه سهامدارا آمارِ خوبیه...
ولی دوس دارم واسه اون 10 15 ... 20 میلیارد هم یه منبع همچین به روز بدی سهامدار سونی زیاد داریم تو سایت برن بفروشن از اون یکی بخرن !

آخرین ویرایش:

hamid a

کاربر سایت
May 31, 2013
5
خبرای دسته اول میذاری به تاریخشونم یه نگا بنداز ...
خوب این مال سال مالی قبله سال مالی امسال 450 میلیون دلار سود داده که دلیلش فروش بالاتر نبوده کم کردن هزینه ها بوده و فروش ساختمون و کم کردن کارمنداش بوده .
450 میلیون دلار جلوی سود 10-15 میلیارد دلاری مایکروسافت و سامسونگ که رقیبای اصلیشن خنده داره تازه اونم سودی که از راه اخراج کارمنداش و فروش ساختمون به دست بیاد!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کاملا واضح هستش،با یه دقت جزئی به صورت مسی متوجه میشی که طراحی و جزئیات صورت به شکل قابل توجهی ضعف داره.
این واضح بودن رو من چرا نمیبینم؟ چیزی که من دیدم تو کیفیت HD، جزئیات بسیار بالا و تکون خوردن قسمت های صورت در شرایط های خاص بود. اینکه شما چطوری به این نتیجه رسیدین ضعف داره رو نمیدونم. بهتره با مدرک حرف بزنیم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
این واضح بودن رو من چرا نمیبینم؟ چیزی که من دیدم تو کیفیت HD، جزئیات بسیار بالا و تکون خوردن قسمت های صورت در شرایط های خاص بود. اینکه شما چطوری به این نتیجه رسیدین ضعف داره رو نمیدونم. بهتره با مدرک حرف بزنیم.
باو وقتی بروسلی جان به این نتیجه میرسه که Forza 5 روی X360 میتونست کیفیت بهتری ارائه بده، این چیزی که تو نقل قول کردی خیلی عجیب نیست :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

بهترین مدرک هم همون عکسایی بود که گذاشتم ! چهره کاملا مقوا بود ! اما استایل کلی بازی زیبا بود . نسل بعدی بودن و تداعی میکرد .

- - -ویرایش - - -

باو وقتی بروسلی جان به این نتیجه میرسه که Forza 5 روی X360 میتونست کیفیت بهتری ارائه بده، این چیزی که تو نقل قول کردی خیلی عجیب نیست :D

بد متوجه شدی ممد :d گفتم اگر این 3 سال وقت و میذاشتن رو x360 ، این افکتها خیلی طبیعی تر در میومد :d الان 3 سال به قول خودت برای x one وقت گذاشتن ! اما برو حجم وافکت اون دود و ببین ! برای یه کنسول نسل بعدی افت داره ! کاملا مقوا بود :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بهترین مدرک هم همون عکسایی بود که گذاشتم ! چهره کاملا مقوا بود ! اما استایل کلی بازی زیبا بود . نسل بعدی بودن و تداعی میکرد .
عکس های بی کیفیت اونم از زاویه دور آیا؟! بهتره با دقت بشینی نگاه کنی چون توی عکس نمیشه توضیح داد. بشین تغییرات چهره بازی کنان رو ثانیه به ثانیه ببین. زمانی که مسی داره فرار میکنه، زمانی که میخواد به توپ ضربه سر بزنه و ... یا واقعا اصلا زیاد اهل فوتبال نیستید که پیشرفت ها رو ببینید یا الکی دارید ترول می کنید :D (کاملا جدی گفتم :D) بهترین چهره هایی بودن که تو عمرم دیدم تا به این لحظه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر