مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سونی فن ها در نظر داشته باشن که درسته دارن در این راه یه قربانی میدن(مرگ سونی) اما به پیشرفت صنعت بازی کمک میشه توسط مایکروسافت.علت:
هر چند سال در میون یه کنسول جدید معرفی میشه و همه میگن ، به به عجب چیز قوی و بعد از یه مدت بلا استفاده میشه.
حالا مایکرو اومده کاری کرده که بر خلاف همیشه سازنده ها تعریف های الکی نکنن و ماهیت کنسول براشون ماکلا مشهود نباشه . و سازنده ها کم کم به این قضیه پی میبرن که کاری که یه شرکت بزرگ نرم افزاری مثل مایکرو سافت (که جهان داره رو دستاش میچرخه) میتونه بکنه کلاش برای پیشرفت این صنعته.
...
با یه کمی تفکر میشه فهمید که کنسول های مایکرو با چه سرعتی داره به جلو میره.
از xbox به xbox 360
از ps1 به ps2 و به ps3
ببینین چقدر سریع xbox پیشرفت کرد و یکی از موانع راه سونی شد.(تنها مانع)
... این حرف ها به دور از فن بازی هست.من خودم فن سونی هستم:d
پس امضات چرا اینطوریه ؟! :d
اخه سوپر فن مایکرو هم هستم:d

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
داداش سبك fable كه rpg هست بعدش اينكه كارگردان بازي بتونه يك داستان تيره و عميق رو در قالب يك دنيايه فانتزي پياده كنه نهايت خلاقيت و استادي كارگردان بازي رو نمايان ميكنه الان در همين bioshock infinite كلي از حقايق سياسي و مذهبي در قالب يك دنياي فانتزي پياده شده كه تاثيرش خيلي بيشتر از يك دنياي واقعي هست.
يادم مياد طراح هنري ديزآنرد حرف خيلي خوبي زده بود گفته بود به جايه اينكه بازي ها بيشتر يه سمت طراحي هنري و فانتزي بودن برن بيشتر به سمت واقع گرايانه شدن رفتن كه همين رفتن بازي هاي به سمت واقع گرايانه بودن اين صنعت رو ميتونه در مرداب تكرار بندازه كه در اين نسل شاهد اين قضيه هستيم.
داستان سرايي در بازي هايه rpg با خلق يك دنياي فانتزي و يونيك به مراتب تاثير و گيرايي خيلي بيشتري داره تا اينكه واقع گرايانه طراحي بشه.
بعد منظور از دنياي فانتزي يك دنياي خيالي هست كه هيچ ربطي به كارتوني شدن و كودكانه بودن نداره.:d
fable 2 يكي از بهترين دنياهايه فانتزي و يونيك رو در طول تاريخ بازي هايه rpg داره كه نشان از ارزش هنري فوق العاده اين بازي هست.

خوی اینا نظر شماست ! به نظر من اصلا دنیای فانتزی رونباید با دنیای جدی قاطی کرد . چون خیلی به اصطاح آبکی و بی ریخت در میاد . هدف سازنده های فیبل هم بیشتر جذب افراد بین 10 تا 15 بوده نه بالاتر . شما اصلا نمیتونی بایوشاک و با این بازی مقایسه کنی . بایوشاک دارای طراحی هنری و اِلمان های منحصر به دنیای خوده و طرااحی کاراکتر خاصی داره ( که اسمش والان حضور ذهن ندارم ! ) تو بایوشاک ما حداقل یه سیستم فیزیک ، نورپردازی ، انمیشن های بسیار قدرتمند و ... میبینیم . در صورتی که تو اون بازی ف به دلیل هدف ( افراد سنین پایین ) حتی از انیمیشن های خشک و جدی هم خود داری کردن . حتی ریخت اراکتر ها خیلی شبیه عروسک های فیلم پینوکیواست !!!با این تفاوت که تعدادشون و اندازه هاشون مختلفه !!!

کای هم به اِلمانهای دنیای این بازی ندارم . چون از لحاظ هنری بازی بسیار قشنگ اما به شدت مصنوعی و با جزئیات کمه !

یادمه چند روز پیش خبری خوندم که یکی از اعضای سابق AMD که به Nvidia پیوسته گفته مایکروسافت با AMD چیزی بالغ بر 4.5 میلیارد دلار (شایدم 3.5 میلیارد بود شک دارم ) برای طراحی XOne هزینه کرد

به نظرم از نظر تکنیکی فقط پیشرفت کرده ، از نظر ظاهر و سایر جزئیات تازه پسرفت کرده ، فقط به موج پیراهن بازیکن ها و چهرشون دقت کنید ، البته فیفا واسه اوایل نسل برای نشون دادن موتور گرافیکی جدیدش از اغراق استفاده می کنه رجوع شود به فیفا 07 (لختی موهای بازیکناش درون حلقم بود.) . حالا بیشتر توجه اش رو واقعا گرایی و جزئیات بیشتر روی تماشاگران هست که به نظرم تو این زمینه پیشرفت چشمگیری داشتند .

کلا حرفت در باره فیفا درسته .اما 98% میشه با اطمینان گفت با یه همچین چیزی روبروهستیم .

دوستمون رامین که 100% قیمت ها رواشتباه گفت . شما هم اشتباه گفتی : قیمت این ناوها به این ترتیبه :

ناو هواپیمابر جرالد فورد (Gerald Ford) که به احترام سی و هشتمین رئیس جمهور آمریکا نام گذاری شده تا الان و با ساخت سه کشتی همراهش در مجموع بیش از 40 میلیارد دلار هزینه داشته که سال 2015 رونمایی میشه .
ناو نیمیتز هزینه نهایش ۸۸/۱ میلیارد دلار شد که چندین میلیون دلار از هزینه اینترپرایز کمتره که 2 دو رآکتور اتمی قدرتمند رو هم روی خودش داره ! اون وقت میشه XBOX ONE 4.5 بیلیون هزینه داشته باشه !!!!!!!!!!!!!

5114244855.jpg

nimitz.gif

پس امضات چرا اینطوریه ؟! :d

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
این سونی را خواهد کشت یعنی چی؟ :d
یعنی این امکانو داره که به جای دادن سفارش پیتزا ، شستوشوی ظروف و خرید نان چاغو برداره و بره رئیس سونی را بکشه.
عجب امکاناتی داره این one.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بر طبق یکی از قوانین نیوتن(قانون لحتی جسم)،الان کاربرا و سایت ها حق دادن در برابر این حرکت جدید مایکرو سافت مقاومت نشون بدن ولی بدونین که نیروی مایکرو انقدر قوی هست که همه ی ما رو به حرکت در بیاره
.
000_IsaacNewton.gif

hamid a

کاربر سایت
May 31, 2013
5
این خیلی تابلوئه که مایکروسافت قدرت از میدون به در کردن سونیو داره چون داره سالی 10 میلیارد دلار سود خالص به دست میاره ولی سونی 7-8 میلیارد دلار داره ضرر میده کارش به جایی رسیده که برای خریدن گایکای و سرمایه گذاری مجبور شده ساختموناشو بفروشه.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,879
نام
وحید
من فقط یه چی میدونم اگه ماکرو اینطوری پیش بره ایکس باکس با فضاحت از بازار کنسولها کنار میره
راه نجاتش هم E3 هست تا اشتباهاتش رو جبران کنه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

اخه سوپر فن مایکرو هم هستم:d

نمیدونم این و کی مد کرد تو فروم که پست های پایینی رو تو پست بالاتر با زدن دکمه ویرایش !!! نقل و قول کنیم !!!!!!!!!! :|

الان یکی که تازه بیاد پستت و بخونه ، دنبال این میگرده که که تو پست منو از کجا اوردی ! بعد تازه میفهمه پست من بعد از پست تو بوده :|از دکمه " نقل و قول " استفاده کن .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یعنی این حرفش اینقدر ps fan رو سوزونده ؟ همشون پست میزارن،پستای همدیگرو لایک میکنن:D

نه داداش ما با چرت و پرتای سران مایکروسافت چیزیمون نمیشه خیالت راحت
yahoo_25.gif

همه فعلاً تو کف The Last of Us هستن شما به فکر کشتن سونی توی E3 باشین , در خواب هایتان ببینید پنبه دانه
yahoo_4.gif

منظور از همه خودتی؟ :D چرا خیلی ها نیستن پس؟:)))

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یعنی این حرفش اینقدر ps fan رو سوزونده ؟ همشون پست میزارن،پستای همدیگرو لایک میکنن:D

نه داداش ما با چرت و پرتای سران مایکروسافت چیزیمون نمیشه خیالت راحت o:-)

همه فعلاً تو کف The Last of Us هستن شما به فکر کشتن سونی توی E3 باشین , در خواب هایتان ببینید پنبه دانه :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
مایکروسافت بیاد شدت حمایت از XOne رو تو این فروم ببینه به هممون یکی یه دونه XOne مجانی موقع لانچ میده :D یکی بره خبر رو برسونه به مسئولین مایکروسافت :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

اشتباه فهمیدی :d اینا همه مایکرو فن جماعتن که لایک میدن به هم :d دونه دونه اشونو میشناسم . البته رئیسشون خیلی وقته پیداش نیست :))

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
این خیلی تابلوئه که مایکروسافت قدرت از میدون به در کردن سونیو داره چون داره سالی 10 میلیارد دلار سود خالص به دست میاره ولی سونی 7-8 میلیارد دلار داره ضرر میده کارش به جایی رسیده که برای خریدن گایکای و سرمایه گذاری مجبور شده ساختموناشو بفروشه.

برای این آمار ها منبع هم دارید؟موبایل های سونی دارن نقش کشک رو بازی میکنن؟تلویزیون ها و دیگر اقلام صوتی وتصویری سونی چطور؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نه داداش ما با چرت و پرتای سران مایکروسافت چیزیمون نمیشه خیالت راحت o:-)

همه فعلاً تو کف The Last of Us هستن شما به فکر کشتن سونی توی E3 باشین , در خواب هایتان ببینید پنبه دانه :d

1% احتمال بده مایکرو تو E3 بزنه سونی و از ریشه نابود کنه . اون وقت چی ؟:|

- - -ویرایش - - -

مایکروسافت بیاد شدت حمایت از XOne رو تو این فروم ببینه به هممون یکی یه دونه XOne مجانی موقع لانچ میده :D یکی بره خبر رو برسونه به مسئولین مایکروسافت :D

به . داش ممد . رئیس نوچه های مایکرو :d داداش چه قد پول میدن بهت :d دیشب تا صبح مبودی دلمون واست تنگ شده بود :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر