مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
این واضح بودن رو من چرا نمیبینم؟ چیزی که من دیدم تو کیفیت HD، جزئیات بسیار بالا و تکون خوردن قسمت های صورت در شرایط های خاص بود. اینکه شما چطوری به این نتیجه رسیدین ضعف داره رو نمیدونم. بهتره با مدرک حرف بزنیم.
کاملا حق با تو هستش.همونطور که خودت گفتی جزئیات محیط بسیار بالا هستش از طرفی روی صورت و لباس بازیکنا بسیار ضعیف کار کردن.کلی بخوام بگم همه چی رو فدای جزئیات و فیزیک بازی کردن.:)

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
چشم ما که آب نمی خوره.بهتره هم نخوره چون دوست دارم شخصاً تو همایش هر سه سورپرایز شم چون میدونم هر سه شون بی نظیرند.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
عکس های بی کیفیت اونم از زاویه دور آیا؟! بهتره با دقت بشینی نگاه کنی چون توی عکس نمیشه توضیح داد. بشین تغییرات چهره بازی کنان رو ثانیه به ثانیه ببین. زمانی که مسی داره فرار میکنه، زمانی که میخواد به توپ ضربه سر بزنه و ... یا واقعا اصلا زیاد اهل فوتبال نیستید که پیشرفت ها رو ببینید یا الکی دارید ترول می کنید :D (کاملا جدی گفتم :D) بهترین چهره هایی بودن که تو عمرم دیدم تا به این لحظه.

بالاخره نفهمیدیم جدی گفتی یا شوخی بود ؟! :d من چندین بار همون تریلرو باکیفیت HD نگاه کردم ! همین الان چهره بازیکنا تو PES این نسل از تریلر فیفا نسل بعدی بهتره !!!! چهره مسی تو اون تریلر اصلا تغییرات خاصی نداشت !!! خیلی مقوایی بود :d یه بار دیگه با دقت به این 2 تا عکس نگاه کن :

عکس اول که ثابته !!

36565522256166912400.jpg

لب و دهن و موهای مسی رو ببین !!!!!!!!! این طبیعیه !؟ یا مقواست ؟ رنگ پای درباه بان و ببین !!! اصلا معلوم نیست اون سایه هست افتاده رو پاش یارنگش اونطوریه ! اگه رنگشه پس چرا پشتش سفیده ! اگه سایه هست پس چرا زاویه نور رو لباس مسی فرق میکنه ! همین طور تو خود بازی !!!! تنها نکته مثبتی که دیدم تماشاگرایی بود که بهتر شدن !

یه نکته مثبتی هم که تو تیریلر بود تکون خوردن یراهن بازیکنه که قاعدتا بازیباز نمیتونه اونو ببینه ! پس زیاد فرقی نمیکنه ! مگر اینکه تو صحنه های اهسته وجود داشته باشه که فیفا همین نسل هم اینطوری بود !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کاملا حق با تو هستش.همونطور که خودت گفتی جزئیات محیط بسیار بالا هستش از طرفی روی صورت و لباس بازیکنا بسیار ضعیف کار کردن.کلی بخوام بگم همه چی رو فدای جزئیات و فیزیک بازی کردن.:)
تو اون دو تا پست من شما کلمه محیط خوندین؟! :-/

همین الان چهره بازیکنا تو PES این نسل از تریلر فیفا نسل بعدی بهتره !!!!
یا مقواست ؟
حسین تو راست میگی :) اصلا ادامه نخواهم داد. احساس میکنم دارم با اون یارو که یه کنسول میگفت مقوا بحث میکنم. موفق باشید با چهره های PES :))

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

هنوز چیزی از بازی مشخص نیست ، از کجا فهمیدی که فیزیک داره ؟!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
نه،نخوندم.:dولی خوب من این برداشت رو کردم بشخصه از پستت.البته یه چیزی رو هم بهت بگم که البته تو این چند ساله فیفا ثابت کرده که از PES همه جوره بهتره.من اصلا نمیخواستم بگم که تو این عکسای که حسین گذاشته،فیفا یه افتضاح به تمام معنا هستش بلکه میخواستم این رو بگم که این جوری که EA روی فیفا کارکرده در حد و اندازه نسل بعد نیستش.
هنوز چیزی از بازی مشخص نیست ، از کجا فهمیدی که فیزیک داره ؟!
ببین من مظور کلیم این بود که حسین همه چی رو فدای جزئیات کردن تو این عکس.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

حسین تو راست میگی :) اصلا ادامه نخواهم داد. احساس میکنم دارم با اون یارو که یه کنسول میگفت مقوا بحث میکنم. موفق باشید با چهره های PES :))

فردین من فن فیفا ام . اصلا pES رو قبل ندارم . اما میگم این چهره ها اصلا خوب درنیومده . خیلی ساده و انیمیشنی شده . تو الان بهدقت به عکسا نگاه کنی متوجه ضعف چهره پردازی میشی .

انیمیشن ها و فیزیک بازی بینظیر شده ، واقع گراییش به حد کمال رسیده . اما چهره خیلی جالب درنیومده . حالا نمیخوای قبول کنی با خودت .

من اصلا نمیخواستم بگم که تو این عکسای که حسین گذاشته،فیفا یه افتضاح به تمام معنا هستش بلکه میخواستم این رو بگم که این جوری که EA روی فیفا کارکرده در حد و اندازه نسل بعد نیستش.

اونقدرا هم که بزرگش کردی افتضاح نیست . من تاکیدم فقزط و فقط رو چره هست . وگرنه جوبازی ، نور پردازیش و .. اش به نظرم عالی بود . واقعا حس نسل بعد فیفا رو حس کردم .

این تریلری که دیدی ، اصلا خود بازی نبود !! این یه تریلر تکنیکی برای نشون دادن موتور جدید بازی بود و اصلا به چیزی جز قابلیت های فیزیک توجه نشده بود تو این موتور ( منظورم اینه که سازنده هدفش این بود که فیزیک وانیمیشن جدید رو تو این موتور نشون بده که خوب موفق هم بود ) .

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اونقدرا هم که بزرگش کردی افتضاح نیست . من تاکیدم فقزط و فقط رو چره هست . وگرنه جوبازی ، نور پردازیش و .. اش به نظرم عالی بود . واقعا حس نسل بعد فیفا رو حس کردم .
من فقط و فقط گفتم که واقعا روی بازیکنا و چهرشون بد کار کردن.بقیه چیزاش همونطور که خودت گفتی قابل قبول هستش.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
خبرای دسته اول میذاری به تاریخشونم یه نگا بنداز ...

شرکت های با این عظمت که هر ماه نمیان آمار بدن ! آمار سال مالیشون رو بیرون میدن - حالا شاید این اونقدر بروز نباشه ولی دوستمون درست میگه ! دو سالی هست سونی داره ضرر میکنه. حتی با این که اومد روی موبایل سرمایه گذاری کرد و از اریکسون جدا شد اما همچنان نتونسته جبران کنه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,004
نام
فرهاد
شرکت های با این عظمت که هر ماه نمیان آمار بدن ! آمار سال مالیشون رو بیرون میدن - حالا شاید این اونقدر بروز نباشه ولی دوستمون درست میگه ! دو سالی هست سونی داره ضرر میکنه. حتی با این که اومد روی موبایل سرمایه گذاری کرد و از اریکسون جدا شد اما همچنان نتونسته جبران کنه.

[h=1]Sony posts $458M fiscal 2012 net profit, forecasts 5M portable sales in fiscal 2013[/h]

Sony posts first full-year profit in five years - FT.com

Sony reported its first full-year net profit in five years on Thursday and said it expected earnings to grow by a further 16 per cent this year, helped by restructuring efforts and a weaker yen.
The Japanese electronics and entertainment group said net profit for the year that ended in March totalled Y43bn ($435m), a turnround from its Y457bn loss a year earlier. For the current year, it expects to earn a profit of Y50bn.

Digitimes Research: Toshiba, Renesas, and Sony return to profitability in 1Q13

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
طرف بعد از کلی کوبوندن Xbox One و تفره رفتن ، میاد اعلام میکنه من خودم عاشق Xbox و مایکرو ام .! بعد از کلی فحش و فضیلت و ترول کردن به فن ها و عنوانهای اختصاصی و ... میگه من از خودتونم!! :d
با نسل جدید ترولر فن بوی های عزیز مواجه شدیم آیا ؟! :d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
حالا ماکرو جان این دفعه از خون این سونی بگذر.
به جوونیش رحم کن ببخشش اشتباه کرد
فن های ماکرو رو یه جوری جو گرفته انگار دارن MK بازی میکنن میای تو تاپیک صدای Finish Him میاد.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
این تریلری که از فیفا دیدیم رندر شده بود پس طبیعیه بعضی جاها یه چیزایی ببینیم که ممکنه تو خود بازی تغییر بکنن. تو این تریلر هم به جز اون شادی گل بقیه جاها فیس ها بسیار عالین و احساساتو به خوبی منتقل میکنن. همچنین سابه نشون داده که سال اول عرضه فیفا برای نسل بعد یکمی ممکنه ایراد داشته باشه و تو شماره های بعدی به تکامل میرسه ولی با این وجود بازم خیلی فرا تر از انتظاراتم بود. تو این ویدئو فقط به چهره مسی، اینیستا و حتی خوانفران نگاه کنید میبینید چقدر طبیعی عکس العمل نشون میدن.

[video=aparat;TbA15]http://www.aparat.com/v/TbA15[/video]

اما در مورد اون ایرادی که از سایه Courtois گرفته بودی انصافا خیلی مسخره بود حسین. :| یعنی بعضی جاها الکی یه چیزی میگی که جوابی داده باشی. اونجا سایه دستشه که افتاده رو زانوش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر