مایکروسافت با اعتماد به نفس کامل بازی Forza Horizon 2 را منتشر خواهد کرد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تنها دو هفته تا انتشار Forza Horizon 2 باقی مانده است و امروز چند خبر منتشر شد که نشان می دهد، مایکروسافت با اعتماد به نفس کامل بازی Forza Horizon 2 را منتشر خواهد کرد.

امروز اعلام شد Embargo بازی Forza Horizon 2 پنج روز قبل از عرضه بازی (Thursday, September 25th at 12:01 AM PDT یا پنجشنبه، 3 مهر ساعت 11:31 AM به وقت ایران) برداشته خواهد شد و این بدان معنی است که منتقدان بازی می توانند نقد های بازی را پنج روز قبل از عرضه بازی منتشر کنند. این در حالی است که Embargo اکثر بازی های امسال در روز عرضه بازی برداشته شد.

نسخه های مربوط به نقد بازی امروز برای سایت های مختلف فرستاده شده و از همین امروز منتقد ها می توانند نسخه کامل بازی را تجربه و به نقد آن بپردازند.

63o3i58559gu4zqh9c62.jpg

همچنین اعلام شده است، سایت های مختلف از دوشنبه هفته آینده اجازه استریم کردن بازی را خواهند داشت. این در حالی است که اکثر سازنده ها اجازه استریم کردن بازی توسط سایت های خبری را معمولا یک روز قبل از عرضه بازی می دهند.

در آخر هم باید به نسخه Demo بازی اشاره کرد که امروز برای کنسول Xbox One منتشر شد و تمام دارندگان این کنسول می توانند نسخه Demo این بازی را به صورت رایگان تجربه کنند.

بازی Forza Horizon 2 در تاریخ 30 ماه سپتامبر برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. نسخه کنسول Xbox One بازی توسط استودیو Playground توسعه یافته است و به صورت 1080p بر روی کنسول Xbox One اجرا می شود.

منبع

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
هر بازی Destiny نیست, هست؟:whistling:

الان چه ربطی به دستینی داره؟؟Gamespot جدیدا نمره ها رو عجیب و غریب میده نمیدونم چرا.به یه بازی بد نمره بالا میده به یه بازی خوب نمره کم میده.
در ضمن از کی تا حالا نمره گیم اسپات مهم شده؟

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
کاری به نتیجه ای که میخواد بدست بیاد ندارم ولی اینکار ماکروسافت قابل تحسینه (هرچند که استدیوی سازنده هم امتحان پس دادست!)

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
والا این روزا هر بازی که میاد Gamespot با نمره پایینش گند میزنه به متاش.امیدوارم به این بازی نمره بالایی بده
شما ببین چه بازیهایی اومده که Gamespot بخواد کم بدهDestiny , Sniper Elite 3 باز کدوم بازیها؟ که مثلا قرار شاخ باشن؟این Destiny هم که همه سایتا بهش کم دادن بجز تعداد اندکی از سایتها

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,595
نام
Mehrdad
خیلی عالیه که Xbox سلطان بلامنازع سبک ریسینگ شبیه ساز و آرکید هست.یکی از دلایل اصلی رفتن من به سمت One همین دلیل هست.که میتونم بهترین شبیه ساز و آرکید کنسولی رو باهم روی یک کنسول تجربه کنم.
البته این نظر شماست... جالبه یه جا میای نظراتو سانسور میکنی یه جا هم میای نظر خودتو قاب میکنی به صورت فکت میچسبونی به دیوار... کاریش نمیشه کرد متاسفانه وضعمون همینه دیگه!
---
به نظر من بهترین ریسینگ اپن وردیه که تا حالا ساخته شده... همون نسخه 2 سال پیش خودشو ثابت کرد متا بالا پیشبینی میشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دموش رو خونه یکی از آشناها بازی کردم امروز. بهترین ریسینگ تاریخ میتونه باشه. اصلاً نقص نداره. بینظیر.
یعنی اگه متای 95-96 هم بیاره تعجب نمیکنم.

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
البته این نظر شماست... جالبه یه جا میای نظراتو سانسور میکنی یه جا هم میای نظر خودتو قاب میکنی به صورت فکت میچسبونی به دیوار... کاریش نمیشه کرد متاسفانه وضعمون همینه دیگه!
خیر.نظر بنده نیست و فکته.با توجه به امتیازات و جوایز کاملا مشخصه که نسل قبل بهترین شبیه ساز کدوم عنوان بود.در مورد هورایزن هم همینطور و نیازی به توضیح واضحات نیست.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,522
نام
محمد
دموش رو خونه یکی از آشناها بازی کردم امروز. بهترین ریسینگ تاریخ میتونه باشه. اصلاً نقص نداره. بینظیر.
یعنی اگه متای 95-96 هم بیاره تعجب نمیکنم.
دوربین مخفیه؟ :D 96؟ اصلا بحث هایپ زدایی و این چیزها نیست ولی چطوری 96 آخه؟ :D بی خیال بابا :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,522
نام
محمد
استاد،داره میگه انقدر خوبه که "حتی" اگر همچین متایی بیاره تعجب نمیکنم:biggrin1:
تو خودت اگه FH2 متای 96 بیاره تعجب نمیکنی؟ من اگه بازی همچین متایی بیاره 5 سال آواتار جاستین بیبر و امضای نیکی مانژ میزارم :D حتی تصور کردنش هم سخته.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان لطفا هایپ نکنید با وضعی که منتقدان عزیز نمره میدن عمرا 90 به بالا بشه :|:d

البته در فوق العاده بودنش شکی نیست :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر