مایکروسافت: بازی HALO بر روی PC منتشر نخواهد شد

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
halo-4-wallpaper-45-600x300.jpg

مدتی میشود که شایعاتی پیرامون پایان انتشار سری بازی های HALO بر روی PC در سراسر جوامع گیمران به گوش میخورد که شرکت مایکروسافت به تازگی تمام این شایعات را تایید کرده است. شرکت مایکروسافت در رابطه با انتشار سری بازی های HALO بر روی PC در گفتگو با Game Spot اینگونه سخن میگوید:

" ما در حال حاضر هیچگونه برنامه خاصی در رابطه با ادامه سری بازی های HALO بر روی PC نداریم."

آخرین نسخه از سری بازی های پرطرفدار HALO با عنوان halo spartan assault در تاریخ 4 آوریل بر روی شبکه steam قرار خواهد گرفت.

منبع

75264647654239960881.png

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
در مورد Gears که فکر کنم خود کلیفی گفته بود پشیمونه از پورت نسخه 1 برای PC !

هیلو 1 هم درسته متای نسخه PC کمتر شد ولی همین نسخه PC هم بد نبود و چند جا بهترین بازی سال PC شد. لااقل تو VGA که اینطور بود.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این همش سلیقه ایه ...بعضی ها هم cod 3-4 رو بهترین شوتر های تاریخ میدونن ..از نظر خودم که نیمه جان 2 با فاصله افسانه ای بهترین شوتر اول شخص تاریخه ... ولی جدا از اینها یه شوتر دیگه

میشناسم ... به جای اکشن اول شخص ... بیشتر شباهت داره به war simulator ..... کسایی که بازی کردن فکر کنم بدونن کدوم بازی رو میگم
وقتی نوبت به بازی هیلو رسید بحث شد سلیقه ای ؟؟؟!!! ولی نوبت به بازی هایی مثل TLOU میرسه بحث میشه فکت !!!!! :|

در این که خود من هم هالف لایف 2 رو بهترین شوتر تاریخ میدونم جای هیچ شکی نیست و این میشه نظر شخصی ولی یک چیز دیگه ای هست به نام نظر عوام ،نظر سایت ها ، مجلات و کارشناس های بازی که همون طور که بازی TLOU رو یکی از بهترین بازی های نسل و همین طور از دید خیلی از منتقدین بهترین بازی نسل میدونن که این میشه یک حقیقت یک فکت !!! ..... خوب به همین سو بازی هیلو هم از نظر همین سایت ها و مجلات و منتقدین یکی از بهترین شوتر های صنعت گیم خصوصا کنسول ها به شمار میاد و این هم میشه فکت حالا شما میخواد خوشت بیاد ،میخواد خوشت نیاد به خودت ربط داره !

صد البته که از دید همین سایت ها و مجلات و ...... بازی هالف لایف 2 بازی قرن لقب گرفت و بازی هاف لایف 2 رو بالاتر از هیلو میدونن که اگه هم این طور باشه اصلا جای تعجب نداره . ولی در کنسول ها این سری هیلو بود که تونست در تمامی بخش ها بتونه خودش رو با دسته کنسول و توانایی های کنسول سازگار کنه و در عرصه کنسول ها تونست انقلابی در بازی های شوتر ایجاد کنه و گیمر هایی که از جمله خود من فکر این رو هم نمیکردن که بازی شوتر بدون موس اصلا امکان پذیر باشه که به لطف بازی هیلو ثابت شد که بازی های شوتر هم میتونن در کنسول ها موفق باشن و در آینده هم دیدیم که راه ساخت بازی های شوتر بر روی کنسول ها باز شد و روز به روز چه در بخش آفلاین و چه در بخش آنلاین بازی های شوتر پیشرفتی چشمگیر کردن . هیلو هم در اون زمان خصوصا این که اینترنت و سایت ها و مجلات و شبکه های اجتماعی مثل امروز انقدر گسترده نبود باز هم در زمان خودش بازی هیلو سر و صدای زیادی به پا کرده بود صحبت های زیادی درباره این بازی در اون زمان میشد

اصلا از دید شما یک بازی مجهول نام رو نام میبری و میگی این بازی خدا بود ، شاهکار بود و خیلی ها حتی اسم این بازی رو نشنیدن حالا از دید شما از هیلو و از خیلی بازی های دیگه بهتر بود این نظر شخصیت هستش میتونه برای خودت فکت باشه ولی برای بقیه نه !!!

مثل من که از بازی های استراتژیک متنفر هستم بیام اینجا بازی های شاهکار این سبک رو ببرم زیر سوال و بگم بازی آشغالی بیشن نیست !! واقعا خنده دار نیست به نظرت و جالبش اینجا هم باشه که بازی مورد نظر بازی انحصاری کنسولی هستش که شما با اون کنسول مشکل داشته باشی و برای این که هر طوری شده اون بازی رو زیر سوال ببری بیای نام بازی هایی رو هم ببری که به گوش خیلی ها نخورده :|

درباره کال 1 و 2 هم این دو نسخه به همراه نسخه چهارم سری کال از بهترین سری بازی های کال هستش و شماره 3 بازی کال با این که بازی خوبی بود و گرافیک عالی داشت ولی در خیلی از بخش ها پشت سرشماره های 1 و 2 و 4 قرار میگیره و این هم یه فکت هستش و نظر منتقدین و سایت ها در زمان خودشون این طور بود حالا شما نظر دیگه ای در این مورد داری قابل احترام ..

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
هیلو شوتر اول شخص خوبی هست. اما نمیتواند بهترین شوتر اول شخص کنسولی باشد. وسلام. حالا بیایند هی پست منو نقل قول کنید و شکلک بگذارید.تازه هاف لایف بر روی کنسول ها هم امده است. چه کسی میتونه تجربه فراموش نشدنی هاف لایف2 اپیزود 2 با ان پایان خیره کنندش فراموش کنه؟نه کی میتونه؟ کال او دیوتی هم از هیلو بهتر هست. دوم یا مترو 2033 را هم من به هیلو ترجیح میدم. حتی سری فار کرای هم جالب تر هست

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
هیلو شوتر اول شخص خوبی هست. اما نمیتواند بهترین شوتر اول شخص کنسولی باشد. وسلام. حالا بیایند هی پست منو نقل قول کنید و شکلک بگذارید.تازه هاف لایف بر روی کنسول ها هم امده است. چه کسی میتونه تجربه فراموش نشدنی هاف لایف2 اپیزود 2 با ان پایان خیره کنندش فراموش کنه؟نه کی میتونه؟ کال او دیوتی هم از هیلو بهتر هست. دوم یا مترو 2033 را هم من به هیلو ترجیح میدم. حتی سری فار کرای هم جالب تر هست

آفرین دوست عزیز تلاش خودتو بکن.آخه مگه مجبوری پست بدی وقتی بلد هم نیستی درست و حسابی یه بازیو ترول کنی؟؟؟؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان هیلو فن بیاید این پست رو به عنوان نظر شخصی ایشون ازشون بپذیرید و پایان بدید به این بحث های الکی! دیگه چیزی که خوبه که نیاز به دفاع کردن نداره :d هیلو هم به اندازه ی کافی موفق بوده که نیازی به دفاع نداشته باشه. سلیقه های مختلف و مخالف همیشه وجود دارن ، سر TLOU هم همین بساط برپا بود ، بازی ای که امسال هرچی بود و نبود رو درو کرد ولی اونم به مذاق خیلیا ننشسته بود.

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
دوستان هیلو فن بیاید این پست رو به عنوان نظر شخصی ایشون ازشون بپذیرید و پایان بدید به این بحث های الکی! دیگه چیزی که خوبه که نیاز به دفاع کردن نداره :d هیلو هم به اندازه ی کافی موفق بوده که نیازی به دفاع نداشته باشه. سلیقه های مختلف و مخالف همیشه وجود دارن ، سر TLOU هم همین بساط برپا بود ، بازی ای که امسال هرچی بود و نبود رو درو کرد ولی اونم به مذاق خیلیا ننشسته بود.
شما یه سر بزن اینجا http://forum.bazicenter.com/thread87439/ کی ایکس باکس فن ها ازاین مسخره بازی ها درآوردن؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
شما یه سر بزن اینجا http://forum.bazicenter.com/thread87439/ کی ایکس باکس فن ها ازاین مسخره بازی ها درآوردن؟

من کی گفتم فن های مایکرو بساط بپا کرده بودن؟ :D اتفاقاً طرف فقط PS3 داشت ولی میگفت TLOU آشغاله !!! حرف من این بود که به دلیل اینکه هرکی یه سلیقه ای داره امکان داره حتی اگه یه بازی شاهکار هم باشه باز هم یه عده از اون بازی خوششون نیاد. اما خوب طرز بیان باید درست باشه که این مشکلات بوجود نیان! مثلاً اینکه هیلو نوجوانانست و ... حرف های جالبی نیستن.

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
عزیز من حیف ـه اسم TLOU با H همراه باشه! نکنید این کارو

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
این آشغال ها که نشد بازی چرا عناوین اصلیشو منتشر نمیکنه رو pc? مگه از مایکروسافت همین انتظارو ندارید

یه نکته دیگه وقتی بحث میشه که last of us یه عنوان درجه 2 حساب میشه طرفدارانش میان متا و نمرات میکشن وسط ولی واسه هیلو نتیجه بر عکس میشه
به چندین تا از بازی های سونی میگه آشغال بعدشم میگه وقتی بحث درجه دو بودن TLoU شروع میشه، درحالیکه من اولین باره چنین چیزی رو میشنوم و احتمالا نظر شخصیشونه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستمون نظرش اینه که Halo بازی خیلی خفنی نیست، اصلا میتونه نظرش این باشه که Halo بازی آشغالی هست :D تا وقتی حرفش رو به عنوان نظر شخصی ارائه بده مشکلی نداره، ولی بخواد حرفش (اینکه Halo بازی خوبی نیست) رو به صورت فکت جلوه بده اونوقت مشکل پیدا میشه :D

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
من به شخصه این بازیو انجام دادم(با این که ایکس ندارم روی کنسول دوستم)و میتونم بگم هیچ بازه انحصاری مثل هالو نمیشه حتیKilzone و خیلی از گیمر ها فقط برایه این بازی کنسول میخرن پس اگه رویه pc بیاد که نمیاد خیلی از گیمر حجوم به pc و به این بازی میارن

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دوستمون نظرش اینه که Halo بازی خیلی خفنی نیست، اصلا میتونه نظرش این باشه که Halo بازی آشغالی هست :D تا وقتی حرفش رو به عنوان نظر شخصی ارائه بده مشکلی نداره، ولی بخواد حرفش (اینکه Halo بازی خوبی نیست) رو به صورت فکت جلوه بده اونوقت مشکل پیدا میشه :D

محمد مسئله فکت نیست که مسئله لحن و شیوه بیان هست. مثال یکی از مجموعه ارباب حلقه ها و هابیت پیتر جکسون افسانه ای خوشش نمیاد و میاد خیلی درست و منطقی در مورد بحث میکنه و نقد میکنه بدون توهین و تمسخر تخریب بیخود یکی دیگه هم خوشش نمیاد میگه فیلم آشغاله و مفت نمی ارزه و بدرد لای جرز دیوار هم نمیخوره!8-|

در مورد بازیها من خودم به شخصه تا سعی دارم به هیچ بازی ای نمیگم آشغال و بدرد نخور. ولی بعضی بازیها رو میشه گفت مثل : Big Rigs- Over the Road Racing =)) البته اگه بشه اسمش رو بازی گذاشت .

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
من هم دارم پا سه عدد ! :|
این بازی سنتر ناظم نداره؟!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر