The Last Of Us برای PS4 عرضه خواهد شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Sercan Sulun مدیر بازار یابی بخش نرم افزار PlayStation در اروپا و آسیا در برنامه تلوزیون شبکه CNN ترکیه اعلام کرد، بازی The Last Of Us تابستان امسال برای PS4 عرضه خواهد شد.
همچنین او گفت، DLC بازی The Last Of Us به نام Left Behind، همراه بازی اصلی برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. این بازی به صورت دیجیتالی و فیزیکی عرضه خواهد شد و گرافیک بازی هم نسبت به نسخه PS3 افزایش خواهد یافت.

55725728100020440569.jpg

سایت Gametrailers: من امیدوارم معنی این که گفته شده گرافیک بازی افزایش یافته است، این باشد که بازی Naughty Dog به صورت 1080P و 60 فریم بر ثانیه اجرا شود. این بازی بر روی سخت افزار نسل گذشته واقعا عالی اجرا می شد و حالا من نمی تونم صبر کنم و ببینم روی PS4 چگونه اجرا خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
البته GT با عنوان rumor بیانش کرده
سایتی مثل Gamespot به عنوان گزارش خبر قرار داده، VG247 هم گفته شایع. GT هم تو متن خبرش نگفته شایع و فقط تو لینک نوشته شایع:|
..................................................................
خبر تایید شدست، متن خبری که IGN قرار داده:
Update: A Turkish speaker has provided IGN with a more thorough translation of what Sercan Sulun told Multiplayer.
"There is no information about a new The Last of Us game but I can share this knowledge; as of this summer, The Last of Us will be on the PS4. Both on PSN and physically."
"The PS4 version will also include the DLC so you will be able to play 'Left Behind' as well."

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
خوب خدارو شکر ! واسه کسایی مثل من که از 360 مهاجرت کردنند PS4 به شدت سورپرایز کننده بود ! ممنون سونی
واسه کسایی مثل منم که قبل از اومدن بازی، PS3 خودشونو فروختن هم، خبر بسیار بسیار خوشحال کننده ایه:d
ای کاش GT6 رو هم واسه PS4 عرضه میکردن:(

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
:bighug:
من دیگه خیالم راحت شد.
چقدر خوب شد هنوز last رو بازی نکردم :d
اگه uncharted collection هم تایید بشه من دیگه نیازی به تعمیر ps3 ندارم :d
ممنون برای خبر.