ماکروسافت : کینکت مانند فشار دادن دکمه سریع عمل می کند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ماکرو سافت ادعا کرده است که کینکت توانایی 1:1 عمل کردن را داراست و مانند فشار دادن دکمه سریع عمل میکند . (!)

MTV/Harmonix شرکت سازنده Dance central اوایل این ماه گفته بود که بازی حرکت شما رو دنبال می کنه به مانند این که جلوی یک آینه هستید .

Kudo Tsunoda گفته که کینکت هم اکنون توانایی 1:1 عمل کردن را داراست و نیازی به ارتقا و یا تغییر دادن ندارد تا اینگونه عمل کند .

او به Xbox360Achievements گفته : " ما تستهایی در دفتری انجام دادیم که در ان یک تلویزیون یک چراغ قوه . یک نفر همراه با کنترلر(که به محض دیدن نور دکمه فشار میدهد) و یک نفر روبروی کینکت( که به محض دیدن نور دست می زند) بود. هر دوی کنترلر و کینکت همزمان عمل می کردند و هیچگونه تاخیری در عملکرد کینکت مشاهد نشد"

او اضافه کرد " ما هم اکنون دستگاهی داریم که بصورت 1:1 به خوبی عمل می کند و سرعت پاسخ آن هم اندازه سرعت پاسخ کنترلر می باشد "

منبع

ویرایش : تازگیا یه خبر که در مورد Move و کینکت زده میشه میشه اسپم بازار :|

پ.ن: این همه آدم اینجا رو میخونه یکیشون هم اعتبار ندادن
251.gif

آخرین ویرایش:

mohseneo

کاربر سایت
Jul 18, 2009
67
برا من که بازم این وسیله جالبه ، حتی اگه تاخیرش 1 ثانیه باشه.
از 18-19 ساله پیش که شروع به انجام بازیهای کامپیوتری با آتاری بعدش میکرو بعدش سگا بعدش ps1 و ps2 و حالا هم x360 و دوره هایی هم pc کردم ، همش با انواع و اقسام دسته ها و یا موس و کیبرد طرف بودم ، و حالا وقت یه تجربه جدیده. به عنوان مثال ، وقتی اولین بار دسته ps1 رو دستم گرفتم ، واقعا برام جالب بود ، ولی ایندفعه فرق میکنه ، چون که دیگه خبری از دسته نیست.
حتی wiimote که یه محصول انقلابی بود ، باز هم یه دسته بود ولی کینکت......

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
دعوا داره بالا می گیره !!! خوب مایکرو سافت دیده بازار کژوال خیلی پرفروش تره تا هاردکر رفته سراغ کژوال !!! (البته در هر صورتی فروش مایکروسافت بیشتر از سونی بوده و هست) خوب حالا اصلا این دستگاه برای کژوال ها ساخته شده چه بحثی هست مگه من و شما می ریم سراغ بازی های کژوال نینتندو یا DS اون همه دسته کژوال. خوب سلیقه ها فرق می کنه دلیل نمی شه دو چیز کاملا متفاوت را مقایسه کرد. حالا که هنوز هیچی نشده باید منتظر بود در عمل این دو نوع کنترلر چی از آب در میاند. کسی که از رقص خوشش میاد میره کینکت می گیره کسی که خوشش نمیاد می ره موو می گیره (بازی ها را با گرافیک کمتر نسبت به Xbox بازی می کنه با PS3 :d)

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اول از همه اینکه مایکرو کاری رو کرده که واقعا تحسین برانگیزه و یه چیز کاملا جدید رو ارائه داده هرچند که ممکنه دچار نقصهایی هم باشه یا نباشه!

کاملاً جديد؟
هر دفعه بايد Eye Toy به شما ياد آوری بشه؟
sony نسل قبل يه همچين چيزی داشت!

منم میگم:چرا E3 که خیلی معتبر تر از Gamescom هست بهترین ریسینگ رو GT5 انتخاب نکرد؟؟؟؟

الان چه ربطی داشت؟

نمايشی که از GT5 نشون دادن يه تريلر بود که قبلاً همه جا پخش شده بود و فقط آخرش تاريخ عرضه رو اضافه کرده بودن!
امّا gamescom همه چيز بازی با يه خروار امکانات جديد نشون دادن!

باز بهتر از اینه که یه دستگاه 100% تقلیدی که از اول هم شعارش 1:1 بودن بود، با تکنولوژی جدیدی مثل Kinect از لحاظ تاخیر بتونه رقابت کنه... lol

اوّل اينکه والا مايلو که از 1:1 هم رد کرده بود!

دوم اينکه اين تکنولوژی جديد چيه؟

سوم اينکه فکر کنم اين بنده خدا زود تر از اين تکنولوژی جديد 8 سال قبل همين کارو با امکانات کم تر انجام ميداد!

pseye.jpg

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
برا من که بازم این وسیله جالبه ، حتی اگه تاخیرش 1 ثانیه باشه.
از 18-19 ساله پیش که شروع به انجام بازیهای کامپیوتری با آتاری بعدش میکرو بعدش سگا بعدش ps1 و ps2 و حالا هم x360 و دوره هایی هم pc کردم ، همش با انواع و اقسام دسته ها و یا موس و کیبرد طرف بودم ، و حالا وقت یه تجربه جدیده. به عنوان مثال ، وقتی اولین بار دسته ps1 رو دستم گرفتم ، واقعا برام جالب بود ، ولی ایندفعه فرق میکنه ، چون که دیگه خبری از دسته نیست.
حتی wiimote که یه محصول انقلابی بود ، باز هم یه دسته بود ولی کینکت......
درود
ببین برادر من شما از رو چی معدتون حرف می زنید؟:|
آخه چیزی که تاخیر یک ثانیه داشته باشه رو ملت بخرن کجاشون بذارن؟ وقتی که این مشکلات برطرف شد و دستگاهی قابل قبول اومد باید بدن تو بازار و الا این کلاه برداریه:|

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
بحث اینجاست که ps3 فن های عزیز خیلی شون حتی نمیدونن بیش از حد ps3 فن هستن.

خواهشا واقع بین باشین.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
عزیز من اول از همه ببخشیدا شما ؟ پست من شما رو تحریک میکنه LOL=))
من رو تحریک نمیکنه دوستان افراطی ماکرو رو تحریک میکنه
این پست شما هم مشخصه که از اون تاپیک پر محتوا داری این جا هم دفاع میکنی و تبدیلش کردی به یه چیز شخصی .
من اصلا از کینکت خوشم نمیاد(برای هزارمین بار) ولی نمیتونم ببینم یه سری خیلی تند دارن صحبت میکنن انگار که ماکرو کلاه برداره درسته نقصایی داره ولی شماها پیاز داغش رو زیاد کردید
سوم اينکه فکر کنم اين بنده خدا زود تر از اين تکنولوژی جديد 8 سال قبل همين کارو با امکانات کم تر انجام ميداد!
واقعا از این بحث فرسوده خسته نشدید چندین بار در این مورد بحث شد و تلفات هم داد خوشتون میاد دوباره دعوا راه بندازید؟؟

آخرین ویرایش:
May 24, 2008
1,156
نام
احسان
یه سری خیلی تند دارن صحبت میکنن انگار که ماکرو کلاه برداره درسته نقصایی داره ولی شماها پیاز داغش رو زیاد کردید
البته من روی صحبتم با اون آقا بود که گفت یک ثانیه تاخیر داره:) و الا وقتشو ندارم بشینم هر روز ویدئو های جدید کینکت دانلود کنم:)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
کاملاً جديد؟
هر دفعه بايد Eye Toy به شما ياد آوری بشه؟
sony نسل قبل يه همچين چيزی داشت!

الان چه ربطی داشت؟

نمايشی که از GT5 نشون دادن يه تريلر بود که قبلاً همه جا پخش شده بود و فقط آخرش تاريخ عرضه رو اضافه کرده بودن!
امّا gamescom همه چيز بازی با يه خروار امکانات جديد نشون دادن!

اوّل اينکه والا مايلو که از 1:1 هم رد کرده بود!

pseye.jpg
فعلا که مشخص شده خود move تقلید از این دوربین قشنگه و کینکت ارتباط زیادی باهاش نداره.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
واقعا که با خووندن این چهار صفحه کاملا به این نکته پی میبرم که اینجا "سونی سنتر" هست نه "بازی سنتر"
چون فقط یا کاربر فعالا یا ناظم انجمن ها و یا پرمیوم یوزر ها تاپیک رو با این پستای شیرینشون مسموم کردن..... .
اگه الان ما بودیم پستمون پاک میشد بعدشم............. .

خجالت بکشن بعضی ها از خودشون......... .

در مورد این 1:1 هم ایشون که نگفته تو کدوم بازی ....یا نگفت که تو gamescom هم اینطور بود یا نه.....درست بودن یا غلط بودن حرفش در اینده مشخص خواهد شد..دیگه اینهمه مسخره کردن نمیخواد...

نرود میخ اهنی در بتون:d

تو اون تاپیک چند روز پیش اثبات کردیم چی از چی تقلید کرده باز شما میای میگی..............الله اکبر.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
والا ما که چیز خاصی ندیدیم...
اولین باری نیست که از MS دروغ میشنویم ! :))
یه سوال ؟!؟
چرا با اینکه کینکت 1:1 هست + این همه بازی هاردکور (!) داره براش میاد ولی توی Gamescom بهترین سخت افزار move شد ؟!؟ :p
:))..............

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
تقلیدی باشه بهتر از اینه که بشینی جلوی TV دستتو تکون بدی و سگه هم این کارو بکونه و کلی هم ذوق کنی که مثلآ بازی کردی جالبه :))

خسته شدیم از چرت و پرت گفتن بعضی از دوستان .
مگه برای کینکت قراره فقط همین 1 بازی منتشر شه ؟!
شما هنوز مفهوم Fun برات جا نیفتاده میای این جور بازیارو مسخره میکنی .
کلا با چه مدل بازی ذوق میکنی ؟!!!
حتما وقتی با تفنگ یکیو میکشی ذوق میکنی !!! :))

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
واقعا که با خووندن این چهار صفحه کاملا به این نکته پی میبرم که اینجا "سونی سنتر" هست نه "بازی سنتر"
چون فقط یا کاربر فعالا یا ناظم انجمن ها و یا پرمیوم یوزر ها تاپیک رو با این پستای شیرینشون مسموم کردن..... .
اگه الان ما بودیم پستمون پاک میشد بعدشم............. .

خجالت بکشن بعضی ها از خودشون......... .

در مورد این 1:1 هم ایشون که نگفته تو کدوم بازی ....یا نگفت که تو gamescom هم اینطور بود یا نه.....درست بودن یا غلط بودن حرفش در اینده مشخص خواهد شد..دیگه اینهمه مسخره کردن نمیخواد...

نرود میخ اهنی در بتون:d

تو اون تاپیک چند روز پیش اثبات کردیم چی از چی تقلید کرده باز شما میای میگی..............الله اکبر.

دوست عزیر اینجا سونی سنتر نیستش.دلیل این فن بازیها اینه که سونی هرچی باشه قدمتش بیشتر هستش و طرفدار و فن بیس بیشتر ی داره و به همین دلیل هستش که زیادی ازش طرفداری میشه.و همین علاقه بچه ها باعث میشه که خیلی از واقعیت هارو نتونن تحمل کنن.

کاملا طبیعی هستش.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
حتما وقتی با تفنگ یکیو میکشی ذوق میکنی !!! :))
نه با بازی زیر حال میکنه مطمئنا:>
از سگ خوشگل تر و ناناز تره
eyepet.jpg
eyepet.jpg

پ.ن:مراقب باش مگه نمیدونی بعضی ها روحیشون لطیفه با گفتن چرت و پرت نگو ناراحت میشن از لفظ گلم یا خوشگلم استفاده کن

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
دوست عزیر اینجا سونی سنتر نیستش.دلیل این فن بازیها اینه که سونی هرچی باشه قدمتش بیشتر هستش و طرفدار و فن بیس بیشتر ی داره و به همین دلیل هستش که زیادی ازش طرفداری میشه.و همین علاقه بچه ها باعث میشه که خیلی از واقعیت هارو نتونن تحمل کنن.

کاملا طبیعی هستش.

بله این هم درسته........ .

ولی بازم دلیل نمیشه ادم چشمشو ببنده و هر چی دلش میخواد پست بزنه و در نتیجه تاپیک رو متشنج کنه و فردا روزش خودش بیاد پستای اضافی رو که خودش عامل بوجود اومدنش رو پاک کنه....... .:d

من خودم هم عملکرد move رو بهتر می بینم و چون بازیهای hardcore رو هم اجرا می کنه بیشتر ازش خوشم میاد....ولی دلیل نمیشه محصول رقیب رو هم مسخره کنم.....عملکرد کینکت ضعیفتر بوده ولی نه دیگه "اشغال" یا "مسخره "یا "مضخرف" و.............

برای میزان فروش این دو وسیله و کارایی نهاییشون باید صبر کرد نه اینکه با دادن پستای دانشمندانه کینکت رو مسخره کرد...... .

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
واقعا از این بحث فرسوده خسته نشدید چندین بار در این مورد بحث شد و تلفات هم داد خوشتون میاد دوباره دعوا راه بندازید؟؟

خود شما چی..؟! خسته نشدی انقدر زور میزنی تا کینکت رو یه چیز کاملا جدید نشون بدی..؟!..عزیزم هارمونی رو قبول کنیم....
در مورد Eyepet هم که دیگه کینکت انقدر از این جور بازی های داره که حرفی رو باقی نمیذاره شما هم هر جور به نفعته حرف میزنی بازی هایی مثل KZ3 رو که از move پشتیبانی نمیکنند نام نمیبری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر