ماکروسافت انحصاری های بیشتری برای معرفی دارد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
فکر می کردید ماکروسافت بار انحصاری های خود را در E3 خالی کرده است؟براساس گفته های فیل اسپنسر,اشتباه فکر میکردید.

Gamescom در آگست برگذار میشود و ماکروسافت تایید کرده در Tokyo Game show امسال شرکت میکند.
احتمال حضور کدام بازیها وجود دارد؟Fable IV؟Gears of War یا Crackdown 3 و یا...؟

1372695329211.png

اصل توییت
منبع

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,923
نام
نـــــــویـــــــــد
یعنی اوج فن بوی بودن یا بهتره بگم مایکروسافت هیتری دوستان جایی مشخص میشه که طرف هنوز نمیدونه توی کنفرانس چندتا انحصاری معرفی کردن :d
این مایکرو چه هیزم تری به شماها فروخته هنوز معلوم نیست :d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اگه میخواید بگید مایکروسافت نسل هفتم رو تو بحث بازیای انحصاری ضعیف تر از سونی ،عمل کرد ، کاملا حرف درستی زدید ولی مشروط بر اینکه این ضعف رو در تعداد و تنوع بازیا بدونید نه کیفیت ! سونی تقریبا تو هر سبکی و برای هر سلیقه ای IP غول داشت ولی مایکروسافت اصلا تو بحث تعداد و تنوع با سونی قابل مقایسه نبود!!!
حداقل وقتی یه بحثی رو مطرح می کنید سعی کنید قبلش راجع به اون قضیه اطلاعات کسب کنید . سونی از لحاظ بحث کیفی هم به راحتی مایکرو رو شکست داده و این حرف هم سند داره. تعریف کیفیت یعنی اینی که gr یا متا ( فرق چندانی نمی کنن از نظر نمره ) می گن :

Uncharted 2: Among Thieves for PlayStation 3 - GameRankings

The Last of Us for PlayStation 3 - GameRankings

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots for PlayStation 3 - GameRankings

از اون طرف بهترین انحصاری مایکرو در این نسل که بیشترین میانگین نمره رو کسب کرده و کیفیت بازی رو نشون می ده هم این بازی بوده و halo 3 هم بهش اضافه می شه :

Gears of War for Xbox 360 - GameRankings

همونطور که مشخصه سونی با بازی هایی میانگین 96 و 95 و ... کاملا در زمینه کیفیت هم بی رقیب محسوب می شه . پس سونی هم کمیت رو داشته در این نسل و هم کیفیت ! البته اینا چیز هایی هست که همه ازش مطلع هستن و کاملا مشخص ، با این حال بد نبود یاد اوری بشه و بحثی هم وجود نداره چون یه چیز کاملا مشخصه !

p.s : این بالاترین نمراتی که انحصاری های دو کنسول کسب کردن . اگه بریم رو میانگین 92 و اینا بازم سونی با gow و لیتل و ... در این رنج نمره هم برتره !

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
من کاری به بحث کیفیت ندارم فقط تو GR و بین بازی های با میانگین بالای 93، تو PS3 چهار عنوان رو داریم و تو X360 هم سه عنوان. البته تو بازی های با امتیازات بالاتر که خب مشخصه PS3 وضعیتش خیلی بهتره.

Uncharted 2: Among Thieves 96.38
The Last of Us 95.05
LittleBigPlanet 94.75
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 93.53

Gears of War 93.97
Halo 3 93.53
Gears of War 2 93.32

بین بازی های با نمره 90+ هم PS3 اگه درست حساب کرده باشم 12 عنوان داره و X360 هم 10 عنوان. ضمنا من نتیجه گیری خاصی هم نمیکنم فقط آمار رو گذاشتم:D تو متا یه کم محاسبه کردن سخت تره چون Search ـش جالب نیست ولی اونجا هم وضعیت همینجوری هست تقریبا.
مبحثی که بنده مطرح کردم ربطی به بالای 93 بودن نداشت . من چون انحصاری از مایکرو ندیدم که بالای 93 باشه مجبور شدم این سقف رو بذارم ! ضمن اینکه ip تکراری هم نذاشتم تو لیست ! نمره 96 که اونجا می بینیم با بهترین انحصاری مایکرو 3 نمره اختلاف داره و این نیازی به نتیجه گیری نداره ! نمره 95 هم همینطور . پس این از لحاظ کیفیت که برنده مشخصه ، از لحاظ کمیت هم بنده حال سرچ مجدد ندارم و حرف دوستان رو می پذیرم . طبق سند خود عزیزان دوست دار مایکرو ! از لحاظ کمیت هم کاملا برنده مشخصه !
چون MGS4 و Gears رو گذاشته بودید گفتم شاید بازی های 93+ رو حساب کردید. من هم نگفتم که X360 بهتره یا اینکه مساویه، ولی گفتم آمار دقیق تر رو بزارم :D

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
جهت اطلاع سایر دوستان مبحثی که بنده مطرح کردم ربطی به بالای 93 بودن نداشت . من چون انحصاری از مایکرو ندیدم که بالای 93 باشه مجبور شدم این سقف رو بذارم ! ضمن اینکه ip تکراری هم نذاشتم تو لیست ! نمره 96 که اونجا می بینیم با بهترین انحصاری مایکرو 3 نمره اختلاف داره و این نیازی به نتیجه گیری نداره ! نمره 95 هم همینطور . پس این از لحاظ کیفیت که برنده مشخصه ، از لحاظ کمیت هم بنده حال سرچ مجدد ندارم و حرف دوستان رو می پذیرم . طبق سند خود عزیزان دوست دار مایکرو ! از لحاظ کمیت هم کاملا برنده مشخصه !

اخرین کامنت در این رابطه ...

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
دوستان با اعداد خوش باشن
ولی تو همین نسل بازیایی هستن با امتیازات متوسط که از انحصاری های دو کنسول کم نداشتن بعضا قویترم بودن.....

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
یعنی اوج فن بوی بودن یا بهتره بگم مایکروسافت هیتری دوستان جایی مشخص میشه که طرف هنوز نمیدونه توی کنفرانس چندتا انحصاری معرفی کردن :d
این مایکرو چه هیزم تری به شماها فروخته هنوز معلوم نیست :d
سر دستشون اومد!
اتفاقا منم این سوال و از شما دارم
سونی چه هیزم تری به شوما فروخته؟؟؟
ماشالا کم ترول نکردی تا الان

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یعنی شما میگی IP ه ماینکرافت که روی PC, Mac, Linux, Android, IOS, Rasberry Pi اومده شده انحصاری Xbox؟:| ماینکرافت یه IP ه که تموم نسخه هاش تقریبا یکی هستن. همه ی ماینکرافت ها با بلوک ساخته شدن. همه ماینکرافت ها شمشیر دارن. تو همه ی ماینکرافت ها یه کریپر هست که میاد می کشتت. حالا یکی از انشعابات(:D)ماینکرافت X1 Edition ه که همون چیزیه که روی PC هست با قابلیت های به احتمال زیاد کمتر یا نهایتا مساوی با PC. انحصاری؟:|
یه چیز دیگه هم هست. اون لیستی که محمد نوشته 16 تا بازیه. در نتیجه یه بازی اضافه داریم:D اونم ماینکرافت ه دیگه:D
یه مثال واست میزنم:
فرض کن DOTA واسه Comodore 64 بیاد. همون نسخه ی PC باشه. فقط جلوش نوشته باشه C64 Edition. اونوقت تو به دوتا میگی انحصاری C64؟

شما بازی رو دیدی می دونی چیزی نسبت به PC اضافه نداره؟ :D

اگر بازی اومد و چیز جدیدی نداشت اون موقع باید این حرفا رو بزنی ولی فعلا در حال حاضر نسخه انحصاری محسوب میشه :D

- - -ویرایش - - -

دوستان با اعداد خوش باشن
ولی تو همین نسل بازیایی هستن با امتیازات متوسط که از انحصاری های دو کنسول کم نداشتن بعضا قویترم بودن.....

Batman Arkham City و Elder ......

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
حداقل وقتی یه بحثی رو مطرح می کنید سعی کنید قبلش راجع به اون قضیه اطلاعات کسب کنید . سونی از لحاظ بحث کیفی هم به راحتی مایکرو رو شکست داده و این حرف هم سند داره. تعریف کیفیت یعنی اینی که gr یا متا ( فرق چندانی نمی کنن از نظر نمره ) می گن :

چه خوبه ، آدم قبل از نقل قول کردن یه کامنت ، در موردش تامل کنه ، فکر کنه و بعد اگر لازم بود نقل قول کنه ! چه خوب میشد واقعا ! ولی گویا با وجود افرادی مثل شما ، این جور خواسته ها ،محاله!!!

استاد با اطلاع ! من در جواب دوستی که کیفیت انحصاری های مایکروسافت رو زیر سوال برد ، گفتم که کیفیت انحصاری های مایکروسافت عالی بود و نقطه ضعف مایکروسافت در این بخش نبود! حالا شما میگی ، انحصاری های سونی به لحاظ کیفیت بهترن ؟؟!! خب بهتر باشن ! چه ارتباطی به بحث من داره ؟؟؟؟ نه واقعا چه ارتباطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من ، کی مقایسه ای درمورد کیفیت انحصاری های این دو شرکت کردم که بنده رو از اطلاعات فوق با ارزشتون ، مستفیض میکنید؟؟؟!!!

بد نیست به این قسمت از کامنتم دوباره یه نگاه بندازید :

اگه میخواید بگید مایکروسافت نسل هفتم رو تو بحث بازیای انحصاری ضعیف تر از سونی ،عمل کرد ، کاملا حرف درستی زدید ولی مشروط بر اینکه
این ضعف رو در تعداد و تنوع بازیا بدونید نه کیفیت !
سونی تقریبا تو هر سبکی و برای هر سلیقه ای IP غول داشت ولی مایکروسافت اصلا تو بحث تعداد و تنوع با سونی قابل مقایسه نبود!!!

من انحصاری های دو شرکت رو به لحاظ تعداد و تنوع مقایسه کردم نه اینکه کدامیک بازی های با کیفیت تری داره! من دارم میگم ضعف انحصاری های مایکروسافت کیفیت نبوده بلکه کمیت بوده ! حالا اینکه این کیفیت، بالاتر از انحصاری های رقیب هست یا پایینتر به حرف من ربطی نداره !!!

در ضمن برای من عدد و رقم ردیف نکنید چون این عدد و رقم ها ربطی به کامنت من ندارن ! اگر هم میخواید اطلاعاتتون رو به رخ بکشید ، جاش اینجا نیست !!!

من نمیدونم چه عجله ای برای نقل قول کردن دارید !! من جایی نرفتم و همینجا هستم ! شما کامنت ها رو دقیق بخون و با آرامش جواب بده! به خدا اتفاق بدی نمیفته!!!

تعریف کیفیت یعنی اینی که gr یا متا ( فرق چندانی نمی کنن از نظر نمره ) می گن

این نظر شماست ! پس با لحنی صحبت نکنید که انگار دارید ، به زور نظرتتون رو به عنوان FACT به دیگران تحمیل میکنید!

پس سونی هم کمیت رو داشته در این نسل و هم کیفیت

یادم نمیاد که خلاف اینو گفته باشم !

----------------------------

واقعا خسته شدم از این همه بی دقتی و بی توجهی به نوشته ی آدم! فقط بلدید نقل قول کنید بدون اینکه بدونید چی تو نقل قول نوشته شده و چی رو باید در جواب نقل قولتون بگید!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
جهت اطلاع سایر دوستان مبحثی که بنده مطرح کردم ربطی به بالای 93 بودن نداشت . من چون انحصاری از مایکرو ندیدم که بالای 93 باشه مجبور شدم این سقف رو بذارم ! ضمن اینکه ip تکراری هم نذاشتم تو لیست ! نمره 96 که اونجا می بینیم با بهترین انحصاری مایکرو 3 نمره اختلاف داره و این نیازی به نتیجه گیری نداره ! نمره 95 هم همینطور . پس این از لحاظ کیفیت که برنده مشخصه ، از لحاظ کمیت هم بنده حال سرچ مجدد ندارم و حرف دوستان رو می پذیرم . طبق سند خود عزیزان دوست دار مایکرو ! از لحاظ کمیت هم کاملا برنده مشخصه !

اخرین کامنت در این رابطه ...
در این که شما میگی سونی به راحتی ایکس باکس رو در کیفیت هم شکست داده . الان با میانگین های مینیمم به این نتیجه رسیدی ؟:| دوست عزیز ایکس باکس هم در کیفیت بازی های انحصاریش از سونی عقب نمونده و بحث بیشتر در تنوع بازی های انحصاری هستش که مایکروسافت در این زمینه نسبت به سونی عقب تر بوده . من هم هر دو کنسول رو دارم . و بازی های انحصاریشون رو بازی میکنم . ولی دیگه این تعصب نسبت به یک کنسول خاص دیگه داره حال آدم رو بهم میزنه . سونی در این نسل در مجموع در عرضه کردن بازی های انحصاری نسبت به ایکس باکس موفق تر بوده و هیچ شکی درش نیست ولی وقتی میای میگی به راحتی ایکس باکس رو در کیفیت هم شکست داده دیگه حرفی نمیشه زد ............

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شما بازی رو دیدی می دونی چیزی نسبت به PC اضافه نداره؟
:biggrin1:

اگر بازی اومد و چیز جدیدی نداشت اون موقع باید این حرفا رو بزنی ولی فعلا در حال حاضر نسخه انحصاری محسوب میشه
:biggrin1:
:| اگه چیز جدیدی نداشت نسبت به PC دو ماه امضا آواتار جاستین بیبر میزارم:D

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
من نمیدونم این بحث های الکی برای چیه
هیشکی به این بحث ها اهمیت نمیده...
هر کدوم زودتر هک شد میگیریم
خواهشا انقدر بحث الکی نکنید که هم وقت خودتونو هدر بدید هم دیگران

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
:| اگه چیز جدیدی نداشت نسبت به PC دو ماه امضا آواتار جاستین بیبر میزارم:D
البته اگه چیز جدیدی داشت باید امضا رو عوض کنی :D به هر حال بهتره کم کم به فکر امضا هم باشی:
Minecraft Xbox One is to be considered a new product when compared to its PC and Xbox 360 counterparts, according to Microsoft’s Phil Spencer
:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر