ماهنامه دنياي پردازش

aarash007

کاربر سایت
Aug 30, 2006
35
سلام
در رابطه با پیشنهاداتی که دوستان مطرح کردن باید بگم در هر صورت با توجه به تنوع سلیقه ها و علایق هر طور که مجله عرضه بشه به هر حال برای عده ای جالب توجه و برای عده ای دیگه به دور از سلیقه و جذابیت به نظر میاد.
با این وجود سعی بر اینه که شماره به شماره فضاهای جدید تر و نوآورانه تری داخل مجله کار بشه تا بتونه به مرور نظر تمام مخاطبین خودشو تامین کنه.
و در مورد بازی داخل دی وی دی روزی که دی وی دی برای تکثیر ارسال شد دو روز بیشتر نبود که فیفا به بازار اومده بود و هنوز یک هفته هم نیست که مجله عرضه شده ولی خوب این پیشنهادات کمک می کنه که کار پر بارتر عرضه بشه.
سایر دوستان هم پیشنهاد بدن که ترجیح می دن چی داخل مجله و دی وی دی باشه
ممنون از همه دوستان

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
يعني تو نمايشگاه مطبوعات غرفه داريد ؟
فقط يه خواهش هم دارم . كسي رو تو غرفه بزاريد كه اطلاعات كافي داشته باشه ( از مجله و بازي و...) چون توي نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال پارسال يه خانمي توي غرفه بود كه متاسفانه اصلا اطلاعاته كافي از خوده مجله هم نداشت .
با تشكر

aarash007

کاربر سایت
Aug 30, 2006
35
سلام
نمایشگاه مطبوعات امسال تو مصلا برگزار می شه و غرفه دنیای پردازش در قسمت نشریات تخصصی در کنار غرفه های نشریات کامپیوتریه.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
با سلام
من امروز نمايشگاه بودم و از غرفه دنياي پردازش هم ديدن كردم . چند دقيقه ايي هم با آقاي بلالي در مورده مجله و بازي و... صحبت كردم .
پيشنهاد ميكنم حتما يه سر به نمايشگاه بزنيد و از غرفه دنياي پردازش ديدن كنيد .

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
سلام

بچه ها منتظر شما هستیم بازم

نمایشگاه تا شنبه دایر هست

ساعات بازدید هم 9 تا 19 هست

خرید مجله هم به مناسبت نمایشگاه تخفیف داره

اشتراک مجله هم 20% تخفیف داره