ماهنامه دنياي پردازش

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
شماره جدید ماه نامه دنیای پردازش ( بازی کام ) را می توانید از فردا تهیه کنید

در این شماره پوستر + DVD موجود است

پوستر بسیار زیبا از Prine of Persia

در DVD هم که به شکل کاملا Multimedia طراحی شده :

یک بازی کامل + چند بازی کم حجم و زیبا + Trailers +موسیقی های یک بازی زیبا + چند نرم افزار مفید و ...

دلیل تاخیر هم برای همین DVD بود که به نظر من ارزش این تاخیر را داشت

منتظر نظرات شما دوستان هستیم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام
من الان مجله رو گرفتم . خيلي خوب بود واقعا پر بار بود . dvd هم خيلي خوب بود تريلرهاي خوبي داشت . از همه مهمتر قيمت ارزانه مجله با dvd بود . دستتون درد نكنه .

Pedram eagle

کاربر سایت
Apr 24, 2007
36
سلام:cheesygri
باز هم بنده می باشم;)
مجلتون رو خریدم و دیدم، یعنی اول دیدم بعدن خریدم :cheesygri
ایول ایول بازی کامو ایول ( یعنی دنیای پردازشتون ایول :cheesygri)
دمتون گرم
همه چیتون بیسته بیست بود:love:

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
اولین بار بود میدیدمش تو دکه گفتم اینم یه تقلید دیگه هست
اما خوب بود پرمحتوا بود مطالب جدیدی داشت
به نظر من خیلی خوبه که مطالب مجله ها مثل هم نباشن
یه زمانی چند تا مجله میگرفتم همه مطالب مثل هم انگار یکی وایساده بود اون یکی دربیاد بعد همونا رو با کمی تغییر چاپ کرده بود

r.rad_shayan

کاربر سایت
Jun 7, 2008
22
اولین بار بود میدیدمش تو دکه گفتم اینم یه تقلید دیگه هست
اما خوب بود پرمحتوا بود مطالب جدیدی داشت
به نظر من خیلی خوبه که مطالب مجله ها مثل هم نباشن
یه زمانی چند تا مجله میگرفتم همه مطالب مثل هم انگار یکی وایساده بود اون یکی دربیاد بعد همونا رو با کمی تغییر چاپ کرده بود

شما اگه زورت مياد چندتا مجله باهم بخري لطفا به مجله به اين باحالي توهين نكون.راستي پيگير ميشم ببينم قست بندي ميكنن يا نه؟

aarash007

کاربر سایت
Aug 30, 2006
35
سلام
این بنده خدا EditEhsan حرف بدی نزده ، منظورش این بود که فکر کرده این مجله هم شبیه مجله های دیگه س ، ولی با اینحال اگه کلا انتقاد هم می کرد نظر همه محترمه ، چون فکر نکنم این تاپیک فقط برای تعریف و تمجید از مجله باشه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اول از از این مجله ی خوبی که تهیه کرده ای تشکر می کنم و انتقادات و پیشنهاداتم را در زیر اعلام می کنم :

1- از نظر کیفیت واقعا در سطح خوبی قرار داره مخصوصا که جنس کاغذ خوبی داره

2- قیمت مجله هم واقعا نسبت به مجلات دیگر عالی است.

3- مجله از شلوغ بودن صفحات رنج می بره و این شلوغ بودن کمی آدمو گیج می کنه (این شلوغ بودن مخصوصا در صفحاتی مانند 17-31-34-35-43-58-.. کاملا به چشم می خوره)
- در مقابل بعضی از صفحات از ترکیب بندی مناسبی برخوردار هستند (مانند صفحات 18-19-22-36-37-60تا67-...)
{چون من رشته ام گرافیک می باشد نظری داده ام وگرنه منو چه به این حرفا}

4- موضوع دیگری که به این شلوغی کمک می کنه وجود قسمتی به نام Game DNA (این بازی ترکیبی از)
است که به نظر من چیز چندان جالبی نیست و معمولا بی استفاده می باشد (برای مثال در مورد بازی
SH : HomeComing چهار بازی آمده که از این چهار بازی , دو بازی هنوز منتشر نشده . و ما از کجا باید
محتوای بازی اصلی را از روی بازی ای که انجام نداده ایم متوجه شویم ؟ )
[بهتر است که نظر دیگر خوانندگان را در مورد این قسمت جویا شوید.]

5- در مجله قسمتی به نام Info و گروه سنی در مورد هر بازی وجود دارد که تقریبا در سرتاسر مجله به رنگ نارنجی است که این رنگ بد جوری توی ذوق می زند. کمی تنوع هم بد نیست.

6- در مورد نوارهای رنگی اطراف صفحات بهتر است که برای هر کنسول یک رنگ خاص بکار برده شود
یا لااقل صفحاتی که دارای نوارهای یکرنگ می باشند پشت سر هم قرار بگیرند تا به زیبایی مجله افزوده شود.

7- شماره صفحات در جای بسیار مناسبی قرار گرفته اند و ما را در یافتن سریعتر صفحات یاری می کنند

8- در مورد پلتفرم بازیها هم در بعضی جاها برخی پلتفرمها را ننوشته اید . مانند :
Spore DS - Guitar Hero World Tour PC

9- لطفا در مورد بازیهای اختصاصی کنسولهای دستی DS - PSP نیز مطلب بنویسید.

10- نوشته Preview و Review در برخی موارد ناخوانا می باشد وبه نظر من جای مناسبی ندارد
شاید بهتر باشد که داخل کادری کوچک قرار بگیرد.

11- در قسمت Review ها اگر امکان دارد برای گرافیک و گیم پلی و ... امتیازات جداگانه در نظر بگیرد مانند
بیشتر مجلات (امتیازات هم بهتر است اینگونه 5.5 باشد نه اینگونه 5/5 تا با ممیز اشتباه گرفته نشود)

12- فکر کنم بهتر باشد که تاریخ انتشار نیز در قسمت Info قرار بگیرد تا کمی از شلوغی بکاهد.

13- در توضیحات بعضی از بازیها مربعی مایل با رنگی متفاوت از زمینه وجود دارد که قسمتی از متن را با حروفی درشت تر بیان می کند ولی نوشته ی داخل مربع زاویه ای متفاوت از زاویه ی مربع را دارد
که باز هم فکر می کنم بهتر است که هم نوشته و هم مربع زاویه ی یکسانی داشته باشند.

14- در مورد DVD هم از قرار دادن بازیهای که براحتی در بازار پیدا می شوند خودداری کنید مانند Fifa09
چون هرکی این بازیو دوست داشته باشه خیلی زودتر از آمدن DVD شما آن را خریداری کرده.
بهتر است که بازیهایی گمنام و خوبی مانند Bionic Commando Rearmed که در بازار پیدا نمی شوند
یا کم پیدا مشوند را در DVD قرار دهید
لطفا آهنگها را هم با فرمت MP3 در DVD قرار دهید و تا جایی که امکان دارد DVD را پر کنید.
(اگر امکان دارد بازی Trackmania Nations را نیز در DVD بعدی خود جای دهید که جزو بازیهای خوب می باشد)
http://resources.avidgamer.co.uk/tmnationsforever_setup.exe

در نهایت از اینکه انتقادات زیاد شد پوزش می طلبم زیرا اصولا من آدم منتقدی هستم . هدف من تنها بهتر شدن مجله ی خوبتان می باشد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر