ماهنامه دنياي بازي

Vahid_2009

کاربر سایت
Jan 14, 2009
94
نام
Vahid
نه نمیشه، ولی بازیرایانه خیلی از ایرادات ریز رو میبینه ولی خیلی نکات مثبت گنده را هم نمی بینه

" اولین نشریه رسمی بازی های رایانه ای"
اگه نکات مثبت گندرو نمی بینن مشکل از نویسنده نه از بازی رایانه .
من بازم میگم بازی رایانه اولین مجله است.

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
حالا دوستان شاید شما خیلی با خود بچه های دنیای بازی آشنا نباشید. اما نقد های خود آقای نمازی به نظر من خیلی قشنگه. مثلا نقد بازی دووم واقعا حرفه ای بود.
اینم بگم مطمئنا یک مجله که با این قیمت اندک نازل میشه نمی تونه استراتژیست یه هیولا مثل IGN رو استخدام کنه. پس خیلی موشکافی نکنید. من هم بارها براشون ایمیل زدم و بعضی لوس بازی هاشون و دخالت عقاید شخصیشون در متون را بهشون گوش زد کردم که صد البته هیچ فایده ای نداشت.
می خوام از شما عزیزان بپرسم که آیا تبلیغات در یک مجله مثل دنیای بازی برای شما جذابیت دارد؟ آیا شده یک تبلیغ در دنیای بازی شما را وادار کند که برای اطلاع از قیمت هم که شده تلفن را بردارید و زنگ بزنید؟
اگر شما بودید اصلا به دنیای بازی آگهی می دادید؟

• Like
Reactions: alisantori

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
حالا دوستان شاید شما خیلی با خود بچه های دنیای بازی آشنا نباشید. اما نقد های خود آقای نمازی به نظر من خیلی قشنگه. مثلا نقد بازی دووم واقعا حرفه ای بود.
اینم بگم مطمئنا یک مجله که با این قیمت اندک نازل میشه نمی تونه استراتژیست یه هیولا مثل IGN رو استخدام کنه. پس خیلی موشکافی نکنید. من هم بارها براشون ایمیل زدم و بعضی لوس بازی هاشون و دخالت عقاید شخصیشون در متون را بهشون گوش زد کردم که صد البته هیچ فایده ای نداشت.
می خوام از شما عزیزان بپرسم که آیا تبلیغات در یک مجله مثل دنیای بازی برای شما جذابیت دارد؟ آیا شده یک تبلیغ در دنیای بازی شما را وادار کند که برای اطلاع از قیمت هم که شده تلفن را بردارید و زنگ بزنید؟
اگر شما بودید اصلا به دنیای بازی آگهی می دادید؟
من برای تبلیغ های کارت گرافیک دست به تلفن نمی زنم
ولی برای گرفتن قیمت ADSL تله کام که دی بازی تبلیغش را دیدم زنگ زدم
به شرکت های پخش هم زنگ زدم
ولی تا حالا از هیچ کدوم خرید نکردم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بعد میگم این نشریه مفت نمیارزه بیاد بهم گیر بدین...آخه Wet بازیه که 4 از 5 بگیره؟!Re5 بازیی بود که 5 از 5 بگیره؟بعد این Mini Ninjas بیچاره رو بهش دادن 3 از 5 ! تاسفم داره!

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
بعد میگم این نشریه مفت نمیارزه بیاد بهم گیر بدین...آخه Wet بازیه که 4 از 5 بگیره؟!Re5 بازیی بود که 5 از 5 بگیره؟بعد این Mini Ninjas بیچاره رو بهش دادن 3 از 5 ! تاسفم داره!
اگر امتیازات یه مجله با نظرات و سلیقه شما مطابقت نداره، مجله ی بدیه؟:confused:
اگه این طوری بازی نما به فیر دو امتیاز کامل داد :sick:(فکر کنم) پس خیلی آشغاله:cool:
چون با سبک ترسناک حال نمی کنم:laughing:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگر امتیازات یه مجله با نظرات و سلیقه شما مطابقت نداره، مجله ی بدیه؟:confused:
اگه این طوری بازی نما به فیر دو امتیاز کامل داد :sick:(فکر کنم) پس خیلی آشغاله:cool:
چون با سبک ترسناک حال نمی کنم:laughing:
نمرات غیر منطقی هست!5 از 5!واقعا خندم میگیره!

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
مگه دنیای بازی هم نمره میده؟ آخه قبلاــــا نمیداد.
بله که میده;) از5یا6شماره ی پیش شروع شده.به نظرمن مطالبش خیلی خوبه قیمتش هم بهترین قیمت.DBDهم به نظرم خیلی عالیه.هرچی بخوای توش داره.

• Like

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
منم این دو هفته نامه رو اکثر شماره هاش رو می خرم

خیلی مجله عالی هستش ولی مهمترین ایرادش سیستم امتیاز دهی هستش

بازی خیلی خوب 4 ستاره می گیره ولی بازی خیلی بد 3 ستاره می گیره(تغییرش بدن خیلی بهتره)

خیلی به موقع تو کیوسک ها پیدا میشه که از این لحاظ قابل تقدیره

• Like

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
یه اشکال گنده داره اونم اینه که Pc رو از همه برتر میدونه!یه مجله باید کاملا بیطرف قضاوت کنه.بعضی وقتا هم چرتو پرت زیاد مینیوسه.

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
یه اشکال گنده داره اونم اینه که Pc رو از همه برتر میدونه!یه مجله باید کاملا بیطرف قضاوت کنه.بعضی وقتا هم چرتو پرت زیاد مینیوسه.
اصلاهم اینطورنیست:-"خودم بعضی وقت هادیدم ازبین 5یا6تانقدش 2تاش واسه Pcبقیش واسهXbox360وPs3وبقیه کنسول هاست.خوب شماازهرکی بپرسی میگهPCبهتره:confused:هم قابل ارتقاهست مشکل سه چراغ شدن رونداره یاگرونی بازی هاواسهPS3نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر