ماهنامه دنياي بازي

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خیلی خنده داره ها!Ninja Gaiden II با CoD WaW شدن بدترین بازی!
همش زدن انتظارات مارا برآورده نکرد!:laughing:
باید بجای بدترین های سال میزدین بازی هایی که ما چند نفر باهاشون حال نکردیم!:laughing::laughing:

• Like
Reactions: alisantori

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خیلی خنده داره ها!Ninja Gaiden II با CoD WaW شدن بدترین بازی!
همش زدن انتظارات مارا برآورده نکرد!:laughing:
باید بجای بدترین های سال میزدین بازی هایی که ما چند نفر باهاشون حال نکردیم!:laughing::laughing:
خوب دقيقا همينه...
اونجا نظر تحريره هست نه نظر شما يا ديگر خوانندگان كه...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بخش سخت افزارش واقعاً نا اميد كنندس!
از اين گذشته جواب يك نامه را هم اشتباه داده بودين كه باعث ناراحتي بود.
كمي روي بخش سخت افزار كار بشه خيلي عالي ازآب در مياد و بقيه موارد حرف ندارن.
چي كم داره؟؟

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
خب يه شماره مي بيني كه اصلاً نداره يه شماره چيز به درد بخوري نداره مثلاً اون قبلاً در مورد خوبي هاي 4670 گفته بودين كه اين كارت نسبت به قيمتي كه داره كاراييش بالاست و به چند بنچمارك بسنده كرده بودين و يا اينكه از مانيتورهاي سامسونگ و ال جي حرف زده بودين و آخرش گفتين كه ال سي دي T190 از همه بهتره و در حالي هيچ يك از مانيتورها رو دقيق بررسي نكرده بودين و يا همون كارت گرافيك و نقد و بررسي نكرده بودين .
و تا حالا هر چي شماره كه گرفتم چيزي در مورد مين بورد نديدم و يك نقد و بررسي كامل در مورد قطعه اي نخواندم كه چيزي به معلوماتم اضافه بكنه .(البته نمي گم كه مي خيلي واردم و اينا؛ منظورم اينه كه براي هر مبتدي چيز مفيدي نداره و يا اينكه خيلي كم و اندكه)
اينو هم اضافه كنم كه من تمامي شماره ها رو نگرفتما.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خوب دقيقا همينه...
اونجا نظر تحريره هست نه نظر شما يا ديگر خوانندگان كه...

نظر تحریریه باید منطقی باشه....خدا سال دیگه رو رحم کنه لابد بدترین بازی میشه God of War - Ac2 - Modern warfare 2 و هرچی بازیه خوبه چون که نظرات این چند نفر رو براورده نکرده :laughing:

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin

نظر تحریریه باید منطقی باشه....خدا سال دیگه رو رحم کنه لابد بدترین بازی میشه God of War - Ac2 - Modern warfare 2 و هرچی بازیه خوبه چون که نظرات این چند نفر رو براورده نکرده :laughing:
بله دوست خوبمون کاملا راست میگه و باید اینا رو هم به بدترینها(البته از نظر مجله) اضافه کنم MGS4 ,Gears of War 2 ,Grand turismo 5 ,killzone 2,....:laughing::laughing::laughing:
و نکته دیگه اینکه اگه کسی به آقای طه رسولی دسترسی داره بهش بگه دست از سر این DS بردار میترسم برا اولین بار تو کرهی زمین شما DS رو سه چراغ کنی :evil::evil:

• Like

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
از دوستانی که تو این نشریه اینجا عضون یکی خودشو به من معرفی کنه.
شاید بتونم علت این همه لودگی و مسخره بازی تو این نشریه رو ازش بپرسم.
این جناب رسولی هم که دیگه داره حوصله منو سر میبره.:evil:
اگه آقای حسن پور بهترین بازیاشو اونطوری انتخاب نکرده بود که الان دنیای بازی کن فیکون شده بود.
یکی که اسمش یادم نیست درباره GTA Chinatown Wars حرفای جالبی نزده بود.تقریبا اینطوری گفته بود
"بعد از یه دور کامل رو همه کنسولا حالا نوبت به NDS رسیده که میزبان جی تی ای الکی پرطرفدار باشد"!!!!!!!!!!!!!!!!:confused::confused:
من نمیدونم هدف ایشون از این حرف چی بود؟؟؟
به نظرم بازی با موفقیتایی که کسب میکنه میتونه جواب خوبی به بعضیا بده.:yawn::yawn:
همونطور که الان این بازی هنوز بر اساس آمار بهترین بازی سال 2009 هست.;););)

آخرین ویرایش:
  • Like

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
خدا وکیلی دنیای بازی یکی از بهترین نشریه های ایرانیه از همه نظر
من که تواصفهانم دقیقا همون روزی که مجله ریلیز میشه توی اصفهان هم هست و بهجز ماه فروردین که مجله بیرون نداد دیگه اصلا تاخیر داشته:love:

• Like

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خدا واقعا رحم كنه...
ببينيد من نه اينجا مسئول جواب دادن به شما هستم نه اجازه چنين كاري رو دارم... اما با اين حال در حدي كه به خودم مربوط ميشه و درحوزه خودم هست جواب خواهم داد...
lord5 عزيز: من اصلا تو كار سخت افزار نيستم چون يه كنسول باز تيرم. اصلا هم دقت نكردم كه تو هر شماره چي مي نويسن تو قسمت سخت افزار اما تا اونجايي كه من مي دونم سعي شده يه سري اطلاعات اوليه و متوسطه براي تازه وارد ها و متوسط ها كه بخش زيادي از مخاطب ها رو تشكيل مي دن تو اين بخش داده بشه. من شما رو جزو حرفه اي ها دسته بندي مي كنم پس اين طبيعي كه شما چيز مفيدي از اين بخش بدست نيارين به علاوه كه در قسمت هايي مثل مانيتور متن با كمي تلطيف نوشته ميشه كه علتش رو هم خودتون مي دونيد حتما(اين قسمت رو از من نشنيده بگيريد:-")
Trunks
و Donkiten عزيز:مي خواين يه كاري كنيم. هرچي بازي دوست دارين اينجا ليست كنين بدم به عنوان بهترين بازي هاي امسال، پارسال، سال بعد، ده جاري و قرن انتخاب كنن. اين كه نشد هركي به بازي مورد علاقش چپ نگاه كنيم بياد كل مطالب رو زير سوال ببره. اين دوبازي هم كه اشاره كردين در قياس با شماره هاي قبلي خودشون چنين عنواني كسب كردن. البته باز هم مي گم اين موضوع يك امر كاملا سليقه ايه هم شما داري سليقه اي برخورد مي كني هم هر كس ديگه كه نقدي تعريفي عنواني چيزي واسه اين بازي ها و هر بازي ديگه مي نويسه تو هر كجا. اون بازي خوبه كه اكثر نظرات در موردش مثبت باشه.
xArash-360 بازم عزيز:برادر من كدوم لودگي و مسخره بازي؟؟ ميشه يه مثال بزني؟ شما به چي ميگي لودگي اصلا؟ اونايي هم كه اسم بردي به خودشون مربوطه من كاره اي نيستم. و اما درباره GTA عزيز شما. ميشه بگين شما آمارتون رو از كجا درآوردين؟؟ الان GTA چه موفقيت هايي كسب كرده؟ كدوم يك از GTA هاي تاريخ موفقيت درست و حسابي كسب كرده به غير از اين كه درجه سني مناسب براي بازي كردنش رو 2-3 رتبه افزايش داده يا اينكه در بسياري از كشور ها از جمله استراليا با تغيير منتشر شده يا اصلا انتشارش منع شده. باز بگم يا بسه؟؟
آقا آرش شما كه خودت رو GTA باز خفن مي دوني تا حالا چند تا از اين GTA ها رو بازي كردي؟ چند تاش رو 100% تموم كردي؟؟ تو همين GTA آخري چند تا اچيومنت آفلاين تونستي بگيري؟
از داش hossein 2 هم تشكر مي كنيم كه اين وسط طرف ما دراومد...
بازم چيزي بود در خدمتيم...

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
خدا واقعا رحم كنه...
ببينيد من نه اينجا مسئول جواب دادن به شما هستم نه اجازه چنين كاري رو دارم... اما با اين حال در حدي كه به خودم مربوط ميشه و درحوزه خودم هست جواب خواهم داد...
lord5 عزيز: من اصلا تو كار سخت افزار نيستم چون يه كنسول باز تيرم. اصلا هم دقت نكردم كه تو هر شماره چي مي نويسن تو قسمت سخت افزار اما تا اونجايي كه من مي دونم سعي شده يه سري اطلاعات اوليه و متوسطه براي تازه وارد ها و متوسط ها كه بخش زيادي از مخاطب ها رو تشكيل مي دن تو اين بخش داده بشه. من شما رو جزو حرفه اي ها دسته بندي مي كنم پس اين طبيعي كه شما چيز مفيدي از اين بخش بدست نيارين به علاوه كه در قسمت هايي مثل مانيتور متن با كمي تلطيف نوشته ميشه كه علتش رو هم خودتون مي دونيد حتما(اين قسمت رو از من نشنيده بگيريد:-")
Trunks
و Donkiten عزيز:مي خواين يه كاري كنيم. هرچي بازي دوست دارين اينجا ليست كنين بدم به عنوان بهترين بازي هاي امسال، پارسال، سال بعد، ده جاري و قرن انتخاب كنن. اين كه نشد هركي به بازي مورد علاقش چپ نگاه كنيم بياد كل مطالب رو زير سوال ببره. اين دوبازي هم كه اشاره كردين در قياس با شماره هاي قبلي خودشون چنين عنواني كسب كردن. البته باز هم مي گم اين موضوع يك امر كاملا سليقه ايه هم شما داري سليقه اي برخورد مي كني هم هر كس ديگه كه نقدي تعريفي عنواني چيزي واسه اين بازي ها و هر بازي ديگه مي نويسه تو هر كجا. اون بازي خوبه كه اكثر نظرات در موردش مثبت باشه.
xArash-360 بازم عزيز:برادر من كدوم لودگي و مسخره بازي؟؟ ميشه يه مثال بزني؟ شما به چي ميگي لودگي اصلا؟ اونايي هم كه اسم بردي به خودشون مربوطه من كاره اي نيستم. و اما درباره GTA عزيز شما. ميشه بگين شما آمارتون رو از كجا درآوردين؟؟ الان GTA چه موفقيت هايي كسب كرده؟ كدوم يك از GTA هاي تاريخ موفقيت درست و حسابي كسب كرده به غير از اين كه درجه سني مناسب براي بازي كردنش رو 2-3 رتبه افزايش داده يا اينكه در بسياري از كشور ها از جمله استراليا با تغيير منتشر شده يا اصلا انتشارش منع شده. باز بگم يا بسه؟؟
آقا آرش شما كه خودت رو GTA باز خفن مي دوني تا حالا چند تا از اين GTA ها رو بازي كردي؟ چند تاش رو 100% تموم كردي؟؟ تو همين GTA آخري چند تا اچيومنت آفلاين تونستي بگيري؟
ما چاکر شما وهمه ی بر وبچ دنیای بازی
خدا وکیلی هرچی گفتم راست بوده ومو لا درزش نمیره
ازDBDهاتون هم راضی هستیم و هیچ وقت خرابی توش نبوده.:love:

EGRADAT

کاربر سایت
Dec 28, 2008
80
سلام اقا اين DVD مجموعه بازيهاي رايانه اي چرا اينقدر سخت گير مياد ؟؟؟ خريدنش مصيبتيه !!! بهتر نيست فروش از طريق سايت دنياي بازي باشه ؟؟

• Like

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خوب شما مثلا عضو به قول خودتون اولین .... هستید.
منظورم این آمار بود.
بهتره یه نیگا بندازید تا گوشی بیاد دستتون.
http://www.gamerankings.com/browse.html?site=ds&cat=0&year=0&numrev=0&sort=0&letter=&search=;)
و
http://www.gamerankings.com/ds/950922-grand-theft-auto-chinatown-wars/index.html;)
اینم هست:
http://www.gamerankings.com/browse.html;)
به عددایی که جلوش نوشته توجه کنید لطفا.
خب دیگه اگه جای بحثی هست در خدمتم.:cool::cool:
راستی اینم بگم که:
من و شما نمیتونیم واسه یه پلتفرم و اینکه چه بازیی روش میاد تعیین تکلیف کنیم.
اگه از این بابت ناراضی هستیم میتونیم خودمون کنسول بسازیم و میزبان یه بازی ""الکی پر طرفدار""نشیم.
در مورد لودگی هم جواب دادن به نامه ها میتونه دلیل محکمی بر این حرفم باشه.
مشکلی بود هستیم خدمتتون.;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خوب شما مثلا عضو به قول خودتون اولین .... هستید.
منظورم این آمار بود.
بهتره یه نیگا بندازید تا گوشی بیاد دستتون.
http://www.gamerankings.com/browse.html?site=ds&cat=0&year=0&numrev=0&sort=0&letter=&search=;)
و
http://www.gamerankings.com/ds/950922-grand-theft-auto-chinatown-wars/index.html;)
اینم هست:
http://www.gamerankings.com/browse.html;)
به عددایی که جلوش نوشته توجه کنید لطفا.
خب دیگه اگه جای بحثی هست در خدمتم.:cool::cool:
راستی اینم بگم که:
من و شما نمیتونیم واسه یه پلتفرم و اینکه چه بازیی روش میاد تعیین تکلیف کنیم.
اگه از این بابت ناراضی هستیم میتونیم خودمون کنسول بسازیم و میزبان یه بازی ""الکی پر طرفدار""نشیم.
در مورد لودگی هم جواب دادن به نامه ها میتونه دلیل محکمی بر این حرفم باشه.
مشکلی بود هستیم خدمتتون.;)
اينايي كه گفتي درست.
پس پچ hot coffee چي ميشه؟؟
تغيير درجه سني بازي از T به M و بعدش به A چي ميشه؟؟ ميدوني عجيب ترين اتفاق اون سالي كه GTA:SA اومد از نظر گيم اسپات چي بود؟ 2 بار تغيير درجه سني GTA:SA. هنوز 2 ماه نشده بود بازي ها رو از بازار جمع كردن. الان اين نسخه اي كه دست من وتوه نسخه سانسور شدست.
ممنوعيت پخشش تو خيلي از كشور ها از جمله خودمون چي ميشه؟؟
ممنوعيت نوشتن هر نوع مطلبي در موردش چي ميشه؟؟
در ضمن اكثر همين review هايي كه همين Game Rankings و كلي از سايت هاي ديگه ميدن تحريف شده است كه يه سري گندش هم در اومد. هنوز هم خيلي ها به 10 اي كه گيم اسپات به GTA:IV داده معترض اند.
GTA تو چه سبكي پيشتاز بوده؟ كجا نوآوري داشته؟؟ خود بازي يه تقليد مفت از اون دو تا درايور هايي بود كه رو PS اومدن.
اشتباه همه همينجاست. تا يه بازي تو 2 تا سايت نمره بالا ميگيره همه ميريزن سرش و با به به و چه چه به اين و اون ميگن ببين چه بازييه ما طرفدار اينيم. بعدش هم يكي مياد مخالفت مي كنه باهاش سريع آمار و ارقام اين سايت و اون سايت رو در ميارن كه آقا تو چرت نگو پس چرا اين سايت فلان نمره رو به بازي ما داده.
آره من و تو نمي تونيم واسه يه بازي و پلتفرم تعيين تكليف كنيم اما Game Rankings و گيم اسپات و چند سايت ديگه مي تونن. كافي هرچي نمره بالا دارن تحويل يه بازي بدن اون وقت ميبيني كه تو تعيين تكليف در مورد پلتفرم و بازي هاش كيا موفق ترند.
جواب نامه ها به من مربوط نيست اما همچين هم مخالف نبودن طنز و فوكاهي تو اون قسمت نيستم. علتش رو برو از كسي بپرس كه جواب نامه ها رو ميده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر