ماهنامه دنياي بازي

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پوستر ها:

• [*]Gears of War
    [*]World of Warcraft: Cataclysm
    [*]Split Second
    [*]Assassins Creed: Brotherhood
    [*]Batman: Arkham City
    [*]Darksiders
    [*]Metal Gear Rising
    [*]God of War3
    [*]من فردا ميگيرم+1200 تومنه.
    [*]پرونده اين شماره مجله هم GeoW هست(4 صفحه)
    [*]
منظورت روزنامه س؟یا مجله هم زدن؟
یه عیب بزرگشون اینه که ور میدارن اسم بازیو ترجمه میکنن!اونوقت بازیایی که نمیتونن رو ترجمه نیمکنن!
بابا گیرز او وار میشه چرخ دنده جنگی شما نوشتی چرخ جنگی!خوب اسم بازی اونجوری میشه wheel of war!
مخففشم میشه Wow با وارکرفت باز ها در میوفتیم!(:D)

• Like
Reactions: alisantori

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یه عیب بزرگشون اینه که ور میدارن اسم بازیو ترجمه میکنن!اونوقت بازیایی که نمیتونن رو ترجمه نیمکنن!
بابا گیرز او وار میشه چرخ دنده جنگی شما نوشتی چرخ جنگی!خوب اسم بازی اونجوری میشه wheel of war!
نه منظورم همون روزنامه بود!
من رفتم دیدم مجله رو اخه اونا پستره !؟ :D کاغذ پوستر فرق داره با این کاغذ کاهی هایی که میزنن !
اينا وسعشون همينقدره!:d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
سلام دوستان
جنس پوستر ها عالي هست اما پشت و رو هستند :d
فكر كنيد !
پوستر ماركوس پيشتش پوستر WoW هست ....
يا بايد يكي رو انتخاب كنيم يا 2 تا بخريم

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
البته gear معنی ابزار آلات رو هم میده که به نظر من از "چرخ دنده" مناسب تره

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام دوستان
جنس پوستر ها عالي هست اما پشت و رو هستند :d
فكر كنيد !
پوستر ماركوس پيشتش پوستر WoW هست ....
يا بايد يكي رو انتخاب كنيم يا 2 تا بخريم
امروز منم گرفتم.اصلا انتظار نداشتم همچين كاري كنن!
پشت و رو بودنش خيلي تابلوـه!:|
ولي در كل پوستر ها خوب بودن....

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
نمیدونم این قضیه برای کسی مهم هست یا خیر، ولی بنده اعتقاد دارم در مسابقه ی بازیولوژی دنیای بازی، در خوشبینانه ترین حالت، اشتباه و بی توجهی شدید در تصحیح جواب ها و در بدبینانه ترین حالت، تقلب صورت گرفته.
توی این شماره اولین نامه از کسیه که اسمش در شماره ی قبل به عنوان برنده ی اصلی مسابقه چاپ شده بود. توی این نامه نوشته شده که ایشون فکر نمی کنه که با توجه به جوابایی که فرستاده، نفر اول مسابقه باشه. توی جواب نامه هم نوشته شده که بله، شما درست می فرمایید و طبق جواب هایی که فرستادید، اصلا جزو برنده های مسابقه نبودید ! ( یعنی واقعا تا چه حد می تونه اشتباه صورت بگیره؟ ) بعدش هم به طرز عجیبی، اصلا به این اشاره نمیشه که خوب، حالا که ایشون برنده ی مسابقه نیست، چه کسی جایگزین ایشون هست، آیا نفر دوم جای ایشون رو گرفته، آیا جایزه به خود ایشون تعلق می گیره و ...

نکته ی بعدی هم اینه که بنده طبق جواب هایی که برای دی بازی فرستاده بودم، قطعا جزو یکی پنج برنده بودم. وقتی دیدم اسمم توی شماره ی قبل چاپ نشد، خیلی تعجب کردم و یک ایمیل همون روزی که مجله اومد، فرستادم و مدارک خودم رو راجع به جوابی که براشون فرستاده بودم، ارائه کردم و انتظار داشتم توی این شماره ی جدید، یک اشاره به این مسئله بشه که نشد و هرچه بیشتر بنده به عدم درست بودن بنیان این مسابقه شک کردم .
و حالا این مدرک چی هست؟
این عکس از ایمیلی که بنده برای دی بازی فرستادم: ( به تاریخ 3 آپریل معادل 14 فروردین در گوشه ی بالا سمت راست دقت کنید. )

http://shot.site90.net/images/e9a30b74c49d.jpg

همونطور که توی عکس می بینید، بنده محض احتیاط، یک عکس هم از فایل Excel محتوی جواب ها گرفتم تا در صورت بروز اشتباه در انتقال فایل پیوست، مصحح از اون عکس استفاده کنه. این عکس اینجاست: ( می تونید Url ش رو با منبع چک کنید. دقیقا یکیه. )

http://pics9.com/images/23448653763862205638.jpg

( چون وبسایت میزبان عکس الان فیل تر شده، عکس رو توی یک میزبان فیل تر نشده هم قرار میدم: http://shot.site90.net/images/b6b331e94c28.jpg)

اگه جواب هایی که توی عکس داده شده رو با جواب های داده شده چک کنید، به درستی ادعای بنده پی می برید.

ای کاش کمی احساس مسئولیت پشت این مسابقه وجود داشت. به هر حال، پای وقت با ارزش افرادی که در مسابقه شرکت کردند، در میون بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
امروز از دنیای بازی یک ایمیل دریافت کردم مبنی بر این که اسم نفر اول با اسم بنده جابجا چاپ شده بود. گویا کمی دلخوری بابت این پستی که بنده اینجا دادم هم پیش اومده بود. ( که بنده به خاطرش واقعا عذر میخوام ) می خواستم بگم حالا که بنده این ایمیل رو دریافت کردم، حرف هایی که در پست بالا زدم، منتفیه. یعنی تقلب و ... در کار نبوده و مسابقه درست بوده.

ویرایش: امروز هم از خود دفتر مجله زنگ زده شد و آدرس و کد پستی پرسیده شد.

آخرین ویرایش:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
شماره جدید (15 خرداد) اومده؟
کسی گرفته؟
پورتال دو را نقد کردن بالاخره؟

بله امروز اومده. Portal 2 هم توش نقد شده.

سلام

با این شماره کسی جایی این ویژه نامه بازی سازیش رو دیده؟

تا حالا هر موقع که قرار بوده ویژه نامه بیاد، توی نشریه ی اصلی تبلیغش شده. ولی توی این شماره جدید هم هیچ اشاره ای به شماره ی جدید ویژه نامه نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر