ماهنامه دنياي بازي

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
واقعا ديگه از طه رسولي نا اميد شدم!همين جوري ادامه بده فكر كنم ديگه حتي نقداشم نخونم!جبهه گيري شخصي تو نقداش بيداد ميكنه و براي منتقدي كه بايد بي طرف باشه فوق العاده بد و مضحكه اونم شخصي كه در اين زمينه از قديمي ها هست!با بررسي چند ماه(حداقل 3 ماه گذشته)نقدهاش مايوس كنندست!

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone
واقعا ديگه از طه رسولي نا اميد شدم!همين جوري ادامه بده فكر كنم ديگه حتي نقداشم نخونم!جبهه گيري شخصي تو نقداش بيداد ميكنه و براي منتقدي كه بايد بي طرف باشه فوق العاده بد و مضحكه اونم شخصي كه در اين زمينه از قديمي ها هست!با بررسي چند ماه(حداقل 3 ماه گذشته)نقدهاش مايوس كنندست!

اتفاقا به نظر طه رسولی بعد از خداحافظی با کلیک , نقداش خیلی بهتر از گذشته شده و انگار تمرکز بیشتری روی دنیای بازی داره...
البته از نویسنده های جدید مجله مثل علی فخار یا شروین استاد زاده هم نمیشه گذشت که از حدود شماره ی 67-68 به بعد جو تازه ای توی مجله راه انداختن و نمی دونم چرا از مطالبشون خوشم میاد!! :d

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
اتفاقا به نظر طه رسولی بعد از خداحافظی با کلیک , نقداش خیلی بهتر از گذشته شده و انگار تمرکز بیشتری روی دنیای بازی داره...
البته از نویسنده های جدید مجله مثل علی فخار یا شروین استاد زاده هم نمیشه گذشت که از حدود شماره ی 67-68 به بعد جو تازه ای توی مجله راه انداختن و نمی دونم چرا از مطالبشون خوشم میاد!! :d
منظورم نقداش طرف گيري داره!
حالا نميخوام تهمت بزنم اما همين نقدش درباره كسلوانيا
خدايي ديگه هر كي هر دو رو بازي كرده باشه (GOD3)راحت ميگه كه GOD بهتره اما توي نقد اگه كسي كه هيچ كدوم رو بازي نكرده بخونه در ميابه كه برعكسه اونم خيلي!همه ميدونيم كه درسته گرافيك C:los خوبه از بقيه اين سبك ها اما باز به GOD III نميرسه اونم چي 30 فريم در ثانيست در مقابل 60 فريم GOD خوب توي يك بازي اين سبكي هر چي بازي سريعتر باشه خيلي تاثيرش بيشتره .
يا كلا نقدهاي Heavy rain و....
نميگم فن بازيه يا فن 360 اما انگار ضد بازي هاي انحصاري سوني جبهه ميگيره!

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
منظورم نقداش طرف گيري داره!
حالا نميخوام تهمت بزنم اما همين نقدش درباره كسلوانيا
خدايي ديگه هر كي هر دو رو بازي كرده باشه (GOD3)راحت ميگه كه GOD بهتره اما توي نقد اگه كسي كه هيچ كدوم رو بازي نكرده بخونه در ميابه كه برعكسه اونم خيلي!همه ميدونيم كه درسته گرافيك C:los خوبه از بقيه اين سبك ها اما باز به GOD III نميرسه اونم چي 30 فريم در ثانيست در مقابل 60 فريم GOD خوب توي يك بازي اين سبكي هر چي بازي سريعتر باشه خيلي تاثيرش بيشتره .
يا كلا نقدهاي Heavy rain و....
نميگم فن بازيه يا فن 360 اما انگار ضد بازي هاي انحصاري سوني جبهه ميگيره!

منم موافقم....فکر کنم از ماکروسافت خط میگیره:d:d
مثل لیدرهای پرسپولیس که از...........ی..خط میگیرن:)):))

• Like
Reactions: alisantori

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شما نقد رو با دقت نخوندی، توش صراحتاً گفته که بازی اساساً با GoW فرق داره و شباهت ظاهری نباید باعث مقایسه این دو بازی با هم بشه.

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone
دوستان در طی یک اتفاق نادر ، شماره اول اسفند ماه امروز اومد. واقعا مطالب و مخصوصا دو تا نقد Dead Space 2 و LBP2 که فکر می کنم هر دو آقای رسولی نوشته باشن جالب و زیبا هستن... سیستم جدید کیک هم در نوع خودش جالبه! :))

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز یه چیزی چاپ شده که هشت صفحه هست و عکس گیرز آف وار هم روشه و همش هم پوستره . قیمتش 1200 تومانه . روش هم نوشته ویژه شماره 100 .

من خواستم بخرم ولی دیدم همش پوستره و نگرفتم .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
پوستر ها:

• [*]Gears of War
    [*]World of Warcraft: Cataclysm
    [*]Split Second
    [*]Assassins Creed: Brotherhood
    [*]Batman: Arkham City
    [*]Darksiders
    [*]Metal Gear Rising
    [*]God of War3
    [*]من فردا ميگيرم+1200 تومنه.
    [*]پرونده اين شماره مجله هم GeoW هست(4 صفحه)
    [*]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر