ماهنامه دنياي بازي

خیلی مزخرفه دریغ از کمترین باره علمی با پوستر هایی چرت و سردبیری ....

من موندم مثلا اعضای تحریریه باقی مجلات مثل بازی نما میان توی نقدشون خاطره تعریف می کنن بار علمیه؟
پوستر ها را هم که مجله طراحی نمی کنه
حالا یه شماره اومد پوستر مانکی آیلند زد
من موندم مانکی آیلند چیش چرته؟!
ولی به نظر من سردبیر مجله هم هیچ ایرادی نداره
اون سه نقطه لیاقت بعضی از دیگر مجلاته

بازی نما رو که میدونم مفت نمی ارزه.ولی دلیل اینکه من دنیای بازی نمی گیرم فقط واسه سر دبیرشه و انم که 20 صفحه 1200 تومن خب مگه ما سره گنج نشستیم تازه با این همه محدودیت صفحه تازه راهنماییه وارکرفت مینویسنو.بازی ارکیدو یادش بخیر کلیشم که تبلیغه گرافیکو lcd .تازه من dbd هاش رو نگفتم. ولی به نظره من بازی رایانه یه چیزه دیگست قیمتشم به صرفه تره.

آخرین ویرایش:
شما از قضیه پرتین کلا
مجله 800 تومنه
20 صفحه هم نیست بیشتره
فکر کنم شما مجله را سه سال پیش دیدین!
در ضمن وقتی نقل قول می کنی به کدها دست نزن
جیزه

این شماره آخر 800 تومن هست .
اصولا برا خوندن و آشنایی مجله خوبیه.بیشتر از 10 دقیقم خوندنش وقته آدمو نمیگیره:d
این قدرم دعوا نکنید بقیه مجله چاپ میکنن سودشو مبرن شما تو سره هم میزنید!!!(البته زیاد توش سود نیست!!!)

این شماره آخر 800 تومن هست .
اصولا برا خوندن و آشنایی مجله خوبیه.بیشتر از 10 دقیقم خوندنش وقته آدمو نمیگیره:d
این قدرم دعوا نکنید بقیه مجله چاپ میکنن سودشو مبرن شما تو سره هم میزنید!!!(البته زیاد توش سود نیست!!!)
اره ما هم دیدیم 800 از اینجا از همه معذرت میخوام(البته در مورده قیمت:()این کلاش به من داده1200 .خوندنشم البته اگه پول داشته باشیم.خوبه

اون موقع که مجله بود خوب بود ولی الان که روزنامه شده من زیاد باهاش حال نمی کنم.
من با نظرت مخالفم
اتفاقا سطح نقد ها نسبت به اون زمان بالا تر رفته
اون موقع به خواننده می گفت مثلا این بازی این ویژگی ها را داره ولی الآن میگه کدوم ویژگی ها در بازی تاثیر مثبت داره کدوم منفی

من با نظرت مخالفم
اتفاقا سطح نقد ها نسبت به اون زمان بالا تر رفته
اون موقع به خواننده می گفت مثلا این بازی این ویژگی ها را داره ولی الآن میگه کدوم ویژگی ها در بازی تاثیر مثبت داره کدوم منفی
کاملا موافقم
الان واقعا یه نشریه ی همه چی تمومه دنیای بازی

• Like
Reactions: alisantori
کاملا موافقم
الان واقعا یه نشریه ی همه چی تمومه دنیای بازی
من مخالفم( من چقدر مخالفت می کنم)!
همه چی تموم نیست ولی بهترین نشریه است
چند تا مشکل داره مثلا تا میای بخونیش تموم میشه
این بزرگترین مشکل من با این مجله است

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟