ماهنامه بازی نما

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
این خیلی جالبه که شما نام کاربری من رو بلدی ولی اسم رو خیر. در ثانی حضرت عالی قبل از این که فکت صادر کنی به حرف‌هایی که می‌زنی فکر کن. خوشحال میشم اسم یکی از مطالب من رو بیاری! حالا ما به پستت خوردیم و میتازی، اگر خشمت فروکش می‌کنه ملالی نیست. ولی این رو هم بدون قیاس بدون مدرک، تاوان داره.
عزیزجان هیچ انتظاری بابت حقوق نداشتم خدا شاهده یکبار هم بابت پرداختی از هیئت دبیران تحریریه سوالی نکردم که پرداخت چی‌شد و ... . الحمدلله اون‌قدری درآمد داشتم که حرص اون رو نزنم. مثال عدم دریافت حقوق در چند نسخه اولیه فقط یه نمونه بود از این که بچه‌های تحریریه با عشق می‌نوشتن. تکرار می‌کنم بیشتر از یکسال افتخار نویسندگی در جمع تحریریه رو نداشتم.
دوست عزیز چرا شکاف میندازین بین نشریات؟ من حس می‌کنم شما تعصب کورکورانه از بازی رایانه و دی بازی داری؛ خود من هم حسرت می‌خورم چرا این دو نشریه با امثال کریمی‌طارها، رضا محسنی‌ها و ... دیگه نیست. اما چرا این همه کینه توزی؟
آقای یوسفی شبانه روز روی کار تحریریه نظارت داشتن. هیچ وقت اجازه نمیدادن بازی‌نما میدان جولان و کسب شهرت تازه‌کارها بشه. این که شما به خاطر یک عدوات نامعلوم ( یا شاید هم معلوم) بنده رو مورد تمسخر قرار میدی، با وجدانتون سازگاری داره؟ من سال‌ها توی مطبوعات گیم نوشتم از پردیس گیم بگیرید تا امور رسانه‌ای بازی شرکت عصر بازی. سواد گیمری داشتم و با عشق می نوشتم. در زمینه ورزشی هم از روزنامه پیروزی بگیرید تا خبرگزاری آی اسپورت و مدال فعالیت دارم. به نظرتون یک شخص به قول جنابعالی سطح ضعیف می‌تونه این جور جاها بنویسه؟ این انصاف نیست اخوی! من تا حالا هر جایی رزومه دادم پذیرفته شدم و شما کورکورانه خرده می‌گیرید.
بازی نما هیچ وقت جای کسب تجربه نبوده و نیست. اگر شخصی مثل بنده چند نسخه آزمایشی نوشتیم برای این بوده که بفهمیم با فرمت کاری مجله می‌توانیم سازگاری داشته باشیم یا نه. نمونه کاری که من دادم قریب به یک ماه توسط عوامل مجله بررسی شد.
........
ما که مدت زیادی سعادت بودن در کنار بازی‌نما رو نداشتیم اما واقعا تاسف می‌خورم برای خودم که یک سال برای مجله می‌نوشتم و رضایت مخاطب همه تمرکزم بود. افسوس می‌خورم که یه عده‌ای نابجا اینقدر میتازن.
جالبه رسانه های ورزشی که اسم بردی زرد ترین و ضعیف ترین رسانه ها و نشریات ورزشی ایران هستن پیشنهاد میکنم تحقیق کنی و خودتو قوی تر کنی هر جایی دیدی در بازه و اصطلاحا نویسنده میخوان رفتن خوب نیست

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
450
نام
حسین
جالبه رسانه های ورزشی که اسم بردی زرد ترین و ضعیف ترین رسانه ها و نشریات ورزشی ایران هستن پیشنهاد میکنم تحقیق کنی و خودتو قوی تر کنی هر جایی دیدی در بازه و اصطلاحا نویسنده میخوان رفتن خوب نیست
با این طرز تفکر ادامه بحث به صلاح نیست.

مردم بهترین قاضی هستن....

• Like
Reactions: BatmanGame

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
بهتره بازینما دیگه جلوی تولید مجله ش رو بگیره. هم هزینه ها به صرفه نیست و هم اینکه اینقدر دنیای اینترنت گسترده شده که طرف با دوتا سرچ به هرچی بخواد دسترسی پیدا میکنه.

• Like
Reactions: LORD SKY

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
سطح نویسنده‌های بازینما خیلی وقته شدیدا افت کرده. یکی از کسایی که واسه مدت زیادی مینوشت براشون به نام جیریایی بود فک کنم که تو گیمفا و تکین‌گیم همکار خودم بود و شخصا نقد GTA V رو به آقای نوروزی تو گیمفا با دلیل و مدرک گفتم که ورداشته نقد سایت گیم‌اسپاتو ترجمه کرده و فرستاده رو سایت ولی بخاطر محبوبیت ایشون توجهی به صحبت‌های من نشد. جالبه فردی مث ایشون که بجز ترجمه کردن هیچ‌ مهارتی در نقد یه بازی نداره واسه مدتی ‌طولانی در بازینما کار میکرد. نویسنده‌های الانش که اصلا تعریفی ندارن و ترجیح میدم صحبتی ازشون نکنم.
در هر صورت مجله‌های فعال در بخش دیجیتال محکوم به مرگن چون ۹۰ درصد گیمرا از جمله خودم دیگه خوندن اخبار اینترنتی رو به کاغذی ترجیح میدن.

• Like
Reactions: playstation2

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
سطح نویسنده‌های بازینما خیلی وقته شدیدا افت کرده. یکی از کسایی که واسه مدت زیادی مینوشت براشون به نام جیریایی بود فک کنم که تو گیمفا و تکین‌گیم همکار خودم بود و شخصا نقد GTA V رو به آقای نوروزی تو گیمفا با دلیل و مدرک گفتم که ورداشته نقد سایت گیم‌اسپاتو ترجمه کرده و فرستاده رو سایت ولی بخاطر محبوبیت ایشون توجهی به صحبت‌های من نشد. جالبه فردی مث ایشون که بجز ترجمه کردن هیچ‌ مهارتی در نقد یه بازی نداره واسه مدتی ‌طولانی در بازینما کار میکرد. نویسنده‌های الانش که اصلا تعریفی ندارن و ترجیح میدم صحبتی ازشون نکنم.
در هر صورت مجله‌های فعال در بخش دیجیتال محکوم به مرگن چون ۹۰ درصد گیمرا از جمله خودم دیگه خوندن اخبار اینترنتی رو به کاغذی ترجیح میدن.
اکثر نویسنده هاش داغون بودن و هستن یکی دو سال نیست خیلی وقته متاسفانه.حیف این همه کار گرافیکی قشنگ که با مطالب چیپ و ضعیف و بی اصالت نابود میشن.

• Like
Reactions: EVIL4baz

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
اکثر نویسنده هاش داغون بودن و هستن یکی دو سال نیست خیلی وقته متاسفانه.حیف این همه کار گرافیکی قشنگ که با مطالب چیپ و ضعیف و بی اصالت نابود میشن.
تنها نویسنده ی بدرد بخور بازینما کاوه هرندی بود که اونم سالی یکبار نقد مینوشت واسه مجله. یه دختره هم بود به اسم فلورا هاشمی که اونم نقدای خوبی مینوشت ولی 4 سال پیش مهاجرت کرد کانادا و کلا همکاریش با بازینما تموم شد.

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان همون طور که احتمالا از کامنت هام فهمیدید، من آدمی ام که حرف آخر رو اول می زنم. برای همین هم کل مشکلات مجله رو قبلا گفتم! حالا دیگه تصمیم با تحریریه است... به نظر من که بهتره بیان توی همون سایت بازی نما کار کنن، والا حیفه اون سایتو بی خودی ول کنین... خودتون هم خوب می دونید که رسانه های چاپی با کیفیت گیم محکوم به مرگ اند، چه برسه به بازی نمایی که تمامی مشکلات اش رو قبلا هم شرح دادم! به عبارتی دیگه: نه خودتون رو اذیت کنید و نه ما رو. مختارید

• Like
Reactions: A7A

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
درسته پوستر نداشت و قیمت هم 15000 تومان . همچنین این شماره با مساعدت روزنامه هفت صبح منتشر شده .

در سرمقاله این شماره خیلی رک و راست به مشکلات اشاره شده متاسفانه با خوندن سرمقاله اعصابم به هم ریخت که چرا باید تو جایی زندگی کنیم که حتی انتشار شماره آینده هم در هاله ای از ابهام باشه . فکر اینکه ممکنه شماره بعدی در کار نباشه خیلی ناراحت کنندست ، متاسفانه تمام خاطرات خوبمون دارن از بین میرن .

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان من خریدم 15 تومن و پوستر هم داشت با پلاستیک
حالا نمی دونم جریان چیه
فعلا هم اصلا وقت نشد بخونمش
هر وقت تونستم تمام و کمال بخونم اش نظرم هم همینجا میفرستم ببینم این شماره چه کار کردن بازی نمایی ها

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان نمی خوام توهین کنم بهتون
هر کسی یه طرز تفکری داره و ایده آل هاش متفاوته
اما من انتقادهامو کردم و میتونید خیلی راحت بخونید توی پست های قبلی
بنده هم ترجیح می دم دیگه بازی نما نخرم
وقتی به مخاطب ها احترام نمی ذارید بهتر از این هم نمیشه
از شماره آخر که روش عکس RDR2 بود هیچی نگم بهتره
ولی فقط اینو بدونید که مجله بدون انتقادها هیچ پیشرفتی که نمی کنه هیچ، بلکه حتی روند فعلی اش هم نمی تونه طی بکنه و احتمال پسرفت اش خیلی خیلی بیشتره
ارادت

• Like
Reactions: A7A

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستان نمی خوام توهین کنم بهتون
هر کسی یه طرز تفکری داره و ایده آل هاش متفاوته
اما من انتقادهامو کردم و میتونید خیلی راحت بخونید توی پست های قبلی
بنده هم ترجیح می دم دیگه بازی نما نخرم
وقتی به مخاطب ها احترام نمی ذارید بهتر از این هم نمیشه
از شماره آخر که روش عکس RDR2 بود هیچی نگم بهتره
ولی فقط اینو بدونید که مجله بدون انتقادها هیچ پیشرفتی که نمی کنه هیچ، بلکه حتی روند فعلی اش هم نمی تونه طی بکنه و احتمال پسرفت اش خیلی خیلی بیشتره
ارادت
مجله ی بازینما دقیقا مث وبسایت خدابیامرزش اداره میشه! همه چی با باند بازی و پارتی بازی و این چیزا جلو میره! :D سایتشونم دقیقا سر همین موضوع زمین خورد و مجلشونم خیلی وقت کیفیت سابق رو نداره.

• Like
Reactions: EVIL4baz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر