ماهنامه بازی نما

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
سوژه ایه این مجله برای خودش:))
توی یکی از شماره ها تو سایت زده بودند نقد GTA V هم داره، بعدی وقتی مجله رو می‌گرفتی می‌دیدی که GTA V تو قسمت نقدها که نیستش هیچ، بلکه توی یه قسمت دیگه مطلبی براش آوردند که با اون می‌خواستند ما رو ارشاد کنند این بازی رو نخریم=)) مردم هم خوب از خجالتشون تو سایتشون در اومدند:d
خوب یکی نیست بگه اگه نقدش نمی‌کنید چرا توی سایت می‌گید نقدش تو مجله ست>:)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امروز هم رفتم همه ی کیوسک ها رو سر زدم اما نیومده بود

کاش یه اطلاع رسانی میکردید کی میاد
دوست عزیز من ایران نیستم ولی مطمئن هستم که مجله اومده و ممکنه اون دکه تموم کرده باشه یا نیاورده باشه چون اون تاریخی که من گذاشتم مجله تو چاپخونه بوده و نهایت تا 2-3 روز بعدش میاد رو دکه ها!

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
دوست عزیز من ایران نیستم ولی مطمئن هستم که مجله اومده و ممکنه اون دکه تموم کرده باشه یا نیاورده باشه چون اون تاریخی که من گذاشتم مجله تو چاپخونه بوده و نهایت تا 2-3 روز بعدش میاد رو دکه ها!

والا همشون گفتن نیاوردیم هنوز بازینمای این ماه رو حتی عکس کاور رو هم نشون دادم اما گفتن نیومده هنوز

از دوستان کسی گرفته ؟

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
سوژه ایه این مجله برای خودش:))
توی یکی از شماره ها تو سایت زده بودند نقد GTA V هم داره، بعدی وقتی مجله رو می‌گرفتی می‌دیدی که GTA V تو قسمت نقدها که نیستش هیچ، بلکه توی یه قسمت دیگه مطلبی براش آوردند که با اون می‌خواستند ما رو ارشاد کنند این بازی رو نخریم=)) مردم هم خوب از خجالتشون تو سایتشون در اومدند:d
خوب یکی نیست بگه اگه نقدش نمی‌کنید چرا توی سایت می‌گید نقدش تو مجله ست>:)
قبل از انتشاراون شماره آقای رحمانی اطلاع رسانی کرد که نقدی از بازی نوشته نشده و فقط یه مقاله هست!!! اتفاقا مطالبی هم که درباره ی بازی نوشته بودن کاملا درست بود و کسی رو ارشاد نکرده بودن فقط گفته بودن که این بازی رو به خاطر موارد غیراخلاقیش به کسی توصیه نمیکنیم اما از نظرفنی یه الگو برای بازیسازها هست.
شما اگه قصد تخریب داری اول مطالب رو بخون بعد ایراد الکی بگیر چون قدیمی های بازی نما میدونن که مطالب این مجله از خیلی از مجلات جلوتره;)

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
قبل از انتشاراون شماره آقای رحمانی اطلاع رسانی کرد که نقدی از بازی نوشته نشده و فقط یه مقاله هست!!! اتفاقا مطالبی هم که درباره ی بازی نوشته بودن کاملا درست بود و کسی رو ارشاد نکرده بودن فقط گفته بودن که این بازی رو به خاطر موارد غیراخلاقیش به کسی توصیه نمیکنیم اما از نظرفنی یه الگو برای بازیسازها هست.
شما اگه قصد تخریب داری اول مطالب رو بخون بعد ایراد الکی بگیر چون قدیمی های بازی نما میدونن که مطالب این مجله از خیلی از مجلات جلوتره;)
من کاری ندارم که کی چی گفته، دارم میگم تو سایتشون زده بودند GTA V رو نقد کردند در حالیکه دروغ گفتند. من چکار این مجله دارم، این مجله یه مجله تخصصی گیم هست و باید حداق بازیهای معروف رو نقد بکنه. همونطور که بازی رایانه نقد کرد.
شما اگه تو تاپیک مجله شماره 91 بری می‌بینی که خیلی ها از نقد شدن این بازی قبل از انتشار مجله تعجب کرده بودند و هیچ کسی هم تو تاپیک خبر نداد که این بازی نقد نشده تا این که خود کاربرا بعد از خریدن مجله دیدند بازی نقد نشده و خیلی هاشون هم از خجالت بازینما در اومدند چون عملا گولشون زده بودند.

اینم مدرک:
: نقد و بررسی ::
Grand Theft Auto V
Total War: Rome II
FIFA 14
Diablo III
Pro Evolution Soccer 2014
Arma 3
Killzone: Mercenary
Puppeteer
Amnesia: A Machine for Pigs
Rain
Outlast
Shadow Warrior
Android
SMS
iOS​

منبع

اول پست رو کامل بخون بعد جواب بدهb-)

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
من کاری ندارم که کی چی گفته، دارم میگم تو سایتشون زده بودند GTA V رو نقد کردند در حالیکه دروغ گفتند. من چکار این مجله دارم، این مجله یه مجله تخصصی گیم هست و باید حداق بازیهای معروف رو نقد بکنه. همونطور که بازی رایانه نقد کرد.
شما اگه تو تاپیک مجله شماره 91 بری می‌بینی که خیلی ها از نقد شدن این بازی قبل از انتشار مجله تعجب کرده بودند و هیچ کسی هم تو تاپیک خبر نداد که این بازی نقد نشده تا این که خود کاربرا بعد از خریدن مجله دیدند بازی نقد نشده و خیلی هاشون هم از خجالت بازینما در اومدند چون عملا گولشون زده بودند.

اینم مدرک:
منبع

اول پست رو کامل بخون بعد جواب بدهb-)
دوست عزیز من یکی از اعضای فعال و ثابت بازی نما هستم و کل مطالب سایت رو خوندم.تو همون تاپیک آقای رحمانی اعلام کرد که تو این شماره نقدی درباره ی بازی نیست و فقط یه مقاله هست و این اطلاع رسانی قبل از انتشار مجله بود.
من خودم یکی از فن های سرسخت GTA هستم اما دلایلی که تو مقاله برای نقد نشدن بازی بود به نظرم قابل توجیه بود و معلومه شما از طرفدارهای بازی رایانه هستی که اینطور حرف می زنی ! چون اگه بازی نما میخوندی میدونستی بازی های معروفی رو که نقد میکنه تو هر ماه بازی رایانه تازه اون بازی رو تو پیش نمایش هاش نوشته:| .بازی نما هرچی باشه خیلی وقته از بازی رایانه جلوتره!!!

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
IMG1345.jpg

سلام
ببخشید این شماره اومده ؟؟؟ کسی هم خریده ؟؟؟؟ !!!!!!!

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
دوستان مجله رو دیروز خریدم. پوسترش call of duty advanced warfare هست.
تو DVD سه تا بازی هست: Luftrauser - Broforce - Max: The Curse of Brotherhood
از اخبار مربوط به E3 و کنفرانس های برگزار شده هم خبری نیست و احتمالا موکول شده به شماره بعد.

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
تریلرهای نمایشگاه E3 هم داخل دی وی دی ها هستش یا نه؟! اگه هست که برم مجله رو تهیه کنم.
قبلا اطلاع دادن که شماره ی ویژه ی E3 تیرماه منتشر میشه و وقتی این شماره آماده شده بود نمایشگاه E3 شروع شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر