مادربورد Jasper و مباحث پیرامون آن

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
والا من 2 ساعت 2.30 که بازی میکنم خسته میشم . تو روزم کلا شاید 3-4 بار کنسولو روشن میکنم . در مورد اینکه خودم Cooling انجام بدم اصلا امکان نداره با اینکه خودم قبلا کار سخت افزار کامپیوتر کردم ولی به کار تخصصی اعتقاد دارم یعنی از انجام کاری که توش تخصص ندارم خوشم نمیاد . وقتیم بخوام چیزی بخرم میرم پیش کسی که وارد باشه تو اون کار . ولی در هر صورت مرسی بابت راهنماییت.به احتمال زیاد همون جدیدارو میگیرم . ایشالا که خراب نمیشه.

انشاله که خراب نمیشه
ولی در مورد تخصصی بودن کار باید بگم از اون جا که گرفتن برق 12 ولت از داخل دسنگاه توصیه نمیشه بهتره خارجی این کار رو بکنی که این هم تخصص نمیخواد که 4 تا سیم رو وصل کنی به آداپتور
یا کانال هوا رو تفکیک کنی و یا کانال رو با مقوا به هیتسینک متصل کنی.
حالا بازم میل خودته پیشاپیش هم خریدش رو بهت تبریک میگم انشاله که واسه نوه و نتیجه هاتم کار کنه:biggrin1:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,272
نام
محمد
انشاله که خراب نمیشه
ولی در مورد تخصصی بودن کار باید بگم از اون جا که گرفتن برق 12 ولت از داخل دسنگاه توصیه نمیشه بهتره خارجی این کار رو بکنی که این هم تخصص نمیخواد که 4 تا سیم رو وصل کنی به آداپتور
یا کانال هوا رو تفکیک کنی و یا کانال رو با مقوا به هیتسینک متصل کنی.
حالا بازم میل خودته پیشاپیش هم خریدش رو بهت تبریک میگم انشاله که واسه نوه و نتیجه هاتم کار کنه:biggrin1:
کلا Cooling رو بیخیالش. حسش نیست . بازم ممنون

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
دوستان من x360 جاسپر دارم و چند تا سوال
1-ایا در جهان تا امروز اماری از جاسپر سه چراغ بوده یا نه
2-من جاسپرم را 12 ولت نکردم می خواستم ببینم مشکلی پیش می اید یا نه
3-من با این جاسپر 6 ولت چند ساعت به طور مداوم میتونم بازی کنم

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
توی جسپر هم 3 چراغ بوده ولی بسیار کم

12 ولت کردنش هم زیاد نیاز نیست

اگر 6 ساعت بازی میکنی نه 12 ولت میخواد نه چیزی با خیال راحت بازی کن قط جاش خنک باشه

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد

1-دوست عزیز آمار خرابی جسپر 2 تا 3 درصد اعلام شده.(فالکون 10 درصد بود)
2-جسپر در شرایط عادی نیاز به کولینگ نداره ولی اگه زیاد بازی میکنی بد نیست انجام بدی اوایل من فکر میکردم خیلی بازی کنم 2 3 ساعت بشه اما این اواخر شده یه کله 9 ساعت هم بازی کردم البته من 12 ولت و S&D رو انجام دادم
3-زمان خاصی نداره ولی زمان مناسب به نظر من هر 3 ساعت 30 دقیقه تا 1 ساعت استراحت بدی مناسب باشه

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
سلام
منم مثل شما تازه گرفتم البته یک ماه هستش
اینور اونورم زیاد خوندم دربارش چیزهایی که خوندم رو در اختیارت میزارم
1-اینطور که من چنتا جا خوندم گزارش خرابی نداشته جاسپر البته یک نفر رو دیدم یه بار گفت سه چراغ کرده که اونم مشکل از خودش بود مثل اینکه هنگام بازی دستگاه رو تکون داده حرکتش داده دچار مشکل شده
2-فکر نکنم زیاد نیازی باشه بکنی که خیلی خوب هست نکنی هم مهم نیست(واسه جسپر ها زیاد مهم نیست)
3-من با کنسولم تا الان 5 ساعت هم بازی کردم مشکلی پیش نیومدم افرادی هم بودن که حتی 10 ساعت روشن گزاشتن اما به نظرم همون 4 ساعت بازی کنی یه استراحت هم به خودت بدی هم به کنسولت خوب باشه
به نظرم اصلا به سه چراغ فکر نکن چون جسپر های 2009 به اینور احتمال خرابیشون مگر با اتصالی برق نوسان اینا خیلی خیلی کم شاید یک درصد باشه
ari67 جان شرمنده وقتی داشتم مینوشتم هنوز پست نداده بودی :D

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
1-دوست عزیز آمار خرابی جسپر 2 تا 3 درصد اعلام شده.(فالکون 10 درصد بود)
2-جسپر در شرایط عادی نیاز به کولینگ نداره ولی اگه زیاد بازی میکنی بد نیست انجام بدی اوایل من فکر میکردم خیلی بازی کنم 2 3 ساعت بشه اما این اواخر شده یه کله 9 ساعت هم بازی کردم البته من 12 ولت و S&D رو انجام دادم
3-زمان خاصی نداره ولی زمان مناسب به نظر من هر 3 ساعت 30 دقیقه تا 1 ساعت استراحت بدی مناسب باشه
روش S&D چیه؟

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
سلام دوستان
من یک ماهو نیم هستش که Xbox خریدم آرکید هستش یه هارد هم دیروز براش گرفتم
تا امروز دو بار دستگاه من در حین بازی کاملا هنگ کرده و مجبور شدم از دکمه روی Xbox دستگاه رو خاموش روشن کنم
یه بار سر بازی GTA اینطوری شد که با DVD داشتم بازی میکردم
یه بارم دیشب داشتم Mass Effect 2 که تو هاردم هم هستش رو بازی میکردم اینطوری هنگ کرد(20 دقیقه هم نبود که دستگاه رو روشن کرده بودم)
این مشکل می تونه از چی باشه ؟ اونم به این زودی

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
منظور از بعد از 3-4 ساعت بازی 1 ساعت استراحت بدین چیه؟
توی محیط داشبورد باشه یا یک ساعت خاموشش کنیم؟
1 ساعت زیاد نیست؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
منظور از بعد از 3-4 ساعت بازی 1 ساعت استراحت بدین چیه؟
توی محیط داشبورد باشه یا یک ساعت خاموشش کنیم؟
1 ساعت زیاد نیست؟

کافیه بازی که کردی 1 ساعت خاموش کنی،بعد دوباره بعد از 1 ساعت بازی کنی.
اگر Jasper هست بیشتر هم بشه ایراد نداره.مثلا 5-6 ساعت بازی کنی و بعد استراحت بهش بدی.
اما در کل نمیشه به XBox 360 خیلی بیش از حد اعتماد کرد :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,272
نام
محمد
اقا من 1.30 تا 2 ساعت که بازی میکنم یه 2-3 دقیقه میزارم تو داشبورد باشه بد خاموش میکنم بدش دیگه یه 2-3 ساعت بعد روشن میکنم . فن هاش 12 ولت نیست . دستکاریش نکردم و لی وقتی بعد 2 ساعت خاموش میکنم داغه بدنه دستگاه . این هوای گرم که تو دستگاه میمونه ایرادی نداره؟ کلا اینجوری که من بازی میکنم که ایرادی نداره که؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا من 1.30 تا 2 ساعت که بازی میکنم یه 2-3 دقیقه میزارم تو داشبورد باشه بد خاموش میکنم بدش دیگه یه 2-3 ساعت بعد روشن میکنم . فن هاش 12 ولت نیست . دستکاریش نکردم و لی وقتی بعد 2 ساعت خاموش میکنم داغه بدنه دستگاه . این هوای گرم که تو دستگاه میمونه ایرادی نداره؟ کلا اینجوری که من بازی میکنم که ایرادی نداره که؟

خیلی داری نازنازیش می کنیا :biggrin1:
شما اگر کنسولت مادربوردش Jasper هست نیاز نیست اینقدر باهاش مهربون برخورد کنی.با Jasper میشه بیشتر از اینم بازی کرد.اما در کل خوبه اینطوری که باهاش بازی می کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر