لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
کسی هست بیاد بزنیم من 12هستم بیاین من طرفدارهام منتظرن تورزشگان میخوان شاهد باختم باشن نگاشون بکنین:d
:groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave:

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
آره داداش دوازده به بعد بیا تا انجام بدیم :d راستی داداش محمد رضا گروه ما دو تیم حذف شده تیم ششم از همه امتیازش کمتر میشه چجوری میخوای یه تیم ششم بفرستی حذفی ؟؟؟/ به لیگ اضافه کن:d:d

آخرین ویرایش:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
اقا محمد رضا منم ٤تا بازي كردم و ٣امتياز با ١١ گل خورده و ٦ گل زده،بقيه رو نميدونم

داش من 3 تا بازیتو بیشتر نزدم احتمالا یه بازی 3-0 باختی که من نزدم،لطفا مشخص کن با کی بوده مرسی ;)

- - -ویرایش - - -

معين جون از گروه دوم اگر امشب هستش بياد كه بازيمونو بزنيم
≠===============================
دروگبا به چلسي برگشت

آره داداش دوازده به بعد بیا تا انجام بدیم :d راستی داداش محمد رضا گروه ما دو تیم حذف شده تیم ششم از همه امتیازش کمتر میشه چجوری میخوای یه تیم ششم بفرستی حذفی ؟؟؟/ به لیگ اضافه کن:d:d

داش من 3 تا بازیتو بیشتر نزدم احتمالا یه بازی 3-0 باختی که من نزدم،لطفا مشخص کن با کی بوده مرسی ;)

منم ایشالا 12 به بعد میام بزنیم :d

- - -ویرایش - - -

محمدرضا منو حذف نکنی یه وقت :D قول دادی تا جمعه هفته دیگه که بازی های برگشت باید انجام بشه وقت دارم پ.خ ات هم موجود هست :D
من فردا نتم وصل میشه امروز ساعت 4 صبح زنگ زدم اسیاتک گفت دیگه مراحل آخر رانژه است
اصلا هم قرار بود تا دوشنبه فقط بازی های رفت انجام بشه و بعدش تا جمعه بازی های برگشت

تو نگران چی هستی؟فوقش همشو 3-0 میزنم دیگه :-"

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN

منم ذکر کردم ولی کسی توجه نکرد.............. باید دوتیم اضافه بشه

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
منم ذکر کردم ولی کسی توجه نکرد.............. باید دوتیم اضافه بشه

عزیزان دلم، گر صبر کنید زِ قوره حلوا سازیم :d

پست اول اپدیت شد...
حسین من این همه بهت توجه کردم،اسمتو هم نوشتم حتی :d

- - -ویرایش - - -

دوست عزیزمون yasharking هم مثه این که مسافرت بودن ایشالا از امشب یا فردا بازیاشون رو شروع میکنن،بچه های گروه 2 اددشون کنید مرسی

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
شرمنده ی دوستان اگه میشه اسم منو هم خط بزنی چون احتمالا تا هفته ی دیگه میرم سفر دیگه نمیتونم بازی کنم بازم شرمنده فکر نمیکردم اینقدر طول میکشه:(

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
من یه مشکلی پیش اومده سفرم جلو افتاده و تا یکشنبه فقط میتونم بازی کنم همگروهی های عزیز من که شانسی واسه صعود نمیبینم ولی حالا واسه اینکه بد قول نشم بازی های برگشت هم بزنیم من حذف شم برم:))

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
بازي رفت من با آقاي $ Connor $

AMIR-M-CR7 2 0AGeNT__HawK

راستي جدول گروه سوم از لحاظ تعداد بازي و امتياز اشتباهي توش هست

اونم اين كه دو بازي من با jose-mourinho جان حساب نشده و اگه اونا حساب بشن جوزه جان از 8 بازي اگه اشتباه نكنم 16 امتياز دارن.

و همچنين براي آقاي fire77 هم يكي از بازي هايي كه با من انجام داده حساب نشده و ايشونم در اصل از 7 بازي 4 امتياز دارن.

آخرین ویرایش:

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
اره داداش ٣-٠ بود با persianempire

- - -ویرایش - - -

شرمنده ی دوستان اگه میشه اسم منو هم خط بزنی چون احتمالا تا هفته ی دیگه میرم سفر دیگه نمیتونم بازی کنم بازم شرمنده فکر نمیکردم اینقدر طول میکشه:(

شما كه اولي،حيفه بازياي برگشتو بزن تا هفته ديگه خدا بزرگه

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
بازی منو آقا معین هم انجام شد!!! ایشون با لیوپول بازی کردن و دلم باز شد، یک شوت عالی هم با سوآرز زد که گل نشد!!!
من 2-0 بازی رو بردم و میزبان بودم!!! ایشالا که بچه ها با احترام بیشتری به لیگ توجه کنن و کمی با سرعت بیشتری جلو بریم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
تو نگران چی هستی؟فوقش همشو 3-0 میزنم دیگه
نه آخه دوست دارم خودم بازی کنم نه این که همه رو واسم 3-0 بزنی نفر اول بیام بالا :D

------------------------------------
فرزاد جان (سایه) بازی های برگشتت رو زود انجام بده بازی های مرحله بعد از هفته دیگه است و اون موقع هستی . حیفه نباشی :(
امین جان (korp ) شما هم همینطور . یه جوری درستش کن . حالا شاید اومدی بالا از کجا معلوم حیفه شمام نباشی :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر